Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
στην οικοδομη τι εκανες :think:
δε πιστευω να εσκαγες και εκει κουστουμαρισμενος :grin:

Τον εργολάβο!
Και εκεί σένιος πήγαινα,
άνευ γραβάτας , με δερμάτινο.

Η φόρμα επιτρέπεται (αν είσαι άνω των 18)μόνο :
1)για πλύσιμο αυτοκινήτου
2)μετάβαση αυτοκινήτου σε συνεργείο
3)άθληση
4)βόλτα σκύλου
5)κηπουρική
 

Επισκέπτης
δεν μπά να είναι η άλλη μουνάρα τρίπατη?δεν έχουν πλέον οι νέοι μας ούτε το χρήμα,ούτε τη διάθεση να ασχοληθούν...δε λέω όλοι,αλλά οι περισσότεροι...όταν υπάρχει τεράστια ανεργία,χαμηλότατοι μισθοί κλπ..ποιος θα εχει στο μυαλό του σχέσεις κλπ....

Αν είσαι ελεύθερος , χωρίς σχέση,
μεγα λάθος που δεν έκανες κάτι με τη μουνάρα ...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
μπορεί να είναι λίγο υπερβολικός σε κάποια σημεία αυτού του συγκεκριμένου πόστ,αλλά σε γενικές γραμμές ο λάκης έχει δίκιο...για αυτό και ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες....για αυτό και μερικές καλοβαλμένες θα έλεγα πολυ έχουν αρχίσει να την πέφτουν..προχτές ημουν στο κεντρο το πρωι στις 10.00 με κατι σακουλες και πηγαινα για μια δουλεια όντας προβληματισμένος για την πτώση της δουλειάς μου κλπ...κάθομαι για λιγο στον γρηγόρη και παιρνω εναν καφε...αραζει μια μουναρα ελληνιδα διπλα μου μονη και παιρνει εναν καφε(εν τω μεταξύ ασχετο ο γρηγόρης τίγκα και απέναντι τα έβερεστ βαράγανε μύγες).Μετά απο 5 λεπτά και ενώ καθόταν στο διπλανό τραπεζάκι σκάει μύτη στο δικό μου τραπέζι και μου λέει πολύ όμορφα "συγγνώμη,μπορώ να κάτσω δίπλα σας"? της λέω και γώ ευχαριστως..έχοντας όμως στο μυαλό μου το οικονομικό αδιεξοδο...αυτή άρχισε να με ρωτάει τί δουλειά κανω κλπ...και σε 5 λεπτα της λέω πρέπει να την κάνω γιατί βιάζομαι...πολύ ωραίο μωρό και φαινόταν νορμάλ,αλλά όταν έχεις στο κεφάλι σου τα οικονομικά άγχη και ξέρεις ότι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις γενικότερα στις προσωπικές σου υποχρεώσεις, δεν μπά να είναι η άλλη μουνάρα τρίπατη?δεν έχουν πλέον οι νέοι μας ούτε το χρήμα,ούτε τη διάθεση να ασχοληθούν...δε λέω όλοι,αλλά οι περισσότεροι...όταν υπάρχει τεράστια ανεργία,χαμηλότατοι μισθοί κλπ..ποιος θα εχει στο μυαλό του σχέσεις κλπ....για αυτό και για κάποιους αλλους λόγους ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες..

Τα ειπες ολα! Οταν εχω σιγουρα εσοδα 400 ευρω το μηνα και απο αυτα τα 170 τα δινω στο ΤΣΜΕΔΕ, πώς να ασχοληθω με γκομενες και μαλακιες?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αν είσαι ελεύθερος , χωρίς σχέση,
μεγα λάθος που δεν έκανες κάτι με τη μουνάρα ...

ρε λάκη έτσι είναι,μόνος είμαι,αλλά δεν έχω τη διάθεση ούτε τα λεφτά να ασχοληθώ..δεν το καταλαβαίνεις?
 

Επισκέπτης
Τα ειπες ολα! Οταν εχω σιγουρα εσοδα 400 ευρω το μηνα και απο αυτα τα 170 τα δινω στο ΤΣΜΕΔΕ, πώς να ασχοληθω με γκομενες και μαλακιες?

Η γκόμενα τι σχέση με τα οικονομικά;;;
Θεωρείς ότι η γκόμενα θα σου προκαλέσει επιπλέον έξοδα ;;;;;
Είναι λάθος αυτό ...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
μπορεί να είναι λίγο υπερβολικός σε κάποια σημεία αυτού του συγκεκριμένου πόστ,αλλά σε γενικές γραμμές ο λάκης έχει δίκιο...για αυτό και ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες....για αυτό και μερικές καλοβαλμένες θα έλεγα πολυ έχουν αρχίσει να την πέφτουν..προχτές ημουν στο κεντρο το πρωι στις 10.00 με κατι σακουλες και πηγαινα για μια δουλεια όντας προβληματισμένος για την πτώση της δουλειάς μου κλπ...κάθομαι για λιγο στον γρηγόρη και παιρνω εναν καφε...αραζει μια μουναρα ελληνιδα διπλα μου μονη και παιρνει εναν καφε(εν τω μεταξύ ασχετο ο γρηγόρης τίγκα και απέναντι τα έβερεστ βαράγανε μύγες).Μετά απο 5 λεπτά και ενώ καθόταν στο διπλανό τραπεζάκι σκάει μύτη στο δικό μου τραπέζι και μου λέει πολύ όμορφα "συγγνώμη,μπορώ να κάτσω δίπλα σας"? της λέω και γώ ευχαριστως..έχοντας όμως στο μυαλό μου το οικονομικό αδιεξοδο...αυτή άρχισε να με ρωτάει τί δουλειά κανω κλπ...και σε 5 λεπτα της λέω πρέπει να την κάνω γιατί βιάζομαι...πολύ ωραίο μωρό και φαινόταν νορμάλ,αλλά όταν έχεις στο κεφάλι σου τα οικονομικά άγχη και ξέρεις ότι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις γενικότερα στις προσωπικές σου υποχρεώσεις, δεν μπά να είναι η άλλη μουνάρα τρίπατη?δεν έχουν πλέον οι νέοι μας ούτε το χρήμα,ούτε τη διάθεση να ασχοληθούν...δε λέω όλοι,αλλά οι περισσότεροι...όταν υπάρχει τεράστια ανεργία,χαμηλότατοι μισθοί κλπ..ποιος θα εχει στο μυαλό του σχέσεις κλπ....για αυτό και για κάποιους αλλους λόγους ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες..
μπα εγω δεν εχω θεμα
εχω μοιρασει τον σκληρο μου δισκο σε κομματια
σε αλλο κομματι η δουλεια
σε αλλο τα οικογενειακα
σε αλλο τα οικονομικα
οποτε αμεσα το μυαλο μου περναει εκει που πρεπει την καταλληλη στιγμη :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μπορεί να είναι λίγο υπερβολικός σε κάποια σημεία αυτού του συγκεκριμένου πόστ,αλλά σε γενικές γραμμές ο λάκης έχει δίκιο...για αυτό και ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες....για αυτό και μερικές καλοβαλμένες θα έλεγα πολυ έχουν αρχίσει να την πέφτουν..προχτές ημουν στο κεντρο το πρωι στις 10.00 με κατι σακουλες και πηγαινα για μια δουλεια όντας προβληματισμένος για την πτώση της δουλειάς μου κλπ...κάθομαι για λιγο στον γρηγόρη και παιρνω εναν καφε...αραζει μια μουναρα ελληνιδα διπλα μου μονη και παιρνει εναν καφε(εν τω μεταξύ ασχετο ο γρηγόρης τίγκα και απέναντι τα έβερεστ βαράγανε μύγες).Μετά απο 5 λεπτά και ενώ καθόταν στο διπλανό τραπεζάκι σκάει μύτη στο δικό μου τραπέζι και μου λέει πολύ όμορφα "συγγνώμη,μπορώ να κάτσω δίπλα σας"? της λέω και γώ ευχαριστως..έχοντας όμως στο μυαλό μου το οικονομικό αδιεξοδο...αυτή άρχισε να με ρωτάει τί δουλειά κανω κλπ...και σε 5 λεπτα της λέω πρέπει να την κάνω γιατί βιάζομαι...πολύ ωραίο μωρό και φαινόταν νορμάλ,αλλά όταν έχεις στο κεφάλι σου τα οικονομικά άγχη και ξέρεις ότι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις γενικότερα στις προσωπικές σου υποχρεώσεις, δεν μπά να είναι η άλλη μουνάρα τρίπατη?δεν έχουν πλέον οι νέοι μας ούτε το χρήμα,ούτε τη διάθεση να ασχοληθούν...δε λέω όλοι,αλλά οι περισσότεροι...όταν υπάρχει τεράστια ανεργία,χαμηλότατοι μισθοί κλπ..ποιος θα εχει στο μυαλό του σχέσεις κλπ....για αυτό και για κάποιους αλλους λόγους ψάχνουμε φωλιές με πουτάνες και όχι με γυναίκες..
:rockon: :rockon: :rockon: οντως οταν σε απασχολουν σοβαρα ζητηματα μετα δεν πα να στην πεσει και η παμελα...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
η σε βριζουν η σε γραφουν.σειμ σιτ...
δεν μιλαω για γνωστες σου συναδελφους ξαδερφες φιλων σου κλπ μιλαω για αγνωστες στο μετρο στο  πεζοδρομιο στην καφετερια κλπ

κοιτα εχεις αδικο αμα δεν την ξερεις  δεν μπορεις να το πεις στην πλειοψηφια ετσι ειναι αλλα υπαρχουν και διαφορετικες.
Εγω στο λεωφορρειο ειδα μιαμ γυναικαρα  και καθοταν μονη τις απο την αλλη αλλες 2  γυναικαρες μονες τους η μια ειχα την αισθηση ηταν πιο ανοιχτη την ρωτησα εαν μπορουσα να καθησω με με ενα χαμογελο και ενα ωραιαο στυλ μου ειπε πολλη ευχαριστως .Δεν το περιμενα  ομολγο!!!!Απο την αλλη οι 2 μαζι τοσο ξυνες ουτε λεμονια να ειχανε φαει .
λιγο πριν το τερμα  λενε οι 2 στην μια ελα να κατεβουμε εκει επαθα πλακα οι 2 ξυνες  με την νορμαλ πως γινεται και κανουν παρεα εμεινα μαλακαςεντελος διαφορετικες .Κριμα η κοπελα θα γινει σαν τις αλλες  :'( θα ηθελα πολλη να την γνωρισω.

ειχε ενα αερα λες και δεν εχει καμμια ξυνιλα κανενα ψυχολογικο τιποτα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Η γκόμενα τι σχέση με τα οικονομικά;;;
Θεωρείς ότι η γκόμενα θα σου προκαλέσει επιπλέον έξοδα ;;;;;
Είναι λάθος αυτό ...


δεν ειναι θεμα εξοδων ειναι θεμα αγχους για κατι πιο σημαντικο απο το αν θα πηδηξεις ή θα εχεις σχεση...πολυς κοσμος ειναι ετσι αυτον τον καιρο ειτε εχουν σχεση ειτε δεν εχουν...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Είναι θέμα και ποιότητος υφάσματος.
Ακόμη και κουστούμι των 1800€ στην Ελλάδα , όπως armani , boss, canali
(άσχετα αν τα ίδια στη γερμανία-ιταλία-νέα υόρκη τα παίρνεις το πολύ 400€)
έχει ύφασμα το οποίο ως ύφασμα κάνει το πολύ 200€.
Αν πάρεις ύφασμα των 500€ και ράψεις δικό σου,
τέτοιο ύφασμα δεν θα δεις ούτε σε κουστούμι των 3000€.

Μην πω για ποκάμισα τώρα.

Έχω την εντύπωση, ότι σχολιάσατε την διαφορά μεταξύ έτοιμου και ραμμένου. Και αυτή η διαφορά δεν έγκειται στην ποιότητα των υφασμάτων. Η ποιότητα των υφασμάτων καθώς και η σχέση ποιότητας - τιμής  του υφάσματος, είναι ένα άλλο θέμα.
 

Επισκέπτης
ρε λάκη έτσι είναι,μόνος είμαι,αλλά δεν έχω τη διάθεση ούτε τα λεφτά να ασχοληθώ..δεν το καταλαβαίνεις?

Καταλαβαίνω, αλλά επιμένω ότι είναι λάθος.
Κάνεις κονέ με τη γκόμενα,
ξεκαθαρίζεις τα οικονομικά σου
και της προτείνεις βόλτα για περπάτημα στον Εθνικό Βασιλικό Κήπο.
Καμία δαπάνη από μέρους σου.
Αν δεν δεχθεί , πρόβλημά της.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
μπα εγω δεν εχω θεμα
εχω μοιρασει τον σκληρο μου δισκο σε κομματια
σε αλλο κομματι η δουλεια
σε αλλο τα οικογενειακα
σε αλλο τα οικονομικα
οποτε αμεσα το μυαλο μου περναει εκει που πρεπει την καταλληλη στιγμη :grin:

αυτισμος? :think: asperger? :think:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Η γκόμενα τι σχέση με τα οικονομικά;;;
Θεωρείς ότι η γκόμενα θα σου προκαλέσει επιπλέον έξοδα ;;;;;
Είναι λάθος αυτό ...
δεν εινα τα εξοδα ,ειναι οτι σε απασχολουν πιο σοβαρα ζητηματα
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.708
Πόντοι
496
Τα ειπες ολα! Οταν εχω σιγουρα εσοδα 400 ευρω το μηνα και απο αυτα τα 170 τα δινω στο ΤΣΜΕΔΕ, πώς να ασχοληθω με γκομενες και μαλακιες?

Φιλε, αν και  :offtopic:, καλα πληρώνεις ακόμη ΤΣΜΕΔΕ... :think: :headbang:
Εγω τοχω πιστολιασει  :uzi: εδω και ενα χρονο... :rolleyes:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Η γκόμενα τι σχέση με τα οικονομικά;;;
Θεωρείς ότι η γκόμενα θα σου προκαλέσει επιπλέον έξοδα ;;;;;
Είναι λάθος αυτό ...

Θα σου κοστισει ρε τυπε τι δεν καταλαβαινεις δηλαδη? Θα σου κοστισει σε χρημα και κυριως σε χρονο! Και εχεις αλλες σκεψεις και αγχη, να στειλεις βιογραφικα, να πας για συνεντευξεις, να προσπαθησεις να βρεις κατι δικο σου, να, να, να...
 

Επισκέπτης
Έχω την εντύπωση, ότι σχολιάσατε την διαφορά μεταξύ έτοιμου και ραμμένου. Και αυτή η διαφορά δεν έγκειται στην ποιότητα των υφασμάτων. Η ποιότητα των υφασμάτων καθώς και η σχέση ποιότητας - τιμής  του υφάσματος, είναι ένα άλλο θέμα.

Σχολιάζω τις διαφορές των δύο πακέτων στο σύνολο.
Η πλάστιγγα είναι ξεκάθαρα υπέρ του ραμμένου.
Κερδίζει σε όλα.
Και σε εφαρμογή και σε ύφασμα , στα πάντα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
:huh:
τι λες μωρε
ειναι απλα τα πραγματα οταν ειμαι στη δουλεια το μυαλο μου ειναι εκει οχι στα αλλα προβληματα
οταν φευγω απο τη δουλεια ασολουμε με ολα τ'αλλα εκτος της εργασιας μου
που ειναι το περιεργο :huh:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
και γω οταν ειμουν στρατο,γυρνουσα απο βαρδια αυπνος(αμα ειμαι αυπνος ουτε να μιλησω δεν μπορω)και σκαει ενα μπανικο γκομενακι στο τραμ ,τις πιανω συζητηση ...μια χαρα ολα ,ελεγα να μια οραια και φυσιολογικη...και ο μλκας απο την κουραση βγαινουμε απο το τραμ και αντι να ζητησω τηλ της λεω αντε γεια...

ποσο μλκας ειμαι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom