Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μου θυμηζεις τουσ κριτικους που μολης σε δουν με την αδερφη τους σε σπάνε στο ξυλο και σε πανε για γαμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτο πρέπει να είναι μεγάλη μούφα τελικα, μεγάλο παραμύθι, ποτέ δεν άκουσα ένα γνωστο η φίλο να μου πούνε πχ.... ρε συ τον βαγγελάκη του κάνανε αυτο και αυτό στην κρήτη. Αμβιβάλλω αν το έχει ακούσει και κανείς άλλος τουλάχιστον τα τελευταία 40 χρόνια.
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
φίλε μου καλέ, καλε μου φίλε Πυρόκαβλε. Κατανοώ απόλυτα οτι αγαπάς τη κοπέλα σου και τη θέλεις αλλά φασώνεσαι με την αδελφή της, όμως για να πούμε και του στραβού το δίκιο (γιατί και ο στραβός έχει ένα δίκιο) όταν το μάθει οτι κάνεις παιχνίδι με την αδελφή της, που θα το μάθει μετά από καβγά μεταξύ τους, και σε ρώτησει ΓΙΑΤΙ εσύ τι θα της πεις; οτι είχες κάβλες! Και ναι εγώ και οι υπόλοιποι συνάδελφοι να σε καταλάβουμε εδώ μέσα εκείνη όμως!

τέλος πάντων μη σε κουράζω άλλο, απόλαυσε το όσο μπορείς και αν δε σου κάνει κόπο ενημέρωνε μας για τυχών εξελίξεις του θέματος, πονηρές εξελίξεις εννοώ.




ευχαριστώ
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
συνεχίζεις βλέπω...
γιατι τι θα κανεις?
θα με μαλωσεις?
πες μας κ αλλη σου φαντασιωση
ετσι κ αλλιως παω να γαμησω τωρα την μουναρα κοπελα μου κ δεν θα διαβαζω τις πιπες σου
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
νόμος...το μουνί θέλει λεφτά (το καλό μουνί και κυρίως στην αρχή). Είναι θέμα ανωτερότητας και δύναμης. Πράγματα σημαντικά για μια γυναίκα.

Ακούστε το πυρόκαυλο  ;)..μιλάω με πολλές γκόμενες και φίλες κι εκεί καταλήγουμε(δυστυχώς για μένα)
Τη σου ζητάνε δηλαδις? Να χεις αμάξι και τετοια?  :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
φίλε μου καλέ, καλε μου φίλε Πυρόκαβλε. Κατανοώ απόλυτα οτι αγαπάς τη κοπέλα σου και τη θέλεις αλλά φασώνεσαι με την αδελφή της, όμως για να πούμε και του στραβού το δίκιο (γιατί και ο στραβός έχει ένα δίκιο) όταν το μάθει οτι κάνεις παιχνίδι με την αδελφή της, που θα το μάθει μετά από καβγά μεταξύ τους, και σε ρώτησει ΓΙΑΤΙ εσύ τι θα της πεις; οτι είχες κάβλες! Και ναι εγώ και οι υπόλοιποι συνάδελφοι να σε καταλάβουμε εδώ μέσα εκείνη όμως!

τέλος πάντων μη σε κουράζω άλλο, απόλαυσε το όσο μπορείς και αν δε σου κάνει κόπο ενημέρωνε μας για τυχών εξελίξεις του θέματος, πονηρές εξελίξεις εννοώ.




ευχαριστώ

δε νομίζω να κάνει τη μαλακία να της το πεί η αδερφή της γιατί πιθανόν να την αποκληρώσει...γιατί μη ξεχνάς ότι κι αυτή είναι ένοχη..
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
γιατι τι θα κανεις?
θα με μαλωσεις?
πες μας κ αλλη σου φαντασιωση
ετσι κ αλλιως παω να γαμησω τωρα την μουναρα κοπελα μου κ δεν θα διαβαζω τις πιπες σου

χαιρετίσματα να της πείς  ;)

κατάλαβα πάλι.. :bigdick: χειρογλύκανη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
γιατι τι θα κανεις?
θα με μαλωσεις?
πες μας κ αλλη σου φαντασιωση
ετσι κ αλλιως παω να γαμησω τωρα την μουναρα κοπελα μου κ δεν θα διαβαζω τις πιπες σου
Σαν του πυρόγκαυλου δεν παιζεί να είναι το μπαζάκι σου,ζηλιάρη!!! :booty: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom