Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μια φορα περασα απο εκει μαζι με εμπειρους συναγωνιστες στα μασατζιδικα.

Για να μας ανοιξουν προηγηθηκε τηλεφωνημα, εξω ακριβως απο την πορτα, και αφου εγινε καποιος σχετικος διαλογος ανοιξε η σεριφισα.........

Η αληθεια ειναι οτι φοβουνται αρκετα και φυλλαγονται.

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
Tον διάλογο σας τον άκουσε όλοι η φορμίωνος  (πεζοί καο τροχοφόρα)?  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν νομιζω. :grin:

Ηταν πολυ χαμηλοφωνος.

Ασε που εχουν περασει αρκετοι μηνες απο τοτε.........
Πάντως αυτοί οι διάλογοι μπροστα στα κουδούνια της εκάστοτε πολυκατοικίας έχουνε μεγάλη πλάκα
-Ντρίνγκ ντρίνγκ (τηλεφωνημα)
-Παρακαλώ (με βαριά ξενική προφορά)
-Ναι γειά σας ο κίτσος είμαι
-Ποιός κίτσος
-Ο κίτσος με το περουκίνη και τα γυαλιά που πήδαγα την ανουσκα την περασμενη εβδομάδα 1 ώρα και μου χτύπαγες την πόρτα να τελειώνω
-Α αυτός ο κ.κίτσος
-Ο ήχος της πόρτας που ανοίγει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πάντως αυτοί οι διάλογοι μπροστα στα κουδούνια της εκάστοτε πολυκατοικίας έχουνε μεγάλη πλάκα
........................................
-Παρακαλώ (με βαριά ξενική προφορά)

Στο εν λόγω, η προφορά είναι 100% Ελληνική, Κεντρικής Ελλάδος.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παρασκευη μεσημερι γυρω στισ 14.00  ...Ψηλοs συναγωνιστηs διοπτροφοροs , κτυπαγε με επιμονη το κουδουνι.....Ποιοs ναναι αραγε??Αναψε το φαναρι και δεν ειδα την συνεχεια..
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Παρασκευη μεσημερι γυρω στισ 14.00  ...Ψηλοs συναγωνιστηs διοπτροφοροs , κτυπαγε με επιμονη το κουδουνι.....Ποιοs ναναι αραγε??Αναψε το φαναρι και δεν ειδα την συνεχεια..

Κάτι μού θυμίζει αυτό το σκηνικό. Σοβαρά, τώρα, δεν ήμουν εγώ. Απλά, πριν 1,5 μήνα περίπου είχα περάσει από εκεί, χτύπησα την πόρτα και δεν μού άνοιξε κανείς (φυσικά έφυγα μετά από λίγο). Τα δύο αυτά περιστατικά (το δικό μου και αυτό που αναφέρεις εσύ) με κάνουν να συμπεράνω ότι μπορεί να δουλεύουν με ραντεβού μόνο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κάτι μού θυμίζει αυτό το σκηνικό. Σοβαρά, τώρα, δεν ήμουν εγώ. Απλά, πριν 1,5 μήνα περίπου είχα περάσει από εκεί, χτύπησα την πόρτα και δεν μού άνοιξε κανείς (φυσικά έφυγα μετά από λίγο). Τα δύο αυτά περιστατικά (το δικό μου και αυτό που αναφέρεις εσύ) με κάνουν να συμπεράνω ότι μπορεί να δουλεύουν με ραντεβού μόνο.

Αφου εχουν την πολυτελεια να επιλεγουν πελατεs.....
Το κακο ειναι οτι εισαι φατσα καρτα σε πολυσυχναστο δρομο , να χτυπαs και να μην ανοιγουν
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Αφου εχουν την πολυτελεια να επιλεγουν πελατεs.....
Το κακο ειναι οτι εισαι φατσα καρτα σε πολυσυχναστο δρομο , να χτυπαs και να μην ανοιγουν

Σε καταλαβαίνω, πάντως δεν έχουν και κόκκινο λαμπάκι απ' έξω
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τα δύο αυτά περιστατικά (το δικό μου και αυτό που αναφέρεις εσύ) με κάνουν να συμπεράνω ότι μπορεί να δουλεύουν με ραντεβού μόνο.
δεν δουλευουν με ραντεβου.      παs απο κατω, και παιρνειs τηλ.    και αφου σε ξερουν , σου ανοιγουν.            δεν υπαρχει βιασυνη.    οικονομικα προγραμματα.      κοπελλεs που αλλαζουν συνεχωs( απο εμφανιση και καλουτσικεs και ενιοτε καλεs και μπαζακια).  απο 3-5 κοπελλεs καθε μερα.      εχω πετυχει μοντελο(  το πωs βρεθηκε εκει, ειναι αλλη ιστορια.    αμεσωs την καπαρωσα για συναντησειs  σε hotel).        παιζει και διπλο.    κρεββατακια, καθρεπτεs, τσοντουλα.      μια χαρα ειναι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Παρασκευη μεσημερι γυρω στισ 14.00  ...Ψηλοs συναγωνιστηs διοπτροφοροs , κτυπαγε με επιμονη το κουδουνι.....Ποιοs ναναι αραγε??Αναψε το φαναρι και δεν ειδα την συνεχεια..

Σε γαργαλάει το.... πουλάκι σου βλέπω ε? :cheesy:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Παρασκευη μεσημερι γυρω στισ 14.00  ...Ψηλοs συναγωνιστηs διοπτροφοροs , κτυπαγε με επιμονη το κουδουνι.....Ποιοs ναναι αραγε??Αναψε το φαναρι και δεν ειδα την συνεχεια..

Ουφ..... δεν ήμουν εγώ! :happy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom