Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.743
Like
24.572
Πόντοι
6.256
πρπει να γινει κακουργημα το κοκκινο και χωρις διπλωμα...γαμωσπιτοι ΚΑΙ της κυβερνησης
Εδω τυπε μεχρι προτινος δεν ηταν κακουργημα να εγκαταλειπεις θυμα τροχαιου...οποτε το φτιαξανε τα σαινια.Το κανανε μεν κακουργημα αλλα αρκει να σε πιασουν εκεινη την ωρα!!!Οποτε τωρα ΟΛΟΙ εγκαταλειπουν αβοηθητα τα θυματα τους και μετα απο 24 ωρες εμφανιζονται στο τμημα να δικαστουν για πλημελλημα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.743
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Ω ρε πουστη έμπλεξες με τις καργιολες.εγω ευτυχώς απο νόβα σε οτε σε δύο εργάσιμες..
Χθες ηρθε ενας τεχνικος απο Vodafone...λεω αντε θα μου φτιαξει τη γραμμη.Μπαινει στο σπιτι βαζει κατι μαραφετια που κανανε κατι περιεργους ηχους σαν διαστημοπλοιο εξωγηινου και μετα απο μιση ωρα γυρναει με υφος Αινσταιν και μου λεει "ΝΑΙ!ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΓΡΑΜΜΗ!ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!"

Ελα ρε μαλακα αληθεια και εγω νομιζα οτι ηταν αναδρομος ο Ερμης και δεν εμπαινε στο ιντερνετ!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.982
Like
29.060
Πόντοι
5.006
Χθες ηρθε ενας τεχνικος απο Vodafone...λεω αντε θα μου φτιαξει τη γραμμη.Μπαινει στο σπιτι βαζει κατι μαραφετια που κανανε κατι περιεργους ηχους σαν διαστημοπλοιο εξωγηινου και μετα απο μιση ωρα γυρναει με υφος Αινσταιν και μου λεει "ΝΑΙ!ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΓΡΑΜΜΗ!ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!"

Ελα ρε μαλακα αληθεια και εγω νομιζα οτι ηταν αναδρομος ο Ερμης και δεν εμπαινε στο ιντερνετ!
Έμπλεξες μαν :confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.634
Like
20.435
Πόντοι
6.056
Χθες ηρθε ενας τεχνικος απο Vodafone...λεω αντε θα μου φτιαξει τη γραμμη.Μπαινει στο σπιτι βαζει κατι μαραφετια που κανανε κατι περιεργους ηχους σαν διαστημοπλοιο εξωγηινου και μετα απο μιση ωρα γυρναει με υφος Αινσταιν και μου λεει "ΝΑΙ!ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΓΡΑΜΜΗ!ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!"

Ελα ρε μαλακα αληθεια και εγω νομιζα οτι ηταν αναδρομος ο Ερμης και δεν εμπαινε στο ιντερνετ!
Ηταν σιγουρα τεχνικος?Μηοως μιλουσε σπαστα ελληνικα?Νου σου,μην γυρισεις σπιτι και δεν βρεις τιποτα:undecided::confused::confused::confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.363
Κριτικές
7
Like
38.338
Πόντοι
10.411
New record

Screenshot-2021-11-02-at-16-48-50-Bourdela-Com.png
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
Χθες ηρθε ενας τεχνικος απο Vodafone...λεω αντε θα μου φτιαξει τη γραμμη.Μπαινει στο σπιτι βαζει κατι μαραφετια που κανανε κατι περιεργους ηχους σαν διαστημοπλοιο εξωγηινου και μετα απο μιση ωρα γυρναει με υφος Αινσταιν και μου λεει "ΝΑΙ!ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΓΡΑΜΜΗ!ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!"

Ελα ρε μαλακα αληθεια και εγω νομιζα οτι ηταν αναδρομος ο Ερμης και δεν εμπαινε στο ιντερνετ!
πήγαινε παρε γραμματόσημα θα σου χρειαστούν...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.743
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Ηταν σιγουρα τεχνικος?Μηοως μιλουσε σπαστα ελληνικα?Νου σου,μην γυρισεις σπιτι και δεν βρεις τιποτα:undecided::confused::confused:
Φορούσε μπλουζάκι κωλοφον...λες να ήταν μαϊμού; :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πήγαινε παρε γραμματόσημα θα σου χρειαστούν...
Βασικά έχω πει στη γάτα να πιάνει περιστέρια καλού κακού...:confused::confused::confused:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Φορούσε μπλουζάκι κωλοφον...λες να ήταν μαϊμού; :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βασικά έχω πει στη γάτα να πιάνει περιστέρια καλού κακού...:confused::confused::confused:
βαλε wind απο το 2009 εχει να μου σπασει τα αρχιδια

και τοτε μια μαλακια με το ρουτερ ηταν σε 24 ωρες μου εφεραν αλλο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.634
Like
20.435
Πόντοι
6.056
βαλε wind απο το 2009 εχει να μου σπασει τα αρχιδια

και τοτε μια μαλακια με το ρουτερ ηταν σε 24 ωρες μου εφεραν αλλο
Κατσε μην βιαζεσαι...εδω μολις σημερα μου απαντησε η Wind για 2η φορα οτι εχουν παραλαβει το αιτημα που ειχα κανει απο τις 29 Οκτωβρη για υπαναχωρηση και το μελετανε.
:coffee::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
(γεια σου φιλε μου&συγνωμη αμν ενοχλω.αν δε σου κανει κοπος,στειλε μου καμια φωτο,απο φοιτητριες&τηλεφωνα.ευχαριστω&καλο μηνα)

στο ibox μου εχω καμια 10 μηνύματα περίπου τέτοια :tooth:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom