Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτην πηρες? ελεγε τιποτα? Τα προσοντα παντως δε νομιζω να ειναι ιδιαιτερα πλουσια, φοραει αυτα τα απατεωνιστικα σουτιεν...
μαπα σερβις - σουπερ πλαδαρο σωμα/βυζι
εντελως απειρο/σφιγμενο
    o καλυτεροs πελατηs τηs γιανναs  εχειs γινει.  :2funny:  σου εχει ταξει τιποτα?  ;)        παντωs  δεν εχουν καθολου αδειεs( το μαγαζι)  και χαρτια οι κοπελλεs εκει μεσα.    κρυβονται πια για τα καλα.    η γιαννα κατι κουφα ελεγε.  οτι χτυπησε το κουδουνι και ανοιξε σε καποιον και η ελενιτσα ηταν στο ισογειο εκεινη την στιγμη,  και οτι αυτοs ο καποιοs τηs ζητησε τα χαρτια τηs και επειδη δεν ειχε, την χωσανε μεσα.  και οι αλλεs επανω επαιζαν το κρυφτουλι. περιεργα πραγματα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ειχα περασει ενα απογευμα Κυριακης νωρις κ παιζει να εκαναν τις Κινεζες κ δεν ανοιγαν,αν ειναι το μαγαζι να λειτουργει με γνωστους απο μενα ενα μεγαλο ΜΑΥΡΟ κ φυσικα οι καταθεσεις θα πεσουν σε αλλα κωλαρακια
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ειχα περασει ενα απογευμα Κυριακης νωρις κ παιζει να εκαναν τις Κινεζες κ δεν ανοιγαν,αν ειναι το μαγαζι να λειτουργει με γνωστους απο μενα ενα μεγαλο ΜΑΥΡΟ κ φυσικα οι καταθεσεις θα πεσουν σε αλλα κωλαρακια
ανοιγουν μονο,   οταν παs απο κατω και παρειs τηλ. και σε ξερουν.  το εχουν γραψει και αλλα παιδια λιγο πιο πισω.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ανοιγουν μονο,  οταν παs απο κατω και παρειs τηλ. και σε ξερουν.  το εχουν γραψει και αλλα παιδια λιγο πιο πισω.
μαλιστα...καταμεσης της Φορμιωνος με την κινηση φουλ ον κ τα κινητα στο χερι για συρμα στην κουρια με τα μπαζακια της..ας παω καλυτερα εκει που ξερω..αν μιζεριαζουν τοσο επειδη ειναι παρανομοι,αργα ή γρηγορα θα το ''δεσουν''το μαγαζι κ τελος καλο ολα καλα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
Και εκεί που άρχισα να σκέφτομαι εάν θα σπάσω τον κουμπαρά μου ή εάν θα κάνω χρέωση στην πιστωτική μου κάρτα για νά έπισκευθώ τό ίδρυμα ..... ΡΙΧΝΕΤΑΙ ΜΑΥΡΟ ????????

Χωρίς να θέλω να σάς προσβάλω, είμαι ο κλασσσσικός ΒΛΆΚΑΣ που δεν γνωρίζει ΤΙΠΟΤΙΣ
άπό αύτά !!!!!!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και εκεί που άρχισα να σκέφτομαι εάν θα σπάσω τον κουμπαρά μου ή εάν θα κάνω χρέωση στην πιστωτική μου κάρτα για νά έπισκευθώ τό ίδρυμα ..... ΡΙΧΝΕΤΑΙ ΜΑΥΡΟ ????????

Έχω και για σένα λύση, που είσαι γλυκιά ψυχή......:

Δώσε το χρήμα σ'εμένα! :cheesy:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Λοιπον φιλε Βαλεντινε,

Η ηρωιδα της Φωσκολιαδας, λεγεται Βαλερια, ειναι γυρω στα 23, Ρουμανα μελαχροινη, χαριτωμενη... ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΒΥΖΟΥΣ!!!!

Με το εξαρες, δεν υποννοω 6ρια βυζα, ετσι κι αλλοιως δεν μετρωνται ετσι αυτα. Της εν λογω τα κοβω για DD ή Ε cup, φυσικα, ικανοποιητικου "στησιματος" για το μεγεθος/βαρος τους, με μεγαλες σκουρες θηλες (δεν αφηνει τσιμπιες, μονο ρουφηγμα και πεομαλαξη). Το βασικο ειναι οτι τα βυζομπαλα αυτα δεν ανηκουν σε σπασμενο μιλφαδι με μπυροκοιλια, μπουταρες σα φιαλες πετρογκαζ και κολο ελικοδρομιο, αλλα σε νεαρο κοριτσι με γλυκια φατσα και καλο σωματακι με τα αναλογα πιασιματακια. Στα πλην, η γνωστη Ρουμανικη οκνηρια/πονηρια, θελει καθοδηγηση γιατι παει να σε ξεπεταξει απο το 10λεπτο. Σουφρετο δαχτυλοσκοπηθη και ευρεθη "ελαστικον" αλλα δηλωσε πως δε παρεχεται για αλλες χρησεις. Γενικα καλα.

Η υπηρεσια δηλωσε πως το βυζοπουλεν ετουτο, εργαζεται εις τον οικο της, μονο καθε Πεμπτη αλλα σε καθε περιπτωση επιβαλλεται προτερη τηλεφωνικη επιβεβαιωση.

ΤΗΕ ΕΝD  :-* :-* :-* :-*
Διορθωνω τον εαυτο μου. Η βυζορουμανα πλασσαρεται ως Βερόνικα (Altzheimer  :headbang: :headbang: :headbang:) και οχι Βαλερια

Η κυρα Γιαννα δηλωσε πως ενδεχεται να εργαζεται αυριο εις τον οικο της  :tits: :tits: :tits:  :tits2: :tits2: :tits2:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Σήμερα το απόγευμα πέρασα από το κατάστημα. Καμμιά απάντηση στα κουδούνια, και η ταμπέλα στην πρόσοψη έχει αφαιρεθεί...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σήμερα το απόγευμα πέρασα από το κατάστημα. Καμμιά απάντηση στα κουδούνια, και η ταμπέλα στην πρόσοψη έχει αφαιρεθεί...
Πιαστηκες αδιαβαστος, αυριο με τον κηδεμονα σου  :tickedoff: :tickedoff:

Εχει γραφτει σχετικα... στην κορυφη αυτης της σελιδας... χωρις τηλεφωνο ταυτοχρονα, ισα που παει να δει τη φατσα σου στη θυροτηλεοραση. Αν επιμενεις και βαρας τα κουδουνια ενοχλωντας τους guests  :zfuck:, σου λεει οτι δεν υπαρχει προσωπικο και σου κουναει μαντηλι
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ένα φρούτο που αν το δοκιμάσεις, σου αφήνει μία πικρή γεύση στο στόμα και 50 ευρώ λιγότερα στην τσέπη:

Πρόσφατη επίσκεψη με άλλους δύο συναγωνιστές στο εν λόγω κατάστημα. Τέσσερις διαθέσιμες για συνεδρία οι κοπέλες. Αναφέρομαι μόνο στη θεραπεύτρια που επέλεξα εγώ: Η Αννίτα με το γλυκό χαμόγελο και το εκπληκτικά όμορφο, στητό και σφικτό στήθος (λόγω νεότητας).

Η συνεδρία έλαβε χώρα στο ισόγειο του οίκου, φυσικά στο μασαζοκρέββατο, μετά από μπανάκι και από τις δύο πλευρές. Ξεκίνημα με πίπα και γλύψιμο @@ στα οποία προσπαθεί και καταβάλλει φιλότιμες προσπάθειες. Σε κίνηση δική μου για throat gagging απάντησε με χρήση χεριού επί του μορίου, για να μειώσει την πίεση και το μήκος της παλινδρομικής κίνησης στο στόμα της.
Βιαστικό άνοιγμα του προφυλακτικού και αμέσως χρήση του για να υπάρξει συνέχεια με  :fuck2:. Εξαιρετικά αρνητική στο γλύψιμο από εμένα (δεν με άφησε καθόλου να το πράξω) με τη δικαιολογία ότι δεν της αρέσει (αν δεν σου αρέσει κοπέλα μου αυτό, πήγαινε τότε να πλύνεις πιάτα για 3 ευρώ/ώρα και μην κάθεσαι εδώ να τρώς  :fuck1: και τα λεφτά μας). Αρνητική στο γλύψιμο του στήθους (άφησε ελάχιστα να το πράξω -τουλάχιστον ήταν δεκτική στο χάϊδεμά του). Αρνητική στα φιλιά στα μάγουλα/λαιμό, με τη δικαιολογία ότι έχω γένια (πριν την επίσκεψη στο μαγαζί είχα ξυριστεί επιμελέστατα). Μετά από όλα αυτά τα αρνητικά, ήταν θέμα χρόνου να μειωθεί σε επικίνδυνο βαθμό η αιμάτωση του μορίου, για την οποία ερωτήθην πως συνέβη αυτό, λες κι αυτό ήταν αποκλειστικό μου φταίξιμο. Δεκτική σε γλωσσόφιλα.

Μετά το πέρας τς συνεύρεσης, εγώ και οι άλλοι 2 συναγωνιστές (οι οποίοι είχαν τελειώσει τις δικές τους συνεδρίες) συναντηθήκαμε στο σαλονάκι του ισογείου. Η υπεύθυνη του μαγαζιού ήλθε για να μας ρωτήσει αν επιθυμούμε να μας προσφερθεί κάποιο αναψυκτικό ή ποτό (το ίδιο είχε συμβεί και μετά από την είσοδό μας στον οίκο). Αφού την πληρώσαμε, παραμείναμε στο σαλόνι, και εγώ ζήτησα να κατέβει η Αννίτα από τον πρώτο όροφο στον οποίο είχε ήδη ανέλθει, για να μας κάνει παρέα (μην γνωρίζοντας βέβαια η ίδια, τι έμελλε να επακολουθήσει). Η νεαρά, ήλθε μετά από λίγο και έκατσε να μας κάνει παρέα χαριεντιζόμενη με όλους. Σε λίγα λεπτά έλαβε χώρα και η επανεμφάνιση της υπεύθυνης, για να μας επιδωθούν τα ρέστα. Εκεί ακριβώς, έλαβα το λόγο αναφέροντας ΟΛΑ τα παραπάνω που διαβάσατε κι εσείς συνφορουμίτες. Η μέχρι τότε άνετη νεαρά, λούφαξε στη γωνία του καναπέ, κοιτώνας με με λυπημένο ύφος, μην περιμένοντας βέβαια τη δυσάρεστη γι'αυτήν εξέλιξη..... Η υπεύθυνη, άκουσε όλα όσα της ανέφερα, και την επιτήμησε για όσα έπραξε (και δεν έπραξε). Βέβαια η κοπέλα, δεν τόλμησε να με διαψεύσει, ή να προσπαθήσει να ανασκευάσει τις εναντίον της κατηγορίες), πως θα μπορούσε άλλωστε.....!

Εξερχόμενοι του μαγαζιού, η υπεύθυνη -προς τιμήν της- μου πρότεινε να έχω μία ακόμη συνεδρία με άλλη κοπέλα (χωρίς καμμία απολύτως χρέωση) την οποία αρνήθηκα ευγενικά, γιατί τα προηγηθέντα είχαν χαλάσει παντελώς τη διάθεσή μου για παιγνίδια, αναφέροντάς μου σχετικά ότι και άλλοι πελάτες έχουν παράπονο από την ιδία νεαρά.

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ: Με μόνο ατού, τη δροσιά της νιότης και κάποια φυσικά χαρίσματα, δεν μπορείς να προσφέρεις απολύτως τίποτα σε αυτόν που θα επιλέξει να σε τιμήσει με την παρουσία του και τα χρήματά του. Η νεαρά, δεν θα έχει να παρουσιάσει περγαμηνές στο χώρο, αν ακολουθήσει στο μέλλον την ίδια τακτική της αναίμακτης και χωρίς ιδρώτα συνεδρίας.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Αν στο μέλλον, κάποιος συναγωνιστής θελήσει να την επιλέξει για συνεδρία, θα του πρότεινα, να ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ τις υπηρεσίες με την κοπέλα, με παρούσα ΚΑΙ την υπεύθυνη του μαγαζιού, προς αποφυγή δυσάρεστων γι'αυτόν καταστάσεων!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Ένα φρούτο που αν το δοκιμάσεις, σου αφήνει μία πικρή γεύση στο στόμα και 50 ευρώ λιγότερα στην τσέπη:

Πρόσφατη επίσκεψη με άλλους δύο συναγωνιστές στο εν λόγω κατάστημα. Τέσσερις διαθέσιμες για συνεδρία οι κοπέλες. Αναφέρομαι μόνο στη θεραπεύτρια που επέλεξα εγώ: Η Αννίτα με το γλυκό χαμόγελο και το εκπληκτικά όμορφο, στητό και σφικτό στήθος (λόγω νεότητας).

Η συνεδρία έλαβε χώρα στο ισόγειο του οίκου, φυσικά στο μασαζοκρέββατο, μετά από μπανάκι και από τις δύο πλευρές. Ξεκίνημα με πίπα και γλύψιμο @@ στα οποία προσπαθεί και καταβάλλει φιλότιμες προσπάθειες. Σε κίνηση δική μου για throat gagging απάντησε με χρήση χεριού επί του μορίου, για να μειώσει την πίεση και το μήκος της παλινδρομικής κίνησης στο στόμα της.
Βιαστικό άνοιγμα του προφυλακτικού και αμέσως χρήση του για να υπάρξει συνέχεια με  :fuck2:. Εξαιρετικά αρνητική στο γλύψιμο από εμένα (δεν με άφησε καθόλου να το πράξω) με τη δικαιολογία ότι δεν της αρέσει (αν δεν σου αρέσει κοπέλα μου αυτό, πήγαινε τότε να πλύνεις πιάτα για 3 ευρώ/ώρα και μην κάθεσαι εδώ να τρώς  :fuck1: και τα λεφτά μας). Αρνητική στο γλύψιμο του στήθους (άφησε ελάχιστα να το πράξω -τουλάχιστον ήταν δεκτική στο χάϊδεμά του). Αρνητική στα φιλιά στα μάγουλα/λαιμό, με τη δικαιολογία ότι έχω γένια (πριν την επίσκεψη στο μαγαζί είχα ξυριστεί επιμελέστατα). Μετά από όλα αυτά τα αρνητικά, ήταν θέμα χρόνου να μειωθεί σε επικίνδυνο βαθμό η αιμάτωση του μορίου, για την οποία ερωτήθην πως συνέβη αυτό, λες κι αυτό ήταν αποκλειστικό μου φταίξιμο. Δεκτική σε γλωσσόφιλα.

Μετά το πέρας τς συνεύρεσης, εγώ και οι άλλοι 2 συναγωνιστές (οι οποίοι είχαν τελειώσει τις δικές τους συνεδρίες) συναντηθήκαμε στο σαλονάκι του ισογείου. Η υπεύθυνη του μαγαζιού ήλθε για να μας ρωτήσει αν επιθυμούμε να μας προσφερθεί κάποιο αναψυκτικό ή ποτό (το ίδιο είχε συμβεί και μετά από την είσοδό μας στον οίκο). Αφού την πληρώσαμε, παραμείναμε στο σαλόνι, και εγώ ζήτησα να κατέβει η Αννίτα από τον πρώτο όροφο στον οποίο είχε ήδη ανέλθει, για να μας κάνει παρέα (μην γνωρίζοντας βέβαια η ίδια, τι έμελλε να επακολουθήσει). Η νεαρά, ήλθε μετά από λίγο και έκατσε να μας κάνει παρέα χαριεντιζόμενη με όλους. Σε λίγα λεπτά έλαβε χώρα και η επανεμφάνιση της υπεύθυνης, για να μας επιδωθούν τα ρέστα. Εκεί ακριβώς, έλαβα το λόγο αναφέροντας ΟΛΑ τα παραπάνω που διαβάσατε κι εσείς συνφορουμίτες. Η μέχρι τότε άνετη νεαρά, λούφαξε στη γωνία του καναπέ, κοιτώνας με με λυπημένο ύφος, μην περιμένοντας βέβαια τη δυσάρεστη γι'αυτήν εξέλιξη..... Η υπεύθυνη, άκουσε όλα όσα της ανέφερα, και την επιτήμησε για όσα έπραξε (και δεν έπραξε). Βέβαια η κοπέλα, δεν τόλμησε να με διαψεύσει, ή να προσπαθήσει να ανασκευάσει τις εναντίον της κατηγορίες), πως θα μπορούσε άλλωστε.....!

Εξερχόμενοι του μαγαζιού, η υπεύθυνη -προς τιμήν της- μου πρότεινε να έχω μία ακόμη συνεδρία με άλλη κοπέλα (χωρίς καμμία απολύτως χρέωση) την οποία αρνήθηκα ευγενικά, γιατί τα προηγηθέντα είχαν χαλάσει παντελώς τη διάθεσή μου για παιγνίδια, αναφέροντάς μου σχετικά ότι και άλλοι πελάτες έχουν παράπονο από την ιδία νεαρά.

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ: Με μόνο ατού, τη δροσιά της νιότης και κάποια φυσικά χαρίσματα, δεν μπορείς να προσφέρεις απολύτως τίποτα σε αυτόν που θα επιλέξει να σε τιμήσει με την παρουσία του και τα χρήματά του. Η νεαρά, δεν θα έχει να παρουσιάσει περγαμηνές στο χώρο, αν ακολουθήσει στο μέλλον την ίδια τακτική της αναίμακτης και χωρίς ιδρώτα συνεδρίας.

ΠΡΟΤΑΣΗ: Αν στο μέλλον, κάποιος συναγωνιστής θελήσει να την επιλέξει για συνεδρία, θα του πρότεινα, να ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ τις υπηρεσίες με την κοπέλα, με παρούσα ΚΑΙ την υπεύθυνη του μαγαζιού, προς αποφυγή δυσάρεστων γι'αυτόν καταστάσεων!

...ΣΩΣΤΗ η ενέργεια του συναγωνιστή...Κάποιος πρέπει να τους τα ΧΩΝΕΙ...Όσο για τα πιπινάκια που λουφάρουν στα διάφορα μαγαζιά, έχω προτείνει να προτιμώνται πιο ώριμες θεραπεύτριες...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
agiana ,,,,, Είσαι κακός . τσ τσ τσ τσ  :s&m_1: :s&m_1:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
agiana ,,,,, Είσαι κακός . τσ τσ τσ τσ  :s&m_1: :s&m_1:

Πες με κακό, πες με ρεαλιστή, πές με όπως θέλεις.....

Αν δώσεις το χρηματικό αντίτιμο που θα σου ζητηθεί, και δεν παραπονεθείς για τυχόν κακές υπηρεσίες που θα σου παρασχεθούν, πως θα χαρακτηρίσεις τον εαυτό σου? :think: :think: :think:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αναφέροντάς μου σχετικά ότι και άλλοι πελάτες έχουν παράπονο από την ιδία νεαρά.
ποσοι ακομα πρεπει να παραπονεθουν για να το σουταρει το κομοδινακι απο το μαγαζι?? :tickedoff:

Και επειδη ειναι κι αυτη (η γιαννα) χτυπημενη απο το Alzheimer, την επομενη φορα που θα πας φιλε Agiana (αν ξαναπας δηλαδη), ειναι ικανη να σου την πασαρει τη μικρη και να σου λεει τι καλη που ειναι  :uglystupid:
ρε ουστ, στο μεταξι ολοι
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
Πάντως  έμένα ή συγκεκριμένη πιπινοκορασίς , μού άρέση  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom