Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
καλημέρα  συναγωνιστές  εθιμοτυπική  επίσκεψη  προ  ολίγων  ημερών
Το  κατάστημα  έχει  αναβαθμισθεί  αρκετά  σε  επίπεδο  κορασίδων  σε  σχέση  με  παλιά
βέβαια μέσα  στο  κατάστημα  επικρατή  χάος, πιάτα  άπλυτα  στην  υποδοχή ,χαρτιά  διασκορπισμένα  παντού  ένα  Bourdelo  γενικά  :2funny: :2funny:
οι  τιμές  στο  50ρικο 
πέτυχα  και  στην  είσοδο    γνωστό  :headbang: :headbang: 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
βέβαια μέσα  στο  κατάστημα  επικρατή  χάος, πιάτα  άπλυτα  στην  υποδοχή ,χαρτιά  διασκορπισμένα  παντού  ένα  Bourdelo  γενικά  :2funny: :2funny:

Σαν να πάς στο σπίτι της γκόμενάς σου.... :grin:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ακομα με ραντεβου δουλευει το ιδρυμα>??εχει κανεισ το τηλ??ασ το στειλει σε πμ
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τι καταλαβαίνουμε από το παραπάνω post σου????

Ότι το νομικό σύστημα της χώρας..... πετάει! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
  εχουμε ετεροχρονισμο.  δεν συμπιπτουν και οι ωρεs μαs.    καποτε θα συναντηθουμε on-line.  ;)    εκατσε στην ψειρου καποιεs μερεs.  ενταξει ποσο περισσοτερο να την κρατησουν?    δεν ειχε κανει και τιποτα το τρομερα μεμπτο.  παρανομη ηταν,  χωριs χαρτια.    η πρωτη ειναι?  ειχε και φακελλο απο τοτε που ηταν στο βελγιο,  και την απελασαν.    παντωs  ψαχνοταν  και παρα πολυ μαλιστα, για να βρει καποιον ελληνα  για να ειναι νομιμη.    που ησουν  γαμπρε?    εχασεs και τα  σπεσιαλ  γλειψιματα  που  θα εκανε  και στον :kissass2:  σου.  :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
 σου εχω βρει ενα μουνακι με  πολυ παχια χειλη.  
:rockon: :rockon: :rockon:
1248309480525.jpg
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
παντωs  ψαχνοταν  και παρα πολυ μαλιστα, για να βρει καποιον ελληνα   για να ειναι νομιμη.     που ησουν  γαμπρε?     εχασεs και τα  σπεσιαλ  γλειψιματα  που  θα εκανε  και στον :kissass2:  σου.   :2funny:

Φτου ρε γαμώτο..... και είμαι ήδη παντρεμένος.... :headbang: :cheesy:

  εχουμε ετεροχρονισμο.  δεν συμπιπτουν και οι ωρεs μαs.

Στη σκέψη περί ελαιοτριβείων, υπάρχει απόλυτος όμως.....!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
το επιπεδο συνεχωs ανεβαινει.
Εκανα προσφατως μια καταδρομικη στο Βυρωνα για να ελεγξω την ανοδο της σταθμης...

Ειδα 6 τεμαχια, 4 μικρα και 2 μιλφ. Το ενα μικρο ειναι "παλιο", η Αλεξια, δειχνει να εχει παρει μπρος λιγακι, αλλα δε μου κανει... αβυζο εντελως γαρ... Το αλλο μικρο ηταν η Κατερινα η Ρουμανα που γραφει ο ΛΙΟ (καλουλα αλλα με ξινα μουτρα),  αλλη μια μικρη αρκετα καλη, καλο κορμακι, μελαχροινη αλλα αβυζη κι αυτη εντελως. Και μια ακομα Ιζαμπελα ξανθια, ψηλη, αδυνατη, αλλα μετρια φατσικως και σαν διαθεση...

Το ενα μιλφ ητανε εντελως οργιο, ουτε για να πουλαει μπροκολα στη λαική... Τελευταια μου παρουσιαστηκε ενα ξανθο πλατινε, εκφυλη προστυχοφατσα, ρώσικο μιλφ προς γκιλφ γυρω στα 45+, αδυνατο με 2ρι χαλαρο βυζι με μεγαλες ρωγες. Η Νικη. Καναμε χαβαλε, μαζι και η κυρα Γιαννα, ειχε πλακα το καβλο μιλφ. Στο τελος μου λεει η κυρα Γιαννα, παρτηνε, δεν εχει σταυρωσει πελατη σημερα και εχει καβλες, θα σε ξεζουμισει... Με ψησανε οι θειες...  :grin: :grin: :grin:

Τελικα η θειτσα ητανε πολυ καβλωμενη, με εγλυψε και φιλαγε παντου, δε βιαζοταν καθολου, ηθελε ολο GFE και γουτσου γουτσου. Στο πηδημα εσκουζε και μου εχωνε τα νυχια στον κωλο... Τεσπα, με περιποιηθηκε ιδιαιτέρως για 45', μου εκανε και μπανακι, και μπορω να πω οτι φχαριστηθηκα... 

Ρωσιδια μιλφ, ξερουν την τεχνη, τελος.  ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Εκανα προσφατως μια καταδρομικη στο Βυρωνα για να ελεγξω την ανοδο της σταθμης...

Ειδα 6 τεμαχια, 4 μικρα και 2 μιλφ. Το ενα μικρο ειναι "παλιο", η Αλεξια, δειχνει να εχει παρει μπρος λιγακι, αλλα δε μου κανει... αβυζο εντελως γαρ... Το αλλο μικρο ηταν η Κατερινα η Ρουμανα που γραφει ο ΛΙΟ (καλουλα αλλα με ξινα μουτρα),  αλλη μια μικρη αρκετα καλη, καλο κορμακι, μελαχροινη αλλα αβυζη κι αυτη εντελως. Και μια ακομα Ιζαμπελα ξανθια, ψηλη, αδυνατη, αλλα μετρια φατσικως και σαν διαθεση...

Το ενα μιλφ ητανε εντελως οργιο, ουτε για να πουλαει μπροκολα στη λαική... Τελευταια μου παρουσιαστηκε ενα ξανθο πλατινε, εκφυλη προστυχοφατσα, ρώσικο μιλφ προς γκιλφ γυρω στα 45+, αδυνατο με 2ρι χαλαρο βυζι με μεγαλες ρωγες. Η Νικη. Καναμε χαβαλε, μαζι και η κυρα Γιαννα, ειχε πλακα το καβλο μιλφ. Στο τελος μου λεει η κυρα Γιαννα, παρτηνε, δεν εχει σταυρωσει πελατη σημερα και εχει καβλες, θα σε ξεζουμισει... Με ψησανε οι θειες...  :grin: :grin: :grin:

Τελικα η θειτσα ητανε πολυ καβλωμενη, με εγλυψε και φιλαγε παντου, δε βιαζοταν καθολου, ηθελε ολο GFE και γουτσου γουτσου. Στο πηδημα εσκουζε και μου εχωνε τα νυχια στον κωλο... Τεσπα, με περιποιηθηκε ιδιαιτέρως για 45', μου εκανε και μπανακι, και μπορω να πω οτι φχαριστηθηκα... 

Ρωσιδια μιλφ, ξερουν την τεχνη, τελος.  ;)

...γεια σου ρε kebaap...Εισαι ΜΕΡΑΚΛΗΣ, για αυτό σε πάω...κι άσε τους άλλους να τρώνε άκυρα από άβυζα πιπινάκια...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τελικα η θειτσα ητανε πολυ καβλωμενη, με εγλυψε και φιλαγε παντου, δε βιαζοταν καθολου, Τεσπα, με περιποιηθηκε ιδιαιτέρως για 45', μου εκανε και μπανακι, και μπορω να πω οτι φχαριστηθηκα... 
  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:      αφου θα ειχε να πηδηχτει κανενα 6μηνο η  GRANNY.  και ποιοs να την προτιμησει  εξαλλου ?    τι να κανει η  δυστυχη ? πρεπει να ζησει και αυτη.      δεν μαs ενδιαφερουν οι προσωπικεs σου στιγμεs και αν ευχαριστηθηκεs.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ρωσιδια μιλφ, ξερουν την τεχνη, τελος.  ;)

Την ξέρουν, αλλά την εξασκούν όταν έχουν χρηματική ανάγκη, ή όταν γουστάρουν.....

δεν μαs ενδιαφερουν οι προσωπικεs σου στιγμεs και αν ευχαριστηθηκεs.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: 

Μην είσαι κακούλης με τον συναγωνιστή.....! :rolleyes:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.398
Κριτικές
61
Like
42.489
Πόντοι
22.785
  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:       αφου θα ειχε να πηδηχτει κανενα 6μηνο η  GRANNY.   και ποιοs να την προτιμησει  εξαλλου ?     τι να κανει η  δυστυχη ? πρεπει να ζησει και αυτη.       δεν μαs ενδιαφερουν οι προσωπικεs σου στιγμεs και αν ευχαριστηθηκεs.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: 

Την ξέρουν, αλλά την εξασκούν όταν έχουν χρηματική ανάγκη, ή όταν γουστάρουν.....

Μην είσαι κακούλης με τον συναγωνιστή.....! :rolleyes:


Αν ζούσε σήμερα ο Αριστοφάνης θα ήταν πολύ εύτυχισμένος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μην είσαι κακούλης με τον συναγωνιστή.....! :rolleyes:
  :2funny: :2funny:    και  ελεγα  να  μια αδελφη( ψυχη) ,  που ειναι η μονη που με εχει καταλαβει.  :(      αυτο παντωs δεν το εχω.  :2funny:    τωρα με τον λυκο εισαι η με τα προβατα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom