Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μην ξεχνας και τα ζαρα...τι κακο εχουν τα ζαρα? :P αν η γκομενα δεν ψωνιζεται απο τα μπερμπεριζ για να νιωθουν τα ψωνακια οτι κυκλοφορουν λουσατη γκομενα δε μετραει να υποθεσω?

Είπα "το καλύτερό της φουστάνι να είναι ζάρα".

Θα μου πεις αυτές που έχουν φουστάνι
και το καλύτερό τους είναι ζάρα
μπροστά στις γκόμενες των εξαρχείων
μια χαρά είναι !!!
Αυτό που λέμε , στους τυφλούς
αυτός που έχει ένα γκαβό μάτι βασιλεύει ..
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Είπα "το καλύτερό της φουστάνι να είναι ζάρα".

Θα μου πεις αυτές που έχουν φουστάνι
και το καλύτερό τους είναι ζάρα
μπροστά στις γκόμενες των εξαρχείων
μια χαρά είναι !!!
Αυτό που λέμε , στους τυφλούς
αυτός που έχει ένα γκαβό μάτι βασιλεύει ..

γενικα ρε τυπε τι σχεση εχουν τα ζαρα και τα μαρα, δηλαδη φτωχες πλην τιμιες γκομενες δε γαμαμε  :think:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
γενικα ρε τυπε τι σχεση εχουν τα ζαρα και τα μαρα, δηλαδη φτωχες πλην τιμιες γκομενες δε γαμαμε  :think:
ελα ντε για μας τους φτωχους που ψωνιζουμε απο την λαικη οι γκομενες απο τα ζαρα ειναι καβλαρες :sunglasses: :sunglasses: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
γενικα ρε τυπε τι σχεση εχουν τα ζαρα και τα μαρα, δηλαδη φτωχες πλην τιμιες γκομενες δε γαμαμε

Δυσλεκτικοί είστε ρε πούστη ;;;
Κρατάτε μια λέξη από ολόκληρο ... μανιφέστο ;;;;;;;

Από κύκλο πάλι και προξενιά ,
μπορείς να φας καμιά δασκάλα 1,59 72 κιλά , 35άρα ,
με μπιμπίκια , πο το καλύτερό της φουστάνι είναι από το ... zara ...

Από όλο αυτό , εσένα σου έμεινε μόνο το ζάρα ;;;;

Αν είναι 1,77 και 64 κιλά
τη γαμάω ακόμη κι αν ντύνεται από λαική.
Αν είναι 1,59 , 70 κιλά και το καλύτερό της είναι ... ζάρα ...
προσωπικά δεν τη γαμάω.

Όσοι τη γαμάνε, δεν είναι και να το καμαρώνουν.

Μετά λέτε μπάζα πολλές με φωτό στη στήλη διάσημες ...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Αν είναι 1,77 και 64 κιλά
τη γαμάω ακόμη κι αν ντύνεται από λαική.
Αν είναι 1,59 , 70 κιλά και το καλύτερό της είναι ... ζάρα ...
προσωπικά δεν τη γαμάω.

Aν ειναι 1.59 , 70 κιλα, αλλα ψωνιζει μαρκες τη γαμαμε?

 

Επισκέπτης
Aν ειναι 1.59 , 70 κιλα, αλλα ψωνιζει μαρκες τη γαμαμε?

Τεφαρίκι δεν θα είναι και πάλι
αλλά λιγότερο δύσκολο από το αν είναι κουρελού με αυτές τις προδιαγραφές.

Βασικά μακριά από μας αυτές οι επιλογές.

Εγώ αισθάνομαι πολύ τυχερός
που όταν ήμουν φοιτητής είχα ένα σπιτάκι για πούλημα
το οποίο έφαγα στα cg και γλύτωσα τη σαβουρογαμία (και τη μουνοδουλίαση) ,
κοινή νόσο των φοιτητών ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
καλα μην παμε κ στο αλλο ακρο.Αλλα το να ψωνιζει κιλοτες απο τον αφγανοπακι στην λαικη ειναι αρκετα ντεκαβλε

μαζι θα τις ψωνιζετε και θα ξεκαβλωνεις? :P δεν εχω κατι εναντια σε οσους ψωνιζουν απο τη λαϊκη σορρυ...ο καθενας δεν εχει ουτε το βαλαντιο ουτε τη διαθεση στην τελικη για να ψωνιζει απο μαγαζια εαν το θετεις παγκος vs μαγαζι...βρακια ειναι μην τρελλαθουμε...δηλαδη αν δεν ειναι απο τον αερακη και ειναι απο τη λαϊκη σε χαλαει? η σωβρακοφανελα απ οπου κι αν την παρεις σωβρακοφανελα θα ειναι οπως και το στρινγκ θα ειναι στρινγκ...
το ζαρα ομως ειναι αλλο θεμα...ειναι ενα μαγαζι με σχετικα οικονομικα ρουχα δεν ειναι ουτε λαϊκη ουτε παζαρι...δεν καταλαβαινω γιατι αποτελει "κριτηριο" το αν η γκομενα ψωνιζει απο ζαρα h&m ή pool and bear...εαν κατι ειναι ωραιο απλα ειναι ωραιο! πρεπει να δινεις 200 ευρω για ρουχα ειδικα τετοιες εποχες για να σε θεωρουν ορισμενοι τυποι αξιολογη? :2funny:
ειναι απο τις πιο νεοπλουτιστικες νεοελληνιστικες και ρηχες αποψεις που εχω διαβασει εδω μεσα...και μετα σας φταινε οι γκομενες που ψαχνουν στον ουρανο με τ' αστρα για να βρουν αντρα...
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Δε θυμάμαι και τί μάρκα ήταν το σώβρακο του αεροβολάκη όταν μοστράριζε το δήθεν κουμπούρι...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
μαζι θα τις ψωνιζετε και θα ξεκαβλωνεις? :P δεν εχω κατι εναντια σε οσους ψωνιζουν απο τη λαϊκη σορρυ...ο καθενας δεν εχει ουτε το βαλαντιο ουτε τη διαθεση στην τελικη για να ψωνιζει απο μαγαζια εαν το θετεις παγκος vs μαγαζι...βρακια ειναι μην τρελλαθουμε...δηλαδη αν δεν ειναι απο τον αερακη και ειναι απο τη λαϊκη σε χαλαει? η σωβρακοφανελα απ οπου κι αν την παρεις σωβρακοφανελα θα ειναι οπως και το στρινγκ θα ειναι στρινγκ...
το ζαρα ομως ειναι αλλο θεμα...ειναι ενα μαγαζι με σχετικα οικονομικα ρουχα δεν ειναι ουτε λαϊκη ουτε παζαρι...δεν καταλαβαινω γιατι αποτελει "κριτηριο" το αν η γκομενα ψωνιζει απο ζαρα h&m ή pool and bear...εαν κατι ειναι ωραιο απλα ειναι ωραιο! πρεπει να δινεις 200 ευρω για ρουχα ειδικα τετοιες εποχες για να σε θεωρουν ορισμενοι τυποι αξιολογη? :2funny:
ειναι απο τις πιο νεοπλουτιστικες νεοελληνιστικες και ρηχες αποψεις που εχω διαβασει εδω μεσα...και μετα σας φταινε οι γκομενες που ψαχνουν στον ουρανο με τ' αστρα για να βρουν αντρα...

Μουνιτσα εσυ απο που ψωνιζεις?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μαζι θα τις ψωνιζετε και θα ξεκαβλωνεις? :P δεν εχω κατι εναντια σε οσους ψωνιζουν απο τη λαϊκη σορρυ...ο καθενας δεν εχει ουτε το βαλαντιο ουτε τη διαθεση στην τελικη για να ψωνιζει απο μαγαζια εαν το θετεις παγκος vs μαγαζι...βρακια ειναι μην τρελλαθουμε...δηλαδη αν δεν ειναι απο τον αερακη και ειναι απο τη λαϊκη σε χαλαει? η σωβρακοφανελα απ οπου κι αν την παρεις σωβρακοφανελα θα ειναι οπως και το στρινγκ θα ειναι στρινγκ...
το ζαρα ομως ειναι αλλο θεμα...ειναι ενα μαγαζι με σχετικα οικονομικα ρουχα δεν ειναι ουτε λαϊκη ουτε παζαρι...δεν καταλαβαινω γιατι αποτελει "κριτηριο" το αν η γκομενα ψωνιζει απο ζαρα h&m ή pool and bear...εαν κατι ειναι ωραιο απλα ειναι ωραιο! πρεπει να δινεις 200 ευρω για ρουχα ειδικα τετοιες εποχες για να σε θεωρουν ορισμενοι τυποι αξιολογη? :2funny:
ειναι απο τις πιο νεοπλουτιστικες νεοελληνιστικες και ρηχες αποψεις που εχω διαβασει εδω μεσα...και μετα σας φταινε οι γκομενες που ψαχνουν στον ουρανο με τ' αστρα για να βρουν αντρα...
σωστα τα λες μωρη ελληεινιδα :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Είπα "το καλύτερό της φουστάνι να είναι ζάρα".

Θα μου πεις αυτές που έχουν φουστάνι
και το καλύτερό τους είναι ζάρα
μπροστά στις γκόμενες των εξαρχείων
μια χαρά είναι !!!
Αυτό που λέμε , στους τυφλούς
αυτός που έχει ένα γκαβό μάτι βασιλεύει ..

ρε συ λακη γινεσαι υπερβολικος....στα οποιαδηποτε μαγαζια τυπου ζαρα μπορει καποια να βρει ενα καλο φουστανι...και να ειναι αξιοπρεπης και κομψη και τα παντα...δηαλδη εσυ μπορεις να ξεχωρισεις εαν ενα καλο φορεμα ειναι ζαρα ή κατι αλλο? δε μιλαω για υψηλη ραπτικη αλλα για κατι που μπορεις να βρεις απο οποιοδηποτε "καλο" μαγαζι...επισης καλυτερα ειναι να ειναι ντυμενη η αρτα και τα γιαννενα με κατι που αξιζει 1000 ευρω απο το να εχει ενα φορεματακι των 100 ευρω ζαρα?
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
μαζι θα τις ψωνιζετε και θα ξεκαβλωνεις? :P δεν εχω κατι εναντια σε οσους ψωνιζουν απο τη λαϊκη σορρυ...ο καθενας δεν εχει ουτε το βαλαντιο ουτε τη διαθεση στην τελικη για να ψωνιζει απο μαγαζια εαν το θετεις παγκος vs μαγαζι...βρακια ειναι μην τρελλαθουμε...δηλαδη αν δεν ειναι απο τον αερακη και ειναι απο τη λαϊκη σε χαλαει? η σωβρακοφανελα απ οπου κι αν την παρεις σωβρακοφανελα θα ειναι οπως και το στρινγκ θα ειναι στρινγκ...
το ζαρα ομως ειναι αλλο θεμα...ειναι ενα μαγαζι με σχετικα οικονομικα ρουχα δεν ειναι ουτε λαϊκη ουτε παζαρι...δεν καταλαβαινω γιατι αποτελει "κριτηριο" το αν η γκομενα ψωνιζει απο ζαρα h&m ή pool and bear...εαν κατι ειναι ωραιο απλα ειναι ωραιο! πρεπει να δινεις 200 ευρω για ρουχα ειδικα τετοιες εποχες για να σε θεωρουν ορισμενοι τυποι αξιολογη? :2funny:
ειναι απο τις πιο νεοπλουτιστικες νεοελληνιστικες και ρηχες αποψεις που εχω διαβασει εδω μεσα...και μετα σας φταινε οι γκομενες που ψαχνουν στον ουρανο με τ' αστρα για να βρουν αντρα...

καλα μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις απλα για να γραψεις το μανιφεστο σου  :P
υπαρχουν κ απλα μαγαζια γειτονιας με φτηνα ρουχα δεν χρειαζεται να πηγαινει στο λοκωνακι  :)

χιλιες φορες απο τετοιο μαγαζι παρα φεικ απο λαικη νιγηριανο στην Ερμου κλπ κλπ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μουνιτσα εσυ απο που ψωνιζεις?

απο του χυτηρογλου....χαχαχα
εχω σταματησει τις βολτες στα μαγαζια εδω και 3-4 χρονια απο τοτε που ανακαλυψα το e-bay :) :)  ψωνζω σχεδον αποκλειστικα απο e-bay ή απο αγγλια....εαν βρω κατι ομορφο που μου αρεσει ψωνιζω και απο ελλαδα αλλα επειδη δε γουσταρω το κλεψιμο στην ελληνικη αγορα το αποφευγω...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
απο του χυτηρογλου....χαχαχα
εχω σταματησει τις βολτες στα μαγαζια εδω και 3-4 χρονια απο τοτε που ανακαλυψα το e-bay :) :)  ψωνζω σχεδον αποκλειστικα απο e-bay ή απο αγγλια....εαν βρω κατι ομορφο που μου αρεσει ψωνιζω και απο ελλαδα αλλα επειδη δε γουσταρω το κλεψιμο στην ελληνικη αγορα το αποφευγω...

και δεν τα δοκιμαζεις ? πως τα αγοραζεις χωρις να τα εχεις δοκιμασει εαν σου πανε ?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
καλα μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις απλα για να γραψεις το μανιφεστο σου  :P
υπαρχουν κ απλα μαγαζια γειτονιας με φτηνα ρουχα δεν χρειαζεται να πηγαινει στο λοκωνακι  :)

χιλιες φορες απο τετοιο μαγαζι παρα φεικ απο λαικη νιγηριανο στην Ερμου κλπ κλπ
βασικα και ξυπολιτη να ειναι αμα ειναι μουνι δεν υπαρχει προβλημα :cheesy: :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
καλα μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις απλα για να γραψεις το μανιφεστο σου  :P
υπαρχουν κ απλα μαγαζια γειτονιας με φτηνα ρουχα δεν χρειαζεται να πηγαινει στο λοκωνακι  :)

χιλιες φορες απο τετοιο μαγαζι παρα φεικ απο λαικη νιγηριανο στην Ερμου κλπ κλπ

καλε μου θιγεις πολλα πραγματα...αλλο το "Φεικ" απο λαϊκη αλλο το παγκος λαϊκης και αλλο το φτηνο συνοικιακο μαγαζι...τα "φεικ" απο ερμου δε μου αρεσουν οχι επειδη ειναι απο νιγηριανο ή πακιστανο αλλα επειδη ειναι μια γενικοτερη "δεν-εχω-λεφτα-για-λουι-βιτον-αλλα-ελπιζω-να-μην-το-καταλαβει-κανεις" και προωθει μια κουλτουρα που εμενα δε μου ταιριαζει...οπως δε θα παιρνα πραντα και λουι βιτον ενω εχω τα λεφτα να το κανω εξισου δε θα το "παιξω" οτι εχω κατι τετοιο αγοραζοντας φεικ....προτιμω κατι αλλο :) αλλα ναι εχεις δικιο και ποτε μου δεν καταλαβα για ποιο λογο αγοραζουν οι γυναικες κατι μαϊμου για να αποδειξουν οτι ειναι κατι το οποιο προφανως δεν ισχυει...ασε που η μαϊμουδια συνηθως κανει μπαμ απο μακρυα και ειναι ρομπα...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
και δεν τα δοκιμαζεις ? πως τα αγοραζεις χωρις να τα εχεις δοκιμασει εαν σου πανε ?

Τα δοκιμαζει σε μαγαζια εδω και μετα παει και τα παραγγελνει στο νετ! Ασε που οι γυναικες ξερουν τι χρωματα τους πανε, το νουμερο τους και τι ακριβως ψαχνουν.

Λακη, ebay γαμαμε?  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom