Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.594
Πόντοι
6.256
για πες τι τσιμπησες ?
γιατι απο ιντερνετ τσιμπησες ενας αρχιδι, γραμμη δεν εχεις , εισαι σαν το κρυφο σχολειό
Μωρη κακιστρω απο σημερα το πρωι οχι απλα εχω ιντερνετ αλλα μιλαμε η γραμη εγινε καλυτερη και απο πριν....τελικωνει στα 280 mbpps ενω πριν ηταν μεχρι τα 150.ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙ λαθος γραμμη απεξω γιαυτο ειχα μεινει τοσες μερες χωρις ιντερνετ.Παλι καλα που ηρθε σημερα ενα παλικαρι που σκαμπαζε και σε 5 λεπτα ειχε βρει το προβλημα...μου εφτιαξε και τις καλωδιωσεις μεσα και τωρα πεταει το συστημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:confused: Τύπε χελ δώσε περιγραφή για ίντερνετ γάτες τεχνικούς κτλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:wanker:
Σημερα δεν εχει δουλεια τυπε....επισκεπτηρια σε νοσοκομεια εχει το προγραμμα. :confused: :confused: :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.923
Πόντοι
12.756
Ρε τίποτα σου λέω.
ουτε σαν επισκέπτης δεν εχω ερθει , δυσκολο να αναλάβω , αν ηξερα τι και πως θα εξυπηρετουσα
Εχω ΑΘηναιο που μπορει να έρθει αν θες , ειναι ακακος , μουνι δεν θα πειράξει , δεν μπορει κιολας του κραταει την πουτσα σπιτι η κυρα , και κατα τα άλλα είναι τίμιος
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.022
Like
29.184
Πόντοι
5.006
Μωρη κακιστρω απο σημερα το πρωι οχι απλα εχω ιντερνετ αλλα μιλαμε η γραμη εγινε καλυτερη και απο πριν....τελικωνει στα 280 mbpps ενω πριν ηταν μεχρι τα 150.ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙ λαθος γραμμη απεξω γιαυτο ειχα μεινει τοσες μερες χωρις ιντερνετ.Παλι καλα που ηρθε σημερα ενα παλικαρι που σκαμπαζε και σε 5 λεπτα ειχε βρει το προβλημα...μου εφτιαξε και τις καλωδιωσεις μεσα και τωρα πεταει το συστημα.
Tου δώσες κανένα ψιλό μαν;η καμια σαύρα ? ενθύμιο; :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.923
Πόντοι
12.756
Μωρη κακιστρω απο σημερα το πρωι οχι απλα εχω ιντερνετ αλλα μιλαμε η γραμη εγινε καλυτερη και απο πριν....τελικωνει στα 280 mbpps ενω πριν ηταν μεχρι τα 150.ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙ λαθος γραμμη απεξω γιαυτο ειχα μεινει τοσες μερες χωρις ιντερνετ.Παλι καλα που ηρθε σημερα ενα παλικαρι που σκαμπαζε και σε 5 λεπτα ειχε βρει το προβλημα...μου εφτιαξε και τις καλωδιωσεις μεσα και τωρα πεταει το συστημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σημερα δεν εχει δουλεια τυπε....επισκεπτηρια σε νοσοκομεια εχει το προγραμμα. :confused: :confused: :confused:
και μενα ετσι ειχε γινει μια φορα , εβαλε ο διπλα και χαθηκε η δικια μου η γραμμη , και πηρα και ηρθαν αμεσα και λεω αφηστε τον διπλα χωρις μην σας γαμησω οτι εχετε και δεν εχετε και ξανασυνδεστε εμενα , γιατι μεσα στο καφαο θα βρουν την οδοντοστοιχία σας
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.022
Like
29.184
Πόντοι
5.006
και μενα ετσι ειχε γινει μια φορα , εβαλε ο διπλα και χαθηκε η δικια μου η γραμμη , και πηρα και ηρθαν αμεσα και λεω αφηστε τον διπλα χωρις μην σας γαμησω οτι εχετε και δεν εχετε και ξανασυνδεστε εμενα , γιατι μεσα στο καφαο θα βρουν την οδοντοστοιχία σας
:tooth: :wanker:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.594
Πόντοι
6.256
και μενα ετσι ειχε γινει μια φορα , εβαλε ο διπλα και χαθηκε η δικια μου η γραμμη , και πηρα και ηρθαν αμεσα και λεω αφηστε τον διπλα χωρις μην σας γαμησω οτι εχετε και δεν εχετε και ξανασυνδεστε εμενα , γιατι μεσα στο καφαο θα βρουν την οδοντοστοιχία σας
Πανε και βαζουν και καλα τεχνικους τον καθε Κατσαπλια να σου γαμανε τα νευρα φιλε....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.150
Κριτικές
42
Like
29.726
Πόντοι
28.246
ουτε σαν επισκέπτης δεν εχω ερθει , δυσκολο να αναλάβω , αν ηξερα τι και πως θα εξυπηρετουσα
Εχω ΑΘηναιο που μπορει να έρθει αν θες , ειναι ακακος , μουνι δεν θα πειράξει , δεν μπορει κιολας του κραταει την πουτσα σπιτι η κυρα , και κατα τα άλλα είναι τίμιος
Θα πέσεις στην ανάγκη μου και θα γυρέψεις χάρη και θα πάρεις τα καμπανέλια μου! :tn36:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.498
Κριτικές
61
Like
42.802
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • IMG_20211105_171812.jpg
    IMG_20211105_171812.jpg
    160 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom