Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μαζι θα τις ψωνιζετε και θα ξεκαβλωνεις? :P δεν εχω κατι εναντια σε οσους ψωνιζουν απο τη λαϊκη σορρυ...ο καθενας δεν εχει ουτε το βαλαντιο ουτε τη διαθεση στην τελικη για να ψωνιζει απο μαγαζια εαν το θετεις παγκος vs μαγαζι...βρακια ειναι μην τρελλαθουμε...δηλαδη αν δεν ειναι απο τον αερακη και ειναι απο τη λαϊκη σε χαλαει? η σωβρακοφανελα απ οπου κι αν την παρεις σωβρακοφανελα θα ειναι οπως και το στρινγκ θα ειναι στρινγκ...
το ζαρα ομως ειναι αλλο θεμα...ειναι ενα μαγαζι με σχετικα οικονομικα ρουχα δεν ειναι ουτε λαϊκη ουτε παζαρι...δεν καταλαβαινω γιατι αποτελει "κριτηριο" το αν η γκομενα ψωνιζει απο ζαρα h&m ή pool and bear...εαν κατι ειναι ωραιο απλα ειναι ωραιο! πρεπει να δινεις 200 ευρω για ρουχα ειδικα τετοιες εποχες για να σε θεωρουν ορισμενοι τυποι αξιολογη? :2funny:
ειναι απο τις πιο νεοπλουτιστικες νεοελληνιστικες και ρηχες αποψεις που εχω διαβασει εδω μεσα...και μετα σας φταινε οι γκομενες που ψαχνουν στον ουρανο με τ' αστρα για να βρουν αντρα...

αυτο που λες ισχυει για πολλες γκομενες .
Καποτε χαμουρευομουνα με μια και αυτη κοιταζε τις ετικες απο το πουκαμισο να δει τι μαρκα ειναι για να ξερει τι ρολο βαραω



Αυτο ισχυει παρα πολλη στις γυναικες .Θελουν να φορας μαρκες και να εισαι ακριβοντυμενος  για να ανεβουνε ετσι ψυχολογικα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
και δεν τα δοκιμαζεις ? πως τα αγοραζεις χωρις να τα εχεις δοκιμασει εαν σου πανε ?

δεν μου εχει τυχει να επιστρεψω κατι πισω εκτος απο ενα ζευγαρι γοβες το οποιο αναγκαστηκαν να μου το στειλουν 2 φορες γιατι ηταν τοσο στενη η φορμα τους που αναγκαστηκα να το παρω νουμερο 40!!! και μαλιστα μου το στειλανε χωρις να πληρωσω εξοδα αποστολης απο αμερικη...
κατα τ'αλλα το μονο πραγμα που δεν ψωνιζω απο ιντερνετ ειναι παντελονια και τζιν γιατι σε αυτο οντως θελω να δοκιμασω τη φορμα...σε ολα τα υπολοιπα ξερω το νουμερο μου βλεπω τη φωτο και αποασιζω αν μου παει ή οχι :) βαριεμαι απιστευα τη διαδικασια του χαζευω-δοκιμαζω-ξαναχαζευω-ξαναδοκιμαζω-μπαινω-βγαινω-ψωνιζω....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Τα δοκιμαζει σε μαγαζια εδω και μετα παει και τα παραγγελνει στο νετ! Ασε που οι γυναικες ξερουν τι χρωματα τους πανε, το νουμερο τους και τι ακριβως ψαχνουν.

Λακη, ebay γαμαμε?  :2funny: :2funny:


χαχαχαχα και αυτο το κανω ναι ξεχασα :P :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
αυτο που λες ισχυει για πολλες γκομενες .
Καποτε χαμουρευομουνα με μια και αυτη κοιταζε τις ετικες απο το πουκαμισο να δει τι μαρκα ειναι για να ξερει τι ρολο βαραω



Αυτο ισχυει παρα πολλη στις γυναικες .Θελουν να φορας μαρκες και να εισαι ακριβοντυμενος  για να ανεβουνε ετσι ψυχολογικα



χαχαχαχαχαχα σοβαρα μιλας? τραγικοοοοο :2funny: κοιτα...εγω νομιζω οτι ο αντρας/γυναικα απλα δεν πρεπει να ειναι λετσος και να φοραει το ρουχο αντι να τον φοραει εκεινο...τωρα το αν το πουκαμισο ειναι τομυ χιλφιγκερ ή σπριντερ λιγο με απασχολει...με ενδιαφερει να του πηγαινει και να μην ειναι γυφτος...ασε που συνηθως με τα παπουτσια σκαλωνω και οχι τοσο πολυ με τα ρουχα...
αλλα ακομα και για τα περιβοητα εξαρχεια που λυσσαει και ξαναλυσσαει ο λακης εχω ψωνισει ωραιοτατα ρουχαλακια απο το μοναστηρακι και τα εξαρχεια τα οποια εαν τα βαλεις σωστα εισαι μια χαρα κομψη και εχω δει κοπελες οι οποιες ακομα και με φορμα μια χαρα σεξυ ειναι...εαν εισαι γυφτος και ατσουμπαλος ή ατημελητος δε θα σε κανει ανθρωπο το γκουτσι...
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
αυτο που λες ισχυει για πολλες γκομενες .
Καποτε χαμουρευομουνα με μια και αυτη κοιταζε τις ετικες απο το πουκαμισο να δει τι μαρκα ειναι για να ξερει τι ρολο βαραω



Αυτο ισχυει παρα πολλη στις γυναικες .Θελουν να φορας μαρκες και να εισαι ακριβοντυμενος  για να ανεβουνε ετσι ψυχολογικα

Γάμα τα λέμε... άμα είναι ψώνιο η άλλη, δε σε σώζει τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
Βασικά εγώ ψωνίζω από spreeder, γιατί εκτός δουλειάς είμαι τελείως χύμα στην εμφάνιση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
δεν μου εχει τυχει να επιστρεψω κατι πισω εκτος απο ενα ζευγαρι γοβες το οποιο αναγκαστηκαν να μου το στειλουν 2 φορες γιατι ηταν τοσο στενη η φορμα τους που αναγκαστηκα να το παρω νουμερο 40!!! και μαλιστα μου το στειλανε χωρις να πληρωσω εξοδα αποστολης απο αμερικη...
κατα τ'αλλα το μονο πραγμα που δεν ψωνιζω απο ιντερνετ ειναι παντελονια και τζιν γιατι σε αυτο οντως θελω να δοκιμασω τη φορμα...σε ολα τα υπολοιπα ξερω το νουμερο μου βλεπω τη φωτο και αποασιζω αν μου παει ή οχι :) βαριεμαι απιστευα τη διαδικασια του χαζευω-δοκιμαζω-ξαναχαζευω-ξαναδοκιμαζω-μπαινω-βγαινω-ψωνιζω....

:think:

Σοβαρώς; Βαριέστε και αυτήν την διαδικασίαν;

Ομολογώ ότι μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός τούτο.
 

Επισκέπτης
δηαλδη εσυ μπορεις να ξεχωρισεις εαν ενα καλο φορεμα ειναι ζαρα ή κατι αλλο? δε μιλαω για υψηλη ραπτικη αλλα για κατι που μπορεις να βρεις απο οποιοδηποτε "καλο" μαγαζι...επισης καλυτερα ειναι να ειναι ντυμενη η αρτα και τα γιαννενα με κατι που αξιζει 1000 ευρω απο το να εχει ενα φορεματακι των 100 ευρω ζαρα?

Εγώ προσωπικά μπορώ και ξεχωρίζω ένα φόρεμα των 100€ από ένα των 500€ και ένα των 1000€.
Σαφώς είμαι ειδική περίπτωση, αλλά μπορώ.
Παρόμοια και παπούτσια κτλ.

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχα σοβαρα μιλας? τραγικοοοοο :2funny: κοιτα...εγω νομιζω οτι ο αντρας/γυναικα απλα δεν πρεπει να ειναι λετσος και να φοραει το ρουχο αντι να τον φοραει εκεινο...τωρα το αν το πουκαμισο ειναι τομυ χιλφιγκερ ή σπριντερ λιγο με απασχολει...με ενδιαφερει να του πηγαινει και να μην ειναι γυφτος...ασε που συνηθως με τα παπουτσια σκαλωνω και οχι τοσο πολυ με τα ρουχα...
αλλα ακομα και για τα περιβοητα εξαρχεια που λυσσαει και ξαναλυσσαει ο λακης εχω ψωνισει ωραιοτατα ρουχαλακια απο το μοναστηρακι και τα εξαρχεια τα οποια εαν τα βαλεις σωστα εισαι μια χαρα κομψη και εχω δει κοπελες οι οποιες ακομα και με φορμα μια χαρα σεξυ ειναι...εαν εισαι γυφτος και ατσουμπαλος ή ατημελητος δε θα σε κανει ανθρωπο το γκουτσι...

το γυφτος ειναι σχετικο αμα εισαι ψωναρα τοτε  ο αλλος ειναι γυφτος για σενα εσυ πιστευεις οτι εισαι καλυτερα ντυμενη η οτι δεν εισαι γυφτος?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
:think:

Σοβαρώς; Βαριέστε και αυτήν την διαδικασίαν;

Ομολογώ ότι μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός τούτο.


χαχαχαχαχαχαχα υπενθυμιζω οτι μιλαμε για ψωνια και ρουχα :grin: :grin: ξερω οτι σας προκαλω συγχιση ενιοτε αλλα ας μην ξεχναμε την θεματολογια μας :P
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχα σοβαρα μιλας? τραγικοοοοο :2funny: κοιτα...εγω νομιζω οτι ο αντρας/γυναικα απλα δεν πρεπει να ειναι λετσος και να φοραει το ρουχο αντι να τον φοραει εκεινο...τωρα το αν το πουκαμισο ειναι τομυ χιλφιγκερ ή σπριντερ λιγο με απασχολει...με ενδιαφερει να του πηγαινει και να μην ειναι γυφτος...ασε που συνηθως με τα παπουτσια σκαλωνω και οχι τοσο πολυ με τα ρουχα...
αλλα ακομα και για τα περιβοητα εξαρχεια που λυσσαει και ξαναλυσσαει ο λακης εχω ψωνισει ωραιοτατα ρουχαλακια απο το μοναστηρακι και τα εξαρχεια τα οποια εαν τα βαλεις σωστα εισαι μια χαρα κομψη και εχω δει κοπελες οι οποιες ακομα και με φορμα μια χαρα σεξυ ειναι...εαν εισαι γυφτος και ατσουμπαλος ή ατημελητος δε θα σε κανει ανθρωπο το γκουτσι...

που να σου λεω φασεις να μεινεις καγκελο και  οι ποιο πολλες νομιζανε οτι ηταν και σικατες και απο εκει με κρινανε γαμισετα
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχα σοβαρα μιλας? τραγικοοοοο :2funny: κοιτα...εγω νομιζω οτι ο αντρας/γυναικα απλα δεν πρεπει να ειναι λετσος και να φοραει το ρουχο αντι να τον φοραει εκεινο...τωρα το αν το πουκαμισο ειναι τομυ χιλφιγκερ ή σπριντερ λιγο με απασχολει...με ενδιαφερει να του πηγαινει και να μην ειναι γυφτος...ασε που συνηθως με τα παπουτσια σκαλωνω και οχι τοσο πολυ με τα ρουχα...
αλλα ακομα και για τα περιβοητα εξαρχεια που λυσσαει και ξαναλυσσαει ο λακης εχω ψωνισει ωραιοτατα ρουχαλακια απο το μοναστηρακι και τα εξαρχεια τα οποια εαν τα βαλεις σωστα εισαι μια χαρα κομψη και εχω δει κοπελες οι οποιες ακομα και με φορμα μια χαρα σεξυ ειναι...εαν εισαι γυφτος και ατσουμπαλος ή ατημελητος δε θα σε κανει ανθρωπο το γκουτσι...
αμα κανεις γυμναστικη και διατροφη δεν χρειαζεσαι πολυ ψαξιμο...

παπουτσια και ρολοι κοιτας κατευθειαν?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εγώ προσωπικά μπορώ και ξεχωρίζω ένα φόρεμα των 100€ από ένα των 500€ και ένα των 1000€.
Σαφώς είμαι ειδική περίπτωση, αλλά μπορώ.
Παρόμοια και παπούτσια κτλ.


λακη αρχιζω να πιστευω οτι πισω απο αυτο το "ματσο" στυλακι κρυβεται ενας μετροσεξουαλ....αληθεια...το οτι εχεις ενα ταλεντο το οποιο εχουν συνηθως οι περισσοτερες γυναικες καθως και η σημασια που δινεις σε κατι τετοιο θα πρεπε να σε προβληματιζει νομιζω :)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Γάμα τα λέμε... άμα είναι ψώνιο η άλλη, δε σε σώζει τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
Βασικά εγώ ψωνίζω από spreeder, γιατί εκτός δουλειάς είμαι τελείως χύμα στην εμφάνιση.
εχει ελαχιστα καλα πραγματα :rolleyes:
ενα μπλουζακι εχω παρει μονο τωρα το καλοκαιρι
τα υπολοιπα ηταν αισχος :blahblah1:
την κολεξιον του σακη? :P :P :P
μας γαμησες μεσημεριατικα :blahblah1: :blahblah1:
αυτα ουτε για οικοδομη δεν κανουν :blahblah1:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
το γυφτος ειναι σχετικο αμα εισαι ψωναρα τοτε  ο αλλος ειναι γυφτος για σενα εσυ πιστευεις οτι εισαι καλυτερα ντυμενη η οτι δεν εισαι γυφτος?

δεν καταλαβα την ερωτηση ομολογω...ηταν ρητορικη ή μου κανεις καποια ερωτηση? σορρυ μπερδευτηκα :P
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
λακη αρχιζω να πιστευω οτι πισω απο αυτο το "ματσο" στυλακι κρυβεται ενας μετροσεξουαλ....αληθεια...το οτι εχεις ενα ταλεντο το οποιο εχουν συνηθως οι περισσοτερες γυναικες καθως και η σημασια που δινεις σε κατι τετοιο θα πρεπε να σε προβληματιζει νομιζω :)

Δεν ειναι θεμα μετροσεξουαλ, απλα ειναι απο πλουσια οικογενεια και εχει μαθει να παρατηρει τετοια πραματα. Αυτοι οι ανθρωποι αναπτυσσουν στον υπερτατο βαθμο την ικανοτητα να διακρινουν το χρημα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
που να σου λεω φασεις να μεινεις καγκελο και  οι ποιο πολλες νομιζανε οτι ηταν και σικατες και απο εκει με κρινανε γαμισετα

ε κοιτα...σε τετοιες περιπτωσεις οντως ισχυει το ζαρα-κριτηριο του λακη...χαχαχα του τυπου εσυ ντυνεσαι απο τα ζαρα μωρη και μου θες πουκαμισακι μαρκα???


αμα κανεις γυμναστικη και διατροφη δεν χρειαζεσαι πολυ ψαξιμο...

παπουτσια και ρολοι κοιτας κατευθειαν?

το ρολοϊ γιατι? :think: νομιζα οτι αυτη η μανια με τα ρολογια ειναι αντρικο ιδιωμα...

:think: :think: :think: :think:

Παίρνω συνήθως από τις σειρές agressive καλένα παντελόνι military look ή τζιν...

ασε ρεεεε τη συλλογη του σακη φοραςςςςςς χαχαχαχαχα
περαν της πλακας τα μιλιτερ του σπριντερ παντελονια και παπουτσακια που ειχα δει ειναι πολυ ομορφα!!

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
καλε μου θιγεις πολλα πραγματα...αλλο το "Φεικ" απο λαϊκη αλλο το παγκος λαϊκης και αλλο το φτηνο συνοικιακο μαγαζι...τα "φεικ" απο ερμου δε μου αρεσουν οχι επειδη ειναι απο νιγηριανο ή πακιστανο αλλα επειδη ειναι μια γενικοτερη "δεν-εχω-λεφτα-για-λουι-βιτον-αλλα-ελπιζω-να-μην-το-καταλαβει-κανεις" και προωθει μια κουλτουρα που εμενα δε μου ταιριαζει...οπως δε θα παιρνα πραντα και λουι βιτον ενω εχω τα λεφτα να το κανω εξισου δε θα το "παιξω" οτι εχω κατι τετοιο αγοραζοντας φεικ....προτιμω κατι αλλο :) αλλα ναι εχεις δικιο και ποτε μου δεν καταλαβα για ποιο λογο αγοραζουν οι γυναικες κατι μαϊμου για να αποδειξουν οτι ειναι κατι το οποιο προφανως δεν ισχυει...ασε που η μαϊμουδια συνηθως κανει μπαμ απο μακρυα και ειναι ρομπα...


τεσπα τερμα τα   :offtopic: :offtopic: :offtopic:

πες μας για καμια φωλια γυναικων για να συνεχισει το θρεντ κ να μην γαμιεται στο σπαμ
τα εργαστηρια γλυπτικης κ οι θεατρικες ομαδες που γραφτηκαν πριν απορριπτονται προφανως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom