Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χαι αγαπη!!!
γτ εισαι κακος."???πολλοι εδω μεσα ζουνε μεσα απο φαντασιωσεις.με πιο δικαιωμα εσυ κοβεις τα ονειρα?
δεν γινομαι απο μονος μου κακος
οι αλλοι με κανουν
μπορουν να εχουν οποια φαντασιωση θελουν
ολοι μας εχουμε αλλωστε
το θεμα ειναι να μην την κοινοποιουν κ ζαλιζουν ολο τον κοσμο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
χαχαχ ρε αυτος παει να το παιξει ο ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ΟΧΙ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΣΕΞ!!! χαχαχαχαχ

εγω θα τον ευχαριστησω παντως γιατι αλλοι πληρωνουν για να τους διασκεδαζουν οι παλιατσοι... και να τους κανουν να γελανε και εμας ο τυπος μας το προσφερει τζαμπα...

ειστε αχαριστοι παντως. :rockon:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
χαι αγαπη!!!
γτ εισαι κακος."???πολλοι εδω μεσα ζουνε μεσα απο φαντασιωσεις.με πιο δικαιωμα εσυ κοβεις τα ονειρα?

ενώ κάποιες άλλες όλη μέρα στο real life.. γυναίκα μέσα σε μπουρδελοσαϊτ..καταλαβαίνεις μετά.. :jerking:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
μπυροκαβλε με το πινοκιο εχεις καμια σχεση?..ψιλομουφα μου φαινεται η ιστορια σου... :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χαχαχ ρε αυτος παει να το παιξει ο ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ΟΧΙ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΣΕΞ!!! χαχαχαχαχ

εγω θα τον ευχαριστησω παντως γιατι αλλοι πληρωνουν για να τους διασκεδαζουν οι παλιατσοι... και να τους κανουν να γελανε και εμας ο τυπος μας το προσφερει τζαμπα...

ειστε αχαριστοι παντως. :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
χαχαχ ρε αυτος παει να το παιξει ο ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ΟΧΙ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΣΕΞ!!! χαχαχαχαχ

εγω θα τον ευχαριστησω παντως γιατι αλλοι πληρωνουν για να τους διασκεδαζουν οι παλιατσοι... και να τους κανουν να γελανε και εμας ο τυπος μας το προσφερει τζαμπα...

ειστε αχαριστοι παντως. :rockon:
Ετσί είναι η φύση του ανθρώπου!!! :rolleyes:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
δεν γινομαι απο μονος μου κακος
οι αλλοι με κανουν
μπορουν να εχουν οποια φαντασιωση θελουν
ολοι μας εχουμε αλλωστε
το θεμα ειναι να μην την κοινοποιουν κ ζαλιζουν ολο τον κοσμο

δε σε πήρε κανένας απ το λαιμό να μπείς να διαβάσεις το θρεντ και να σχολιάσεις.......

εσύ δηλαδή αν παίζει κάτι που δε θες να δείς στο θέατρο πας και φωνάζεις?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
(να προσθέσω)

εγω θα του ζητουσα απλα να μη μιλαει[size=10pt] και να τα σκάει[/size].
το ιδιο λεμε νεοπα<!!!!


ενώ κάποιες άλλες όλη μέρα στο real life.. γυναίκα μέσα σε μπουρδελοσαϊτ..καταλαβαίνεις μετά.. :jerking:
γαμησετα...καταντια...πες τα!!πεστα!!!πεστα να ξεθυμανεις παλικαρι μου.μετα θα σε ξεματιαξω κιολας.

δεν γινομαι απο μονος μου κακος
οι αλλοι με κανουν
μπορουν να εχουν οποια φαντασιωση θελουν
ολοι μας εχουμε αλλωστε
το θεμα ειναι να μην την κοινοποιουν κ ζαλιζουν ολο τον κοσμο
κακιες...κακιες...πφφφ...το καρμα σου το εχεις γαμησει...σε βλεπω να γυρνας σα καμπια στην αλλη ζωη.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δε σε πήρε κανένας απ το λαιμό να μπείς να διαβάσεις το θρεντ και να σχολιάσεις.......

εσύ δηλαδή αν παίζει κάτι που δε θες να δείς στο θέατρο πας και φωνάζεις?? :2funny: :2funny: :2funny:
εννοειται
εσυ δεν το κανεις δηλαδη?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
loukritia μεταξύ μας τώρα πόσο καιρό έχεις να γαμηθείς...γιατί έχω μια υποψία ότι η σπηλιά έχει κλείσει απο χορτάρια... :2funny: :2funny:
μεταξυ μας...πολυ....γ την ακριβεια προσπαθω τοσο καιρο να καταλαβω τι ειναι αυτο στο αβαταρ σου.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Ναι,δεν πιστεύω με τίποτα ότι ήτανε η γκόμενα ξανθιά,μάλλον ανταβγιες θα είχε!!! :rockon:

δεν ειναι αστειο ρε φιλε..εδω μιλαμε για ολοκληρο οικογενειακο δραμα..μια μικρη και απροστατευτη κοπελα θα βρεθει στους 5 δρομους,επειδη τον επαιξε στον γκομενο την αδερφης της..γεια σου ρε μπυροκαβλε..ουτε ο παπακαλιατης δεν γραφει τετοιες πιπες.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom