Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Μα γιατί τους μαλώνετε αγαπητέ Άγιε?

Είναι οι αρσενικές βερσιόν της Μάρθας Βουρτση,τι να κάνουμε.
Θα μπορουσατε να πειτε Μητσι και Μαρτα για να κανουμε και τη μεταφραση στα αλβανικα και τα γαλλικα και να ειμαστε στο υπεροχο καλαμπουρτζιδικο κλιμα μας

τωρα αν πω, πως τα μπρος στο χουντ με φωναζουν μητσι θα βγει ο τροβαδουρος και θα μας δειχνει τους συγχωριανους μου πρωταθλητες του σπαγγατου.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.731
Κριτικές
90
Like
36.484
Πόντοι
25.467
Σέιμ χιαρ,αλλά ελπίζω να το λέτε με αγάπη για τα κακόμοιρα αυτά παιδιά.

Πιστεύω ότι μπορείτε να δείξετε αρκετή κατανόηση σε αυτές τις 2 άκρως ιδιάζουσες περιπτώσεις.


Σαφώς.

Εφόσον το επιθυμούν, είμαι πρόθυμος να τους έξομολογήσω και να τους βάλω κάτω από το επιτραχήλιον μου για να τους δώσω άφεση αμαρτιών.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.573
Like
21.928
Πόντοι
5.006
εγω θα ηθελα να ειχα τα λεφτα του νιπλη χωρις ομως τις φυλακες και το ποινικο μητρωο του
μην λες ψεμματα ρε μισθωτε!!!!
ο νιπλης δεν εχει κανει φυλακη...μπορει 20 χρονια να τρεχει στα δικαστηρια, να εχει στρατια νομικων και οικονομολογων απο πισω του, στο τριμελες κακουργιοδικειο να εχει παει περισσοτερες φορες και απο τους εφετες, αλλα κάγκελο δεν εχει κατσει ουτε μια μερα...
δεν ειναι πλεμπα ο νιπλης...ειναι αρχοντας!!!!
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αθηναίε στείλε μου ένα πακέτο με συσκευασίες από τον μονοποικιλιακό που ήπιαμε εδώ την Παρασκευή
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Σαφώς.

Εφόσον το επιθυμούν, είμαι πρόθυμος να τους έξομολογήσω και να τους βάλω κάτω από το επιτραχήλιον μου για να τους δώσω άφεση αμαρτιών.
τωρα η κηδεια εγινε αγαπητε. οι νεκροι πεθαναν πρωτου προλαβουν να εξομολογηθουν.

αδιαβαστοι πηγανε στον αγιο πετρο, μονη ελπιδα το μνημοσυνο σε ενα μηνα στα σαραντα τους.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σαφώς.

Εφόσον το επιθυμούν, είμαι πρόθυμος να τους έξομολογήσω και να τους βάλω κάτω από το επιτραχήλιον μου για να τους δώσω άφεση αμαρτιών.
Να τους δείξετε κατανόηση,μα όχι όμως λύπηση .
Σας θέλω δίκαιο,αδέκαστο και αμείλικτο όταν χρειαστεί.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.731
Κριτικές
90
Like
36.484
Πόντοι
25.467

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Συγχαρητήρια.

Βάλτε του όμως την ταφόπλακα και σφραγίστε τον, γιατί έχει αρχίσει να βρωμάει αποσύνθεση.
αναφερθηκα πιο πανω, μαλλον δεν το ειδατε.

ενας ταφος λογικα να βρωμαει. χειροτερο ειναι να βρωμουν οι ζωντανοι, γεροντιλα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Συγχαρητήρια.

Βάλτε του όμως την ταφόπλακα και σφραγίστε τον, γιατί έχει αρχίσει να βρωμάει αποσύνθεση.
Θαρρώ πως τούτη η δυσωδία ήτο υπαρκτή προ της κηδείας και της ταφής εις αμφότερα θύματα.Μα τι διάολο,βρωμολαγνεία είχαν?
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.731
Κριτικές
90
Like
36.484
Πόντοι
25.467
τωρα η κηδεια εγινε αγαπητε. οι νεκροι πεθαναν πρωτου προλαβουν να εξομολογηθουν.

αδιαβαστοι πηγανε στον αγιο πετρο, μονη ελπιδα το μνημοσυνο σε ενα μηνα στα σαραντα τους.


Με χαρά μου παρατηρώ πως μοιράζεστε με τον κ. Καβαλοκαλαμόγερο την ίδια λογική για την καζούρα. :)

Όταν την κάνετε εσείς στους άλλους, πρόκειται για καυστικό αλλά έξυπνο χιούμορ, προερχόμενο από ευφυή άτομα. :)

Όταν σας την κάνουν άλλοι όμως, πρόκειται για τραμπούκισμα από ψευτονταήδες.

Πολλά είπαμε.

Να έχετε υγεία και χαρά.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
δε πα ναναι και πατερ γκομενιος
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.257
Like
3.516
Πόντοι
1.706
τωρα η κηδεια εγινε αγαπητε. οι νεκροι πεθαναν πρωτου προλαβουν να εξομολογηθουν.

αδιαβαστοι πηγανε στον αγιο πετρο, μονη ελπιδα το μνημοσυνο σε ενα μηνα στα σαραντα τους.
Εντωμεταξύ με το χριστιανισμό έχω τόση σχέση όση και με την αστρονομία.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Με χαρά μου παρατηρώ πως μοιράζεστε με τον κ. Καβαλοκαλαμόγερο την ίδια λογική για την καζούρα. :)

Ότα την κάνετε εσείς στους άλλους, πρόκειται για καυστικό αλλά έξυπνο χιούμορ, προερχόμενο από ευφυή άτομα. :)

Όταν σας την κάνουν άλλοι όμως, πρόκειται για τραμπούκισμα από ψευτονταήδες.

Πολλά είπαμε.

Να έχετε υγεία και χαρά.
εγω το ειπα εξαρχης οτι μπαναρισμενος, γελουσα με οσα γραφατε. κολακευτηκα κιολας. κουνηθηκα βεβαια λιγο απο τη θεση μου να ειμαι σιγουρος.

αν εξαιρεσουμε το θεμα με τις βρισιες, ημουν απολυτα δεκτικος προς την καζουρα που εφαγα απο σχεδον ολους και σχεδον σε ολες τις περιπτωσεις. εδωσα μαλιστα υλικο στον τροβαδουρο για να μου κανει και αλλη καζουρα. η μονη αναφορα στην ευφυια μου ηταν στο επιπεδο της αντιλογιας με τον πριγκιπα, οχι σε καζουρα.

θεωρω οτι στην περιπτωση του καλογερου καποια ορια ξεπεραστηκαν. επισης πιστευω οτι η κριτικη που εγινε για την ψυχικη του υγεια απο καποιους, ηταν υποκριτικη. οι ιδιοι καποιοι δε κοιταξαν τον ευατο τους και τις αντιδρασεις τους. Το να διωχνεις ενα νικ, δεν ειναι κατορθωμα, και αν ειναι, δεν ειναι κατι το οποιο πρεπει να αναφερεις 10 μηνες μετα. θεωρω οτι και αυτου του ειδους η συμπεριφορα δειχνει ελλειψη ψυχικης υγειας.

Συνεπως τα λεγομενα σας ειναι λαθος. Δε θα συμπεριφερθω οπως εσεις ομως να αρχισω να απαιτω συγνωμες και να μιλαω για λασπολογιες.

Αυτα για να ξεκαθαρισω, για χιλιοστη φορα τη θεση μου.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.664
Πόντοι
12.756
μην λες ψεμματα ρε μισθωτε!!!!
ο νιπλης δεν εχει κανει φυλακη...μπορει 20 χρονια να τρεχει στα δικαστηρια, να εχει στρατια νομικων και οικονομολογων απο πισω του, στο τριμελες κακουργιοδικειο να εχει παει περισσοτερες φορες και απο τους εφετες, αλλα κάγκελο δεν εχει κατσει ουτε μια μερα...
δεν ειναι πλεμπα ο νιπλης...ειναι αρχοντας!!!!
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
πες του τα του μαλάκα που νομιζει οτι οι δικηγόροι ειναι αχρηστοι
Παντα αναβω ενα κεράκι στον ΔΣΑ
και οποτε περναω απο την Ακαδημίας κανω τον σταυρο μου να τους εχει ο Θεος καλα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Με χαρά μου παρατηρώ πως μοιράζεστε με τον κ. Καβαλοκαλαμόγερο την ίδια λογική για την καζούρα. :)

Όταν την κάνετε εσείς στους άλλους, πρόκειται για καυστικό αλλά έξυπνο χιούμορ, προερχόμενο από ευφυή άτομα. :)

Όταν σας την κάνουν άλλοι όμως, πρόκειται για τραμπούκισμα από ψευτονταήδες.

Πολλά είπαμε.

Να έχετε υγεία και χαρά.
Ξέρετε τι σκεφτόμουν?
Αυτές οι μεντορετες και ο Σύλλογος Γυναικών Δυρραχίου φάγανε τον αγλέορα την Παρασκευή,λες και δεν είχαν ξαναφάει στη ζωή τους.
Μα καλά με νεροζούμι την έβγαζαν τόσο καιρό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom