Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αυτό σημαίνει ότι πέρναγα από ένα σημείο κοντά στην υποδοχή κ άφηνα την χρησιμοποιημένη πετσέτα (την οποία την έβαζαν απευθείας σε πλυντήριο που υπήρχε σε πλαινό χώρο) και μου έδιναν άλλη,  καθαρή φρεσκοπλυμμένη...

:rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Έχεις πάει πρόσφατα π.χ. στις τουαλέτες του ΟΑΚΑ (μιλάμε για χώρο των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων), για την ανάγκη σου ? Αν όχι πέρνα μια βόλτα (όχι όμως από έξω, μπες κ λίγο πιο μέσα) κ πες μου τις εντυπώσεις σου ... Το ίδιο κ για τον Σταθμό Υπεραστικών Λεωφορείων στον Κηφισσό .. Αν δεν κολλήσεις κάτι, θα οφείλλεται καθαρά σε θέμα τύχης ..

μα δεν μου απάντησες στην ερώτησή μου... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

οκ, στο ΟΑΚΑ κυκλοφορεί πολύ ασθένεια... τι σχέση έχει αυτό με το fkk;;;
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Στα δωμάτια μπαίνεις με πετσέτες και φορώντας μπουρνούζια, το ίδιο και η δικιά σου, και ό,τι κάνεις γίνεται πάνω σε πεντακάθαρες πετσέτες. Η καθαριότητα είναι προτεραιότητα εκεί μέσα...



......ρε  φιλε  δεν  εχεις  καταλαβει  οτι  καθαριοτητα  δεν  εννοουμε  να  γυαλιζει  το  πατωμα...........κι  αυτο  παιζει  το  ρολο  του  βεβαιως ,  συμβαλλει  στην  γενικοτερη  ατμοσφαιρα    του    FKK........εχω  παει  στο  καταπληκτικο  Αρτεμις  κι  εχω  γραψει  στην  κριτικη  μου  για  τον μοναδικο  ενδοιασμο  μου.......οταν  σχεδον ολες  για  μερικα  Ευρω  παραπανω  κανουν  ελευθερο  στοματικο  ,  τοτε  αυτο  σε  προβληματιζει  σε  θεματα  υγειινης.......βλεπω  και  κατι  μαλακες  εδω  μεσα  που  καθονται  και  γραφουν  οτι  οι  κοπελες  προσεχουν  επειδη  θελουν  να  εχουν  μελλον  στην  δουλεια........εχετε  μιλησει  για  τετοια  θεματα  με  κοπελες ?  Και  στο  Βερολινο  που  ημουν  αγνοια  ειχαν......κοπελες  απο  την  Ανατολικη  Ευρωπη  και  την  Λατινικη  Αμερικη  μεγαλωμενες μες  στην  φτωχεια  ,  νομιζετε  οτι  ξερουν  τι  σημαινει  για  πχ ρετροιος ?  Και  οσες  Γερμανιδες  εχω  ρωτησει  σε  ελληνικα  στουντιο  ,  μου εχουν  πει  οτι  στα  FKK αποφευγουν  να  δουλεψουν  για  λογους  υγειας.......καποιοι  θελουν  να  ωραιοποιησουν καταστασεις  αλλα  το  πιο σημαντικο  ειναι  η  Αληθεια.....
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
......ρε  φιλε  δεν  εχεις  καταλαβει  οτι  καθαριοτητα   δεν  εννοουμε   να  γυαλιζει  το   πατωμα...........κι  αυτο  παιζει  το  ρολο  του  βεβαιως ,  συμβαλλει  στην  γενικοτερη  ατμοσφαιρα    του    FKK........εχω  παει   στο  καταπληκτικο  Αρτεμις  κι   εχω   γραψει   στην  κριτικη  μου  για  τον μοναδικο  ενδοιασμο  μου.......οταν   σχεδον ολες  για  μερικα  Ευρω  παραπανω  κανουν  ελευθερο  στοματικο  ,  τοτε   αυτο   σε  προβληματιζει   σε   θεματα  υγειινης.......βλεπω  και   κατι   μαλακες   εδω  μεσα   που  καθονται  και  γραφουν   οτι  οι  κοπελες  προσεχουν   επειδη   θελουν  να   εχουν  μελλον  στην  δουλεια........εχετε  μιλησει  για  τετοια  θεματα  με  κοπελες ?  Και   στο   Βερολινο  που  ημουν   αγνοια  ειχαν......κοπελες  απο  την  Ανατολικη  Ευρωπη  και  την  Λατινικη  Αμερικη  μεγαλωμενες μες  στην  φτωχεια  ,  νομιζετε  οτι  ξερουν   τι  σημαινει  για  πχ ρετροιος ?   Και  οσες  Γερμανιδες   εχω  ρωτησει  σε  ελληνικα   στουντιο  ,  μου εχουν  πει  οτι  στα  FKK αποφευγουν  να  δουλεψουν  για   λογους  υγειας.......καποιοι  θελουν  να  ωραιοποιησουν καταστασεις  αλλα  το  πιο σημαντικο  ειναι  η  Αληθεια.....

Φίλε Κάρλος

Φυσικά και έχεις δικαιο η συζήτηση που ξεκινησε χθες όμως είχε να κάνει με τους κανόνες δημόσιας υγιεινής και όχι μέ την υγιεινή των κοριτσιών. Φυσικά και έχεις δίκιο, αλλά από την στιγμή που έχουμε απολαύσει την εμπειρία την συγκεκριμένη και την επαναλαμβάνουμε ευχαριστώς σημαίνει ότι όλες αυτές τις παραμέτρους τις έχουμε υποψη μας και τις έχουμε αξιολογήσει. Υπάρχει πάντα η επιλογή της αποχής από τους συγκεκριμένους χώρους. Μια και όμως αναφέρθηκες και στην ενημερωση των κοριτσιών και ήξεραν τί έκαναν και αν δεν ήξεραν τις υποχρεώνουν σε εβδομαδιαία εξέταση από γυναικολόγους. Ηερεις πολύ καλά ότι στα μεγάλα τουλάχιστον μαγαζιά δεν υπάρχει κύκλωμα που τις ελέγχει και ότι η παραμονή τους ή μη είναι προσωπική τους βούληση. Εγώ όλες όσες πήρα ήταν ή φοιτητριες ή χωρισμένες που ήθελαν να βγάλουν ακριβό διαζύγιο ή φιλόδοξες που θέλουν να κάνουν την γλυκιά ζωή όποτε και όπως θέλουν εις υγείαν των κορόϊδων.

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
......ρε  φιλε  δεν  εχεις  καταλαβει  οτι  καθαριοτητα   δεν  εννοουμε   να  γυαλιζει  το   πατωμα...........κι  αυτο  παιζει  το  ρολο  του  βεβαιως ,  συμβαλλει  στην  γενικοτερη  ατμοσφαιρα    του    FKK........εχω  παει   στο  καταπληκτικο  Αρτεμις  κι   εχω   γραψει   στην  κριτικη  μου  για  τον μοναδικο  ενδοιασμο  μου.......οταν   σχεδον ολες  για  μερικα  Ευρω  παραπανω  κανουν  ελευθερο  στοματικο  ,  τοτε   αυτο   σε  προβληματιζει   σε   θεματα  υγειινης.......βλεπω  και   κατι   μαλακες   εδω  μεσα   που  καθονται  και  γραφουν   οτι  οι  κοπελες  προσεχουν   επειδη   θελουν  να   εχουν  μελλον  στην  δουλεια........εχετε  μιλησει  για  τετοια  θεματα  με  κοπελες ?  Και   στο   Βερολινο  που  ημουν   αγνοια  ειχαν......κοπελες  απο  την  Ανατολικη  Ευρωπη  και  την  Λατινικη  Αμερικη  μεγαλωμενες μες  στην  φτωχεια  ,  νομιζετε  οτι  ξερουν   τι  σημαινει  για  πχ ρετροιος ?   Και  οσες  Γερμανιδες   εχω  ρωτησει  σε  ελληνικα   στουντιο  ,  μου εχουν  πει  οτι  στα  FKK αποφευγουν  να  δουλεψουν  για   λογους  υγειας.......καποιοι  θελουν  να  ωραιοποιησουν καταστασεις  αλλα  το  πιο σημαντικο  ειναι  η  Αληθεια.....

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος συναγωνιστης που καταλαβαινει για ΠΟΙΟ ζητημα μιλω τοσες μερες!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ΥΓΙΕΙΝΗ παιδια!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang:

Φίλε Κάρλος

Φυσικά και έχεις δικαιο η συζήτηση που ξεκινησε χθες όμως είχε να κάνει με τους κανόνες δημόσιας υγιεινής και όχι μέ την υγιεινή των κοριτσιών. Φυσικά και έχεις δίκιο, αλλά από την στιγμή που έχουμε απολαύσει την εμπειρία την συγκεκριμένη και την επαναλαμβάνουμε ευχαριστώς σημαίνει ότι όλες αυτές τις παραμέτρους τις έχουμε υποψη μας και τις έχουμε αξιολογήσει. Υπάρχει πάντα η επιλογή της αποχής από τους συγκεκριμένους χώρους. Μια και όμως αναφέρθηκες και στην ενημερωση των κοριτσιών και ήξεραν τί έκαναν και αν δεν ήξεραν τις υποχρεώνουν σε εβδομαδιαία εξέταση από γυναικολόγους. Ηερεις πολύ καλά ότι στα μεγάλα τουλάχιστον μαγαζιά δεν υπάρχει κύκλωμα που τις ελέγχει και ότι η παραμονή τους ή μη είναι προσωπική τους βούληση. Εγώ όλες όσες πήρα ήταν ή φοιτητριες ή χωρισμένες που ήθελαν να βγάλουν ακριβό διαζύγιο ή φιλόδοξες που θέλουν να κάνουν την γλυκιά ζωή όποτε και όπως θέλουν εις υγείαν των κορόϊδων.

φιλε μου εχεις αξιολογησει την εννοια "ηπατιτιδα", την εννοια "βακτηριδιακη μολυνση", την εννοια "πνευμονιοκοκκος";;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

αν δω εξετασεις εξ ιδιοις ομασι δεν πιστευω ΤΙΠΟΤΑ.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

οπως σου ειπα τις προαλλες, φιλε μακαρι να θυμαμαι την εμπειρια αυτην καθ'αυτην κι οχι τις μεταπτωσεις της...μεταπτωσεις υπενθυμιζω οτι εννοω ασθειες κτλ που μπορουν να προκυψουν απο απουσια υγιεινης πρωτα των κοριτσιων και μετεπειτα του χωρου [ σεντονια, καναπεδες κοκ ]....  :S :S :S :S :S :S
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος συναγωνιστης που καταλαβαινει για ΠΟΙΟ ζητημα μιλω τοσες μερες!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ΥΓΙΕΙΝΗ παιδια!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang:

φιλε μου εχεις αξιολογησει την εννοια "ηπατιτιδα", την εννοια "βακτηριδιακη μολυνση", την εννοια "πνευμονιοκοκκος";;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

αν δω εξετασεις εξ ιδιοις ομασι δεν πιστευω ΤΙΠΟΤΑ.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

οπως σου ειπα τις προαλλες, φιλε μακαρι να θυμαμαι την εμπειρια αυτην καθ'αυτην κι οχι τις μεταπτωσεις της...μεταπτωσεις υπενθυμιζω οτι εννοω ασθειες κτλ που μπορουν να προκυψουν απο απουσια υγιεινης πρωτα των κοριτσιων και μετεπειτα του χωρου [ σεντονια, καναπεδες κοκ ]....  :S :S :S :S :S :S

Δεν έχεις παρά να πας και αν δεν σου αρέσει, πίνεις το ποτάκι σου, κάνεις το χαβαλέ σου με τα τεκταινόμενα και επιλέγεις. Είναι επιχειρήσεις που ελέγχονται από το κράτος. Αρκετά όμως, δεν είμαι των δημοσιων σχέσεων των μαγαζιών αυτών. :birdman:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Δεν έχεις παρά να πας και αν δεν σου αρέσει, πίνεις το ποτάκι σου, κάνεις το χαβαλέ σου με τα τεκταινόμενα και επιλέγεις. Είναι επιχειρήσεις που ελέγχονται από το κράτος. Αρκετά όμως, δεν είμαι των δημοσιων σχέσεων των μαγαζιών αυτών. :birdman:

δεν έχει είσοδο;;; :think: :think:

εξάλλου αν είναι να πάω εκεί, θα πάω δίχως ενδοιασμούς... :dancing: :dancing:

μόλις δω το "παρθεναγωγείο" λες να κάτσω με σταυρωμένα τα χέρια;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

μια χαρά..μην το παίρνεις έτσι, κάθε γνώμη δεκτή.... ;) ;) ;) ;)
 

posidonios

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εάν  δέν  ξέρεις  καμμία  ξένη  γλώσσα  όπως εγώ,  θά  αντίμετωπισεις  πρόβλημα?Πώς  θά  συνενοηθώ τί  θέλω?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εάν   δέν  ξέρεις  καμμία   ξένη  γλώσσα  όπως εγώ,  θά  αντίμετωπισεις  πρόβλημα?Πώς  θά  συνενοηθώ τί  θέλω?

ΟΧΙ! Αρκεί να τις πιάνεις απ' το χέρι κ να τους λες: "μι γιου μπεντ" :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πώς θά συνενοηθώ τί θέλω?

Επίσης, μπορείς να τους λες:

Γκιβ μι ε μπλοου τζομπ! (πάρε μου μια πίπα)

Λικ μαϊ μπολς! (Γλύψε τ' αρχίδια μου)

Ναο αϊ γουοντ του φακ γιου! (Τώρα θέλω να σε γαμήσω)

Ο κεϊ. ιναφ πουσι, τερν γιορ ασ! (Αρκετά απ' το μουνί, στήσε κώλο...)


Νομίζω αυτά είναι αρκετά για να "συννενοηθείς" :2funny:  Αν θες κάτι άλλο... ρώτα! :grin:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Επίσης, μπορείς να τους λες:

Γκιβ μι ε μπλοου τζομπ! (πάρε μου μια πίπα)

Λικ μαϊ μπολς! (Γλύψε τ' αρχίδια μου)

Ναο αϊ γουοντ του φακ γιου! (Τώρα θέλω να σε γαμήσω)

Ο κεϊ. ιναφ πουσι, τερν γιορ ασ! (Αρκετά απ' το μουνί, στήσε κώλο...)


Νομίζω αυτά είναι αρκετά για να "συννενοηθείς" :2funny:   Αν θες κάτι άλλο... ρώτα! :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
δεν έχει είσοδο;;; :think: :think:

εξάλλου αν είναι να πάω εκεί, θα πάω δίχως ενδοιασμούς... :dancing: :dancing:

μόλις δω το "παρθεναγωγείο" λες να κάτσω με σταυρωμένα τα χέρια;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

μια χαρά..μην το παίρνεις έτσι, κάθε γνώμη δεκτή.... ;) ;) ;) ;)

Είσοδος καθημερινές νομίζω ότι είναι 65 ευρώ και 70 τα Π/Σ. Πληρώνεις δηλαδή είσοδο σε κλαμπ γυμνιστών και όχι σε μπουρδέλο και πληρώνεις για τις παροχές υπηρεσιών κλαμπ γυμνιστών. Τα ποτά όμως ότι πάρεις είναι δωρεάν, όσο θες, πολύ αλκοολ απαγορεύεται για την ασφάλεια από μέθυσους κλπ. Δωρεάν πισινες, σάουνα χαμάμ, για τα γαμήσια ξεινά από πενήντα ευρώ τα 30 λεπτά και μετά συνεννοείσαι με την κοπέλα, που δεν λέει ποτέ και για τίποτα όχι, πάντα με προφυλακτικό εκτός από τα τσιμπούκια.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Είσοδος καθημερινές νομίζω ότι είναι 65 ευρώ και 70 τα Π/Σ. Πληρώνεις δηλαδή είσοδο σε κλαμπ γυμνιστών και όχι σε μπουρδέλο και πληρώνεις για τις παροχές υπηρεσιών κλαμπ γυμνιστών. Τα ποτά όμως ότι πάρεις είναι δωρεάν, όσο θες, πολύ αλκοολ απαγορεύεται για την ασφάλεια από μέθυσους κλπ. Δωρεάν πισινες, σάουνα χαμάμ, για τα γαμήσια ξεινά από πενήντα ευρώ τα 30 λεπτά και μετά συνεννοείσαι με την κοπέλα, που δεν λέει ποτέ και για τίποτα όχι, πάντα με προφυλακτικό εκτός από τα τσιμπούκια.

μια χαρά... :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ερώτηση: τα 50 ευρό πάνε εξ ολοκλήρου στην κοπέλα ή παίρνει μερίδιο το fkk;;; :think: :think: :think: :think:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
μια χαρά... :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ερώτηση: τα 50 ευρό πάνε εξ ολοκλήρου στην κοπέλα ή παίρνει μερίδιο το fkk;;; :think: :think: :think: :think:

Μόνο η κοπέλα, το μαγαζί τα έχει πάρει από την είσοδο, μεγάλη κονόμα σου λέω, στα τριάντα λεπτά κάνεις ό,τι θέλεις, εκτός από πρωκτικό που είναι πενήντα σύν και χυσιμο στο στόμα που είναι πενήντα επιπλέον. Κάθε επιπλέον ημιωρο είναι πενήντα ευρώ. Ολα στην τσέπη της :tits2:
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Μισή ώρα  == 1 Χύσιμο ή όσα θές?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Φυσικά αφού είναι και εκείνη μέλος του κλαμπ γυμνιστών... :boff:

από τα λίγα μέρη στον κόσμο, που οι γκόμενες όχι μόνο δεν μπαίνουν τζάμπα...αλλά πληρώνουν και παραπάνω είσοδο από τους άνδρες...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μόνο η κοπέλα, το μαγαζί τα έχει πάρει από την είσοδο, μεγάλη κονόμα σου λέω, στα τριάντα λεπτά κάνεις ό,τι θέλεις, εκτός από πρωκτικό που είναι πενήντα σύν και χυσιμο στο στόμα που είναι πενήντα επιπλέον. Κάθε επιπλέον ημιωρο είναι πενήντα ευρώ. Ολα στην τσέπη της :tits2:

καλά ρε και η επιχείρηση δεν βγάζει τίποτα;;;  :think: :think:

κυριολεκτικά, γίνεται της τάνας εκεί μέσα και θα μείνει στην "απ'έξω";; :think: :think:

και από την είσοδο που πλήρωσε η κοπέλα

πες το έτσι.... :rockon: :rockon:

από τα λίγα μέρη στον κόσμο, που οι γκόμενες όχι μόνο δεν μπαίνουν τζάμπα...αλλά πληρώνουν και παραπάνω είσοδο από τους άνδρες...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αν μπαίνει ο άντρας με 70 ευρό, πες, η κοπέλα που δουλεύει με πόσα μπαίνει ;;;  :think: :think:

δλδ η γκόμενα από τα λεφτά της επαφής δεν δίνει τίποτα στο μαγαζί;;; :think: :think:

και κάτι ακόμη...οι γκόμενες κυκλοφορούν τόσες ώρες με το χρήμα παραμάσχαλα;;; :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom