Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Παιδες μενω κοντα στο εν λογω μαγαζι...ομως οι πληροφοριες που βλεπω εδω δεν με καλυποτυν...αξιζει να καταθεσω στο εν λογω μαγαζι η οχι?
 

RES

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τι κουδουνι πατασ στο ιδρυμα???????????Και αν αξιζει?????
 

RES

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παντοσ εγω φιλε περασα καλα!!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Νέα άφιξη στο εν λόγω λαδοτριβείο.Κινέζα Λίλη, την οποία κάπου την έχω ξαναδεί.Νομίζω Καλιρρόης 85 παλιότερα.Ωραίο κορμί,ψηλό, μακρυά μαλιά,όσο αδύνατο πρέπει,και ύφος κλασικό κινέζικο, γεμάτο υποσχέσεις όμως.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
Νέα άφιξη στο εν λόγω λαδοτριβείο.Κινέζα Λίλη, την οποία κάπου την έχω ξαναδεί.Νομίζω Καλιρρόης 85 παλιότερα.Ωραίο κορμί,ψηλό, μακρυά μαλιά,όσο αδύνατο πρέπει,και ύφος κλασικό κινέζικο, γεμάτο υποσχέσεις όμως.....
ολες λιλι λιλυ και λιλη της λενε... :grin: :grin: :grin: αντε να της ξεχωρησεις
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Νέα άφιξη στο εν λόγω λαδοτριβείο.Κινέζα Λίλη, την οποία κάπου την έχω ξαναδεί.Νομίζω Καλιρρόης 85 παλιότερα.Ωραίο κορμί,ψηλό, μακρυά μαλιά,όσο αδύνατο πρέπει,και ύφος κλασικό κινέζικο, γεμάτο υποσχέσεις όμως.....
Αμα ειναι αυτη που λες,ειναι ειδηση.Προβλεπω ποδοβολητο στην στριμενη πορτιερισα.

Heelover τ'ακουσες;Κανε μια καταδρομικη για ταυτοποιηση μιας και εισαι σερλοκ χολμς της κιτρινης σαρκας :rolleyes: :rolleyes:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Αμα ειναι αυτη που λες,ειναι ειδηση.Προβλεπω ποδοβολητο στην στριμενη πορτιερισα.

Heelover τ'ακουσες;Κανε μια καταδρομικη για ταυτοποιηση μιας και εισαι σερλοκ χολμς της κιτρινης σαρκας :rolleyes: :rolleyes:

πετώντας φεύγω
θα τα πούμε αργότερα
κι έλεγα να πάω να τιμήσω τη Λολίτα στο Ηλία Ηλιού
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
πέρασα μια βόλτα, η κινέζα εργαζόταν κι έτσι δεν είδα ποια είναι. είχε άλλες δυο ευρωπαίεες, δεν έλεγαν κάτι. η τιμή είναι στα 70 ευρώ για φουλ πρόγραμμα. τελικά καταγαμήσαμε την Λολίτα στο Ηλία Ηλιού.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.409
Πόντοι
41.447
πέρασα μια βόλτα, η κινέζα εργαζόταν κι έτσι δεν είδα ποια είναι. είχε άλλες δυο ευρωπαίεες, δεν έλεγαν κάτι. η τιμή είναι στα 70 ευρώ για φουλ πρόγραμμα. τελικά καταγαμήσαμε την Λολίτα στο Ηλία Ηλιού.

έπεσαν και εδώ οι τιμές ε!
τερμα το 80αρι και εδω 70 πλέον! :rockon:και που σαι ακόμα.....στα 60-50 ευρώ θα το πανε σε λιγο ολα τα μασατζιδικα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι έγινε....................

Γύρισε ο τροχός????????????
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Πέρασα από Φωκίωνος 9-13 AROMA. Λοιπόν, άδικα χαρήκαμε, η Λιλί δεν είναι η γνωστή Λιλή η ψηλή όμορφη κινέζα από Κ85 που μας έγλειφε επιδέξια την κωλοτρυπίδα και κάποιους απροειδοποίητα τους έβαζε το δάχτυλο τέρμα, αλλά η άλλη κινέζα που δούλευε στο Κ85 που ήταν πιο τροφαντή. Εμένα αυτή δεν μου άρεσε. Κατευθύνθηκα προς την "κινεζοφωλιά" στο ξενοδοχείο στη Μάγερ μπήκα σφαίρα μέσα και ρώτησα τον πακιστανό πορτιέρη αν είναι εδώ τα κινεζάκια. Μου απήντησε "όχι" με κάποια έκπληξη. Μουσκέψαμε γαμώ τη βροχή μου και το μηχανάκι μου και τώρα αναρρώνουμε με θερμοφόρα. Αυτά.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Πέρασα από Φωκίωνος 9-13 AROMA. Λοιπόν, άδικα χαρήκαμε, η Λιλί δεν είναι η γνωστή Λιλή η ψηλή όμορφη κινέζα από Κ85 που μας έγλειφε επιδέξια την κωλοτρυπίδα και κάποιους απροειδοποίητα τους έβαζε το δάχτυλο τέρμα, αλλά η άλλη κινέζα που δούλευε στο Κ85 που ήταν πιο τροφαντή. Εμένα αυτή δεν μου άρεσε. Κατευθύνθηκα προς την "κινεζοφωλιά" στο ξενοδοχείο στη Μάγερ μπήκα σφαίρα μέσα και ρώτησα τον πακιστανό πορτιέρη αν είναι εδώ τα κινεζάκια. Μου απήντησε "όχι" με κάποια έκπληξη.
Αναγνωριση-ενημερωση με το κιλο ;)
Μουσκέψαμε γαμώ τη βροχή μου και το μηχανάκι μου και τώρα αναρρώνουμε με θερμοφόρα. Αυτά.
Δεν μασας εσυ....εκει στην γ΄ψωλαρχια ειστε κομαντα ολοι :cheesy:
                                   
thumb.php
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Σημερινή επίσκεψη στο ίδρυμα.Παρούσες η Εύα,σταθερή αξία στο μαγαζί,Ανίτα ασιατικών χαρακτηριστικών από Καζακστάν,Χριστίνα με πολύ πλούσια τα ελέη στους βύζους, και Λίλη κινέζα, η οποία ήταν και πρίν από καιρό στο κατάστημα, η οποία και ετιμήθη.Μασαζάκι ψιλοκαλό, με φιλότιμες προσπάθειες, και στα του αγώνα όλα καλά, με κλασική ανατολίτικη περιποίηση.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ξέχασα. Διάρκεια προγράμματος 40', κόστος 60Ε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom