Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φωκ. Νέγρη 9-11 (Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία

Έχετε επισκεφτει το μασατζιδικο της Φ.Ν 9-11?

  • Ναι,ειμαι τακτικος πελατης

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Ναι,το επισκεπτομαι αραιά και πού

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • 1-2 φορες , αλλα θα ξαναπηγαινα

    Ψήφοι: 7 7,5%
  • Ναι, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος

    Ψήφοι: 6 6,5%
  • Όχι , αλλα ειναι στα μελλοντικα μου πλάνα

    Ψήφοι: 53 57,0%
  • Όχι , ούτε προκειται να το επισκεφτω

    Ψήφοι: 15 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μια Εύα (ξανθιά με καρέ μαλλί) εξακολουθεί να δουλεύει στο κατάστημα και αν ναι την έχει πάρει κανείς?
(Υ.Γ.το μαγαζί αυτό έχει λίγο "δύσκολη" πόρτα ή μου φαίνεται?)
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μια Εύα (ξανθιά με καρέ μαλλί) εξακολουθεί να δουλεύει στο κατάστημα και αν ναι την έχει πάρει κανείς?
(Υ.Γ.το μαγαζί αυτό έχει λίγο "δύσκολη" πόρτα ή μου φαίνεται?)


Εκει δουλευει φίλε μου και κατα την γνώμη μου είναι σταθερή αξία.Απλά θέλει έναν ιδιαίτερο κώδικα επικοινωνίας.Αν το πετύχεις είναι φωτιά.Εχει έρθει και ενα καινούριο μικρό μελανούρι εκεί.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εκει δουλευει φίλε μου και κατα την γνώμη μου είναι σταθερή αξία.Απλά θέλει έναν ιδιαίτερο κώδικα επικοινωνίας.Αν το πετύχεις είναι φωτιά.Εχει έρθει και ενα καινούριο μικρό μελανούρι εκεί.

ναι όντως η εύα είναι γαμάτη σε όλα της.Εκεί επίσης αλίνα(γυναικάρα ωραία) και λία(ψιλοφίλμ :2funny:).Το νέο μελανούρι νομίζω προσφωνείται αλεξάνδρα ή αναστασία και έχει ένα tatoo στο χέρι απ'ότι είδα στα πεταχτά...η ίνγκα κλασσικά στη πόρτα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τα τεμάχια εκεί.....

1)εύα
2)λία
3)ανίτα
4)σοφία
5)ανίτα

σερίφισσα η ίνγκα....

με τη συμπεριφορά τους όμως χάνουν καλούς πελάτες....κρίμα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια Εύα (ξανθιά με καρέ μαλλί) εξακολουθεί να δουλεύει στο κατάστημα και αν ναι την έχει πάρει κανείς?
(Υ.Γ.το μαγαζί αυτό έχει λίγο "δύσκολη" πόρτα ή μου φαίνεται?)

η εύα είναι η καλύτερη εκεί μέσα και η πιό άνετη....όχι σα τη λία που φοβάται τον ίσκιο της..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τέλος πάντων για μένα τέλος η φωκίωνος νέγρη....αφού με σουτάρανε με τη συμπεριφορά τους πήγα μπουμπουλίνας και πήρα μαρινάκι....μιά χαρά.....τη μπουμπουλίνας δεν την αλλάζω με τίποτα..τίμια,σωστά πράγματα....όχι πουτανιες...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
η εύα είναι η καλύτερη εκεί μέσα και η πιό άνετη....όχι σα τη λία που φοβάται τον ίσκιο της..
ποια ειναι η ευα ρε παιδια?
:helpplea:μηπως μια μιλφ ελληνιδα γυρω στα 40 που δουλευε παλαιοτερα ευηνου και γαλατσιου?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
κριμα γιατι η ευα ηταν καλο καυλομιλφ που εχει χαθει βρε παιδι μου,,,ππαντως thanks pathos
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
  Σε ευχαριστω,ισως παω απο εβδομαδα,απλως σε ρωτησα γιατι ακουσα απο γνωστο μου καλα σχολια(φραπε-κλαρινο)και ηθελα να τα διασταυρωσω με καποιον συναγωνιστη εδω μεσα.Καλη Χρονια να εχεις. :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
   Σε ευχαριστω,ισως παω απο εβδομαδα,απλως σε ρωτησα γιατι ακουσα απο γνωστο μου καλα σχολια(φραπε-κλαρινο)και ηθελα να τα διασταυρωσω με καποιον συναγωνιστη εδω μεσα.Καλη Χρονια να εχεις. :)

κατ'εμέ πάντως δεν αξίζει.Είναι πολύ πιθανόν να κλαίς ογδονταρια...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κατ'εμέ πάντως δεν αξίζει.Είναι πολύ πιθανόν να κλαίς ογδονταρια...
  Λογω οτι ειμαι στουντιακιας και απο μαζατζιδικα ειμαι σκραπας,αν θελεις στειλε μου μηνυμα,ποιο ειναι το καλυτερο στην Αθηνα,την εποχη αυτη απο πλευρας- εμφανισης γυναικων και ποιοτικων υπηρεσιων(περισσοτερο δε για ακαποτο ολοκληρωτικο-χυσιμο στο στομα, που δεν συναντω στα στουντιο ευκολα).Θα ειμαι υποχρεος συναγωνιστη αν με κατατοπισεις. :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
   Λογω οτι ειμαι στουντιακιας και απο μαζατζιδικα ειμαι σκραπας,αν θελεις στειλε μου μηνυμα,ποιο ειναι το καλυτερο στην Αθηνα,την εποχη αυτη απο πλευρας- εμφανισης γυναικων και ποιοτικων υπηρεσιων(περισσοτερο δε για ακαποτο ολοκληρωτικο-χυσιμο στο στομα, που δεν συναντω στα στουντιο ευκολα).Θα ειμαι υποχρεος συναγωνιστη αν με κατατοπισεις. :)

οκ.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
   Λογω οτι ειμαι στουντιακιας και απο μαζατζιδικα ειμαι σκραπας,αν θελεις στειλε μου μηνυμα,ποιο ειναι το καλυτερο στην Αθηνα,την εποχη αυτη απο πλευρας- εμφανισης γυναικων και ποιοτικων υπηρεσιων(περισσοτερο δε για ακαποτο ολοκληρωτικο-χυσιμο στο στομα, που δεν συναντω στα στουντιο ευκολα).Θα ειμαι υποχρεος συναγωνιστη αν με κατατοπισεις. :)


   εγω θελω οτι ηθελε ο παιχτourαs, επι πλεον να ειναι μεχρι 22 χρονων,ξανθια και με μεγαλα :tits:

Να μαζευτούμε τότε και να πάμε!!!!!!! :2funny:
Pathos συλλέγεις αιτήματα????? :cheesy:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom