Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Τι λετε ο Sting ?
Τοτε ολα... συγχωρουνται χαχα
 

Συνημμένα

  • ννα.png
    ννα.png
    698 KB · Εμφανίσεις: 41

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Φιλε εγώ σου μιλάω για τους αντρες που έχουν τοσο δυνατή εξωτερική εμφανιση σαν αυτόν μην καταπιανεσαι από ένα παράδειγμα...

Όποιος με τέτοια εμφάνιση + επώνυμος δεν κυκλοφορεί μόνο με 9αρια-10αρια,είναι μαλάκας.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
ποσοι απο τους συγχρονους αντρες με τους μισθους πεινας στη πιατσα μπορουν να αφιερωσουν το χρονο αλλα προπαντος το χρημα για να εχουν ενα σωμα τυπου βασαλου.πιστευω ελαχιστοι.το θεμα ειναι να τα συνδιαζεις ολα σε ενα βαθμο και να εχεις κοινωνικο κυκλο που και αυτος τωρα με τη πανδημια σε πολλες περιπτωσεις να εχει ατονισει.οι περισσοτεροι καλυπτονται παντως σε μια σχεση και δε ρισκαρουν.το γαμησι με χρημα ειναι σαν να πεινας και να φας σε φαστφουνταδικο ενω η σχεση και να ριξεις τεσπα καποια επειδη την καυλωσες για τον οποιονδηποτε λογο ειναι το φαι σε ενα καλο εστιατοριο.και με τις δυο επιλογες χορταινεις...το θεμα ειναι τι προτιμα ο καθενας μας...καλη χρονια
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Όποιος με τέτοια εμφάνιση + επώνυμος δεν κυκλοφορεί μόνο με 9αρια-10αρια,είναι μαλάκας.
Εγω δεν διαφωνω ουτε με τον Lancelot69 ουτε με εσενα (Ουτε με το παλικαρι της Photo)
Αλλα θα πρεπει να το δουμε... βαθυτερα οχι επιφανειακα
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
οι γυναικες θελουν και θρασσος και σε πολλες περιπτωσεις το εκτιμανε.ενα αυθορμητο πεσιμο ειναι το καλυτερο σε πολλες περιπτωσεις.εχουμε αποξενωθει μαγκες η ζωη μας εγινε μια οθονη και κρυβομαστε πισω απο τις μασκες πλεον.τα απλα πραγματα πιστευω του στυλ ενα χαμογελο και ενα ωραιο καμακι εξω στο δρομο κτλ δε θα χασει ποτε.αν εισαι ευδιαθετος δε μιζεριαζεις και ας ειναι τα πραγματα γαμησε τα και επικοινωνιακος τη κερδιζεις την αλλη πιστευω. απλα θελει υπομονη και επιμονη.τα σοσιαλ μας φαγανε σε πολλα χαθηκε η επικοινωνια και ολα τα ωραια.εγω ειμαι 33 τωρα θυμαστε πριν το 2010 που δεν υπηρχαν ολα αυτα δε περναγαμε ποιο ωραια.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
οι γυναικες θελουν και θρασσος και σε πολλες περιπτωσεις το εκτιμανε.ενα αυθορμητο πεσιμο ειναι το καλυτερο σε πολλες περιπτωσεις.εχουμε αποξενωθει μαγκες η ζωη μας εγινε μια οθονη και κρυβομαστε πισω απο τις μασκες πλεον.τα απλα πραγματα πιστευω του στυλ ενα χαμογελο και ενα ωραιο καμακι εξω στο δρομο κτλ δε θα χασει ποτε.αν εισαι ευδιαθετος δε μιζεριαζεις και ας ειναι τα πραγματα γαμησε τα και επικοινωνιακος τη κερδιζεις την αλλη πιστευω. απλα θελει υπομονη και επιμονη.τα σοσιαλ μας φαγανε σε πολλα χαθηκε η επικοινωνια και ολα τα ωραια.εγω ειμαι 33 τωρα θυμαστε πριν το 2010 που δεν υπηρχαν ολα αυτα δε περναγαμε ποιο ωραια.
Αυτο ακριβως Φιλε panagos7 "Φωναζω" και εγω !!!
Να μιλαμε... να γελαμε... να... Γαμαμε
 

Lancelot69

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
302
Like
840
Πόντοι
81
Όποιος με τέτοια εμφάνιση + επώνυμος δεν κυκλοφορεί μόνο με 9αρια-10αρια,είναι μαλάκας.
Το τι θα κάνει ο καθένας στην ζωή του είναι επιλογή του αν θέλει σχεση η να είναι από εδώ και από εκει... Ο βασαλος όμως τώρα να χωρισει και να πάει σε ένα κλαμπ ( ας υποθεσουμε ότι δεν ειχε γινει ποτε διασημος ) θα τον κοιταζε όλο το κλαμπ και το μισο θα του την επεφτε... Αυτό είναι το θεμα φίλε και αυτή είναι η σκληρή αλήθεια... Αν ο άλλος είναι παιδαρος ούτε να κυνηγήσει χρειαζεται ούτε να κεράσει ούτε να πληρώσει ούτε καν να την πεσει... Αν ο άλλος είναι ψηλό ωραιος η μέτριος η και κάτω από μέτριος πρέπει να κάνει όλα τα παραπάνω... Οπότε καταλήγουμε στο εξης που αυτό προσπαθω να πω σε τοσα posts... Ο μύθος η η μαλάκια η πειτε το όπως θελετε ότι ο άντρας πρέπει να πληρώσει είτε έμμεσα είτε αμεσα για να γαμησει... Δεν ισχύει....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Το τι θα κάνει ο καθένας στην ζωή του είναι επιλογή του αν θέλει σχεση η να είναι από εδώ και από εκει... Ο βασαλος όμως τώρα να χωρισει και να πάει σε ένα κλαμπ ( ας υποθεσουμε ότι δεν ειχε γινει ποτε διασημος ) θα τον κοιταζε όλο το κλαμπ και το μισο θα του την επεφτε... Αυτό είναι το θεμα φίλε και αυτή είναι η σκληρή αλήθεια... Αν ο άλλος είναι παιδαρος ούτε να κυνηγήσει χρειαζεται ούτε να κεράσει ούτε να πληρώσει ούτε καν να την πεσει... Αν ο άλλος είναι ψηλό ωραιος η μέτριος η και κάτω από μέτριος πρέπει να κάνει όλα τα παραπάνω... Οπότε καταλήγουμε στο εξης που αυτό προσπαθω να πω σε τοσα posts... Ο μύθος η η μαλάκια η πειτε το όπως θελετε ότι ο άντρας πρέπει να πληρώσει είτε έμμεσα είτε αμεσα για να γαμησει... Δεν ισχύει....

Αν δεν ήταν γνωστός,σιγα μην του την έπεφτε το μισο κλαμπ.Η διασημότητα τραβάει περισσότερο.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Χωρις σχολια χαχα
 

Συνημμένα

  • ;;.png
    ;;.png
    462,2 KB · Εμφανίσεις: 41

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Όποιος με τέτοια εμφάνιση + επώνυμος δεν κυκλοφορεί μόνο με 9αρια-10αρια,είναι μαλάκας.
Το βασικο ειναι να κυκλοφορεις με καποια που να εχει πεντε δραμια μυαλο, αυτα που λες τα λενε κατι δεκαπενταχρονα που εχουν θεοποιησει το μουνι
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ψηλό η άλλη θεωρεί κάποιον από 1,85 και άνω. Οι γκόμενες έχουν τάση μαύρο-άσπρο γενικά. Μεγάλη πούτσα - μικρή πούτσα, ψηλός - κοντός κ.λ.π.
Εμφανισιακά εννοείται οτι είναι μέσος όρος όπως είναι τώρα, παλιά μέτραγε στις γκόμενες με τις τότε αντιλήψεις όμως.
Με τα φράγκα που έχει, το γεγονός οτι συμβιβάστηκε με την 1,60 τον καθιστά ανόητο. Εκτός αν η Βικτώρια έχει μάστερ στην τσιμπουκική, εκεί τον καταλαβαίνω :grin:
Τυπε ένας μπεκαμ στο ελλαντα θα ηταν
φιλε εγω δεν σου μιλαω για καποιον ψηλο ομορφο - μετριο παιδακι εγω σου μιλαω για αντρες που ειναι σε τετοιο επιπεδο...
images.jpg
Σώμα καλό αν και έχει μικρά δικεφαλα, πρόσωπο άσχημο σαν μενιδιατης είναι, εγώ θα τον έκανα για Τούρκο, σίγουρα με τέτοια φάτσα δεν θα το. Λεγενε όμορφο σε Ολλανδία, Γερμανία, αλλά βέβαια είναι άκυρη η φώτο σου, αφού η πλειοψηφία των Ελλήνων που έχουν γκομενα είναι πολύ πιο ασχημοι και αγυμναστοι από τον τύπο της φωτο σου.. ?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Κάτι άσχετο Στην επαρχία που είναι 30 ευρώ από πού βγήκε παραπάνω 10 ευρώ έχει ψηλότερους μισθούς και δεν το ξέρω ;
Γιατί δεν βρίσκετε γυναίκες στην επαρχία, να λες και ευχαριστώ που είναι μόνο 30 ευρώ, με τέτοια πείνα που υπάρχει στο αγαμισταν??
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αυτή είναι η γκόμενά του?? ??????.. Γκει σίγουρα..
Τυπε ωραιο παιδι ο Βασαλος να μαστε δικαιοι . Τον εχω πετυχει με την Ευριδικη και ειναι πολυ πιο πανω σε λεβελ απο εκεινη εμφανισιακα . Δε παιζει ρολο μονο η εμφανιση βεβαια , μπορει να εψαχνε κι αλλα πραγματα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Το τι θα κάνει ο καθένας στην ζωή του είναι επιλογή του αν θέλει σχεση η να είναι από εδώ και από εκει... Ο βασαλος όμως τώρα να χωρισει και να πάει σε ένα κλαμπ ( ας υποθεσουμε ότι δεν ειχε γινει ποτε διασημος ) θα τον κοιταζε όλο το κλαμπ και το μισο θα του την επεφτε... Αυτό είναι το θεμα φίλε και αυτή είναι η σκληρή αλήθεια... Αν ο άλλος είναι παιδαρος ούτε να κυνηγήσει χρειαζεται ούτε να κεράσει ούτε να πληρώσει ούτε καν να την πεσει... Αν ο άλλος είναι ψηλό ωραιος η μέτριος η και κάτω από μέτριος πρέπει να κάνει όλα τα παραπάνω... Οπότε καταλήγουμε στο εξης που αυτό προσπαθω να πω σε τοσα posts... Ο μύθος η η μαλάκια η πειτε το όπως θελετε ότι ο άντρας πρέπει να πληρώσει είτε έμμεσα είτε αμεσα για να γαμησει... Δεν ισχύει....
Δεν ισχύει για όσους είναι σαν τον Βασσαλο με την προ'υ'ποθεση ότι βρίσκεται σε ανάλογο κοινωνικό/επαγγελματικό κύκλο.Για όλους τους υπόλοιπους απαιτείται αγώνας,υπομονή και τεράστια ψυχικά αποθέματα...όσοι δεν τα έχουν αυτά...καληνύχτα!
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τυπε ωραιο παιδι ο Βασαλος να μαστε δικαιοι . Τον εχω πετυχει με την Ευριδικη και ειναι πολυ πιο πανω σε λεβελ απο εκεινη εμφανισιακα . Δε παιζει ρολο μονο η εμφανιση βεβαια , μπορει να εψαχνε κι αλλα πραγματα
Ολλανδία Γερμανία δεν θα έπιανε μια Σα γκομενος, θα λέγαν όλες αυτός είναι ο Τούρκαλας ο ντιλιβερασ φάση που απλά γυμνάζεται λίγο, στο ελλαντα βέβαια ο τύπος είναι; 10 αρι για τα ψόφια αντρικά δεδομένα του αγαμισταν?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Γιατί δεν βρίσκετε γυναίκες στην επαρχία, να λες και ευχαριστώ που είναι μόνο 30 ευρώ, με τέτοια πείνα που υπάρχει στο αγαμισταν??
Τα 30 € είναι μόνο για όσους θέλουν μόνο να φύγουν τα χοντρα...όσοι έχουν απαιτήσεις γιατί επενδύουν στην ποιότητα κινούμενοι αντίθετα σε σχέση με τις μάζες θα κάνουν το κάτι παραπάνω πληρώνοντας το ανάλογα.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Το βασικο ειναι να κυκλοφορεις με καποια που να εχει πεντε δραμια μυαλο, αυτα που λες τα λενε κατι δεκαπενταχρονα που εχουν θεοποιησει το μουνι
Φιλε alex71 θιγεις ενα πολυ σημαντικο θεμα Το θεμα της προσωπικοτητας (Το λεω για ολους μας γενικα οχι για τον φιλο Sub-Zero)
Ειναι πολυ ευφλεκτο και θα πρεπει να το δουμε... πολυ βαθια καλο θα μας κανει
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Φιλε alex71 θιγεις ενα πολυ σημαντικο θεμα Το θεμα της προσωπικοτητας (Το λεω για ολους μας γενικα οχι για τον φιλο Sub-Zero)
Ειναι πολυ ευφλεκτο και θα πρεπει να το δουμε... πολυ βαθια καλο θα μας κανει
Ε να όλοι αυτοί που έχουν. Γκομενα στο ελλαντα από κοινή παρέα κύκλο και γνωστούς τυπε, δε βλέπεις πυρηνικκοι επιστήμονες είναι??
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Αν δεν ήταν γνωστός,σιγα μην του την έπεφτε το μισο κλαμπ.Η διασημότητα τραβάει περισσότερο.
Όσο ωραίος κι αν είσαι, αν δε μπορείς ν ολοκληρώσεις μια γαμημένη πρόταση, γυναίκα δε σταυρώνεις! (εάν κι εφόσον μιλάμε για ηλικίες 25+).

Η κοινωνική προβολή αναπληρώνει τέτοια ελείμματα όμως. Η ιδέα ότι κάποιο δημόσιο πρόσωπο έδωσε σημασία στο Μαράκι τη νυχού απτό Αιγάλεω, σαγηνεύει όσο τίποτα άλλο! Δε πα να ναι ανάποδο γαμώτο και λοβοτομημένος, το Μαράκι νιώθει οτί αποκτά αξία έτσι.
Σάμπως ρε μάγκες δε συμβαίνει και αντίστροφα αυτό? Δε θα νιώσεις πιο γαμάτος εάν σου ρίξεις κάποια γνωστή ωραία (πχ τραγουδίστρια, παρουστιάστρια, κλπ.) από το να ρίξεις το Μαράκι?

Λέμε πχ για κάτι λαχανοκέφαλα που κάθονται σε κάτι σάπιους μπαρμεν και ντιτζέους απλα και μόνο επειδή κουμαντάρουν κάποιο κωλομάγαζο! Αλλά κι εγώ μικρούλης έπαιζα με μια μπαργούμαν για λίγο, και ένιωθα πως ήμουν πολύ γαμιάς ας πούμε....Αλλά ήμουν 20!

Τέσπα, αν θες να γαμήσεις χωρίς να χαραμίσεις ούτε ευρώ για μια έξοδο, ένα γαμημένο ποτό ρε παιδί μου να πεις και μια κουβέντα με την άλλη (δηλαδη το καυλί σου θα της δώσεις, να μην ξερεις πως το λένε το κορίτσι ?), τότε σε περιμένουν μεγάλα βάσανα....

Προσωπικά, εγώ δίνω μια ευκαιρία για χώσιμο στην πρώτη έξοδο, μαξ δύο ποτά. Αν δέσει το γλυκό αλλά δεν μπω, θα δώσω μια ακόμη ευκαιρία σε δεύτερη έξοδο.

Αν δεν μπω ούτε τη δεύτερη φορά (παρόλο που παίζουμε φασώματα κλπ), συνήθως το καίω προς αποφυγή σπατάλης χρόνου. Σύνολο διατίθεμαι να κάψω μεταξύ 40-50 Ευρώ σύνολο, δεδομένου ότι δεν βαριέμαι και περνάω καλά βγαίνοντας μαζί της.

Για να βγω με κάποια δημόσια, πρέπει να μου αρέσει όμως, και να μην μου χαλάει την όποια εικόνα (δεν θα κυκλοφορήσω ούτε άπλυτη, ούτε καμμιά πολύ δευτεράντζα ας πούμε). Και προφανώς, απαιτώ να δω να κάνει κίνηση πως πάει να πληρώσει τα δικά της, αλλιώς δεν την ξανακυκλοφορώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom