Νέα

Φοβερό τροχαίο με Ferrari στη Βούλα - Νεκρός ο αδερφός της βουλευτού Κατερίνας Μονογυιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.201
Like
3.438
Πόντοι
456
Αυτο με τα πεζοδρομια ρε τυπε με ξεπερναει.
Κ αμα φορας ακουστικα περπατωντας στο πεζοδρομιο κ δεν τυς ακους που ερχονται απο πισω σου στην λενε κιολας.

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
Ουτε στην Αλβανια τετοια οδηγικη συμπεριφορα.
Για το λόγο αυτό έχω σταματήσει να παίρνω delivery. Το θεωρώ κρίμα να πάρω τηλέφωνο και να έρθει ο άλλος μαλιοκούβαρα για να μου φέρει δύο μπέργκερ. Έχει παραγίνει το κακό. Έλεος δηλαδή έχω δει τύπους να παραγγέλνουν πίτσα και η πιτσαρία να είναι στα 100 μέτρα και βλέπεις τον άλλο για αυτά τα 100 μέτρα να καβαλάει πεζοδρόμια και να πάει ανάποδα με το μηχανάκι.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Για το λόγο αυτό έχω σταματήσει να παίρνω delivery. Το θεωρώ κρίμα να πάρω τηλέφωνο και να έρθει ο άλλος μαλιοκούβαρα για να μου φέρει δύο μπέργκερ. Έχει παραγίνει το κακό. Έλεος δηλαδή έχω δει τύπους να παραγγέλνουν πίτσα και η πιτσαρία να είναι στα 100 μέτρα και βλέπεις τον άλλο για αυτά τα 100 μέτρα να καβαλάει πεζοδρόμια και να πάει ανάποδα με το μηχανάκι.
Για αυτο εχουνε γινει ολοι κουραμπιεδες. 100 μετρα κ παραγγελνουν. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Αλλα κ ο ντελιβερας γτ να παει απο το πεζοδρομιο.
Το λεει κ η λεξη για τον πεζο το πεζοδρομιο.
Τεσπα.
Οσο για τον τυπο που τρακαρε. Μαλακια του.
Ετρεχε σαν πουστης. Αυτο ειναι ολο.
Θεος σχωρεστον.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
Για το λόγο αυτό έχω σταματήσει να παίρνω delivery. Το θεωρώ κρίμα να πάρω τηλέφωνο και να έρθει ο άλλος μαλιοκούβαρα για να μου φέρει δύο μπέργκερ. Έχει παραγίνει το κακό. Έλεος δηλαδή έχω δει τύπους να παραγγέλνουν πίτσα και η πιτσαρία να είναι στα 100 μέτρα και βλέπεις τον άλλο για αυτά τα 100 μέτρα να καβαλάει πεζοδρόμια και να πάει ανάποδα με το μηχανάκι.
Εδώ δεν βάζουν ένα μπρίκι κάτι κλωσσες και παραγγελνουν καπουτσινο πρωι μεσημερι βραδυ στο σπιτι
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.227
Like
34.706
Πόντοι
9.931
Μεταχειρισμένο από Σέρβο. Καταλάβαμε. Πάλι καλά που δεν ανατινάχτηκε με το που γύρισε το κλειδί.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.450
Κριτικές
62
Like
45.157
Πόντοι
9.297
Αυτο με τα πεζοδρομια ρε τυπε με ξεπερναει.
Κ αμα φορας ακουστικα περπατωντας στο πεζοδρομιο κ δεν τυς ακους που ερχονται απο πισω σου στην λενε κιολας.

:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
Ουτε στην Αλβανια τετοια οδηγικη συμπεριφορα.
Το να περπατάς με ακουστικά σε κάνει υποψήφιο αυτόχειρα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.450
Κριτικές
62
Like
45.157
Πόντοι
9.297
Εδώ δεν βάζουν ένα μπρίκι κάτι κλωσσες και παραγγελνουν καπουτσινο πρωι μεσημερι βραδυ στο σπιτι
Μετά να μην λένε οι Αλβανοί ότι είναι τεμπέλες οι Ελληνίδες;Εκτός βέβαια αν είναι ψεκια και δεν επιτρέπεται να μπουν σε κσφετεριες....Εγώ αν θέλω να πιω κάτι διαφορετικό δεν παραγγέλνω...πάω σε καφετέρια.Αλλαζω αέρα ,κάνω μάτι,καμάκι,ρίχνω κάνα Στοίχημα...ποικιλία ...καλά να είμαστε.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Μεταχειρισμένο από Σέρβο. Καταλάβαμε. Πάλι καλά που δεν ανατινάχτηκε με το που γύρισε το κλειδί.
Ενώ άμα ήταν μέλος εδώ θα του το έφερνε ο Βιτάμ από Βουλγαρία αλλά το εργαλείο θα ήταν τουλάχιστον τζιτζί :confused: και στρωμένο με κανα εκατομμύριο γυρισμένα χλμ
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Για αυτο εχουνε γινει ολοι κουραμπιεδες. 100 μετρα κ παραγγελνουν. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Αλλα κ ο ντελιβερας γτ να παει απο το πεζοδρομιο.
Το λεει κ η λεξη για τον πεζο το πεζοδρομιο.
Τεσπα.
Οσο για τον τυπο που τρακαρε. Μαλακια του.
Ετρεχε σαν πουστης. Αυτο ειναι ολο.
Θεος σχωρεστον.
εχω δει ντελιβερα να καπνιζει και να μιλαει στο κινητο ταυτοχρονα

με μισο χερι οδηγουσε :confused: :confused::confused::confused::confused:

εξαρταται απο την ωρα που παραγγελνεις και το μερος που μενεις.
τα βραδια που δεν εχει ψυχη ,σε τραβαει να πας να τα παρεις με αμαξι,σε στυλ βολτας.

οταν σπουδαζα σε επαρχιακη φοιτητουπολη ημουν τοσο κοπριτης, που ελεγα στον ντελιβερα συγκεκριμενης κρεπερι να μου φερνει και τσιγαρα-εφημεριδα απο περιπτερο????
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Μετά να μην λένε οι Αλβανοί ότι είναι τεμπέλες οι Ελληνίδες;Εκτός βέβαια αν είναι ψεκια και δεν επιτρέπεται να μπουν σε κσφετεριες....Εγώ αν θέλω να πιω κάτι διαφορετικό δεν παραγγέλνω...πάω σε καφετέρια.Αλλαζω αέρα ,κάνω μάτι,καμάκι,ρίχνω κάνα Στοίχημα...ποικιλία ...καλά να είμαστε.

ειναι θλιβερο να παραγγελνεις μονο καφε:confused::confused::confused::confused: τη στιγμη που σε καθε γωνiα εχουν ανοιξει 5 take-away.

το εκανε κατ ΄επαναληψη ο μπουχεσας ξαδερφος μου απο μαγαζια τυπου μικελ.

μαλιστα επαιρνε και κατι μπισκοτα για συμπληρωμα της ελαχιστης παραγγελιας των 5 ευρω:jerking2:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
ειναι θλιβερο να παραγγελνεις μονο καφε:confused::confused::confused::confused: τη στιγμη που σε καθε γωνiα εχουν ανοιξει 5 take-away.

το εκανε κατ ΄επαναληψη ο μπουχεσας ξαδερφος μου απο μαγαζια τυπου μικελ.

μαλιστα επαιρνε και κατι μπισκοτα για συμπληρωμα της ελαχιστης παραγγελιας των 5 ευρω:jerking2:
Στα Μικελ εχει κατι μουνιτσες για υπαλληλους πολυ γαμευσιμες
Το κακο ειναι οτι οταν παραγγελνεις στα φερνει ο πιθηκας
:zombie:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Tο 2013 στο Λουξεμβούργο,ο γειτονάς μου-φτωχαδακι δικηγορίσκος-είχε μεταξυ άλλων και μια PANAMERA στην κατοχή του...Μια μερα από μόνος του μου την εδωσε να την παω βόλτα.
Ενα αυτοκίνητο 500 αλογα με ρυθμιζόμενα αυτόματα καθισματα όπως καθεσαι στη θεση και γεματο κουμπιά..
Μια βόλτα την πηγα,με αυτον διπλα μου να μου λεει "πατα το, μη φοβασαι".Και πηγαινα ΣΑΝ ΚΟΤΑ με 30χλμ...
Βγηκαμε στον Ε-411 -για όσους ξερουν μια ατελειωτη ευθεία μεχρι Βρυξέλλες-κι εκει πηγα μεχρι 100 και δεξιά...
Οταν δεν ξερεις ενα αμαξι δεν κανεις μαλακιες.....
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία2639.jpg
    Φωτογραφία2639.jpg
    537,8 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Φωτογραφία2640.jpg
    Φωτογραφία2640.jpg
    452,7 KB · Εμφανίσεις: 25

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
Πιθανόν ο Τζωρτζης ναπαθε καμμία καρδιακή προσβολή από τη χαρά του και ναπεσε χωρίς φρένα στο δέντρο.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Tο 2013 στο Λουξεμβούργο,ο γειτονάς μου-φτωχαδακι δικηγορίσκος-είχε μεταξυ άλλων και μια PANAMERA στην κατοχή του...Μια μερα από μόνος του μου την εδωσε να την παω βόλτα.
Ενα αυτοκίνητο 500 αλογα με ρυθμιζόμενα αυτόματα καθισματα όπως καθεσαι στη θεση και γεματο κουμπιά..
Μια βόλτα την πηγα,με αυτον διπλα μου να μου λεει "πατα το, μη φοβασαι".Και πηγαινα ΣΑΝ ΚΟΤΑ με 30χλμ...
Βγηκαμε στον Ε-411 -για όσους ξερουν μια ατελειωτη ευθεία μεχρι Βρυξέλλες-κι εκει πηγα μεχρι 100 και δεξιά...
Οταν δεν ξερεις ενα αμαξι δεν κανεις μαλακιες.....
Ομοιως! Καραφτιαγμενο Chrysler 300 me 500+ αλογα το οδηγησα στην ιδια ευθεια στο καβουρι και χεστηκα πανω μου με το που του εκανα μια ξερογκαζια.Thanks,no thanks
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ομοιως! Καραφτιαγμενο Chrysler 300 me 500+ αλογα το οδηγησα στην ιδια ευθεια στο καβουρι και χεστηκα πανω μου με το που του εκανα μια ξερογκαζια.Thanks,no thanks
Εδώ τρομάζεις με Μ3 και S2K ... φαντάσου με το τέρας που σκότωσε ο τύπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom