Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Με όσες έκανα σχέση δίνανε κώλο κανονικά και όποτε γούσταρα. Μάλιστα οι περισσότερες "έχυναν" κιόλας, μια γλυκιά αίσθηση όπως την περιγράφανε. Κατά βάθος πολύ βρωμιά γούσταραν. Μόλις νιώθανε άνετα στη σχέση ξεκωλιαζότανε με καμάρι...
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.527
Like
11.587
Πόντοι
3.506
Με όσες έκανα σχέση δίνανε κώλο κανονικά και όποτε γούσταρα. Μάλιστα οι περισσότερες "έχυναν" κιόλας, μια γλυκιά αίσθηση όπως την περιγράφανε. Κατά βάθος πολύ βρωμιά γούσταραν. Μόλις νιώθανε άνετα στη σχέση ξεκωλιαζότανε με καμάρι...
Είχες και συ τον τρόπο και τους το 'βγαζες τύπε. Και στη πρώτη τις γλύκαινες να θέλουν κι άλλο. Θέλει εκπαίδευση και εμπειρία αυτό, δεν το 'χουν όλοι...
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Είχες και συ τον τρόπο και τους το 'βγαζες τύπησιάσεις ε. Και στη πρώτη τις γλύκαινες να θέλουν κι άλλο. Θέλει εκπαίδευση και εμπειρία αυτό, δεν το 'χουν όλοι...
Μάλλον έτσι είναι, η πρώτη φορά είναι σημαντική. Αν τις πλησιάζεις σωστά μπορούν να πειραματιστούν με τα πάντα. όλα θέλουν τρόπο και λίγο κόπο. Βέβαια τελικά δεν είναι όλες για όλα...Αλλά οι Ελληνίδες κολλάνε στις σύντομες σχέσεις να το τολμήσουν, γουστάρουν και το ψηστήρι που τις κάνεις για το καταφέρεις...Μη τις πούμε και τάνες...Πάντως πρέπει να τολμάς, στα όρια του νόμιμου φυσικά, αλλιώς δεν πρόκειται να σου κάτσει τπτ. Ας μην βγάζουμε μόνοι μας συμπεράσματα και ας τολμάμε.
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
To κολπο ειναι να μην ποναει, της αρεσει δεν της αρεσει θα τον δωσει αρκει να μην ποναει, οποτε λιπαντικα με ουσια που μουδιαζει το κωλοτρυπιδι ειναι οτι πιο ιδανικο. Ολες μου εδωσαν κωλο ενω στην αρχη αρνιοντουσαν κατηγορηματικα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
32
Like
26.566
Πόντοι
8.346
Οχι δεν έχω δοκιμάσει. Φοβάμαι μη τον κεράσω τίποτα και το αποφεύγω. Κάποια στιγμή θα ήθελα να το δοκιμάσω
20220302161923_a6f75cd4.jpeg
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
415
Like
4.175
Πόντοι
441
Με γκομενα που νταραβεριζόμουν καιρό το έπαιζε κυρία, σοβαρη κτλ για σχέση με προοπτικές περαιτέρω κτλ ενώ είχαμε σχέση & κάναμε σεξ περίπου 2-3 φορές την βδομάδα μόλις πήγαμε διακοπές ήθελε μόνο κωλο….από τότε το ζηταγε σε καθημερινή βάση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Υπάρχει απόλαυση γιατί ο κωλος έχει πολλά νεύρα μαζεμένα,αλλά δεν είναι βιολογική απόλαυση. Ο οργασμός της γυναίκας είναι μόνο απ' το μουνι.
Έχω ακούσει ότι όσες τον χρησιμοποιούν και έχουν αποκτήσει ιδιαίτερη εμπειρία ζουν οργασμους από εκεί...
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Ανάλογος ποσό τον έχεις. Μην περηφανεύονται και πολύ αυτοί που η δικιά τους το θέλει συνέχεια. Μπορεί να είναι ο μόνος τρόπος μα νοιωθουν μπουκωμένες!!
 

Tyohoon28

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
157
Πόντοι
0
Από προσωπική εμπειρία έχω διαπιστώσει ότι όσες είχαν δυσάρεστη εμπειρία ως πρώτη ή πρώτες φορές αποφεύγουν να τον δώσουν...Οι υπόλοιπες δίνουν εύκολα
 
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
120
Like
5.633
Πόντοι
1.041
Μου αρέσει που κάνετε συζήτηση για το αν δίνουν γενικά κωλο οι Ελληνίδες. Τι ερώτηση είναι αυτή ; Άμα σε γουστάρει η γκόμενα , όχι κωλο και το σπίτι της σου δίνει . Είχα γνωρίσει παντρεμένο μιλφακι που ήταν και σχετικά συντηρητικό και παλιαων αρχών. Μετά την πρώτη - δεύτερη φορά με έκανε Θεό να μου γλείψει τον κωλο , ναου δώσει κωλο και ότι άλλο φαντάζεστε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Ανάλογος ποσό τον έχεις. Μην περηφανεύονται και πολύ αυτοί που η δικιά τους το θέλει συνέχεια. Μπορεί να είναι ο μόνος τρόπος μα νοιωθουν μπουκωμένες!!
Σωστά....αν η άλλη έχει γίνει σα πηγάδι που να κάνεις δουλειά από μπροστά....καλή λύση στην.περιπτωσ αυτην θα ήταν το fisting.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Από προσωπική εμπειρία έχω διαπιστώσει ότι όσες είχαν δυσάρεστη εμπειρία ως πρώτη ή πρώτες φορές αποφεύγουν να τον δώσουν...Οι υπόλοιπες δίνουν εύκολα
Αρκεί να μην έχουν κολλήματα ...για αυτό δεν λείπουν περιπτώσεις που δεν τον δίνουν .Σε συνδυασμό με άσχημη πρώτη εμπειρία είναι σχεδόν αδύνατον να κάνεις κάτι με αυτές.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Μου αρέσει που κάνετε συζήτηση για το αν δίνουν γενικά κωλο οι Ελληνίδες. Τι ερώτηση είναι αυτή ; Άμα σε γουστάρει η γκόμενα , όχι κωλο και το σπίτι της σου δίνει . Είχα γνωρίσει παντρεμένο μιλφακι που ήταν και σχετικά συντηρητικό και παλιαων αρχών. Μετά την πρώτη - δεύτερη φορά με έκανε Θεό να μου γλείψει τον κωλο , ναου δώσει κωλο και ότι άλλο φαντάζεστε.
Έπεσες απλώς σε κάποια που ήταν έτοιμη για την εμπειρία και που προφανώς δεν είχε μικρά παιδιά να τρέχει συνέχεια από πίσω τους και προφανώς αυτό έγινε στην Αθήνα...τα ήθη είναι αλλιώς σε πιο μικρές κοινωνίες.Απλα ήσουν τυχερός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom