Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Επισης για την γκομενα απο το Μπουρναζι που λες, εχει μαθει να τα αναγνωριζει, οπως ο μικρος καρχαριας εχει μαθει να αναγνωριζει τη μυρωδια του αιματος απο χιλιομετρα.


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :2funny:
θα επιμεινω δεν ειναι θεμα πλουτου...ειδικα με την τελευταια απαντηση του λακη θα επιμεινω ακομα περισσοτερο...


δεν νομιζω οτι ειναι κ πολυ αποδοτικα ε?εσυ ανταποκρινεσαι αν σου την πεσει αγνωστος στο μπαρακι κλπαμπακι?

επισης γιατι οταν ειστε στο δρομο μετρο κλπ εχετε αυτο το βλεμμα αηδιας κ μισους κ ειστε τοσο απροσιτες κ ακομα κ ενα καλημερα ν πει καποιος πολλες γυρνανε κ τον βριζουν?το κανετε απο φοβο η ειστε απλα μαλακισμενες?

υπαρχει το θρεντ των ελλεηνιδων για αυτο το θεμα το πολυσυζητημενο...δεν ξερω γιατι ειναι ετσι καποιες γκομενες και εχω πει χιλιαδες φορες οτι πιθανον οι λαθος τυποι να την πεφτουν στις λαθος γκομενες?? δεν ξερω...εγω και σε μπαρ εχω γνωρισει κοσμο και σε στο δρομο ειμαι ευγενεστατη και εχω γνωρισει και γκομενο απο καμακι σε αμαξι...και δεν ειμαι Η εξαιρεση του κανονα...ουτε ειμαι Η ξεχωριστη Η ιδιατερη ή κατι τετοιο...αυτα ειναι μαλακιες...επισης για τις "φωλιες" που λετε...βασει αυτων που διαβαζω η ξινομουνα γκομενα του μπαρ ξινομουνα θα παραμενει και στο γυμναστηριο και στο χορο και στην αγγειοπλαστικη...αρα για ποιο λογο να πας εκει για να την γνωρισεις? και να πληρωσεις και εναν σκασμο λεφτα...για να της δωσεις αξια? ή εχει καποιος την ελπιδα οτι θα βγει κατι παραπανω? οποιος ειναι χαλαρος και φιλικος ανθρωπος ειναι ετσι γενικα στη ζωη του δε μεταμορφωνεται σε αγγελο το πρωι και μεγαιρα το βραδυ!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Και φόβος και μαλακισμένες είναι
επίσης παίζει και χαμηλό μορφωτικό επίπεδο,
γαμημένη οικογένεια καργιόληδων
ξεφτυλισμένος πατέρας,
καργιόλα ξεφτυλισμένη μάνα
πουταναριά συγγενείς,
βρωμερός οικογενειακός περίγυρος ,
κωλογειτονιά που ανατράφηκαν ,
ανύπαρκτη κοινωνικότητα π.χ.
λίγοι νομίζεις είναι αυτοί ποου μεγαλώνουν και δεν νταραβερίζονται
παρά μόνο κάτι ελάχιστους ξεφτύλες συγγενείς
που είναι τα ίδια σκατά με αυτούς ;;;;;

Τι περιμένεις από τέτοιες γυναίκες ;;;;

Όσες προέρχονται από ένα οικονομικό-κοινωνικό επίπεδο κάπως αποδεκτό
είναι σε θέση να απαντήσουν αν τους μιλήσεις
και ακόμη κι αν δεν ενδιαφέρονται , να σε απορρίψουν με ευγένεια.

Μου είχε τύχει στα άπειρα καμάκια μου.

Στις 15.000 που είχα καμακώσει πρέπει να ήταν καμιά 10αριά ευγενικές
που ήξεραν να μιλάνε ...
:rockon: :rockon: :rockon: σωστος εισα τυπε αλλα αμα το καμακι γινει και αυτοσκοπος γαμησε τα,το να κανεις οταν εχεεις ορεξη κλπ επιβαλλεται
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
επισης γιατι οταν ειστε στο δρομο μετρο κλπ εχετε αυτο το βλεμμα αηδιας κ μισους κ ειστε τοσο απροσιτες κ ακομα κ ενα καλημερα ν πει καποιος πολλες γυρνανε κ τον βριζουν?το κανετε απο φοβο η ειστε απλα μαλακισμενες?

Ρε συ τυπε πραγματικα που τα βλεπεις αυτα? Δεν ειναι τοσο χαλια τα πραματα, ουτε τοσο ακαταδεκτες οι γυναικες, εμενα μια χαρα μου χαμογελανε οι περισσοτερες οταν τους μιλαω, μηπως δεν κανεις εσυ κατι σωστα? Εσυ δε μιλας καν για καμακι, λες οτι και στην καλημερα σε βριζουν!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μη μασάς ρε...

άσε να φαντασιώνονται ότι γαμάνε οι δήθεν κουστουμάτοι φιδέμπορες...

οι φορμουλες παντως (απο το σχολειο ακομα το θυμαμαι αυτο) "διαγραφουν" τα χαρακτηριστικα που καθε γυναικα θα πρεπει να ξερει για εναν αντρα....χαχαχαχαχαχα
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ρε συ τυπε πραγματικα που τα βλεπεις αυτα? Δεν ειναι τοσο χαλια τα πραματα, ουτε τοσο ακαταδεκτες οι γυναικες, εμενα μια χαρα μου χαμογελανε οι περισσοτερες οταν τους μιλαω, μηπως δεν κανεις εσυ κατι σωστα? Εσυ δε μιλας καν για καμακι, λες οτι και στην καλημερα σε βριζουν!!
εδω το γαμησε ο τυπος...εμενα τουλαχιστον οι περισσοτερες ηταν ευγενικες
 

Επισκέπτης
Και μιας και είπατε για φορέματα gucci.
Φωτό από πατσαβούρες της εν λόγω φίρμας.
Γυφτο-πατσαβούρες όμως ...
gucci-jennaelfman.jpg
http://www.bagsnob.com/images/gucci%20mafia%202.jpg[/img[/URL]]

Επίσης γελοία , ξεφτυλισμένα ανδρικα παπούτσια του ίδιου γελοίου οίκου
κατάλληλα για αράπηδες νταβάδες του Κουίνς ή του Χάρλεμ ...
[img]http://[URL unfurl="true"]www.guccishoes-usa.com/images/gucci-dress-shoes/gucci-dress-shoes-for-men-1059.jpg
URL]]
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
εδω το γαμησε ο τυπος...εμενα τουλαχιστον οι περισσοτερες ηταν ευγενικες

καλα μπορει να ειναι στα ορια της υπερβολης ρε παιδια μην το παιρνετε και σεις τοις μετρητοις :P
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Άκυρο σκεπτικό.
Όποιος φοράει κουστούμι είναι μετροσέξουαλ ;;;
Τελείως άκυρο.
Και οι λέτσοι των Εξαρχείων τότε είναι άντρακλες ;;;;;
Αφού οι περισσότεροι δεν γαμάνε (πέραν της χούφτας)
ενώ πολλοί ... λαδώνουν και το πόμολο ...

Προσωπικά είναι fan του κουστουμιού.
Οι μάρκες δεν με ενδιαφέρουν.
Εγώ τα πάντα τα ράβω στα μέτρα μου.
Ασύγκριτα ανώτερη ποιότητα ένα ραμμένο κουστούμι των 900€-1000€
από ένα ετοιματζίδικο του κώλου των 1500€ - 1800€ στην ελλάδα (boss-armani κ.α. μαλακίες).

Επιτρέψατε μου, να σας επιστήσω την προσοχή στο εξής: Δεν είναι θέμα ποιότητος, αλλά εφαρμογής. Σαφώς το "γαζί" του ράπτη είναι πιό ελαστικό. Επίσης ένας καλός ράπτης, έχει την ικανότητα να ¨κρύψει" ατέλειες", όπως και να προβάλει τα "ατού".

Περιττό δε να αναφέρω ότι δεν θα σχολιάσω τους αφορισμούς σας που αφορούν θαμώνες γνωστής συνοικίας των Αθηνών.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
οι φορμουλες παντως (απο το σχολειο ακομα το θυμαμαι αυτο) "διαγραφουν" τα χαρακτηριστικα που καθε γυναικα θα πρεπει να ξερει για εναν αντρα....χαχαχαχαχαχα

τι εννοεις με αυτο   :think:
 

Επισκέπτης
οι φορμουλες παντως (απο το σχολειο ακομα το θυμαμαι αυτο) "διαγραφουν" τα χαρακτηριστικα που καθε γυναικα θα πρεπει να ξερει για εναν αντρα....χαχαχαχαχαχα

H φόρμα σε συνδιασμό με .. πουκάμισο
είναι απολύτωε συνυφασμένη με αλβανούς , πολωνούς και ομογενείς από το καζακστάν
που ασχολούνται με οικοδομικές εργασίες.
Τυχαίνει να έχω ασχοληθει και με οικοδομές αν θυμάστε ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Επιτρέψατε μου, να σας επιστήσω την προσοχή στο εξής: Δεν είναι θέμα ποιότητος, αλλά εφαρμογής. Σαφώς το "γαζί" του ράπτη είναι πιό ελαστικό. Επίσης ένας καλός ράπτης, έχει την ικανότητα να ¨κρύψει" ατέλειες", όπως και να προβάλει τα "ατού".

Περιττό δε να αναφέρω ότι δεν θα σχολιάσω τους αφορισμούς σας που αφορούν θαμώνες γνωστής συνοικίας των Αθηνών.

:rockon: λιωνω λεμε!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια εξαρταται που τη φοραει ο αλλος τη φορμα!!! αμαν μην τα δαιμονοποιειτε ολα πια!! αμα θελει να παει στο περιπτερο ή μια βολτα το σκυλο του γιατι να μην βαλει φορμα? (οχι με πουκαμισο ελεος! χαχα) ε υποθετω οτι αμα βγει το βραδυ δε θα βαλει φορμα...(ελπιζω δηλαδη :P )
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
H φόρμα σε συνδιασμό με .. πουκάμισο
είναι απολύτωε συνυφασμένη με αλβανούς , πολωνούς και ομογενείς από το καζακστάν
που ασχολούνται με οικοδομικές εργασίες.
Τυχαίνει να έχω ασχοληθει και με οικοδομές αν θυμάστε ...
στην οικοδομη τι εκανες :think:
δε πιστευω να εσκαγες και εκει κουστουμαρισμενος :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ρε παιδια εξαρταται που τη φοραει ο αλλος τη φορμα!!! αμαν μην τα δαιμονοποιειτε ολα πια!! αμα θελει να παει στο περιπτερο ή μια βολτα το σκυλο του γιατι να μην βαλει φορμα? (οχι με πουκαμισο ελεος! χαχα) ε υποθετω οτι αμα βγει το βραδυ δε θα βαλει φορμα...(ελπιζω δηλαδη :P )
κυριακη πρωι για καφε επιτρεπεται  :birdman:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ζεις κι εσυ μεσα στα ψεματα σου...
 

Επισκέπτης
Επιτρέψατε μου, να σας επιστήσω την προσοχή στο εξής: Δεν είναι θέμα ποιότητος, αλλά εφαρμογής. Σαφώς το "γαζί" του ράπτη είναι πιό ελαστικό. Επίσης ένας καλός ράπτης, έχει την ικανότητα να ¨κρύψει" ατέλειες", όπως και να προβάλει τα "ατού".

Είναι θέμα και ποιότητος υφάσματος.
Ακόμη και κουστούμι των 1800€ στην Ελλάδα , όπως armani , boss, canali
(άσχετα αν τα ίδια στη γερμανία-ιταλία-νέα υόρκη τα παίρνεις το πολύ 400€)
έχει ύφασμα το οποίο ως ύφασμα κάνει το πολύ 200€.
Αν πάρεις ύφασμα των 500€ και ράψεις δικό σου,
τέτοιο ύφασμα δεν θα δεις ούτε σε κουστούμι των 3000€.

Μην πω για ποκάμισα τώρα.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ρε συ τυπε πραγματικα που τα βλεπεις αυτα? Δεν ειναι τοσο χαλια τα πραματα, ουτε τοσο ακαταδεκτες οι γυναικες, εμενα μια χαρα μου χαμογελανε οι περισσοτερες οταν τους μιλαω, μηπως δεν κανεις εσυ κατι σωστα? Εσυ δε μιλας καν για καμακι, λες οτι και στην καλημερα σε βριζουν!!


η σε βριζουν η σε γραφουν.σειμ σιτ...
δεν μιλαω για γνωστες σου συναδελφους ξαδερφες φιλων σου κλπ μιλαω για αγνωστες στο μετρο στο  πεζοδρομιο στην καφετερια κλπ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

μπορεί να είναι λίγο υπερβολικός σε κάποια σημεία αυτού του συγκεκριμένου πόστ,αλλά σε γενικές γραμμές ο λάκης έχει δίκιο...για αυτό και ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες....για αυτό και μερικές καλοβαλμένες θα έλεγα πολυ έχουν αρχίσει να την πέφτουν..προχτές ημουν στο κεντρο το πρωι στις 10.00 με κατι σακουλες και πηγαινα για μια δουλεια όντας προβληματισμένος για την πτώση της δουλειάς μου κλπ...κάθομαι για λιγο στον γρηγόρη και παιρνω εναν καφε...αραζει μια μουναρα ελληνιδα διπλα μου μονη και παιρνει εναν καφε(εν τω μεταξύ ασχετο ο γρηγόρης τίγκα και απέναντι τα έβερεστ βαράγανε μύγες).Μετά απο 5 λεπτά και ενώ καθόταν στο διπλανό τραπεζάκι σκάει μύτη στο δικό μου τραπέζι και μου λέει πολύ όμορφα "συγγνώμη,μπορώ να κάτσω δίπλα σας"? της λέω και γώ ευχαριστως..έχοντας όμως στο μυαλό μου το οικονομικό αδιεξοδο...αυτή άρχισε να με ρωτάει τί δουλειά κανω κλπ...και σε 5 λεπτα της λέω πρέπει να την κάνω γιατί βιάζομαι...πολύ ωραίο μωρό και φαινόταν νορμάλ,αλλά όταν έχεις στο κεφάλι σου τα οικονομικά άγχη και ξέρεις ότι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις γενικότερα στις προσωπικές σου υποχρεώσεις, δεν μπά να είναι η άλλη μουνάρα τρίπατη?δεν έχουν πλέον οι νέοι μας ούτε το χρήμα,ούτε τη διάθεση να ασχοληθούν...δε λέω όλοι,αλλά οι περισσότεροι...όταν υπάρχει τεράστια ανεργία,χαμηλότατοι μισθοί κλπ..ποιος θα εχει στο μυαλό του σχέσεις κλπ....για αυτό και για κάποιους αλλους λόγους ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
κυριακη πρωι για καφε επιτρεπεται  :birdman:

ναι μωρε χαλαρα :P εσυ εισαι και αντρας...εγω τι να πω που ειχα μια φιλη η οποια ΟΠΟΥ πηγαιναμε (και το εννοω αυτο) εσκαγε με φορμα...καφε? ποτο? φαγητο? ΠΑΝΤΟΥ με φορμα...και ουτε καν τις γυναικιες που ειναι και πιο εφαρμοστες στον πισινο και χαμηλοκαβαλες και τελος παντων φαινεται και λιγο οτι εισαι γυναικα :P φουφουλα κανονικη φοραγε :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom