Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Καλα το βραδυ πηγαν για μπανιο στη θαλασσα.... :- :think:???????????????????

καλα ρε φιλε απο ολη την ιστορια επιστημονικης φαντασιας αυτο σε χαλασε??? :think: :think: :think: ο μπυροκαυλος εδω εχει γραψει ολοκληρη νουβελα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Προσπερνώντας τα τεστ αλήθειας/αληθοφάνειας -προσωπικά θεωρώ σχεδόν αδιάφορο το τί κανει ο καθένας στην ερωτική του ζωή- της αρχικής ιστορίας, και επειδή παρόμοιες περιπτώσεις ... ζούν ανάμεσά μας, θα ήθελα να τονιστεί η άθλια ανταγωνιστικότητα και ζηλοφθονία των γυναικών, που δείχνει οτι πίσω απ το προκάλυμμα των χαμόγελων (συχνα υποκριτικότατων απλώς γίνονται με <<τρόπο>> και παγιώνουν την ψευδαίσθηση των αποδεκτών τους) και των αδερφικών ακόμα δεσμών, υπάρχει η μισαλλοδοξία και ο φθόνος. Όσο για τις συμβουλές περι αγοραίου έρωτα που αποπνέουν βαρβατίλα, μάλλον απευθύνεται σε λάθος κοινό ο δημιουργός του θέματος.

:rockon:  :rockon: :rockon:

Ο Σοπενχάουερ είναι στο άβαταρ σου ?
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Αυτά δε γίνονται...
1ον: δεν ξέρω μπάνιο, στη θάλασσα πάω από αγγαρεία  :headbang:
2ον: έχω πολύ ανοιχτό δέρμα και δεν μπορώ να κάθομαι αρκετή ώρα στον ήλιο και μέσα στο νέρο παρά μόνο με αντι-ηλιακό caroten kids με δείκτη 50 και γεύση τσιχλόφουσκα  :headbang:
3ον: δεν ξέρω να οδηγώ (πήρα δίπλωμα αλλά τα παράτησα)  :headbang:
4ον: δεν έχω αυτοκίνητο  :headbang:
5ον: δεν έχω λεφτά για διακοπές (πρόσφατα έμεινα άνεργος)  :headbang:
6ον: η κοπέλα μου έχει αδερφό (είναι και θεόχοντρος)  :headbang:
7ον: η κοπέλα μου μένει μακριά  :headbang:
Συμπέρασμα:
μάζεψα 50 ευρώ να πάω να γαμήσω κανα πουτανάκι αύριο...  :fuck2: :fuck2: :fuck2:


:2funny: :2funny: :2funny:

(Πρώτη η μπουμπ το επεσήμανε )
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16



Γενικά τη γκρίνια σας δεν μπορώ να την καταλάβω ... Σας έδωσε κάποιος τη δυνατότητα να κάνετε χαβαλέ και τον βρίζετε και από πάνω ...


Ώ , ΠΥΡΟΚΑΒΛΕ ... ΠΛΕΙΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ ...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
Ρε συ πυρόκαυλε, Η μάνα τους τι λέει από εμφάνιση; Είναι "κρεβατάμπλ". Γιατί με τόσες θερμές γυναίκες στην οικογένεια σκέφτομαι να παίξουμε κανένα ματσάκι 3Χ2. (Κράτα εσύ τις μικρές. Εγώ θα σας παίρνω μάτι και θα ασχολούμαι με την GILF)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αυτο το θεμα δεν εχει ξαναπαιξει τυποι μου?
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
αυτο το θεμα δεν εχει ξαναπαιξει τυποι μου?

Και τι έγινε τύπε μου ? Μόνο σε έναν άνθρωπο τυχαίνουν τέτοια στη ζωή ? Και μετά οι λεπτομέρειες είναι διαφορετικές ... Τα μπεστ σελλερ αν δεις έχουν την ίδια κοψιά και όμως συνεχίζουν να πουλούν ...

Να τονίσω και γω τη λεπτομέρεια ότι ενώ η γκόμενα του πυρόκαυλου είναι θεά 1,75 , αυτός αμάρτησε με κοντογκομενίτσα και λιγότερο ωραία ... Όσο πιο μεγάλη η αμαρτία τόσο περισσότερο ελκύει ... Επίσης κανείς δεν αντέχει κάθε μέρα μπριζόλα κλπ. Τέτοιες βαθειές ψυχολογικές και φιλοσοφικές παρατηρήσεις περίμενα να κάνετε και όχι να κάνετε επίθεση στο πυρόκαυλο που σας έδωσε υπόθεση εργασίας για μελέτη...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Και τι έγινε τύπε μου ? Μόνο σε έναν άνθρωπο τυχαίνουν τέτοια στη ζωή ? Και μετά οι λεπτομέρειες είναι διαφορετικές ... Τα μπεστ σελλερ αν δεις έχουν την ίδια κοψιά και όμως συνεχίζουν να πουλούν ...
οχι τυπε τι να γινει
απλα μου θυμισε κατι
εξαλλου μας αρεσουν τετοιες καυλοιστοριες
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Και τι έγινε τύπε μου ? Μόνο σε έναν άνθρωπο τυχαίνουν τέτοια στη ζωή ? Και μετά οι λεπτομέρειες είναι διαφορετικές ... Τα μπεστ σελλερ αν δεις έχουν την ίδια κοψιά και όμως συνεχίζουν να πουλούν ...

Να τονίσω και γω τη λεπτομέρεια ότι ενώ η γκόμενα του πυρόκαυλου είναι θεά 1,75 , αυτός αμάρτησε με κοντογκομενίτσα και λιγότερο ωραία ... Όσο πιο μεγάλη η αμαρτία τόσο περισσότερο ελκύει ... Επίσης κανείς δεν αντέχει κάθε μέρα μπριζόλα κλπ. Τέτοιες βαθειές ψυχολογικές και φιλοσοφικές παρατηρήσεις περίμενα να κάνετε και όχι να κάνετε επίθεση στο πυρόκαυλο που σας έδωσε υπόθεση εργασίας για μελέτη...

μια απορια αν ομως η κοντογκομενιτσα κανει απιστευτο σεξ ποια θα προτιμουσατε την ψηλη και ομορφη η την κοντουλα?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ωραία ιστορία, κι αμα είναι αληθινή ακόμα καλύτερα  :grin:
Και για κάτι μαλάκες που απορούν, ναι, υπάρχει κόσμος που πάει για μπανιο τη νύχτα.
Προχθες στην Ανάβυσο, 10 το βραδυ, είχε μέσα ίσαμε 100 νοματαίους....
 

Επισκέπτης
Αν νομίζεις ότι δεν το έχει πει ήδη η μία στην άλλη είσαι γελασμένος.

Εκτός αν είσαι ο Τζουντ Λο και αυτές οι Πενέλοπε Κρουζ και η Σκάρλετ Γιόχανσον.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
μια απορια αν ομως η κοντογκομενιτσα κανει απιστευτο σεξ ποια θα προτιμουσατε την ψηλη και ομορφη η την κοντουλα?
Εγώ συνεχίζω να προτιμώ την μαμά τους, άν και ο πυρόκαυλος δεν μου έχει στείλει ακόμα πληροφορίες για την εξωτερική της εμφάνιση.
 

Επισκέπτης
Εγώ συνεχίζω να προτιμώ την μαμά τους, άν και ο πυρόκαυλος δεν μου έχει στείλει ακόμα πληροφορίες για την εξωτερική της εμφάνιση.
Ψηλή,ξανθιά,γαλανομάτα καλοστεκούμενη παρά τα 45 χρόνια της,να μην έχεις αμφιβολία!!! :cheesy:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
οχι τυπε τι να γινει
απλα μου θυμισε κατι
εξαλλου μας αρεσουν τετοιες καυλοιστοριες

Εγώ , βέβαια περιμένω το κάτι παραπάνω ... Για παράδειγμα , να ανακαλύψουν οι 2 αδερφές της ιστορίας του πυρόκαυλου ότι αυτός για ξεχαρμάνιασμα απο τα ωραία τα δικά τους πήγε σε μια νιγηριανή για πίπα , και αφού πάνω στην αντάρα τους  η μικρή τον μαρτυρήσει , να μισήσουν τον πυρόκαυλο και τους άντρες και να γίνουν (οι αδερφές)λεσβιακό ζευγάρι ...
Πρέπει να ανέβουν επίπεδο οι εξομολογήσεις στο μπου ... Εξομολόγηση σαν του πυρόκαυλου συζητιέται σε επίπεδο δημοτικού πια ...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Ψηλή,ξανθιά,γαλανομάτα καλοστεκούμενη παρά τα 45 χρόνια της,να μην έχεις αμφιβολία!!! :cheesy:

μηπως εχεις σταθμο παρακολοθησης μολις σε ρωτησε κατευθιαν εμαθες.
αυτο θα πει πληροφορηση στο αψε σβησε
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Εγώ , βέβαια περιμένω το κάτι παραπάνω ... Για παράδειγμα , να ανακαλύψουν οι 2 αδερφές της ιστορίας του πυρόκαυλου ότι αυτός για ξεχαρμάνιασμα απο τα ωραία τα δικά τους πήγε σε μια νιγηριανή για πίπα , και αφού πάνω στην αντάρα τους  η μικρή τον μαρτυρήσει , να μισήσουν τον πυρόκαυλο και τους άντρες και να γίνουν (οι αδερφές)λεσβιακό ζευγάρι ...
Πρέπει να ανέβουν επίπεδο οι εξομολογήσεις στο μπου ... Εξομολόγηση σαν του πυρόκαυλου συζητιέται σε επίπεδο δημοτικού πια ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Χθές βράδυ μου έτυχε κάτι το απίθανο το οποίο και θα ήθελα να σας εξομολογηθώ..

Τα χω εδώ και 1 χρόνο και κάτι με μια κοπέλα 23 χρ. Περνάμε πολύ ωραία και έχουμε μια υγιή σεξουαλική ζωή. Είναι ψηλή γύρω στο 1.75 μελαχρινή με βυζάρες γύρω στο 3 και γενικότερα σώμα άλογο, κάτι το οποίο με κρατά πάντα σε στύση. :cum:.

Η ιστορία ξεκινά ως εξής...χθές πήγαμε για μπάνιο και έφερε μαζί μας την αδερφή της. Σημειωτέον ότι την ήξερα απο πρίν δε την έβλεπα πρώτη φορα. Η αδερφή της μεταξύ μας είναι άλλο στυλ (δε μοιάζει καθόλου με τη δική μου). Είναι 18 χρ. κοντοπούτανο ξανθό με τρελές βυζάρες :tits: και κάτι πιασίματα άλλο πράγμα.

Πάμε που λέτε για μπάνιο και λέμε..ποιός θα μπεί πρώτος για μπάνιο...γτ έπρεπε να μείνει κπ έξω για να φυλάει τα πράγματά μας.Επειδή η δική μου ήθελε να μιλήσει με μια φίλη της στο κινητό μας προέτρεψε να μπώ για μπάνιο πρώτα εγώ με την αδερφή της. Με το που το ακούω πονηρές και αμαρτωλές σκέψεις μπήκαν στο μυαλό μου, κι ο πούτσος μου άρχισε να ξυπνάει. Τη πιάνω απ το χέρι τη μικρή (και καλά για πλάκα),καθώς μπαίναμε μέσα...και βουτάμε. Παιδιά όση ώρα ήμασταν μέσα το τι αγκαλιές κάναμε δε φαντάζεστε...μου κωλοτριβόταν και με αγκάλιαζε σφιχτά με τις βυζάρες της να ακουμπούν το σώμα μου. Ο πούτσος μου είχε καυλώσει πάρα πολύ άσχημα κι αυτή το κατάλαβε. Σε κάποια φάση βάζει το χέρι της μέσα απ το μαγιό μου κι άρχισε να μου τραβάει μαλακία κι εγώ να της βάζω δάχτθλο. Βγαίνουμε μετά απο 5 λεπτά έξω χαλαροί... Δε με τέλειωσε μέσα στη θάλασσα...αλλά μετά που βρεθήκαμε μόνοι μου πήρε πίπα μεσα στ αμάξι και έχυσα  στο στόμα της. Τη παρακάλεσα να τη γαμήσω αλλά αρνήθηκε προς το παρόν, χωρίς βέβαια να μου το αποκλείσει για το μέλλον. Φυσικά αυτό θα είναι το μυστικό μας....γιατί αν το μάθει η δικιά μου τη πουτσίσαμε και οι 2.

Σκέφτομαι να σκίζω και τις 2 παρτούζα και τα αρχίδια μου πονάνε απ τη καύλα.

Αυτά...απο μένα...καλά γαμησάκια και σε σας μάγκες...και περιορίστε τον αγοραίο έρωτα...έξω τίγκα στα μουνιά ο τόπος...

μετα τιμής..

Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :sunglasses:
πυροκαυλε εχεις λεφτα τυπε μου να ανοιξουμε μαζι μια εταιρεια παραγωγης πορνο;σε βλεπω μεγαλο σεναριογραφο...θα τον φαμε τον σειρηνακη..... :sunglasses:
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Εγώ , βέβαια περιμένω το κάτι παραπάνω ... Για παράδειγμα , να ανακαλύψουν οι 2 αδερφές της ιστορίας του πυρόκαυλου ότι αυτός για ξεχαρμάνιασμα απο τα ωραία τα δικά τους πήγε σε μια νιγηριανή για πίπα , και αφού πάνω στην αντάρα τους  η μικρή τον μαρτυρήσει , να μισήσουν τον πυρόκαυλο και τους άντρες και να γίνουν (οι αδερφές)λεσβιακό ζευγάρι ...
Πρέπει να ανέβουν επίπεδο οι εξομολογήσεις στο μπου ... Εξομολόγηση σαν του πυρόκαυλου συζητιέται σε επίπεδο δημοτικού πια ...

σκεφτηκες ποτε να γραψεις βιβλιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom