Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
νομιζω δουλευε παντα βραδυνη βαρδια,αν λες για τη μαυρουλα
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
Μήπως λειτουργεί το εν λόγω μαγαζι στην ζούλα?
 

στελιος(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Παιδια ειναι ανοιχτο και ξερω οτι θα βρειτε σιγουρα τη ΧΑΡΑ!! καντε ενα τηλεφωνο καθως λογω καλοκαριου μπορει να εχει αλλαγες το προγραμμα!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
Έχω πάει με όλα τα κορίτσια του μαγαζιού.. Απίθανα όλα
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
62
Like
54
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδία σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά στο 99, έχει πάει κανείς πρόσφατα να μου πει γνώμες και ώρες για τα κορίτσια? θέλω κάποιο από τα κορίτσια που να είναι δυνατό στον ενεργητικό ρόλο και με καλά προσόντα. απαντήσεις εδώ η και με μνμ.
 

στελιος(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδία σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά στο 99, έχει πάει κανείς πρόσφατα να μου πει γνώμες και ώρες για τα κορίτσια? θέλω κάποιο από τα κορίτσια που να είναι δυνατό στον ενεργητικό ρόλο και με καλά προσόντα. απαντήσεις εδώ η και με μνμ.
Χαρα φίλε!!! Νομ8ζω 5ην βρισκεις τεταρτη πρωι..τηλεφωνο θα βρεις αν ψαχτεις στο google..
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδία σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά στο 99, έχει πάει κανείς πρόσφατα να μου πει γνώμες και ώρες για τα κορίτσια? θέλω κάποιο από τα κορίτσια που να είναι δυνατό στον ενεργητικό ρόλο και με καλά προσόντα. απαντήσεις εδώ η και με μνμ.
Τι έγινε φίλε έχεις να προτείνεις κάποια? Ενεργητικη
 

dmark12000

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
71
Πόντοι
0
Και η Δέσποινα και η Στέλλα Καλές είναι για παιχνίδι. Είχα εμπειρία πρόσφατα με τη Στέλλα και πέρασα καλά και στους δύο ρόλους. Με τη Δέσποινα έχω να πάω καιρό. Πιπινου 54 που πήγα με τη. Κατερίνα και στους δύο ρόλους το ευχαριστήθηκα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom