Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
έλα μουνί στο τόπο σου!τελικά θα της βγάλουμε το άχτι εκεί πέρα.Την πάτησε η πολώνα...θα την ξεκωλιάσει όποιος την θυμάται από κ18 και δεν είχε πάρει ούτε καφέ σε πλαστικό για τον καλό δρόμο. :2funny:

Ευκολα...  πολύ εύκολα φίλε μου Πάθε!!!
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ενημέρωση φρέσκια.Παρουσίες Λία Άννα Εύη και άλλες δύο που δεν θυμάμαι ονόματα. Σε γενικές γραμμές όλες από εμφάνιση 7και άνω. Αρκετά καλά θα έλεγα. Προτίμησα την Λία για το άριστο μασάζ και την πικάντικη μπριζόλα. Αυτό που μου έκανε θετική εντύπωση ήταν η λεπτομέρεια και στην υγιεινή. Όπως καυτηριάζουμε άλλες που είναι χύμα στο κύμα - βλέπε Καλλιρόης - ας δίνουμε πόντους και σε αυτόν τον τομέα σε όσες το'χουν.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Το κατάστημα αφου έπεσε αναδουλειά αποφάσισε να κάνει ανανέωση.
Μόνο η Εύα έμεινε απο τις παλιές.
Ίνγκα κλασικά στην πόρτα.
Λία, Άννα, Ιωάννα και άλλη μία που δεν θυμάμαι το όνομα. Γενικά στην όψη φαίνονται όλες άξιες τουλάχιστον για δοκιμή.
Πέρασα με Άννα, μελαχροινή, με ωραία μάτια, κοντή, με 2άρι βυζί, κωλαράκι λίγο φλάτ. Ηλικία γύρω στα 22-25. Το μα΄σαζ το παλεύει ικανοποιητικά.
Στα άλλα προσφέρεται πλήρες γεύμα, αλλά ήταν κάπως συγκρατημένη και διστακτική στη συμμετοχή.
Τιμές όπως συνήθως, 80. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το κατάστημα αφου έπεσε αναδουλειά αποφάσισε να κάνει ανανέωση.
Μόνο η Εύα έμεινε απο τις παλιές.
Ίνγκα κλασικά στην πόρτα.
Λία, Άννα, Ιωάννα και άλλη μία που δεν θυμάμαι το όνομα. Γενικά στην όψη φαίνονται όλες άξιες τουλάχιστον για δοκιμή.
Πέρασα με Άννα, μελαχροινή, με ωραία μάτια, κοντή, με 2άρι βυζί, κωλαράκι λίγο φλάτ. Ηλικία γύρω στα 22-25. Το μα΄σαζ το παλεύει ικανοποιητικά.
Στα άλλα προσφέρεται πλήρες γεύμα, αλλά ήταν κάπως συγκρατημένη και διστακτική στη συμμετοχή.
Τιμές όπως συνήθως, 80. 

ναι μόνο που η αναδουλειά δεν ήρθε αποκλειστικά από την οικονομική κρίση ή την παγιοποίηση μασαζιακού προσωπικου,αλλά και από την περίεργη στάση ίνγκας και κάποιων κορασίδων που τους βλέπουν όλους ύποπτα ενώ έχουν περάσει στο παρελθόν μιά χαρά.Τί να πώ..εμένα πάντως με διαγράψανε από μόνες τους.Εμένα μου άρεσε πολύ εκεί γενικά.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Λέω άυριο-μεθάυριο να περάσω να δώ το γαμαζί απο κοντά !
Ελπίζω να μη με διώξουν, μιά και δεν έχω ξαναματαπάει ποτές πριν!
Αλλά και να με διώξουν στα παπάρεα μας, καθότι αυτές χάνουνε το πολύτιμο 80άρι !

Για πέ ρε πάθος, γιατί σου άρεσε τα γαμαζί και γιατί σε τζάσανε τα κουνέλια ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λέω άυριο-μεθάυριο να περάσω να δώ το γαμαζί απο κοντά !
Ελπίζω να μη με διώξουν, μιά και δεν έχω ξαναματαπάει ποτές πριν!
Αλλά και να με διώξουν στα παπάρεα μας, καθότι αυτές χάνουνε το πολύτιμο 80άρι !

Για πέ ρε πάθος, γιατί σου άρεσε τα γαμαζί και γιατί σε τζάσανε τα κουνέλια ?

γιατί ζούμε στο ελλάδα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Με κατατόπισες !
:2funny:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Δευτέρα απόγευμα, αναδουλειές στον οίκο ελαιοτριψίας. Δλδ νέκρα...
Παρούσες οι λαδοκόρες Λία μιλφ, Εύα και Πάολα (ψηλή ωραία) παλιές γνώριμες του οίκου, μια Πολωνίς προμιλφ από Κηφ. 18 μέτρια, άλλη μια μιλφ με τατάρικα χαρακτηριστικά παλιά του οίκου (το όνομα διαφεύγει0, και Αννα τριαντάρα εκ Βουλγαρίας, νέο πρόσωπο.
Μας έτριψε η Βουλγαρις.
Μέτριο τρίψιμο αλλά επίμονο, χαλαρώσαμε λιγο από τα κουραστικά κολύμπια του σαββατοκυριακου.
Το γεύμα ικανοποιητικό, αν και χωρίς πρωτοβουλίες. Στο πνευστό, πρόθυμη. Στο τέλος τα πήρε ξώφαλτσα στο στόμα και στη μούρη. Γελούσε γιατί είχε πει όχι στόμα. Της είπαμε ότι το σπέρμα περιέχει θρεπτικό ωφέλιμο λεύκωμα.
Επιδερμίς μέτρια προς χάλια. Χαμογελαστή.
Συνολική εμπειρία αδιάφορη. Το 80άρι τσούζει πια...
 

Gio6969

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Μilf-fan ποση ωρα το ολο κολπο?, γιατι 80 ευρω ειναι αρκετα...
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παιδιά έχει δει κανείς την Αλίνα τώρα τελευταία; Ξέρω ότι είχε φύγει, μήπως επέστρεψε;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τί έγινε κυρίες του ιδρύματος?αναδουλειές αναδουλειές?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπον να κανω εγω μια αναφορα περι του ιδρυματος. Ευρέθη κατα την πεμπτην απογευματινή ώρα στο συμπαθή χώρο της Φωκίωνος. Ο σκόπος μου ήταν να τιμήσω τη Λια. Με την άφιξη μου οδηγούμαι στον καναπέ, είναι γεγονος δε οτι αυτο το σαλονακι ομοιάζει, με την επίπλωση και το ύφος που έχει, με σαλόνι οικίας στις Ανατολικές χώρες. Εμφανίζεται η κυρία Λία (μήπως βγαίνει από το καριολία)και μου λέει ότι έχει ραντεβού μεχρι τις 540. Ωραία λέγω εγώ , ως σκεπτόμενος με την κάτω την κεφαλήν θα περιπάτησω λίγο στο πεζόδρομο της Φωκίωνος να θυμηθούμε τα φοιτητικά μας χρόνια. Απάνταει αυτή, μετά δεν μπορώ γιατί κλεινει το μαγαζί. Ε όχι να τρώμε και άκυρο, γαμω τη πουτάνα μου τη Λια. Εγκαταλείπω το χώρο ολίγον τι σπασμένος. Που φτάσαμε να παρακαλάμε τα πουτανίδια να τους σκάσουμε το 80 αρι. Ε αντε στα τσακίδια ,μην αρχίσω να βρίζω, ως Κεφαλονίτης που είμαι.
Το μαγσζί αυτό εχει πλεον άκυρο από την αφεντιά μου...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
  Ο τρόπος και η πολιτική με την οποία λειτουργεί αυτό το μαγαζί, από καιρό με κάνει να πιστεύω ότι ουδέν οικονομικό πρόβλημα αντιμετωπίζει (οπότε θα διαφωνίσω με τον pathiasmeno -aka pathiari- , δυστυχώς βέβαια για εμάς, που δεν μας συμφέρει ιδιαίτερα είναι αλήθεια η οικονομιή ευρρωστία των κοριτσιών).
  Πιθανότατα έχει σταθερή πελατεία που, αρχικά έστω, τους αρκεί ώστε να βγάλουν αυτά που θέλουν. Από κει και πέρα δεν φαίνεται να τρελαίνονται ιδιαίτερα ή να θέλουν να ρισκάρουν τραβήγματα με δικαστήρια.
  Εξ΄αρχής μου έδινε την εντύπωση ότι όσες δούλευαν εκεί, λειτουργούσαν οικογενειακή επιχείρηση (κατι τέτοιο προφανώς δεν είναι δυνατό να ισχύει).
  Πολύ low profile όμως ρε παιδί μου...στ΄αρχίδια τους τελείως...

(λόγω παρόντος φόρτου εργασίας, θα πετάξω αργότερα το απόγευμα και μια παλαιότερη, προ κάποιων μηνών κριτική, την οποίαν μόλις ενεθυμήθην ότι δεν έχω παραθέσει)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Κάπου στο τέλος του φετινού χειμώνα λοιπόν, δεν θυμάμαι μήνα, είχα επισκεφθεί το ίδρυμα και μετά από παρέλαση τριών κοριτσιών είχα διαλέξει κάποια ονόματι Σοφία: αλλοδαπή πρώην ανατολικού μπλοκ -ίσως Ρουμάνα,δεν θυμάμαι-, μελαχρινή, με μαύρα μακριά ίσια μαλλιά,  πολύ ωραίο κορμί, ηλικίας περί τα είκοσι, είχε λίγο περίεργη φωνή (λες και ήταν καπνίστρια 50 χρόνια!) και δεν ήξερε γρι (ούτε λέξη μιλάμε...) ελληνικά (μου είπε ότι είχε μόλις λίγες μέρες στην Ελλάδα).
Συνεννόηση μπουζούκι παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που καταβάλαμε αμφότεροι και μετά από ένα μασάζ (η κοπέλα δεν είχε την παραμικρή ιδέα από μασάζ) στο ψητόν.
Εκεί ήταν εξαιρετική! Παρά το ότι δεν αναλάμβανε καμία πρωτοβουλία, ήταν δεκτική στην καθοδήγηση, για πολύ GFE καταστάσεις (ήταν άγουρη η καημένη, καμία σχέση με τις επαγγελματίες του είδους).
Υπάρχει άραγε ακόμα εκεί?

Υ.Γ. Στην πόρτα η Ίνγκα, για τον διάολο η γυναίκα...
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Λοιπον να κανω εγω μια αναφορα περι του ιδρυματος. Ευρέθη κατα την πεμπτην απογευματινή ώρα στο συμπαθή χώρο της Φωκίωνος. Ο σκόπος μου ήταν να τιμήσω τη Λια. Με την άφιξη μου οδηγούμαι στον καναπέ, είναι γεγονος δε οτι αυτο το σαλονακι ομοιάζει, με την επίπλωση και το ύφος που έχει, με σαλόνι οικίας στις Ανατολικές χώρες. Εμφανίζεται η κυρία Λία (μήπως βγαίνει από το καριολία)και μου λέει ότι έχει ραντεβού μεχρι τις 540. Ωραία λέγω εγώ , ως σκεπτόμενος με την κάτω την κεφαλήν θα περιπάτησω λίγο στο πεζόδρομο της Φωκίωνος να θυμηθούμε τα φοιτητικά μας χρόνια. Απάνταει αυτή, μετά δεν μπορώ γιατί κλεινει το μαγαζί. Ε όχι να τρώμε και άκυρο, γαμω τη πουτάνα μου τη Λια. Εγκαταλείπω το χώρο ολίγον τι σπασμένος. Που φτάσαμε να παρακαλάμε τα πουτανίδια να τους σκάσουμε το 80 αρι. Ε αντε στα τσακίδια ,μην αρχίσω να βρίζω, ως Κεφαλονίτης που είμαι.
Το μαγσζί αυτό εχει πλεον άκυρο από την αφεντιά μου...
Παιδες, οποιο ιδρυμα δεν θελει τα λεφτακια μας μια, εμεις δεν τα δινουμε χιλιες φορες. Υπαρχουν κι αλλου ιδρυματα...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Επισκεψη χθες μεσημεριανη ωρα στο μπριζολαδικο αυτο, ευγενεια, ξεκαθαρα και ευκολα πραγματα,
μασαζ 60 και ολο το κολπο μαζι οπως ολοι γνωριζετε καλυτερα απο εμενα 80.
Με 80 ειχα την Ιωαννα απο Πολωνια με καλο μασαζακι, ομως...αναθεμα τα ομως για αλλη μια φορα!!
Δεν ειμαι δυσκολος αλλα αν καποιας το λιλι βρωμαει ...ουτσιλα ειναι ΟΚ?
Αν μολις βγαζει μια θεραπευτρια τα ρουχα της να τα κρεμασει, κρεμανε ο κωλος της και τα 1.5αρια
βυζια της πρεπει να πω οτι περασα καλα η οτι θα ξαναπαω???

Ο Χ Ι

 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εθεάθη βυζομάνα στο εν λόγω, την οποία την έχω ξαναδεί σε άλλα ιδρύματα παλαιότερα.Νομίζω Μάρνη αρκετά παλιά και Καλλιρόης πιο πρόσφατα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom