Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
περνω τηλ και δεν το σηκωνει η κυρα γιαννα!!!ξερει κανεισ τπτ??
Μου ειχε πει οτι ωσονουπω θα έχει νεο "επαγγελματικο" νουμερο αλλα θα παιζει παραλληλα και το γνωστο για λιγο. τι να σου πω? :think:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ξερεισ αν η αλεξια δουλευει σημερα??αλλιωσ δεν μου κανουν κεφι τα αλλα τεμαχια που εχει!!
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
To Eλενάκι πού χάθηκε;
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Καλημέρα  Πέρασμα  από  το  κατάστημα    για  μάτι  !!!!!  Το  Anitaki με  βάσει  αυτά  που  είπε  η  Γιάννα  έχει  πρόβλημα  για  μερικές  Ημέρες  για  αυτό  να  το  αποφεύγεται το  μικρό
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η αλεξια ηταν εκει??κατι ειχα μαθει οτι την ειχαν πιασει??μια πιτσιρικα ειναι με κοντο μαλλι!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
δεν το κλεινουνε να παει στο διαολο? :birdman:
ακου εκει να χρειαζεται τηλ στο ιδρυμα κ στο περιμενε να στεκεις σα λακαμας στη Φορμιωνος με κινηση full on στο στενο εκεινο δρομο που ειναι κ αυτο το κωλαδικο.
Γενικα,οσο πιο συνομωτικα λειτουργουν οι καμμενοι ιδιοκτητες τους,τοσο περισσοτερα points χανουν(πεσιματα,αναδουλειες κτλ)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Καποιος φιλος απο το φορουμ μου θυμισε το μαγαζακι τουτο, το ειχα διαγραψει απο τη μνημη. Εκανα ενα περασμα λοιπον για ρεπορταζ. Η Φατμε (ακου φατμε  :2funny:) απο τα παλια, πιο χοντρη και πιο χαλια απο ποτε και αλλα 2 νεαροτερα αλλα παντελως αδιαφορα, το ενα το ελεγες και ασχημο χαλαρα, το αλλο το πλασσαρε για Γαλλιδα η Γιαννα  :2funny: :2funny: :2funny:

- Bon soir cherie, comment allez vous?
- Εεε?

Δεν υπηρχε ψυχη στο μαγαζι ουτε τηλ. βαραγε. Φυσιολογικο
 

fellatsio...

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τι παιζει στην φορμιωνος? τωρα το μαθαινω.. μενω και κοντα κιολας..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. Εκανα ενα περασμα λοιπον για ρεπορταζ. Η Φατμε (ακου φατμε  :2funny:) απο τα παλια, πιο χοντρη και πιο χαλια απο ποτε
  τι ειδουs ρεπορταζ δημοσιογραφε?  αστυνομικο, πολιτικο?    παχυνε τοσο πολυ ε?  ουτε για ενα ....  δεν λεει πια?  η φατμε παντωs ειναι πιο πολυ σαν amateur.  παει στην γιαννα οταν ξεμενει απο χρημα.  μια στο μπαρακι τηs, μια σταματαει, μια στην γιαννα. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 σημερα  ειχε 3.   την  ΝΙΚΗ  μια ξανθια μεγαλη ρωσιδα( παμε παρακατω),   την ορνελα μια ξανθουλα , λεπτη με βυζακι 1,5  το πολυ,    μεχρι 25 χρονων,    και ψηλουλα  με προσωπο που συνηθιζεται οσο την βλεπειs.       και μια ψηλη μελαχροινη η πιο  αξιολογη και ομορφουλα με μικρο βυζι και αυτη,   μεχρι 23-24 χρονων  αλλα με ενα  υπεροπτικο υφακι που σπανια   συναντιεται,  πολυ  ντιβα,  και πολυ σοβαρη(   την ρωτησα τοσο  ομορφη και τοσο  σοβαρη ?     ετσι εισαι και μεσα?    και απαντησε δοκιμασε και θα δειs. ασε καλυτερα).
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το Σάββατο εδέχθην τηλεφωνική κλήση στο κινητό μου...... Προς άγραν πελατών??? :think:
Σώπα καυμένε, μαλλον πεθυμησε τη φωνη σου  :grin: :grin:

Αν περνας καλα εσυ εκει, χαιρομαι. Εγω, με αυτες που βλεπω, σαν εμφανιση και μουντ, το λυπαμαι το πορτοκαλι χαρτονομισμα, το θεωρω επενδυση (πολυ) υψηλου ρισκου...

καλημερα  :coffee:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
Σώπα καυμένε, μαλλον πεθυμησε τη φωνη σου  :grin: :grin:
Αν περνας καλα εσυ εκει, χαιρομαι. Εγω, με αυτες που βλεπω, σαν εμφανιση και μουντ, το λυπαμαι το πορτοκαλι χαρτονομισμα, το θεωρω επενδυση (πολυ) υψηλου ρισκου...

καλημερα
  :coffee:

καλημέρα ....... άπλά συλογήσου ότι εύρίσκεσαι στή Άγ Πέτρου κ Φυλής 200 !!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και 3 τα δικα μας 6  :bigdick:
  ειχα να παω κανενα τριμηνο.  δεν ειχα τι να κανω το απογευματακι,  και πηγα για βολτα  να δω την φιλη σου την ΓΙΑΝΝΑ.  για μια κοινωνικη  :2funny: επισκεψη που και που καλουτσικα  ειναι.    φιλικο και οικογενειακο περιβαλλον.    με κερασε και καρυδια με μελι.(  καλα  δεν  ντρεπεσαι λιγο ?  ολα τα μαρτυρησεs ?).     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom