Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν ειναι θεμα μετροσεξουαλ, απλα ειναι απο πλουσια οικογενεια και εχει μαθει να παρατηρει τετοια πραματα. Αυτοι οι ανθρωποι αναπτυσσουν στον υπερτατο βαθμο την ικανοτητα να διακρινουν το χρημα.

να μου επιτρεπεις να διαφωνησω...η ικανοτητα να διακρινεις το χρημα και την αξια των πραγματων δεν ειναι θεμα οικονομικης καταστασης αλλα θεμα του πως σε εχουν μεγαλωσει....ξερω πολλους ευκαταστατους ανθρωπους που οχι δεν τους δινουν σημασια αλλα δεν ξερουν καν να τα ξεχωρισουν...και μιλαω για πολυ πιο ευκαταστατους απο τον λακη οχι για νεοπλουτους ή τιποτα αστικα τυπακια...επισης αν θες εξηγησε μου πως η γκομενα απο το μπουρναζι που εχει μεγαλωσει σε μια χαμηλομισθη οικογενεια μπορει σαν αετος να ξεχωρισει την αξια στα ρουχα?
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
ε κοιτα...σε τετοιες περιπτωσεις οντως ισχυει το ζαρα-κριτηριο του λακη...χαχαχα του τυπου εσυ ντυνεσαι απο τα ζαρα μωρη και μου θες πουκαμισακι μαρκα???


το ρολοϊ γιατι? :think: νομιζα οτι αυτη η μανια με τα ρολογια ειναι αντρικο ιδιωμα...

ασε ρεεεε τη συλλογη του σακη φοραςςςςςς χαχαχαχαχα
περαν της πλακας τα μιλιτερ του σπριντερ παντελονια και παπουτσακια που ειχα δει ειναι πολυ ομορφα!!

Παπούτσια όχι, είναι χάλια στο πάτημα...
Όσο τσίπης μπορεί να είμαι στα ρύχα και να παίρνω φτηνα (για να τα πετάω αν τα βαριέμαι, αλλά και να τα ταλαιπωρώ χωρίς να τα λυπάμαι) παπούτσι πληρώνω ό,τι χρειάζεται για να είναι εντάξει το πόδι μου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
τεσπα τερμα τα   :offtopic: :offtopic: :offtopic:

πες μας για καμια φωλια γυναικων για να συνεχισει το θρεντ κ να μην γαμιεται στο σπαμ
τα εργαστηρια γλυπτικης κ οι θεατρικες ομαδες που γραφτηκαν πριν απορριπτονται προφανως

εγω το βρισκω μαλακια αυτο που συζητατε γιαυτο σπαμαρω οφ τοπικ :2funny: τι φωλιες γυναικων δηλαδη? λολ υπαρχει κατι τετοιο? εξαρταται απο τα ενδιαφεροντα του καθενος! αλλα ειλικρινα ειναι καποιος σε θεση να ξοδεψει λεφτα για να γραφτει σε κατι απο ολα οσα συζητατε απλα για να γνωρισει γκομενες? χαλια δεν ειναι αυτο? :think: τα μπαρακια δεν σας κανουν ας πουμε? :)
 

provelegios

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
0
Το ζήτημα είναι το ΚΑΜΑΚΙ...κατά πόσο γίνεται και κατά πόσο ευνοείται πλέον στην Ελλάδα...Δυστυχώς ενώ οι Έλληνες κάποτε ήμασταν τα πρώτα καμάκια...Μέχρι και την δεκαετία του 80, πλέον έχουμε πέσει...Και μου το έχει πει τουρίστρια που της την έπεσα σε νησί..Μου λέει...''Επιτέλους, κι ένας Έλληνας που έρχεται να μου μιλήσει.. Ειχα αρχίσει να πιστεύω ότι δεν υπάρχουν άνδρες στην Ελλάδα.'' αυτό εμένα με έθιξε και το πήρα στην κυριολεξία πατριωτικά και πλέον δεν αφήνω ξένη ''ατιμώρητη''..
Για αυτήν την κατάσταση θεωρώ ότι ευθύνονται κυρίως οι ελληνίδες...Για δύο λόγους..Πρώτον επειδή αν πας να τους μιλήσεις πολλές σε κοιτούν λες και πας να τις βιάσεις και δεύτερον που αν δεν είσαι φραγκάτος δεν υπάρχεις για αυτές...
αυτό βέβαια έχει πάει να αλλάξει λίγο το τελευταίο διάστημα λόγω της κρίσης...έχουν προσγειωθεί ορισμένες καριόλες...
Παρόλα αυτά εμείς το χρέος μας ως άντρες πρέπει να το κάνουμε...
και θα διαφωνήσω με κάποιους που είπαν ότι μόνο μέσω κύκλων γνωρίζεις γκόμενες...αν περιμένεις να γαμήσεις μέσω γνωστών σημαίνει ότι το αφήνεις στην τύχη...η τύχη μπορεί να σε ευνοήσει για κάποιο διάστημα, μπορεί όμως για κάποιο άλλο διάστημα να μένεις με το πουλί στο χέρι...το λέω γιατί το έχω ζήσει...
Η λύση επομένως παιδιά είναι απλή...όπου και αν βρίσκεστε και σας αρέσει κάποια, μιλήστε της πείτε της κάτι...αν κοιτάξει περίεργα ή ρίξει άκυρο...δικό της πρόβλημα, αυτή θα χάσει..αυτάαα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
χαχαχαχαχαχαχα υπενθυμιζω οτι μιλαμε για ψωνια και ρουχα :grin: :grin: ξερω οτι σας προκαλω συγχιση ενιοτε...

Καί όχι μόνον...  :grin:

αλλα ας μην ξεχναμε την θεματολογια μας :P

Όπως επίσης και την γενικότερη θεματολογία του παρόντος χώρου.  :cool2:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
δεν καταλαβα την ερωτηση ομολογω...ηταν ρητορικη ή μου κανεις καποια ερωτηση? σορρυ μπερδευτηκα :P
το στυλ του αλλου δεν μπορεις να το κρινεις.
Γιατι  μπορει να ντυνεται χυμα και να γουσταρει μπορει να ντυνεται στην τσιλια και να μην γουσταρει.
οποτε  οταν λες ο αλλος ειναι γυφτος παει ως  εξης

αμα το στυλ του δεν σου αρεσει σημαινει οτι δεν ταιριαζετε γιατι αυτο βλεπεις σαν πρωτη εικονα  αυτο  δεν σημαινει οτι δεν ταιριαζει με καποια/ο αλλον  εκτος απο εσενα ειναι καθαρα θεμα γουστου.
οσο για το γυφτος     ξερεις ποσοι κουστουμακιδες ειναι καραγυφταρια  να αρχισω να σου λεω  με ονοματα.
Μετα ειναι και τι θεωρεις εσυ γυφτια απο την αλλη  ποιος εισαι εσυ που θακρινεις τι ειναι η γυφτια και τι δεν ειναι

με καταλαβες?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Παπούτσια όχι, είναι χάλια στο πάτημα...
Όσο τσίπης μπορεί να είμαι στα ρύχα και να παίρνω φτηνα (για να τα πετάω αν τα βαριέμαι, αλλά και να τα ταλαιπωρώ χωρίς να τα λυπάμαι) παπούτσι πληρώνω ό,τι χρειάζεται για να είναι εντάξει το πόδι μου.

δεν εχω δοκιμασει δεν γνωριζω :) για να το λες κατι θα ξερεις! και εγω οσα δε δινω για ρουχα τα δινω για παπουτσια!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
το στυλ του αλλου δεν μπορεις να το κρινεις.
Γιατι  μπορει να ντυνεται χυμα και να γουσταρει μπορει να ντυνεται στην τσιλια και να μην γουσταρει.
οποτε  οταν λες ο αλλος ειναι γυφτος παει ως  εξης

αμα το στυλ του δεν σου αρεσει σημαινει οτι δεν ταιριαζετε γιατι αυτο βλεπεις σαν πρωτη εικονα  αυτο  δεν σημαινει οτι δεν ταιριαζει με καποια/ο αλλον  εκτος απο εσενα ειναι καθαρα θεμα γουστου.
οσο για το γυφτος     ξερεις ποσοι κουστουμακιδες ειναι καραγυφταρια  να αρχισω να σου λεω  με ονοματα.
Μετα ειναι και τι θεωρεις εσυ γυφτια απο την αλλη  ποιος εισαι εσυ που θακρινεις τι ειναι η γυφτια και τι δεν ειναι

με καταλαβες?

η γυφτια δεν κρινεται με το αν εσυ ντυνεσαι απο τα ρουχα του παγκου και εγω το απο κολωνακι...αυτο ειπα πριν οτι αν εισαι γυφτος και γκουτσι να βαλεις σα γυφτος θα εισαι! και αυτο δεν εχει καθολου σχεση ουτε με τα προσωπικα γουστα του καθενος ουτε με το τι του αρεσει...αν π.χ. εισαι "δευτερη" γκομενα ειτε φορεσεις κατι απο την κυρια Σουλα ειτε φορεσεις κατι του βερσατσε "δευτερο" θα παραμενει...ειναι θεμα γενικοτερης αισθητικης...το αν αρεσει σε καποιον αυτο το "δευτερο" ή οχι ειναι υποκειμενικο ομως...το ιδιο και με τη γυφτια...
 

Επισκέπτης
λακη αρχιζω να πιστευω οτι πισω απο αυτο το "ματσο" στυλακι κρυβεται ενας μετροσεξουαλ....αληθεια...το οτι εχεις ενα ταλεντο το οποιο εχουν συνηθως οι περισσοτερες γυναικες καθως και η σημασια που δινεις σε κατι τετοιο θα πρεπε να σε προβληματιζει νομιζω

Άκυρο σκεπτικό.
Όποιος φοράει κουστούμι είναι μετροσέξουαλ ;;;
Τελείως άκυρο.
Και οι λέτσοι των Εξαρχείων τότε είναι άντρακλες ;;;;;
Αφού οι περισσότεροι δεν γαμάνε (πέραν της χούφτας)
ενώ πολλοί ... λαδώνουν και το πόμολο ...

Προσωπικά είναι fan του κουστουμιού.
Οι μάρκες δεν με ενδιαφέρουν.
Εγώ τα πάντα τα ράβω στα μέτρα μου.
Ασύγκριτα ανώτερη ποιότητα ένα ραμμένο κουστούμι των 900€-1000€
από ένα ετοιματζίδικο του κώλου των 1500€ - 1800€ στην ελλάδα (boss-armani κ.α. μαλακίες).
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εγω το βρισκω μαλακια αυτο που συζητατε γιαυτο σπαμαρω οφ τοπικ :2funny: τι φωλιες γυναικων δηλαδη? λολ υπαρχει κατι τετοιο? εξαρταται απο τα ενδιαφεροντα του καθενος! αλλα ειλικρινα ειναι καποιος σε θεση να ξοδεψει λεφτα για να γραφτει σε κατι απο ολα οσα συζητατε απλα για να γνωρισει γκομενες? χαλια δεν ειναι αυτο? :think: τα μπαρακια δεν σας κανουν ας πουμε? :)

δεν νομιζω οτι ειναι κ πολυ αποδοτικα ε?εσυ ανταποκρινεσαι αν σου την πεσει αγνωστος στο μπαρακι κλπαμπακι?

επισης γιατι οταν ειστε στο δρομο μετρο κλπ εχετε αυτο το βλεμμα αηδιας κ μισους κ ειστε τοσο απροσιτες κ ακομα κ ενα καλημερα ν πει καποιος πολλες γυρνανε κ τον βριζουν?το κανετε απο φοβο η ειστε απλα μαλακισμενες?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
να μου επιτρεπεις να διαφωνησω...η ικανοτητα να διακρινεις το χρημα και την αξια των πραγματων δεν ειναι θεμα οικονομικης καταστασης αλλα θεμα του πως σε εχουν μεγαλωσει....ξερω πολλους ευκαταστατους ανθρωπους που οχι δεν τους δινουν σημασια αλλα δεν ξερουν καν να τα ξεχωρισουν...και μιλαω για πολυ πιο ευκαταστατους απο τον λακη οχι για νεοπλουτους ή τιποτα αστικα τυπακια...επισης αν θες εξηγησε μου πως η γκομενα απο το μπουρναζι που εχει μεγαλωσει σε μια χαμηλομισθη οικογενεια μπορει σαν αετος να ξεχωρισει την αξια στα ρουχα?

Υπαρχουν πλουσιοι και πλουσιοι. Αυτοι που ειναι πλουσιοι απο οικογενεια (3η γενια +) μπορει να μην τα αναγνωριζουν, αυτοι ομως που ειναι επιχειρηματιες/νεοπλουτοι, αυτοι τα αναγνωριζουν (1η και 2η γενια). Επισης για την γκομενα απο το Μπουρναζι που λες, εχει μαθει να τα αναγνωριζει, οπως ο μικρος καρχαριας εχει μαθει να αναγνωριζει τη μυρωδια του αιματος απο χιλιομετρα.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
δεν νομιζω οτι ειναι κ πολυ αποδοτικα ε?εσυ ανταποκρινεσαι αν σου την πεσει αγνωστος στο μπαρακι κλπαμπακι?

επισης γιατι οταν ειστε στο δρομο μετρο κλπ εχετε αυτο το βλεμμα αηδιας κ μισους κ ειστε τοσο απροσιτες κ ακομα κ ενα καλημερα ν πει καποιος πολλες γυρνανε κ τον βριζουν?το κανετε απο φοβο η ειστε απλα μαλακισμενες?
εχεις δικιο για εξηγεισε μας ρε μουνιτσα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Άκυρο σκεπτικό.
Όποιος φοράει κουστούμι είναι μετροσέξουαλ ;;;
Τελείως άκυρο.
Και οι λέτσοι των Εξαρχείων τότε είναι άντρακλες ;;;;;
Αφού οι περισσότεροι δεν γαμάνε (πέραν της χούφτας)
ενώ πολλοί ... λαδώνουν και το πόμολο ...

Προσωπικά είναι fan του κουστουμιού.
Οι μάρκες δεν με ενδιαφέρουν.
Εγώ τα πάντα τα ράβω στα μέτρα μου.
Ασύγκριτα ανώτερη ποιότητα ένα ραμμένο κουστούμι των 900€-1000€
από ένα ετοιματζίδικο του κώλου των 1500€ - 1800€ στην ελλάδα (boss-armani κ.α. μαλακίες).


ααααα σε αυτο που λες δεν διαφωνω :)
ειδικα για τα tailor-made...θα διορθωσω τοτε...λαθος ο χαρακτηρισμος μετροσεξουαλ..."εκλεκτικος" στα γουστα θα ελεγα τοτε και με ισχυρη αποψη στο τι θεωρεις ομορφο και τι οχι...σπανιο για ελλαδα...κατα τ'αλλα αν εξαιρεσουμε κατι μλκιεςπ που λες κατα διαστηματα μια χαρα εισαι :) μου θυμιζεις τυπο απο αυτους που συχναζουν στις αγγλικες αντρικες λεσχες :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
καταλαβα δλδ εγω που τις 4 μερες της βδομαδας ειμαι με φορμουλες
να παρω πουλο σιγα σιγα :rolleyes:
 

Επισκέπτης
επισης γιατι οταν ειστε στο δρομο μετρο κλπ εχετε αυτο το βλεμμα αηδιας κ μισους κ ειστε τοσο απροσιτες κ ακομα κ ενα καλημερα ν πει καποιος πολλες γυρνανε κ τον βριζουν?το κανετε απο φοβο η ειστε απλα μαλακισμενες?

Και φόβος και μαλακισμένες είναι
επίσης παίζει και χαμηλό μορφωτικό επίπεδο,
γαμημένη οικογένεια καργιόληδων
ξεφτυλισμένος πατέρας,
καργιόλα ξεφτυλισμένη μάνα
πουταναριά συγγενείς,
βρωμερός οικογενειακός περίγυρος ,
κωλογειτονιά που ανατράφηκαν ,
ανύπαρκτη κοινωνικότητα π.χ.
λίγοι νομίζεις είναι αυτοί ποου μεγαλώνουν και δεν νταραβερίζονται
παρά μόνο κάτι ελάχιστους ξεφτύλες συγγενείς
που είναι τα ίδια σκατά με αυτούς ;;;;;

Τι περιμένεις από τέτοιες γυναίκες ;;;;

Όσες προέρχονται από ένα οικονομικό-κοινωνικό επίπεδο κάπως αποδεκτό
είναι σε θέση να απαντήσουν αν τους μιλήσεις
και ακόμη κι αν δεν ενδιαφέρονται , να σε απορρίψουν με ευγένεια.

Μου είχε τύχει στα άπειρα καμάκια μου.

Στις 15.000 που είχα καμακώσει πρέπει να ήταν καμιά 10αριά ευγενικές
που ήξεραν να μιλάνε ...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Άκυρο σκεπτικό.
Όποιος φοράει κουστούμι είναι μετροσέξουαλ ;;;
Τελείως άκυρο.
Και οι λέτσοι των Εξαρχείων τότε είναι άντρακλες ;;;;;
Αφού οι περισσότεροι δεν γαμάνε (πέραν της χούφτας)
ενώ πολλοί ... λαδώνουν και το πόμολο ...

Προσωπικά είναι fan του κουστουμιού.
Οι μάρκες δεν με ενδιαφέρουν.
Εγώ τα πάντα τα ράβω στα μέτρα μου.
Ασύγκριτα ανώτερη ποιότητα ένα ραμμένο κουστούμι των 900€-1000€
από ένα ετοιματζίδικο του κώλου των 1500€ - 1800€ στην ελλάδα (boss-armani κ.α. μαλακίες).
τυπε εισαι επιχειρματιας?
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
καταλαβα δλδ εγω που τις 4 μερες της βδομαδας ειμαι με φορμουλες
να παρω πουλο σιγα σιγα :rolleyes:

Μη μασάς ρε...

άσε να φαντασιώνονται ότι γαμάνε οι δήθεν κουστουμάτοι φιδέμπορες...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Και φόβος και μαλακισμένες είναι
επίσης παίζει και χαμηλό μορφωτικό επίπεδο,
γαμημένη οικογένεια καργιόληδων
ξεφτυλισμένος πατέρας,
καργιόλα ξεφτυλισμένη μάνα
πουταναριά συγγενείς,
βρωμερός οικογενειακός περίγυρος ,
κωλογειτονιά που ανατράφηκαν ,
ανύπαρκτη κοινωνικότητα π.χ.
λίγοι νομίζεις είναι αυτοί ποου μεγαλώνουν και δεν νταραβερίζονται
παρά μόνο κάτι ελάχιστους ξεφτύλες συγγενείς
που είναι τα ίδια σκατά με αυτούς ;;;;;

Τι περιμένεις από τέτοιες γυναίκες ;;;;

Όσες προέρχονται από ένα οικονομικό-κοινωνικό επίπεδο κάπως αποδεκτό
είναι σε θέση να απαντήσουν αν τους μιλήσεις
και ακόμη κι αν δεν ενδιαφέρονται , να σε απορρίψουν με ευγένεια.

Μου είχε τύχει στα άπειρα καμάκια μου.

Στις 15.000 που είχα καμακώσει πρέπει να ήταν καμιά 10αριά ευγενικές
που ήξεραν να μιλάνε ...
ε το γαμησες :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom