Νέα

Φωνές κατά την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
κκε σου λεει μετα! ου να μου χα8εις καπιταλ ντογκ!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
οταν γαματε βγαζετε φωνη?επισης μιλατε προστυχα στον/στην συντροφο σας?το θεωρειτε πιο καβλωτικο?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
εχω διαβασει οτι φτιαχνεται πιο πολυ η γυναικα οταν της ριχνεις μπινελικια :2funny:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Το γαμήσι χωρίς βρισίδι, προστυχόλογα και λίγη αγριάδα (όχι ακρότητες) δε λέει μια
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Το γαμήσι χωρίς βρισίδι, προστυχόλογα και λίγη αγριάδα (όχι ακρότητες) δε λέει μια

δλδ και καμια σφαλιαρα ας πουμε στον πωπο θα ταν μια ακομα πιο καβλωτικη πινελια στην ολη φαση?
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
δλδ και καμια σφαλιαρα ας πουμε στον πωπο θα ταν μια ακομα πιο καβλωτικη πινελια στην ολη φαση?
Τα κωλομάγουλα πρέπει να κοκκινίζουνε από τις φάπες και τα πουτσοσκάμπιλα, γουστάρουνε ρε τα γκομενάκια
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
γαμησι χωρις φωνες ειναι σαν μπατσο χωρις γκλοπ.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Τα κωλομάγουλα πρέπει να κοκκινίζουνε από τις φάπες και τα πουτσοσκάμπιλα, γουστάρουνε ρε τα γκομενάκια

ρε καυλιαρογατε συμφωνω αλλα ειχα πεσει παλαιοτερα σε μια γκομενα που εκει π την γαμουσα ρε σε καποια φαση την βαζω στα 4 και αρχιζα να της σφαλιαριζω την κωλαρα..και στραβωσε γμτ μπελα μου κ με μπινελικωσε απο τοτε δεν εχω ξαναλειτουργησει ετσι αν κ θελω να την υποδουλωνω την γκομενα στο κρεβατι ναναι το " πουτανακι" μου δλδ δεν ξερω αν με ποιανεις..
 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τα κωλομάγουλα πρέπει να κοκκινίζουνε από τις φάπες και τα πουτσοσκάμπιλα, γουστάρουνε ρε τα γκομενάκια!!!!ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! :boobies: :rockon: :rockon:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
ρε καυλιαρογατε συμφωνω αλλα ειχα πεσει παλαιοτερα σε μια γκομενα που εκει π την γαμουσα ρε σε καποια φαση την βαζω στα 4 και αρχιζα να της σφαλιαριζω την κωλαρα..και στραβωσε γμτ μπελα μου κ με μπινελικωσε απο τοτε δεν εχω ξαναλειτουργησει ετσι αν κ θελω να την υποδουλωνω την γκομενα στο κρεβατι ναναι το " πουτανακι" μου δλδ δεν ξερω αν με ποιανεις..
Υπάρχουνε και αυτές ρε φίλε τι να κάνουμε, άμα όμως εσύ γουστάρεις τέτοιες φάσεις και η άλλη όχι το αποτέλεσμα είναι ξενέρωτο γαμήσι και πρόβλημα στη σχέση, οπότε πάμε για άλλα.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
τυπε γαμουσα παλαιοτερα μια 40αρα και τι μου ειχε πει "ολες οι γυναικες κρυβουν μια πουτανα μεσα τους αγορι μου" κ οντως ετσι ειναι σε ολες αρεσει το μπινελικι η φαπα και γενικοτερα αυτος ο συνδιασμος απλα δεν το ακφραζουν μερικες νομιζωντας οτι ειναι ταμπου
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
τυπε γαμουσα παλαιοτερα μια 40αρα και τι μου ειχε πει "ολες οι γυναικες κρυβουν μια πουτανα μεσα τους αγορι μου" κ οντως ετσι ειναι σε ολες αρεσει το μπινελικι η φαπα και γενικοτερα αυτος ο συνδιασμος απλα δεν το ακφραζουν μερικες νομιζωντας οτι ειναι ταμπου
Οπότε αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να βγάζουμε την πουτάνα που κρύβεται μέσα τους και να φχαριστιόμαστε γαμήσι όλε
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Οπότε αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να βγάζουμε την πουτάνα που κρύβεται μέσα τους και να φχαριστιόμαστε γαμήσι όλε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μερικες ψωλες καλα την εχουν κρυμενη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και οταν της βαζεις καμια τσοντα παραλληλα με τα σχετικα εεεε...δ θελω..αλλα το ματι γαριδα εκει..και κοκκινιζουν τα μουνοχειλα ελεος κομπλεξικα :headbang:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ρε καυλιαρογατε συμφωνω αλλα ειχα πεσει παλαιοτερα σε μια γκομενα που εκει π την γαμουσα ρε σε καποια φαση την βαζω στα 4 και αρχιζα να της σφαλιαριζω την κωλαρα..και στραβωσε γμτ μπελα μου κ με μπινελικωσε απο τοτε δεν εχω ξαναλειτουργησει ετσι αν κ θελω να την υποδουλωνω την γκομενα στο κρεβατι ναναι το " πουτανακι" μου δλδ δεν ξερω αν με ποιανεις..

και μετα λενε οτι εμεις τους δημιουργουμε ψυχολογικα
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ενω το θελουν καταβαθος..το καταπιεζουν και δεν βγαζουν τις πραγματικες επιθυμιες τους οι ψωλες αυτο δεν ειναι κομπλεξ?αν δ ειναι αυτο τοτε ποιος ειναι ο ορισμος του?
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
ενω το θελουν καταβαθος..το καταπιεζουν και δεν βγαζουν τις πραγματικες επιθυμιες τους οι ψωλες αυτο δεν ειναι κομπλεξ?αν δ ειναι αυτο τοτε ποιος ειναι ο ορισμος του?

Ρε, μην είσαι μαλάκας. Μη θεωρείς κατευθείαν κομπλεξικές τις γκομενίτσες γιατί είναι διαφορετικές από σένα. Προφανώς είσαι μικρός σε ηλικία για να λες ότι διάβασες κάπου ότι φτιάχνονται οι γκόμενες με το μπινελίκι. Και βέβαια φτιάχνονται οι περισσότερες αλλά εσύ ακόμα το έχεις μόνο διαβάσει. Αυτό σημαίνει ότι είσαι μαλάκας κομπλεξικός; Απλά λόγω ηλικίας δεν έχεις ακόμα τις κατάλληλες εμπειρίες. Και τα γκομενάκια με τα οποία πας είναι ή συνομήλικά σου ή μικρότερα. Το ότι δεν θέλουν φωνές, μπινελίκια ή σκαμπίλια στον κόλο νομίζεις ότι είναι λόγω κόμπλεξ; Λόγω απειρίας είναι στις περισσότερες. Μόλις γίνουν και αυτές 25αρες, 30αρες ή 40αρες και μάθουν καλά, θα σου λένε ότι η καθεμία κρύβει μια πουτάνα μέσα τους αλλά δεν την βγάζει με το που γεννήθηκε. Κατάλαβες;
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Ρε, μην είσαι μαλάκας. Μη θεωρείς κατευθείαν κομπλεξικές τις γκομενίτσες γιατί είναι διαφορετικές από σένα. Προφανώς είσαι μικρός σε ηλικία για να λες ότι διάβασες κάπου ότι φτιάχνονται οι γκόμενες με το μπινελίκι. Και βέβαια φτιάχνονται οι περισσότερες αλλά εσύ ακόμα το έχεις μόνο διαβάσει. Αυτό σημαίνει ότι είσαι μαλάκας κομπλεξικός; Απλά λόγω ηλικίας δεν έχεις ακόμα τις κατάλληλες εμπειρίες. Και τα γκομενάκια με τα οποία πας είναι ή συνομήλικά σου ή μικρότερα. Το ότι δεν θέλουν φωνές, μπινελίκια ή σκαμπίλια στον κόλο νομίζεις ότι είναι λόγω κόμπλεξ; Λόγω απειρίας είναι στις περισσότερες. Μόλις γίνουν και αυτές 25αρες, 30αρες ή 40αρες και μάθουν καλά, θα σου λένε ότι η καθεμία κρύβει μια πουτάνα μέσα τους αλλά δεν την βγάζει με το που γεννήθηκε. Κατάλαβες;

ναι φιλε μου οτι πεις :2funny: :jerking:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
καταρχας το να διαβαζεις δ ειναι κακο/καταδευτερον απο τις εμπειριες ζεις κ μαθαινεις.Για να σου αποδειξω ποσο καραγκιοζακος εισαι διοτι μπαμ κανει οτι μπηκες εδω για να πεις την παπαρια σου..αυτο που ανεφερα δεν εχει να κανει με την ηλικια.καταλαβες παιχτη?αλλα με την νοοτροπια της καθε μιας.μου ετυχε με 20αρα να μην καταλαβαινει τον θεο της και να ειναι ανοιχτο μυαλο και ετυχε να γαμησω και 35αρα κ δεν ηξερε που παν τα 4.ρουφα το αυγουλακι σου κ μετα ελα να συζητησουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom