Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.860
Κριτικές
42
Like
29.144
Πόντοι
28.246
ξυλο μεταξυ γυναικων, με ξεριζωμενες τουφες μαλλια στα χερια :wanker:

Girls Fighting GIF by Applause Social
Απλά παίρνεις απόσταση ασφαλείας, το ποτό που πίνεις, τσιγάρο αν καπνίζεις και απολαμβάνεις. Ο,τιδηποτε άλλο ειδικά αν πας να σταματήσεις τον καβγά θα σε πάρουν τα σκάγια....
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.860
Κριτικές
42
Like
29.144
Πόντοι
28.246

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Και τωρα που εκατσε η σκονη, θες να πιστεψουμε οτι οταν ανοιξες το νημα οντως ησουν ανυποψιαστος για το ποια ειναι η νεα πρωταγωνιστρια του Σειρινακη και ρωτησες απο γνησια περιεργεια;

Να μην μου περασει απο το μυαλο δλδ οτι προφανως γνωριζες, αλλα ηθελες να σιγουρευτεις οτι θα δημιουργηθει ο θορυβος που για διαφορους λογους δεν δημιουργηθηκε χθες στο original thread της Αριαδνης;
Κρύβε λόγια :lipsrsealed:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.798
Πόντοι
3.556
Πάντως παιδιά είδα το τρέιλερ από την τσόντα και ενα έχω να πω ....ούτε φυλακισμένος δεν καυλωνει με τέτοιους πρωταγωνιστές αχαχαχχαα! Τι μουτσουνες είναι αυτές.....
τύπε ολοκληρο το βιντεο ειναι καλο παντως. μου το εδωσε ενας τυπος που γραφει στο νήμα φυλλο μηδεν. δεν θελει ουτε παρασυνθημα ουτε τιποτα. απλα το ζητας και στο δινουν.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.860
Κριτικές
42
Like
29.144
Πόντοι
28.246
τύπε ολοκληρο το βιντεο ειναι καλο παντως. μου το εδωσε ενας τυπος που γραφει στο νήμα φυλλο μηδεν. δεν θελει ουτε παρασυνθημα ουτε τιποτα. απλα το ζητας και στο δινουν.
Μόλις έστειλα πμ στον τύπο.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση, τυπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
τύπε ολοκληρο το βιντεο ειναι καλο παντως. μου το εδωσε ενας τυπος που γραφει στο νήμα φυλλο μηδεν. δεν θελει ουτε παρασυνθημα ουτε τιποτα. απλα το ζητας και στο δινουν.
Ποιος είναι αυτός μαν? Κοίταξα στο νήμα αλλά δεν αναφέρουν κάτι σχετικό..
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.798
Πόντοι
3.556
Ποιος είναι αυτός μαν? Κοίταξα στο νήμα αλλά δεν αναφέρουν κάτι σχετικό..
ολοι το εχουν τύπε. απλα μπαινεις και το ζητας. αν σε ρωτησουν τι τσίμπησες ειναι παρασυνθημα. πες μελομακάρονα :coffee:
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Δλδ δεν έχετε 9.90 να δώσετε να την δείτε αν σας κάνει τόσο?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
Που ξέρεις εσύ φίλε πόσα της έχουμε δώσει εμείς? Πρέπει να δώσουμε και 9,90 τώρα? Έλεος ρε
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Εγώ λέω να μην την δείτε αφού δηλώνει ότι δεν έχει γίνει με την συναίνεση της, επίσης αν την έχεις δει live γιατί να της δεις και video, μπανιστιρτζης είσαι? Αχχααχχα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.860
Κριτικές
42
Like
29.144
Πόντοι
28.246
Δλδ δεν έχετε 9.90 να δώσετε να την δείτε αν σας κάνει τόσο?
Να δώσουμε τα 120 να την δούμε live και να την κρεβατωσουμε ναι, αλλά να πληρώσουμε και για να τον παίξουμε μαζί της; Για μαλακια το θέλουμε δεν είμαστε μαλακες.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.798
Πόντοι
3.556
Εγώ λέω να μην την δείτε αφού δηλώνει ότι δεν έχει γίνει με την συναίνεση της, επίσης αν την έχεις δει live γιατί να της δεις και video, μπανιστιρτζης είσαι? Αχχααχχα
τύπε πολυ πρεμούρα σε εχει πιασει να ΜΗ δουμε τη τσοντα με τη ΜΠΟΤΑΝΑ. μιλησε μας για αυτο :coffee:
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Καμμια τρέμουρα , δες οτι θες
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
745
Like
2.128
Πόντοι
446
Εγώ λέω να μην την δείτε αφού δηλώνει ότι δεν έχει γίνει με την συναίνεση της, επίσης αν την έχεις δει live γιατί να της δεις και video, μπανιστιρτζης είσαι? Αχχααχχα
Αντωνη εδω ειναι η δυτικη οχθη του Δνειπερου, και η μαχη ειναι ματαιη και σιγουρα χαμενη…εαν θελεις να συνεχισεις να πολεμας περνα στην ανατολικη οχθη, στο original thread της αριαδνης
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper
OP
OP
Periergopaidi

Periergopaidi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
264
Πόντοι
21
Και τωρα που εκατσε η σκονη, θες να πιστεψουμε οτι οταν ανοιξες το νημα οντως ησουν ανυποψιαστος για το ποια ειναι η νεα πρωταγωνιστρια του Σειρινακη και ρωτησες απο γνησια περιεργεια;

Να μην μου περασει απο το μυαλο δλδ οτι προφανως γνωριζες, αλλα ηθελες να σιγουρευτεις οτι θα δημιουργηθει ο θορυβος που για διαφορους λογους δεν δημιουργηθηκε χθες στο original thread της Αριαδνης;
Δεν δηλωσα ανυποψίαστος απλα η εικονα στις τσοντες και οσες ειχα δει στο νημα δεν μου εμοιαζαν. Επισης στο νημα δήλωνε για μη συγκατάθεση κλπ οποτε δεν μου φαινοταν λογικό να είναι αυτη η πρωταγωνιστρια σε 2 ταινιες που δεν ειχαν και τίτλο ερασιτεχνικό γειά καστινγκ κλπ. Μου εκανε εντύπωση η νεα και ωραια Ελληνίδα πορνοσταρ. Μαλιστα το ελλημιδα το βαζα σε παρενθρση γτ πολλες φορες δινουν ονομα μιας Ελληνίδας και απλα ειναι μια ξένη που βογκαει. Ελπιζω να σε καλυψα αφού έδειξες τετοια αγωνια για τους προσωπικους λογους που ανοιξα το νημα. Σκεφτομαι να γραψω και στο νημα για το χεσιμο αλλά φοβάμαι μην πρέπει να αναλυσω τους λογους παλι
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.275
Κριτικές
4
Like
3.034
Πόντοι
456
Δεν δηλωσα ανυποψίαστος απλα η εικονα στις τσοντες και οσες ειχα δει στο νημα δεν μου εμοιαζαν. Επισης στο νημα δήλωνε για μη συγκατάθεση κλπ οποτε δεν μου φαινοταν λογικό να είναι αυτη η πρωταγωνιστρια σε 2 ταινιες που δεν ειχαν και τίτλο ερασιτεχνικό γειά καστινγκ κλπ. Μου εκανε εντύπωση η νεα και ωραια Ελληνίδα πορνοσταρ. Μαλιστα το ελλημιδα το βαζα σε παρενθρση γτ πολλες φορες δινουν ονομα μιας Ελληνίδας και απλα ειναι μια ξένη που βογκαει. Ελπιζω να σε καλυψα αφού έδειξες τετοια αγωνια για τους προσωπικους λογους που ανοιξα το νημα. Σκεφτομαι να γραψω και στο νημα για το χεσιμο αλλά φοβάμαι μην πρέπει να αναλυσω τους λογους παλι
χεσιμο ? :think::think:

κοιτα γενικα θα συμφωνησω μαζι σου και απορω που καποιοι κανουν λες και ανακαλυψαν την πυριτιδα.

Τι εγινε , γιατι εγινε ας τα βρουν οι εμπλεκομενοι και δεν μας αφορα , και δεν καταλαβαινω γιατι τετοιος ντορος?

Εγω απλα θα πω ανεμομαζωματα διαβολοσκορπισματα
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Εγώ λέω να μην την δείτε αφού δηλώνει ότι δεν έχει γίνει με την συναίνεση της, επίσης αν την έχεις δει live γιατί να της δεις και video, μπανιστιρτζης είσαι? Αχχααχχα
Τωρα εκτος απο προμοτορας της Αριαδνης εγινες και προστατης της?
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom