Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 196K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Μάγκες από fb dating βρήκα μία με την οποία
μιλήσαμε ανταλλάξαμε τηλ και κάναμε βίντεοκλήση και το ίδιο βράδυ ήρθε σπίτι
μου... 7άρι αυτή με τεράστια βυζιά... δεν είναι τόσο απίθανο απλά υπομονή θέλει.. πριν από αυτή είχα
κάνει match με καμιά 50αριά σε βάθος 3 μηνών αλλά απάντησαν μόνο οι 6-7
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Εγω είχα πει σε μια οτι είναι όμορφη και παρεξηγήθηκε...Εβγαλε λόγο οτι πρέπει να λεω οτι ολες οι γυναίκες είναι όμορφες και όχι μόνο αυτή και οτι οι άντρες πρεπει να θαυμάζουν όλες τις γυνάικες, μου βγήκε το με αυτ'α που διάβαζα :confused: :confused: :confused:
Ενταξει αυτα ειναι νορμαλ..ασε που μπορει να εκανε χαβαλε.
Η αλλη μολις γιναμε φιλοι..αρχισε επιθεση με μνμτα..ευτυχως στα περισσοτερα εγραφε ασυναρτησιες και την πηρα χαμπαρι, μετα δεν απαντουσα και αρχισε να γραφει σχολια στα ποστ..ωρε λεω που εμπλεξα ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.713
Like
14.212
Πόντοι
3.506
Ενταξει αυτα ειναι νορμαλ..ασε που μπορει να εκανε χαβαλε.
Η αλλη μολις γιναμε φιλοι..αρχισε επιθεση με μνμτα..ευτυχως στα περισσοτερα εγραφε ασυναρτησιες και την πηρα χαμπαρι, μετα δεν απαντουσα και αρχισε να γραφει σχολια στα ποστ..ωρε λεω που εμπλεξα ?
Πω τι είναι αυτά ρε μαν...σκέφτομαι για σεμινάρια ψυχολογίας, ετσι θα βγάζω και λεφτά τουλάχιστον :confused: :confused: :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Πω τι είναι αυτά ρε μαν...σκέφτομαι για σεμινάρια ψυχολογίας, ετσι θα βγάζω και λεφτά τουλάχιστον :confused: :confused: :confused:
Ξερεις τι γινεται, οταν κανεις πολλους φιλους λογικο να πεσεις και σε τετοιες περιπτωσης.
Εχω διαγραψει στα τοσα χρονια που εχω φβ. ινστα. καμια 10 χιλιαδες ατομα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.713
Like
14.212
Πόντοι
3.506
Ξερεις τι γινεται, οταν κανεις πολλους φιλους λογικο να πεσεις και σε τετοιες περιπτωσης.
Εχω διαγραψει στα τοσα χρονια που εχω φβ. ινστα. καμια 10 χιλιαδες ατομα.
Εγώ έκανα κάτι καλύτερο, διέγραψα το ακαου φβ και δεν εχω σοσιαλ απλικεισονς και βρήκα την ηρεμία μου, καμάκι μόνο ρεαλ ταιμ αλλιώς όχι :confused: :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Εγώ έκανα κάτι καλύτερο, διέγραψα το ακαου φβ και δεν εχω σοσιαλ απλικεισονς και βρήκα την ηρεμία μου, καμάκι μόνο ρεαλ ταιμ αλλιώς όχι :confused: :confused:
Εγινες παραδοσιακος.. εγω δεν μπορω χωρις σοσιαλ μιλαω συνεχεια με φιλους και ξεκαρφωτους,κανω καμακι τα χρειαζομαι και για τη δουλεια.Μερικοι αν δεν μπω μια δυο μερες (σπανια) με παιρνουν τηλ. να δουν αν ειμαι καλα ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.713
Like
14.212
Πόντοι
3.506
Εγινες παραδοσιακος.. εγω δεν μπορω χωρις σοσιαλ μιλαω συνεχεια με φιλους και ξεκαρφωτους,κανω καμακι τα χρειαζομαι και για τη δουλεια.Μερικοι αν δεν μπω μια δυο μερες (σπανια) με παιρνουν τηλ. να δουν αν ειμαι καλα ?
Μόνο viber πλέον, και με φίλους αλλά και στη δουλειά μια χαρά είναι, δεν είμαι του σοσιαλ με τίποτα, να βαράει όλη την ώρα το κινητό με τα νοτιφικέισο κλπ πονοκέφαλος :confused:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Τωρα τελευταια, βλεπω κοπελες που ξερω οτι εχουν ουσιαστικα χωρισει με τα αμορε τους,
και παρολα αυτα,
στα fb τους ακομη εχουν τις φωτογραφιες με τους πρωην!!!!
Αυτο τι ειναι, νεα μοδα;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Τωρα τελευταια, βλεπω κοπελες που ξερω οτι εχουν ουσιαστικα χωρισει με τα αμορε τους,
και παρολα αυτα,
στα fb τους ακομη εχουν τις φωτογραφιες με τους πρωην!!!!
Αυτο τι ειναι, νεα μοδα;
Αμυνα, για να μην τις πολιορκούν οι διάφοροι γυπαετοί, έτσι κ μάθουν ότι χώρισαν..

Θέλουν να έχουν αυτές το πλεονέκτημα της επιλογής
Επίσης κάνα 2 που ρώτησα, μου είπανε ότι το κάνουν επίτηδες για να εκδικηθούν το πρώην τους (μαλάκια βέβαια αλλά έκανα κ 'γώ ότι το πίστεψα)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Τωρα τελευταια, βλεπω κοπελες που ξερω οτι εχουν ουσιαστικα χωρισει με τα αμορε τους,
και παρολα αυτα,
στα fb τους ακομη εχουν τις φωτογραφιες με τους πρωην!!!!
Αυτο τι ειναι, νεα μοδα;

Αν τις χώρισαν αυτοί,κρατάνε τις φώτο γιατί παραμένουν κολλημένες μαζί τους

Αν τους χώρισαν αυτές,εξαφανιζόλ όλες οι φώτο
 

zoulte

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
οχι.απο facebook dating ναι εχει γινει.
 

Panopyl2

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
28
Like
21
Πόντοι
0
εμένα με έκανε αδδ μια και μου είπε το πρόγραμμα της 100$ και κανονίσαμε να βρεθούμε σε ξενοδοχείο λέτε να είναι undercover ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Εγώ έκανα κάτι καλύτερο, διέγραψα το ακαου φβ και δεν εχω σοσιαλ απλικεισονς και βρήκα την ηρεμία μου, καμάκι μόνο ρεαλ ταιμ αλλιώς όχι :confused: :confused:
Θα σε πουν παλαιολιθικό αλλά εγώ ξέρω ότι όποιος έχει όργανα κάνει κίνηση...οι άλλοι που δεν έχουν όργανα έχουν πληκτρολόγιο.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
ας μου λυσει καποιιος αυτη την απορια... πως γαματε μεσω σοσιαλ μιντια;;; δε το καταλαβαινω
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Μάγκες από fb dating βρήκα μία με την οποία
μιλήσαμε ανταλλάξαμε τηλ και κάναμε βίντεοκλήση και το ίδιο βράδυ ήρθε σπίτι
μου... 7άρι αυτή με τεράστια βυζιά... δεν είναι τόσο απίθανο απλά υπομονή θέλει.. πριν από αυτή είχα
κάνει match με καμιά 50αριά σε βάθος 3 μηνών αλλά απάντησαν μόνο οι 6-7
να προσεχεις μη σου κλεψει τα κροκε
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.657
Like
10.873
Πόντοι
3.556

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom