Νέα

Φρύνη Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Periergopaidi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
32
Like
26.482
Πόντοι
8.346
Γιατί κρυφό το χει?
...ναι
και μαλιστα προσπαθει να καταφερει ενδεχομενως κ δικαστικα να αποσυρουν τις σκηνες, γτ θεωρητικα ηταν για δοκιμαστικα τα οποια τελικως απορριφθηκαν κ η κοπελα νομιζε οτι τελειωσε το θεμα. Αλλα η τσοντοεταιρεια τα μονταρισε κ τα εβγαλε κανονικα στον αερα προς πωληση!
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.317
Like
18.454
...ναι
και μαλιστα προσπαθει να καταφερει ενδεχομενως κ δικαστικα να αποσυρουν τις σκηνες, γτ θεωρητικα ηταν για δοκιμαστικα τα οποια τελικως απορριφθηκαν κ η κοπελα νομιζε οτι τελειωσε το θεμα. Αλλα η τσοντοεταιρεια τα μονταρισε κ τα εβγαλε κανονικα στον αερα προς πωληση!
Μμμμμ ναι οκ, δεν πιστεύω λέξη αλλά δεν πειράζει
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
ξυλο μεταξυ γυναικων, με ξεριζωμενες τουφες μαλλια στα χερια :wanker:

Girls Fighting GIF by Applause Social
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
οσοι γραφουν για ξύλο γυναικων ειναι σεξιστες
ολο το φορουμ βρωμαει διαμαχες , ξεκατινιασματα απο το τιποτα μεταξυ των αντρων μελων του
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
32
Like
26.482
Πόντοι
8.346
Μμμμμ ναι οκ, δεν πιστεύω λέξη αλλά δεν πειράζει
...μεταφερω οτι κουβεντιασαμε δια ζωσης για το θεμα με το κοριτσι πριν μια εβδομαδα. Αν μου ειπε φιδια, φιδια μεταφερω :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anna24

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.016
Κριτικές
20
Like
27.079
Πόντοι
8.346
Γτ τετοιο ξεκατινιασμα ρε Άννα. Δεν σ είχα γ τετοια, τουλάχιστον μ ότι έβλεπα στο νήμα σου
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
32
Like
26.482
Πόντοι
8.346
....μαγκες μην λετε παπαριες! Κανενα απο τα δυο κοριτσια δεν ειναι σε φαση ξεμαλιασματος γτ ουτε κατινες ειναι, ουτε "γυναικακια"! Και οι δυο τους ειναι αλανια και τυπαρες!:hi:
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.317
Like
18.454
Then don't be surprised if you end up on the "some people" side eventually
Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει κακό σε κανέναν οπότε δεν νομίζω να καταλήξω εκεί, από κει κ πέρα ναι ο καθένας όπως στρώνει κοιμάται, αυτό ισχύει για όλους
You reap what you sow
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γτ τετοιο ξεκατινιασμα ρε Άννα. Δεν σ είχα γ τετοια, τουλάχιστον μ ότι έβλεπα στο νήμα σου
Έχω τους λόγους μ, αν θέλεις ρώτα με πμ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
....μαγκες μην λετε παπαριες! Κανενα απο τα δυο κοριτσια δεν ειναι σε φαση ξεμαλιασματος γτ ουτε κατινες ειναι, ουτε "γυναικακια"! Και οι δυο τους ειναι αλανια και τυπαρες!:hi:
ελα σαλιαρη, πρωτον κανουμε χαβαλε, δευτερον η μια δινει στεγνα την αλλη και δηλωνει οτι θα εξηγησει προσωπικα στον καθενα γιατι κραταει αυτη τη σταση. Μια χαρα μαδομουνι θα γινοταν αν εμπαινε και η αλλη να απαντησει. Και το ονομα θα το μαθαιναμε αργα ή γρηγορα απο τα εγκριτα μελη του μπου ετσι κι αλλιως, που λογω του οτι ειναι σαββατοβραδο δεν απαντησαν σε κλασματα δευτερολεπτων. Οποτε αραξε
 
OP
OP
Periergopaidi

Periergopaidi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
264
Πόντοι
21
Βλεποντας και το σχετικο νημα τιαριαζει καθως διαμαρτυρεται για βιντεο χωρις την συναινεση της και ξαφνικα μια νεα ελληνιδα εμφανιζεται στο σιρινα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.016
Κριτικές
20
Like
27.079
Πόντοι
8.346
Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει κακό σε κανέναν οπότε δεν νομίζω να καταλήξω εκεί, από κει κ πέρα ναι ο καθένας όπως στρώνει κοιμάται, αυτό ισχύει για όλους
You reap what you sow
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχω τους λόγους μ, αν θέλεις ρώτα με πμ
Δεν μ αφορούν οι λογοι. Είναι δικοί σου. Δν θα κερδισω κάτι με να τους μαθω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anna24

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.317
Like
18.454
ελα σαλιαρη, πρωτον κανουμε χαβαλε, δευτερον η μια δινει στεγνα την αλλη και δηλωνει οτι θα εξηγησει προσωπικα στον καθενα γιατι κραταει αυτη τη σταση. Μια χαρα μαδομουνι θα γινοταν αν εμπαινε και η αλλη να απαντησει. Και το ονομα θα το μαθαιναμε αργα ή γρηγορα απο τα εγκριτα μελη του μπου ετσι κι αλλιως, που λογω του οτι ειναι σαββατοβραδο δεν απαντησαν σε κλασματα δευτερολεπτων. Οποτε αραξε
Έπραξα με νεύρα γεγονός.
 
OP
OP
Periergopaidi

Periergopaidi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
264
Πόντοι
21
Ειναι και πολυσυχναστο νημα της Αριάδνης ολο και καποιος θα κανει την ταυτοπροσωπια:coffee::coffee:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
οσοι γραφουν για ξύλο γυναικων ειναι σεξιστες
ολο το φορουμ βρωμαει διαμαχες , ξεκατινιασματα απο το τιποτα μεταξυ των αντρων μελων του
τύπε τα αντρικά μέλη δεν ξεκατινιάζονται, δίνουν αρχέγονα τεστοστερονάτα ραντεβού θανάτου :confused: :confused: :confused:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Βλεποντας και το σχετικο νημα τιαριαζει καθως διαμαρτυρεται για βιντεο χωρις την συναινεση της και ξαφνικα μια νεα ελληνιδα εμφανιζεται στο σιρινα
Θυμάστε τη Τζούλια που έκλαιγε στα κανάλια live επειδή της είχαν κλέψει το προσωπικό της βίντεο;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Και ήταν γυρισμένο με τρικάμερο!!!!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
32
Like
26.482
Πόντοι
8.346
ελα σαλιαρη, πρωτον κανουμε χαβαλε, δευτερον η μια δινει στεγνα την αλλη και δηλωνει οτι θα εξηγησει προσωπικα στον καθενα γιατι κραταει αυτη τη σταση. Μια χαρα μαδομουνι θα γινοταν αν εμπαινε και η αλλη να απαντησει. Και το ονομα θα το μαθαιναμε αργα ή γρηγορα απο τα εγκριτα μελη του μπου ετσι κι αλλιως, που λογω του οτι ειναι σαββατοβραδο δεν απαντησαν σε κλασματα δευτερολεπτων. Οποτε αραξε
....δεχομαι την αποψη σου, χωρις να την ασπαζομαι!
Προς τι ο χαρακτηρισμος "σαλιαρη"? Το να εισαι ή να προσπαθεις να εισαι ευγενης δν ειναι ουτε "αγαπουλιαση", ουτε "σαλιαρης. :hi:
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
745
Like
2.128
Πόντοι
446
....δεχομαι την αποψη σου, χωρις να την ασπαζομαι!
Προς τι ο χαρακτηρισμος "σαλιαρη"? Το να εισαι ή να προσπαθεις να εισαι ευγενης δν ειναι ουτε "αγαπουλιαση", ουτε "σαλιαρης. :hi:
Δεν ξερω εαν εισαι σαλιαρης, μαλλον οχι, αλλα εχεις μια ταση να ωραιοποιεις καταστασεις και να εισαι «προστατευτικος» υπερ του δεοντος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom