Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αν ειναι τιγκα εξω στα μουνια... με την αδερφη της γκομενας σου και εσυ??? Αλλος με την κουμπαρα.!!! Αλλος με την ξαδερφη.!!! Αλλος με την αδερφη του.!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Χαθηκανε οι γυναικες??? Τοσες γυναικες και αλλες τοσες πουτανες.!!!

πρώτα απ όλα δεν έχω στέρηση σεξ γιατί αφένός έχω κοπέλα μουνάρα αφ ετέρου δε είχα και κάτι ενδιάμεσο για αλλαγή  ;). :boobies:

Αυτό ήταν κάτι απρόοπτο cult στιγμή καύλας.

Μετά τιμής ο ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ

ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :grin: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
πρώτα απ όλα δεν έχω στέρηση σεξ γιατί αφένός έχω κοπέλα μουνάρα αφ ετέρου δε είχα και κάτι ενδιάμεσο για αλλαγή  ;). :boobies:

Αυτό ήταν κάτι απρόοπτο cult στιγμή καύλας.

Μετά τιμής ο ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ

ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :grin: :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • review_napoleon_1.jpg
    review_napoleon_1.jpg
    93,2 KB · Εμφανίσεις: 58

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πρώτα απ όλα δεν έχω στέρηση σεξ γιατί αφένός έχω κοπέλα μουνάρα αφ ετέρου δε είχα και κάτι ενδιάμεσο για αλλαγή  ;). :boobies:

Αυτό ήταν κάτι απρόοπτο cult στιγμή καύλας.

Μετά τιμής ο ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ

ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :grin: :sunglasses:
Αν δεν κερδιζεις στο στοιχημα δεν αστο.....δεν το χεις....
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Μαγκες ειναι θεμα κατακτησης και πρωσοπικης μαγκιας
Δυσκολα η αδερφη της γκομενας σου να σου κατσει ακομα και αν σε γουσταρει καργα !!!
Το οτι εκατσε στον παικταρα το κοντοπουτανο σημαινει οτι ή ειναι γαμαουα γκομενος...ή η αδερφη της γκομενας του ειναι τρελοπουτανο !!!!

Πριν 2 εβδομαδες πηδηξα μια γκομενα και η αδερφη της ηταν διπλα και μας εβλεπε
Το κανονισαμε ετσι να γινει εντελων ανομαλο να γουσταρουμε
Το εκανα για να δω πως ειναι... αν και για να ειμαι ειλικρινης οι γκομενες δεν λεγανε πολλα... απλα για την καβλα της υποθεσης να γαμαω την μια αδερφη και η αλλη διπλα να με βλεπει να της τον καρφωνω !!!
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Θέμα γουστου φιλε  ;) ;) ;)

να σου πω τι γμώμη μου φιλαράρακι? Προσωπικά γουστάρω να γλωσσοφιλώ τη γκόμενα και να νιώθω ότι είναι καθαρή (όσο μπορεί να ναι).  Όσο και μούναρος και να ναι η πουτάνα πάντα έχει μυρωδιά περίεργη...τα μαλλιά των περισσοτέρων κι ο χαρακτήρας είναι πλαστικός..και πολλές δε χύνουν κάν(δεν ιδρώνει το μουνί τους).

Τώρα όσον αφορά το αν είναι καλύτερες οι πουτάνες απ τις Ελε¨ηνίδες  αυτό είναι θέμα γούστου και δυνατοτήτων του καθενός αν μπορεί να χει δίπλα του μουνέτο ή μπαζόλα. Στα μπουρδέλα όλοι μουνάρες 10 λέπτου μπορούμε να χουμε.

Και πάλι μετα τιμής..

Ο μέγας...ο τιτανοτεράστιος...ο μοβόρος.....ο γαμιάς

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
:) ;) :sunglasses:
 

Επισκέπτης
να σου πω τι γμώμη μου φιλαράρακι? Προσωπικά γουστάρω να γλωσσοφιλώ τη γκόμενα και να νιώθω ότι είναι καθαρή (όσο μπορεί να ναι).  Όσο και μούναρος και να ναι η πουτάνα πάντα έχει μυρωδιά περίεργη...τα μαλλιά των περισσοτέρων κι ο χαρακτήρας είναι πλαστικός..και πολλές δε χύνουν κάν(δεν ιδρώνει το μουνί τους).

Τώρα όσον αφορά το αν είναι καλύτερες οι πουτάνες απ τις Ελε¨ηνίδες  αυτό είναι θέμα γούστου και δυνατοτήτων του καθενός αν μπορεί να χει δίπλα του μούνατο ή μπαζόλα. Στα μπουρδέλα όλοι μουνάρες 10 λέπτου μπορούμε να χουμε.

Και πάλι μετα τιμής..

Ο μέγας...ο τιτανοτεράστιος...ο μοβόρος.....ο γαμιάς

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
:) ;) :sunglasses:
Με τις πουτάνες ρίχνεις γλωσσόφιλα ή όχι;;; :think:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Με τις πουτάνες ρίχνεις γλωσσόφιλα ή όχι;;; :think:

όχι φυσικά έλεος...δε πάω καλύτερα ν αυτοκτονήσω?? :2funny: :2funny:

όχι τιποτ άλλο σκέφτομαι και τη κοπέλα μου που θα τη φιλήσω μετά και τρομάζω στην ιδέα να της κολλήσω καμιά έρπη μια στο εκατομμύριο. Στη πουτάνα μια κατάθεση απλή και τέλος.
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
τα θερμά μου συγχαρητήρια φίλτατε για τις επιδόσεις σου συνέχισε δυνατά! απέκλισε τη παρτούζα με τις αδελφές διότι είναι άπιαστο όνειρο.

Απλά φρόντισε να τακτοποιήσεις το συντομότερο την αδελφή της κοπέλας σου απο μπρος και απο πίσω, γιατί σε μια μελλοντική λογομαχία μεταξύ αδελφών θα μαθευτεί το όλο σκηνικό και θα τα χαλάσετε με τη κοπέλα σου.



το λέω εκ πείρας, είμαι παθών και μαθών



ευχαριστώ
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να σου πω τι γμώμη μου φιλαράρακι? Προσωπικά γουστάρω να γλωσσοφιλώ τη γκόμενα και να νιώθω ότι είναι καθαρή (όσο μπορεί να ναι).  Όσο και μούναρος και να ναι η πουτάνα πάντα έχει μυρωδιά περίεργη...τα μαλλιά των περισσοτέρων κι ο χαρακτήρας είναι πλαστικός..και πολλές δε χύνουν κάν(δεν ιδρώνει το μουνί τους).

Τώρα όσον αφορά το αν είναι καλύτερες οι πουτάνες απ τις Ελε¨ηνίδες  αυτό είναι θέμα γούστου και δυνατοτήτων του καθενός αν μπορεί να χει δίπλα του μουνέτο ή μπαζόλα. Στα μπουρδέλα όλοι μουνάρες 10 λέπτου μπορούμε να χουμε.

Και πάλι μετα τιμής..

Ο μέγας...ο τιτανοτεράστιος...ο μοβόρος.....ο γαμιάς

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
:) ;) :sunglasses:
μας εχεις ζαλισει με τις ατακες σου
εγω για κομπλεξικο αγαμητο σε εχω με μια γκομενα μπαζο
δεν εισαι ο μονος που γαμας οποτε χαλαρωσε
μας κουραζεις κ ειναι κ αργα
οσο για την γκομενα σου αμφιβαλω αν ειναι μουναρος κ αν φασωσες την αδερφη της την τουμπανογκομενα
περισσοτερο σε κοβω να ξυπνας κ να τον παιζεις με το ονειρο που ειδες το προηγουμενο βραδυ
καποιος που γαμαει οτι εσυ διατυμπανιζεις κανει μοκο κ κανει την δουλεια εκτος αν ειναι καραγκιοζακος

φιλικα παντα ο τιτανοτεραστιος γαμιας ντεκερ :pipa1:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
να σου πω τι γμώμη μου φιλαράρακι? Προσωπικά γουστάρω να γλωσσοφιλώ τη γκόμενα και να νιώθω ότι είναι καθαρή (όσο μπορεί να ναι).  Όσο και μούναρος και να ναι η πουτάνα πάντα έχει μυρωδιά περίεργη...τα μαλλιά των περισσοτέρων κι ο χαρακτήρας είναι πλαστικός..και πολλές δε χύνουν κάν(δεν ιδρώνει το μουνί τους).

Τώρα όσον αφορά το αν είναι καλύτερες οι πουτάνες απ τις Ελε¨ηνίδες  αυτό είναι θέμα γούστου και δυνατοτήτων του καθενός αν μπορεί να χει δίπλα του μουνέτο ή μπαζόλα. Στα μπουρδέλα όλοι μουνάρες 10 λέπτου μπορούμε να χουμε.

Και πάλι μετα τιμής..

Ο μέγας...ο τιτανοτεράστιος...ο μοβόρος.....ο γαμιάς

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
:) ;) :sunglasses:
Τοτε πανε με πορνοστάρ αν βαστάει η τσέπη  :rockon: :rockon:

Κοιτα φιλε δεν καταλαβα καλα αλλα δεν σημένει οτι επειδη μποροι ολοι να εχουν μια κοπέλα για 10 λεπτα σημένει οτι δεν μπορουν να βρουν μουνάρα εξω
πεζουν πολλα ρολο εδω πέρα ,οι παρεες,οι επαφες με ατομα που μπορουν να σου γνωρησουν καποια κοπέλα και πρωτα απο ολα αν το χεις και οχι το να εισαι θεογκομενος!
 

Επισκέπτης
μας εχεις ζαλισει με τις ατακες σου
εγω για κομπλεξικο αγαμητο σε εχω με μια γκομενα μπαζο
δεν εισαι ο μονος που γαμας οποτε χαλαρωσε
μας κουραζεις κ ειναι κ αργα
οσο για την γκομενα σου αμφιβαλω αν ειναι μουναρος κ αν φασωσες την αδερφη της την τουμπανογκομενα
περισσοτερο σε κοβω να ξυπνας κ να τον παιζεις με το ονειρο που ειδες το προηγουμενο βραδυ
καποιος που γαμαει οτι εσυ διατυμπανιζεις κανει μοκο κ κανει την δουλεια εκτος αν ειναι καραγκιοζακος

φιλικα παντα ο τιτανοτεραστιος γαμιας ντεκερ :pipa1:
Κακίες κ ζήλιες!!! :cheesy:

Πολύ θα ήθελες να ήσουνα ο ύψιστος,παμέγιστος,τιτάνας pirokavlos!!! :2funny:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
τα θερμά μου συγχαρητήρια φίλτατε για τις επιδόσεις σου συνέχισε δυνατά! απέκλισε τη παρτούζα με τις αδελφές διότι είναι άπιαστο όνειρο.

Απλά φρόντισε να τακτοποιήσεις το συντομότερο την αδελφή της κοπέλας σου απο μπρος και απο πίσω, γιατί σε μια μελλοντική λογομαχία μεταξύ αδελφών θα μαθευτεί το όλο σκηνικό και θα τα χαλάσετε με τη κοπέλα σου.



το λέω εκ πείρας, είμαι παθών και μαθών



ευχαριστώ

κοίτα τώρα σοβαρά γιατί με προβλημάτισες. Πέρα απο κάθε καύλα..και αν βάλω την όποια μου λογική να δουλέψει και τη καρδιά μ δε θέλω να χάσω τη κοπέλα μου με τίποτα. Την αγαπώ πάρα πολύ..απλά σας είπα ήταν πάνω στη καύλα.Ελπίζω να με καταλαβαίνετε.. :think:
 

Επισκέπτης
κοίτα τώρα σοβαρά γιατί με προβλημάτισες. Πέρα απο κάθε καύλα..και αν βάλω την όποια μου λογική να δουλέψει και τη καρδιά μ δε θέλω να χάσω τη κοπέλα μου με τίποτα. Την αγαπώ πάρα πολύ..απλά σας είπα ήταν πάνω στη καύλα.Ελπίζω να με καταλαβαίνεται.. :think:
Nαι είναι απόλυτα κατανοητό!!! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom