Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εθεάθη βυζομάνα στο εν λόγω, την οποία την έχω ξαναδεί σε άλλα ιδρύματα παλαιότερα.Νομίζω Μάρνη αρκετά παλιά και Καλλιρόης πιο πρόσφατα.
:o
καμια επιπλεον λεπτομερεια?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
σημερα ενα περασμα...θεραπευτριες τρεις....αννα,μελαχρινη αδιαφορη.....χριστινα,γνωστη απο φρατζη,και αλλη μια ,νομιζω αναστασια...την εκανα και γρηγορα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σημερα ενα περασμα...θεραπευτριες τρεις....αννα,μελαχρινη αδιαφορη.....χριστινα,γνωστη απο φρατζη,και αλλη μια ,νομιζω αναστασια...την εκανα και γρηγορα....

αυτό απορώ πώς είναι ανοιχτό.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μετά απο τηλ. επικοινωνία με την κυρία Ινγκα με ενημέρωσε οτι αφίχθη νεαρά που σύμφωνα με τα λεγόμενα της και τον ζήλο της πρέπει να είναι απο τις ομορφότερες παρουσίες στον χώρο των ελαιοτριβείων.Θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω παραυτα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μετά απο τηλ. επικοινωνία με την κυρία Ινγκα με ενημέρωσε οτι αφίχθη νεαρά που σύμφωνα με τα λεγόμενα της και τον ζήλο της πρέπει να είναι απο τις ομορφότερες παρουσίες στον χώρο των ελαιοτριβείων.Θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω παραυτα.

ακόμη εδώ είσαι? :new_shocked:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ναι φίλε μου.Αφού ξέρεις... Εγώ δεν αλλάζω εύκολα.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μετά απο τηλ. επικοινωνία με την κυρία Ινγκα με ενημέρωσε οτι αφίχθη νεαρά που σύμφωνα με τα λεγόμενα της και τον ζήλο της πρέπει να είναι απο τις ομορφότερες παρουσίες στον χώρο των ελαιοτριβείων.Θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω παραυτα.

Πέρασαν 2 μήνες και ακόμα περιμένουμε. Τί καταδρομική είναι αυτή? Μήπως δεν είσουν στα βατράχια αλλά στις χελώνες?  :2funny:
Χωρίς παρεξήγηση έτσι?  ;)
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Μετά απο τηλ. επικοινωνία με την κυρία Ινγκα με ενημέρωσε οτι αφίχθη νεαρά που σύμφωνα με τα λεγόμενα της και τον ζήλο της πρέπει να είναι απο τις [glow=red,2,300]ομορφότερες παρουσίες[/glow] στον χώρο των ελαιοτριβείων.Θα κάνω καταδρομική και θα ενημερώσω παραυτα.
Πέρασαν 2 μήνες και ακόμα περιμένουμε. Τί καταδρομική είναι αυτή? Μήπως δεν είσουν στα βατράχια αλλά στις χελώνες?  :2funny:
Χωρίς παρεξήγηση έτσι?  ;)
Μαλλον θα ηταν τοσο ομορφη η παρουσια που θα εχασε τη μιλια του :cheesy: :cheesy:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
εγω παντως που περασα,τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου...παρουσες 3....μονικα,ειρηνη,και χριστινα(απο φραντζη).....αν μου λεγανε με ενα 40αρι ...ισως...αλλα 80...δεν σφαξανε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εσκασε μύτη νέο αξιοπρόσεχτο τεμάχιο ονόματι Αλεξάνδρα.Μέτριο ύψος,ξανθό κοντό μαλλί,αδύνατο με αρκετά καλές επιδόσεις...
 

skevanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εσκασε μύτη νέο αξιοπρόσεχτο τεμάχιο ονόματι Αλεξάνδρα.Μέτριο ύψος,ξανθό κοντό μαλλί,αδύνατο με αρκετά καλές επιδόσεις...

Μηπως η εν λογω κυρια ηταν στο μασατζιδικο που βρισκεται Ιμβρου 2 ??
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Νέα αφιξη κινεζάκι κουκλί, το οποίο κάπου το έχει πάρει το μάτι μου παλιότερα.Με επιφύλαξη νομίζω πως ήταν σε ίδρυμα της Συγγρού.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δώσε κανένα στοιχειο παραπάνω, εμφάνιση,  :tits2: , συμπεριφορά μέσα.
Τρως εύκολα εκεί? γιατί εχω να πάω γύρω στον 1-μιση χρόνο και σιγά μη θυμούνται.
Τότε εκανα με Εύα στα 80 νομίζω.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Με εξηντάρι γίνεται δουλειά ;
Εννοώ φουλ πρόγραμμα ή μόνο μπριζόλα ; :huh:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Δώσε κανένα στοιχειο παραπάνω, εμφάνιση,  :tits2: , συμπεριφορά μέσα.
Τρως εύκολα εκεί? γιατί εχω να πάω γύρω στον 1-μιση χρόνο και σιγά μη θυμούνται.
Τότε εκανα με Εύα στα 80 νομίζω.
μπριζολαδικο ειναι.....
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Δώσε κανένα στοιχειο παραπάνω, εμφάνιση,  :tits2: , συμπεριφορά μέσα.
Τρως εύκολα εκεί? γιατί εχω να πάω γύρω στον 1-μιση χρόνο και σιγά μη θυμούνται.
Τότε εκανα με Εύα στα 80 νομίζω.

Δεν πέρασα φίλε μου για να ξέρω ποιότητες υπηρεσιών.Από εμφάνιση, τυπική κινεζούλα,κανονικό ύψος,αδύνατη και αρκετά όμορφη στο πρόσωπο.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Απο πρόσφατη επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο διαπίστωσα οτι πνέει άνεμος ανανέωσης.Από τις 5 κοπέλες που παρέλασαν μόνο οι 2 ήταν παλιές εκεί μέσα.Και για μεγάλη μου έκπληξη (ευχάριστη ενοείται) επέστρεψε η Ολγα,δίμετρο μωρό, από Ουκρανία,ήταν εκεί και πριν από 2 χρόνια περίπου.Οι παλιοί θα θυμούνται...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Απο πρόσφατη επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο διαπίστωσα οτι πνέει άνεμος ανανέωσης.Από τις 5 κοπέλες που παρέλασαν μόνο οι 2 ήταν παλιές εκεί μέσα.Και για μεγάλη μου έκπληξη (ευχάριστη ενοείται) επέστρεψε η Ολγα,δίμετρο μωρό, από Ουκρανία,ήταν εκεί και πριν από 2 χρόνια περίπου.Οι παλιοί θα θυμούνται...
  η ολγα η ξανθια , η ψηλη ?  30αρα με την αλογοουρα ?  αυτην λεs?  την τελευταια φορα που την ειχα δει ηταν στη θησεωs 31.
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
  η ολγα η ξανθια , η ψηλη ?  30αρα με την αλογοουρα ?   αυτην λεs?   την τελευταια φορα που την ειχα δει ηταν στη θησεωs 31.

Οντος αυτη ειναι.Μελαχροινη ομως τωρα.Την προτιμουσα ξανθια.Μεσα ομως ειναι ακομα πυραυλος!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom