Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Θα ηθελα να τοποθετηθω σε κατι και ας με "Κραξετε" Η εμπειρια μου απο τις Γυναικες λεει οτι οι Ωραιες ειναι πολυ περισσοτερο Αγαμητες απο τις Μετριες
Και τις Ασχημες για πολλους λογους Ας πουμε ενα λογο οτι οι Υπερμουνες θελουν ακριβως αυτο που ζητουν να ειναι ο αλλος και αυτο ειναι... πολυ δυσκολο
Οι Μετριες και οι Ασχημες "Ριχνουν τον πηχη" και... συμβιβαζονται
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Υπάρχουν πολύ ωραίοι άνδρες , που γαμάνε χωρίς να πληρώσουν ? Σαφώς και υπάρχουν . Υπάρχουν άνδρες μοντέλα – λίγο η και πολύ προβεβλημένα κτλ που τους την πέφτουν γυναίκες στα σοσιαλ ? Σαφώς και υπάρχουν .Οι άνδρες αυτοί είναι ο κανόνας η , η εξαίρεση ? Σαφώς και είναι η εξαίρεση . Οπότε ας μιλήσουμε για τον μέσο άνδρα , και όχι απαραίτητα και μη εμφανίσιμο .
Ακριβως αυτο !! Αν μιλησουμε για τον μεσο Αντρα θα πρεπει να μιλαμε και για την μεση Γυναικα και οχι μονο για τις Υπερμουνες
Νομιζω ειναι πιο... δικαιο και πιο σωστο
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Ακριβως αυτο !! Αν μιλησουμε για τον μεσο Αντρα θα πρεπει να μιλαμε και για την μεση Γυναικα και οχι μονο για τις Υπερμουνες
Νομιζω ειναι πιο... δικαιο και πιο σωστο

Μα η ουσία αυτή είναι ο μέσος άνδρας , και η μέση γυναίκα , τουτέστιν ο κανόνας , και όχι οι εξαιρέσεις .Μέσος άνδρας δε και μέση γυναίκα , δεν σημαίνει και μη εμφανίσιμοι .η εμφάνιση μόνο μέτρια η κάτω του μετρίου , αλλά και πάνω του μετρίου .Και στο φινάλε οι υπέρ μουναρες ποιες είναι ? Αυτές με τα μεταμορφωτικά μακιγιάζ , τα ψεύτικα βυζιά , τα 13575246 φίλτρα στις φώτο και στις κάμερες και πάει λέγοντας ?
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Θα ηθελα να τοποθετηθω σε κατι και ας με "Κραξετε" Η εμπειρια μου απο τις Γυναικες λεει οτι οι Ωραιες ειναι πολυ περισσοτερο Αγαμητες απο τις Μετριες
Και τις Ασχημες για πολλους λογους Ας πουμε ενα λογο οτι οι Υπερμουνες θελουν ακριβως αυτο που ζητουν να ειναι ο αλλος και αυτο ειναι... πολυ δυσκολο
Οι Μετριες και οι Ασχημες "Ριχνουν τον πηχη" και... συμβιβαζονται
Σωστά.
Η 9-10 σε εμφάνιση δεν ψάχνει μόνο 9-10 σε εμφάνιση άνδρα, αλλά και σε σπίτι, αμάξι, λεφτά, μόρφωση, δουλειά... Όλα στο 9-10.
Προφανώς αν αυτές είναι μια στις δέκα χιλιάδες, αυτό που ψάχνουν είναι ένας στις πενήντα χιλιάδες οπότε... πέφτει πείνα.

Στον κύκλο μου έχω δύο τέτοιες περιπτώσεις και συνήθως πέφτουν σε τύπους που τις φλομώνουν στο ψέμα.
Ωραία παιδιά που πουλάνε παραμύθι για όλα ή τα περισσότερα από τα υπόλοιπα.
Αυτές είναι τόσο πεινασμένες που τρώνε το παραμύθι αμάσητο.
Οι τύπο πηδανε και μετά καπνός.
Όποιος έχει ταλέντο στο μούσι έχει ευκαιρία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

Lancelot69

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
302
Like
840
Πόντοι
81
Πώς δεν γίνεται;Εννοώ να του μιλάνε άγνωστες.Δεν λέμε να'ναι Μπέκαμ αλλά πες ότι είναι πχ ψηλός,λεπτός με συμπαθητικό πρόσωπο,ένα 7αρι.Νομίζεις θα του μιλάει καμία αν δεν τον ξέρει;

Πώς δεν γίνεται;Εννοώ να του μιλάνε άγνωστες.Δεν λέμε να'ναι Μπέκαμ αλλά πες ότι είναι πχ ψηλός,λεπτός με συμπαθητικό πρόσωπο,ένα 7αρι.Νομίζεις θα του μιλάει καμία αν δεν τον ξέρει;
φιλε εγω δεν σου μιλαω για καποιον ψηλο ομορφο - μετριο παιδακι εγω σου μιλαω για αντρες που ειναι σε τετοιο επιπεδο...
images.jpg
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Σωστά.
Η 9-10 σε εμφάνιση δεν ψάχνει μόνο 9-10 σε εμφάνιση άνδρα, αλλά και σε σπίτι, αμάξι, λεφτά, μόρφωση, δουλειά... Όλα στο 9-10.
Καλα ναι σιγουρα !! Παντως αυτο το ζητανε και αυτες που ειναι και στο 5 χαχα (Ειδικα οι Ελληνιδες)
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.694
Πόντοι
216
Ε καλά δε φαίνεται ότι έχει μάστερ στη τσιμπουκική και σαν αφέντρα; Τα δέρματα που φοράει; Τα στριγκάκια που φόραγε ο Μπέκαμ που του τα πετάξανε η βάζελοι στο αεροδρόμιο στην άφιξη για το ματς με το περίφημο who is yourkas? Χωριό που φαίνεται κολαούζο δε θέλει.. βάλε κ στην εξίσωση φήμη κ φράγκα της κυρίας, παρτουζες, spice girls κλπ. λίγο θέλει να πεις το yes???
Ισχύει ήθελε να τον τυλίξει για το brand και να ανέβει κοινωνικά και επαγγελματικά, γάμος βιτρίνα είναι.
Μετά όμως που φτιάχτηκε αυτή, είδες πώς πήγε να τον σουτάρει η κομπλεξάρα κοντοπούτανη. Τι φάση κι αυτή με τα στριγκάκια...
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Καλα ναι σιγουρα !! Παντως αυτο το ζητανε και αυτες που ειναι και στο 5 χαχα (Ειδικα οι Ελληνιδες)
Εντάξει, αλλά όταν η άλλη είναι σαν τον Χαϊκάλη είναι πιο εύκολο να επανέλθει στην πραγματικότητα, από την άλλη που περπατάει στον δρόμο και σταματάει η κυκλοφορία.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εντάξει, αλλά όταν η άλλη είναι σαν τον Χαϊκάλη είναι πιο εύκολο να επανέλθει στην πραγματικότητα, από την άλλη που περπατάει στον δρόμο και σταματάει η κυκλοφορία.

Ε...ναι σιγουρα (Θα ηταν ουτοπικο αλλωστε... αν δεν επανερχοταν στην πραγματικοτητα)
Γιατι τι εχει ο Χαικαλης ασχημος ειναι ? χαχαχα
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άνοιξε ένα καινούργιο νήμα είναι το ίδιο για το ποιες κοστίζουν παραπάνω πουτανες η γκόμενες
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άνοιξε ένα καινούργιο νήμα είναι το ίδιο για το ποιες κοστίζουν παραπάνω πουτανες η γκόμενες
Οχι εδω δεν εξεταζουμε το ποια κοστιζει παραπανω... αλλα το ποια δεν κοστιζει τιποτα (Η ελαχιστα... τα απαραιτητα)
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Το αγαπημένο μας άθλημα ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι έχεις λύσει τα ζητήματα της επιβίωσης ώστε να μην χρειάζεται να μιζεριαζεις για λίγα €...όσοι δεν τα έχουν λύσει αυτά ας αποσυρθούν μέχρι να τα λύσουν.
Κάτι άσχετο Στην επαρχία που είναι 30 ευρώ από πού βγήκε παραπάνω 10 ευρώ έχει ψηλότερους μισθούς και δεν το ξέρω ;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.055
Πόντοι
3.846
Περα απο την ομορφια του Αντρα (Και τα φραγκα) πολυ σημαντικο θεμα ειναι η προσωπικοτητα (Το τι εχεις να πεις γενικα) Οι Γυναικες τραβανε Μαλακια με αυτο
Υπαρχουν Αντρες με πολυ Ισχυρη προσωπικοτητα που Γαμανε αβερτα... μονο και μονο με αυτο
Απλα χρειαζεται καποια καλλιεργεια και τιποτα αλλο
προφανώς όλοι ξέρουμε ότι ένας από τους μεγαλύτερους γαμιάδες είναι ο Νίκος Δήμου. Πόσες χιλιάδες γυναίκες δεν φαντασιώνονται διαβάζοντας βιβλία του Κορνήλιου Καστοριάδη; Πόσες δεν βάζουν δάχτυλο με τη φωνή του Αντώνη Πανούτσο; Ενώ κάτι Κωνσταντίνοι Αργυροί και κάτι Ρουβάδες μένουν αγάμητοι.

Παίκτη ίσως έχεις μυθοποιήσει τις γυναίκες και για αυτό δε θες να σου χαλάνε τη φαντασίωση. Όλα θέμα καύλας και ορμονών είναι (εκτός βέβαια αν αποσκοπεί αποκλειστικά και μόνο στα λεφτά η γυναίκα). Μου έχει τύχει στο tinder γυναίκα να μου λέει "μα πόσο φοβερά τα λες, τι χιούμορ έχεις ,να συναντηθούμε οπωσδήποτε" και μετά τον πρώτο καφέ να την ψάχνω στο αμπελαλέ που λέει και ο Τσουκαλάς.

Ακριβώς όπως και ο άντρας η γυναίκα θέλει κάποιον να την καυλώνει. Ε και αν γίνεται να την πληρώνει ακόμη καλύτερα. Η διαφορά είναι ότι η γυναίκα δεν υποκύπτει το ίδιο εύκολα όπως εμείς που μόνο λίγο τιράντα του σουτιέν να δούμε γινόμαστε ταύροι.
Πάντως παίκτες αλλάζουν τα πράγματα. Η γυναίκα ακόμη και στην Ελλάδα σιγα σιγα γίνεται όλο και πιο ανεξάρτητη. Μέσα στα επόμενα χρόνια θα μαθαίνουμε πιο συχνά για ελεύθερες που πάνε ταξιδάκι μόνες ή με την κολλητή τους σε καμιά Ανδαλουσία ή Νότια Αμερική για να "ανανεωθούν".
Δεν το κατακρίνω γιατί εγώ έχω ευνοηθεί πολύ από τέτοιες περιπτώσεις από το εξωτερικό. Αν γίνει αυτό όμως κάτι 40ρηδες που είναι στο 5-7/10 ...ζόρικα τα πράγματα.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παίκτη ίσως έχεις μυθοποιήσει τις γυναίκες και για αυτό δε θες να σου χαλάνε τη φαντασίωση.


Πάντως παίκτες αλλάζουν τα πράγματα. Η γυναίκα ακόμη και στην Ελλάδα σιγα σιγα γίνεται όλο και πιο ανεξάρτητη. Μέσα στα επόμενα χρόνια θα μαθαίνουμε πιο συχνά για ελεύθερες που πάνε ταξιδάκι μόνες ή με την κολλητή τους σε καμιά Ανδαλουσία ή Νότια Αμερική για να "ανανεωθούν".
Οχι καμμια σχεση !! Εγω καταθετω τις εμπειριες μου


Καλα αυτο δεν παιζει τωρα ειναι αρκετα χρονια !! Και στο λεω διοτι ταξιδευω στο εξωτερικο παρα πολυ
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Μαλιστα !!!
Που στην Γερμανια στην Ελλαδα το ποσοστο θα ηταν 0% χαχαχα

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
φιλε εγω δεν σου μιλαω για καποιον ψηλο ομορφο - μετριο παιδακι εγω σου μιλαω για αντρες που ειναι σε τετοιο επιπεδο...
images.jpg

Ωραία γκόμενα βρήκε κι αυτός...Σε λίγο παίζει να του τη φάει και ο Άλεξ

1423_EVRIDIKI_VALAVANI_KONSTANTINOS_VASALOS_862020.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Κάτι άσχετο Στην επαρχία που είναι 30 ευρώ από πού βγήκε παραπάνω 10 ευρώ έχει ψηλότερους μισθούς και δεν το ξέρω ;
Δυσμενής σχέση προσφοράς/ζήτησης για τον χρήστη...
 

Lancelot69

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
302
Like
840
Πόντοι
81
Ωραία γκόμενα βρήκε κι αυτός...Σε λίγο παίζει να του τη φάει και ο Άλεξ

1423_EVRIDIKI_VALAVANI_KONSTANTINOS_VASALOS_862020.jpg
Φιλε εγώ σου μιλάω για τους αντρες που έχουν τοσο δυνατή εξωτερική εμφανιση σαν αυτόν μην καταπιανεσαι από ένα παράδειγμα...
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Βεβαια οπως καθε ωραια Γυναικα ετσι και καθε ωραιος Αντρας μπορει να μην εχει στο μυαλο της/ου μονο το Γαμησι αλλα και αλλα... πραγματα
Λεω...εγω τωρα στην Ελλαδα ειμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom