Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.107
Like
22.833
Πόντοι
5.506
Θα χωρέσουμε, απλά θα είμαστε πολύ κοντά ο ένας με τον άλλο :erection:
Ευτυχώς θα έχω αρκετές δουλειές εδώ στη βραχονησίδα τα επόμενα 1-2-3-5-8-15 χρόνια και θα είναι αδύνατο να παραβρεθώ.

Να μου κάνετε σκαιπ κολ καλύτερα :confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.338
Like
72.602
Πόντοι
12.756
@athinaios44 bye bye φιλε μου ..
επιτελους η Ανω Γλυφαδα τελειωσε
α ρε τυχερε θα γλυτωσεις και απο το πιατων και στεγνωτήριο

 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.245
Like
3.506
Πόντοι
1.706
@jormakka γραφείο δεν θα βάλεις; Κάπου πρέπει να ακουμπήσεις υπολογιστή και να ρυθμίζεις υποθέσεις. Και να δείχνεις κι ένα status στα μουνάκια ότι είσαι πολυάσχολος. Χτες έλεγες ότι όταν μας παίρνουν τηλέφωνο πρέπει να λέμε «δεν μπορώ τώρα, είμαι απασχολημένος» κλπ. Εγώ πάνω από το γραφείο έχω έναν παγκόσμιο χάρτη για να το παίζω ιντερνάσιοναλ (αλλά βασικά γιατί εμπνέει εμένα τον ίδιο). Επιπλέον και κάνα ξωτικό φυτό σε μια γωνιά για ατμόσφαιρα δεν βλάπτει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
@athinaios44 bye bye φιλε μου ..
επιτελους η Ανω Γλυφαδα τελειωσε
α ρε τυχερε θα γλυτωσεις και απο το πιατων και στεγνωτήριο

οβιδα ειναι ρε γιωτα οχι η fat man που επεσε στο ναγκασακι :crazy:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
@athinaios44 bye bye φιλε μου ..
επιτελους η Ανω Γλυφαδα τελειωσε
α ρε τυχερε θα γλυτωσεις και απο το πιατων και στεγνωτήριο

δεν με πιανει εμενα..ασε με να δουλεψω στρωνω πλακες πεζοδρομιου τωρα:birdman:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Παραλία κοντή Ελληνίδα τα εχωνεβστον λουκιυμα που έσερνε
Κάτι άντε γαμησου τελείωνε και τέτοια. :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.338
Like
72.602
Πόντοι
12.756
οβιδα ειναι ρε γιωτα οχι η fat man που επεσε στο ναγκασακι :crazy:
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ρεμουνι που να πνιγεται σαν τα ποντικια στο πρωτο ψιλοβροχο γαμημενοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παραλία κοντή Ελληνίδα τα εχωνεβστον λουκιυμα που έσερνε
Κάτι άντε γαμησου τελείωνε και τέτοια. :confused:
Ωπα για πες :coffee:
δωσε ρεπορταζ ρε μουνι
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Reznov

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ρεμουνι που να πνιγεται σαν τα ποντικια στο πρωτο ψιλοβροχο γαμημενοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωπα για πες :coffee:
δωσε ρεπορταζ ρε μουνι
Δεν κατάλαβα κάτι πλυντήριο πήρε το αυτί μου και πέσανε γαμηδια. :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
η δικιά σου τα ειδε να μαθαίνει ; :coffee:
Η τρελή έφυγε με τα πόδια και ο λουκουμάς πήρε το αμάξι και την κυνηγάει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η δικιά σου τα ειδε να μαθαίνει ; :coffee:
Αν με έβριζε θα έφευγε κολυμπώντας για τη μάνα της.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
@jormakka γραφείο δεν θα βάλεις; Κάπου πρέπει να ακουμπήσεις υπολογιστή και να ρυθμίζεις υποθέσεις. Και να δείχνεις κι ένα status στα μουνάκια ότι είσαι πολυάσχολος. Χτες έλεγες ότι όταν μας παίρνουν τηλέφωνο πρέπει να λέμε «δεν μπορώ τώρα, είμαι απασχολημένος» κλπ. Εγώ πάνω από το γραφείο έχω έναν παγκόσμιο χάρτη για να το παίζω ιντερνάσιοναλ (αλλά βασικά γιατί εμπνέει εμένα τον ίδιο). Επιπλέον και κάνα ξωτικό φυτό σε μια γωνιά για ατμόσφαιρα δεν βλάπτει.

Μεταξύ κουζίνας και «δωματίου» θα έχω ένα πτυσσόμενο στον τοίχο θα ανεβαίνει-κατεβαίνει, οπότε γλυτωνω το επιπλέον πάγκο + σταντ (αν και αν χωράει έτσι πρέπει να γίνει). Ίδιο χρωμα με τοίχο θα γίνεται καλό blend, ποιότητα τοπ. Σα κομμάτι του τοίχου θα είναι. Αλλιώς τι να κάνω.. γραφείο δε θα χωράει, βασικά μπορώ να βαλω κάτω από την τβ αλλά θα είναι συριζα με το κρεβάτι. Δε θέλω, παίρνω αράζω κρεβάτι με ένα λαπιτόπι και γεια σας. Μίνι μπαρ όμως θα υπάρχει κτλ, για το μωρό ή το αμπαλο ρωσομπλιατάρι που διψάει για φτηνό λευκό κρασί - πετρέλαιο. Ρε θα γίνει χλιδα σε λέω άκου με. Μικρό, ναι αλλά πένα. Γι’ αυτό θέλει ξενοδοχειακού τύπου γενικά και όσο πιο φλατ/μινιμαλέ με ρεσιν πάτωμα κτλ και ανοιχτά χρώματα (όχι σκουροσκανδιναβέ - κατάθλιψη) για να μπορείς να νιώθεις άνετα μέσα. Αρκετά για να αράζεις, αλλά να βγάλεις και έξω. Αν είναι καλή οικοδομή της προκοπής (ειδικά νέα) και όροφος 2+ για να γλυτώσεις από κατσαρίδες - σκουπίδια - Γεωργιανούς Σπάιντερμαν, είσαι χλιδα. Βάλε περιοχή καλή, ρίχνεις και ηχομόνωση (σκατα στον τάφο κάθε δικύκλου με πειραγμενη εξάτμιση ή σμαρτάκι με ηχοσύστημα τουρμπίνα) και είσαι τζετ. Θες γκομενα-φίλη; Θες μουνετο χωμα απ’ το Λόχαν που δε βρισκει ταξί στις 5 το πρωί με την υπόλοιπη πλεμπα; Θες βίζιτα; Έτοιμος.... αν έχει πιλοτή με θέση πάρκινγκ ειδικά, όνειρο. Το θέμα είναι ότι για να βρω τέτοιο, πρέπει από στόμα σε στόμα... μεσίτες καληνύχτα συν ότι αν θέλω καινούργιο πρέπει να μιλήσω με όποιον ανεβάζει οικοδομή από πριν. Κάτω Γλυφάδα μοιάζει με προάστιο Θεσσαλονίκης δε με συναρπάζει αλλά έχει αρκετές καλές οικοδομές πιο παλιές. Βουλιαγμενη έχει κάτι σημεία που ξεροχυνω... αλλά... , νέα Σμύρνη είναι το πιο πιθανό. Φλοίσβο το απέκλεισα ήδη.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.026
Like
13.060
Πόντοι
2.606
Το k studio είστε ρε πούστη μου ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.338
Like
72.602
Πόντοι
12.756
Το k studio είστε ρε πούστη μου ;
εντωμεταξυ στα φωτορεαλιστικα και στα σχεδια ολα φαινονται μουναρα
μεχρι να διαλεξεις υλικά και κοστος , που πανε ολοι στα φθηνα και μοιαζει σαν σκηνικο απο το δελφινάριο το σπιτι + οτι ακουμπας σπαει η τριζει
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Μεταξύ κουζίνας και «δωματίου» θα έχω ένα πτυσσόμενο στον τοίχο θα ανεβαίνει-κατεβαίνει, οπότε γλυτωνω το επιπλέον πάγκο + σταντ (αν και αν χωράει έτσι πρέπει να γίνει). Ίδιο χρωμα με τοίχο θα γίνεται καλό blend, ποιότητα τοπ. Σα κομμάτι του τοίχου θα είναι. Αλλιώς τι να κάνω.. γραφείο δε θα χωράει, βασικά μπορώ να βαλω κάτω από την τβ αλλά θα είναι συριζα με το κρεβάτι. Δε θέλω, παίρνω αράζω κρεβάτι με ένα λαπιτόπι και γεια σας. Μίνι μπαρ όμως θα υπάρχει κτλ, για το μωρό ή το αμπαλο ρωσομπλιατάρι που διψάει για φτηνό λευκό κρασί - πετρέλαιο. Ρε θα γίνει χλιδα σε λέω άκου με. Μικρό, ναι αλλά πένα. Γι’ αυτό θέλει ξενοδοχειακού τύπου γενικά και όσο πιο φλατ/μινιμαλέ με ρεσιν πάτωμα κτλ και ανοιχτά χρώματα (όχι σκουροσκανδιναβέ - κατάθλιψη) για να μπορείς να νιώθεις άνετα μέσα. Αρκετά για να αράζεις, αλλά να βγάλεις και έξω. Αν είναι καλή οικοδομή της προκοπής (ειδικά νέα) και όροφος 2+ για να γλυτώσεις από κατσαρίδες - σκουπίδια - Γεωργιανούς Σπάιντερμαν, είσαι χλιδα. Βάλε περιοχή καλή, ρίχνεις και ηχομόνωση (σκατα στον τάφο κάθε δικύκλου με πειραγμενη εξάτμιση ή σμαρτάκι με ηχοσύστημα τουρμπίνα) και είσαι τζετ. Θες γκομενα-φίλη; Θες μουνετο χωμα απ’ το Λόχαν που δε βρισκει ταξί στις 5 το πρωί με την υπόλοιπη πλεμπα; Θες βίζιτα; Έτοιμος.... αν έχει πιλοτή με θέση πάρκινγκ ειδικά, όνειρο. Το θέμα είναι ότι για να βρω τέτοιο, πρέπει από στόμα σε στόμα... μεσίτες καληνύχτα συν ότι αν θέλω καινούργιο πρέπει να μιλήσω με όποιον ανεβάζει οικοδομή από πριν. Κάτω Γλυφάδα μοιάζει με προάστιο Θεσσαλονίκης δε με συναρπάζει αλλά έχει αρκετές καλές οικοδομές πιο παλιές. Βουλιαγμενη έχει κάτι σημεία που ξεροχυνω... αλλά... , νέα Σμύρνη είναι το πιο πιθανό. Φλοίσβο το απέκλεισα ήδη.

Τη μεζονέτα στη Βούλα πότε την τελειώνεις τελικά τύπε? :think: Τόσα χρόνια την χτίζεις, κρίμα να καταλήξεις πλατεία Νέας Σμύρνης :undecided:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Το k studio είστε ρε πούστη μου ;

Απλά μ’ αρέσει η διακόσμηση Μπράμπ. Μικρός τα μονα παιχνίδια που είχα ήταν κάτι LEGO (και εναν τζι αι Τζο) που έπαιρνα με το ζόρι απ’ τη νονά μου και όλη μέρα έχτιζα σπίτια. Στο σχολείο, ζωγράφιζα στο θρανίο, ξες. Ως άνεργος πουλούσα τα έπιπλα.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τη μεζονέτα στη Βούλα πότε την τελειώνεις τελικά τύπε? :think: Τόσα χρόνια την χτίζεις, κρίμα να καταλήξεις πλατεία Νέας Σμύρνης :undecided:

Τσίμπα μια, όταν θα μπαίνεις θα χτυπάς πόρτα :2on1:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.026
Like
13.060
Πόντοι
2.606
Ποικίλης ύλης έχουμε γίνει Μανίνα Κατερίνα
Υστερόγραφο έχουν περάσει ώρες και το ιντσταγκραμικο μουνι ούτε ένα λαικ ούτε ένα :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom