Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Υ.Γ. τελευταια διαλεξα μια ψηλη ξανθια κοπελα απο Γεωργια, γυρω στα 25, δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα, νομιζω Ντιανα. Εκανα το λαθος να μη χουφτωσω λιγο πριν επιλεξω και τα αφησα ολα στην οραση. Τοσο πλαδαρο σωμα ουτε 60χρονη δεν εχει  :headbang: πολυ μαπα το καρπουζι...
διορθωση, Μαγια τη λεγανε...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Κοντη και μυτογκα ε ; Τωρα εξηγειται γιατι ειναι τοσο καυλιαρα συμφωνα με τις περιγραφες και του Λιο. Πρεπει οπωσδηποτε να την γνωρισω αυτη τη κοπελα. Βεβαια για γλωσσοφιλα ουτε συζητηση. Μυτογκα αυτη σουπερ μυτογκας εγω αν παμε να φιληθουμε θα απεχουμε 20 ποντους ο ενας απο τον αλλο. :2funny: 
καλη ειναι γερακο, αρκει να υπαρχει στην πιατσα ακομα μεχρι να ερθεις. με τισ μυτογκες θα βρειτε μια βολικη ποζα  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καλη η ενημερωση σου φιλτατε,  ;)  αλλα  δεν ξερω τι κανειs εσυ, :2funny:  :2funny:    αλλα εγω που πηρα θετικη απαντηση απο την γιαννα για να ενδωσει,  :grin: δεν λεω καμμια κακη κουβεντα για το μαγαζι.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
αυτα μου κανεις ρε μπαγασα...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αρκει να υπαρχει στην πιατσα ακομα μεχρι να ερθεις.
   kebaap  πεs το ενα, πεs το αλλο  διαφημιση που  κανουμε στην  γιαννα.   δεν φευγει η ελενιτσα.   που να παει.   τα οικονομαει εκει μεσα καργα.  5ετεs   σχεδιο  υπαρχει.   και πολυ ανταγωνιστικη. την τελευταια φορα ηθελα να περασω με μια αλλη, και μου λεει αστην αυτην, και ελληνικα δεν ξερει και πωs να φερθει μεσα στο δωματιο.  θα τα διαβαζει και ο γερακοs και θα γινεται τουρμπο    :2funny:  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Γιαννα η Μαγια η μελαγια??????????????
Θα βαλω μπερτα και θα παω
  :2funny: :2funny:  ελα που εισαι life?  ολο μπερτεs και μασκεs  μου εισαι :2funny:    και εκει μεσα, δεν ξερειs μπορει και να γουσταρουν  :grin:  λανσαρισε το και  καντο μοδα.   
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
  :2funny: :2funny:  ελα που εισαι life?   ολο μπερτεs και μασκεs  μου εισαι :2funny:     και εκει μεσα, δεν ξερειs μπορει και να γουσταρουν  :grin:  λανσαρισε το και  καντο μοδα.   
Θα την φοραω μεχρι να μπω...........Μετα τα βγαζω ολα...........
Αφου απεναντι.............ο μπαρμπαs θα... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Χρειαζομαι προπετασμα καπνου.....Αν ηταν σε στενακι θαταν αλλοιωs...Αλλα ειδικα ΕΚΕΙ :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.893
Πόντοι
18.565
   kebaap  πεs το ενα, πεs το αλλο  διαφημιση που  κανουμε στην  γιαννα.   δεν φευγει η ελενιτσα.   που να παει.   τα οικονομαει εκει μεσα καργα.  5ετεs   σχεδιο  υπαρχει.   και πολυ ανταγωνιστικη. την τελευταια φορα ηθελα να περασω με μια αλλη, και μου λεει αστην αυτην, και ελληνικα δεν ξερει και πωs να φερθει μεσα στο δωματιο.  θα τα διαβαζει και ο γερακοs και θα γινεται τουρμπο    :2funny:  
Τουρμπο δεν λες τιποτα. :bigdick: Που θα παει πενηντα  κωλομερες μεινανε.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Θα την φοραω μεχρι να μπω...........Μετα τα βγαζω ολα...........
Αφου απεναντι.............ο μπαρμπαs θα... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Χρειαζομαι προπετασμα καπνου.....Αν ηταν σε στενακι θαταν αλλοιωs...Αλλα ειδικα ΕΚΕΙ :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
παντως σοβαρα τωρα, εχω δει πολλους να μπαινουν και να ανεβαινουν και πανω... φωρωντας συνεχως το κρανος  :tooth: :tooth: :tooth:


σκεψου το,  :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
Έρώτηση .........
Στό έν λόγο ίδδδδδδρυμα . μήπως κάποια κυρία έχει άνεπτυγμένα
πέραν τού δέοντος ( τά κάτω χείλη ) [size=15pt]????????????????????????[/size]
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έρώτηση .........
Στό έν λόγο ίδδδδδδρυμα . μήπως κάποια κυρία έχει άνεπτυγμένα
πέραν τού δέοντος ( τά κάτω χείλη ) ????????????????????????

Αυτό που ψάχνεις, σίγουρα υπάρχει στο Σ29, Μαρία.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Αυτό που ψάχνεις, σίγουρα υπάρχει στο Σ29, Μαρία.
οντως!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

στο Φ212 δεν εχω εντοπισει extreme sized labia , φυσιολογικα πραματα μονο, τουλαχιστον σε οσες περασαν απο τα ... χερια μου :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom