Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kent28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Πρόσφατα επισκέφθηκα το συγκεκριμένο στούντιο αργά το βράδυ. Δούλευε μια καινούργια ξανθιά που έκανε μόνο παθητικό, δεν θυμάμαι το όνομα της. Μιλάμε για την απόλυτη ξεπέτα, ένα ξενέρωτο πράγμα με καθόλου συμμετοχή.
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
116
Πόντοι
0
Πρόσφατα επισκέφθηκα το συγκεκριμένο στούντιο αργά το βράδυ. Δούλευε μια καινούργια ξανθιά που έκανε μόνο παθητικό, δεν θυμάμαι το όνομα της. Μιλάμε για την απόλυτη ξεπέτα, ένα ξενέρωτο πράγμα με καθόλου συμμετοχή.
είχε κοντό μαλλί η συγκεκριμένη?
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
116
Πόντοι
0
είχε κοντό μαλλί η συγκεκριμένη?
Βανέσα νομίζω λέγετε αν δεν κάνω λάθος η κάτι παρόμοιο, την επισκέφθηκα Σάββατο βράδυ λίγα πράγματα από αυτήν αλλά πήγα μόνο για τα χοντρά και μόνο!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.029
Πόντοι
746
Είναι όλες εκεί μέσα κακασχημες με μεγάλες πουτσες και κακή συμπεριφορά
Τότε και αυτοί πάνε μέσα εκεί είναι ναυάγια μικροτσουτσουνη βρομιλοι μαύρο λοιπόν στο μαγαζί
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τότε και αυτοί πάνε μέσα εκεί είναι ναυάγια μικροτσουτσουνη βρομιλοι μαύρο λοιπόν στο μαγαζί
Ο πελάτης μπορεί να είναι ότι ναναι από θέμα εμφάνισης και πεους όχι όμως βρόμικος !! Η τανες οφείλουν να δίνουν της υπηρεσίες ανάλογα του ποσού που παίρνουν τέλος !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η Δέσποινα κακάσχημη; Μάλλον έχεις μπερδευτεί φιλε
Όταν είχα πάει απλά από περιεργια σαλόνι να την δω !!ειδα έναν ψιλό μαντράχαλο με θώρακα λες και έκανε βαροι και όχι στήθος γυναίκας !!! Άγριο κοίταγε κιόλας και έφυγα … Σαν άνδρας όμορφος θα ήταν αλλά έτσι όπως έχει γίνει γαμησετα !! Καμία σχέση με τις φωτό στις αγγελίες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.029
Πόντοι
746
Όταν είχα πάει απλά από περιεργια σαλόνι να την δω !!ειδα έναν ψιλό μαντράχαλο με θώρακα λες και έκανε βαροι και όχι στήθος γυναίκας !!! Άγριο κοίταγε κιόλας και έφυγα … Σαν άνδρας όμορφος θα ήταν αλλά έτσι όπως έχει γίνει γαμησετα !! Καμία σχέση με τις φωτό στις αγγελίες
Πάλι καλά που έφυγες εγώ δεν έχω προβλήμα με τους ανθρώπους αυτούς άλλωστε έχω και παιδικό φίλο που έχει κάνει αλλαγή φίλου αλλά δεν έχει πουτσα έχει βάλει μουνι και είναι πολύ καλά στην ζωή του έχει κάνει ένα γάμο και είναι και σε μια εταιρεία διοικητικό συμβούλιο αλλά έτσι ένιωθε και άλλαξε δεν πήγε σε μπουρδέλο για δουλειά
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πάλι καλά που έφυγες εγώ δεν έχω προβλήμα με τους ανθρώπους αυτούς άλλωστε έχω και παιδικό φίλο που έχει κάνει αλλαγή φίλου αλλά δεν έχει πουτσα έχει βάλει μουνι και είναι πολύ καλά στην ζωή του έχει κάνει ένα γάμο και είναι και σε μια εταιρεία διοικητικό συμβούλιο αλλά έτσι ένιωθε και άλλαξε δεν πήγε σε μπουρδέλο για δουλειά
Ούτε εγώ έχω ρατσισμό κανέναν απλά δεν μ άρεσε αυτό π έβλεπα δεν έβλεπα γυναίκα και δεν μ άρεσε και το ύφος της καθόλου !! Πταν λες παλυ καλά π έφυγες τι εννοείς ;; Κάνει ιστορίες μέσα στο δωμάτιο ;
 

merzovon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Με Δέσποινα όποτε πήγα πέσασα σούπερ..Η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
116
Πόντοι
0
Μόλις έγινε κατάθεση στην Βανέσα που πλέον την πλασάρουν ως τζωρτζινα.
Για τους ενεργητικους που θέλουν να φύγουν οι καβλες την προτείνω
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
893
Κριτικές
15
Like
1.935
Πόντοι
2.477
Μόλις έγινε κατάθεση στην Βανέσα που πλέον την πλασάρουν ως τζωρτζινα.
Για τους ενεργητικους που θέλουν να φύγουν οι καβλες την προτείνω
Μπορεις να μας κανεις μια περιληψη;
Βανεσα + Τζωρτζινα = τι σημαινει;

εμφανιση;
προγραμμα;
κοστος;
βαρδια;
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
116
Πόντοι
0
Μπορεις να μας κανεις μια περιληψη;
Βανεσα + Τζωρτζινα = τι σημαινει;

εμφανιση;
προγραμμα;
κοστος;
βαρδια;
ειναι γυναικάρα, ψηλή ξανθιά με καρέ μαλλί, μεγάλα σιλικονατα Βύζια ωραία στο πιάσιμο και γλύψιμο, το δυνατό της σημείο είναι η κωλαρα της ειδικά οταν στήνεται στα 4.Τωρα τα αρνητικά, είναι λίγο αδιάφορη στο σεξ δηλαδή δεν κλαις τα λεφτα σου αλλα ούτε και λες ουαου. Εγώ την πήρα παθητική αλλα δεν νομίζω να έχει ενεργητικό κομμάτι η συγκεκριμένη! Κόστος 30 ευρώ νομίζω είναι μόνο βραδινές ώρες 11 με 5 το πρωί αλλα μόνο παρασκευές την εχω πετύχει.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
893
Κριτικές
15
Like
1.935
Πόντοι
2.477
ειναι γυναικάρα, ψηλή ξανθιά με καρέ μαλλί, μεγάλα σιλικονατα Βύζια ωραία στο πιάσιμο και γλύψιμο, το δυνατό της σημείο είναι η κωλαρα της ειδικά οταν στήνεται στα 4.Τωρα τα αρνητικά, είναι λίγο αδιάφορη στο σεξ δηλαδή δεν κλαις τα λεφτα σου αλλα ούτε και λες ουαου. Εγώ την πήρα παθητική αλλα δεν νομίζω να έχει ενεργητικό κομμάτι η συγκεκριμένη! Κόστος 30 ευρώ νομίζω είναι μόνο βραδινές ώρες 11 με 5 το πρωί αλλα μόνο παρασκευές την εχω πετύχει.
Ευχαριστουμε!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom