Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μόλις πήρα με πμ την απάντηση της νίμερτις   
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


με κάλυψε το φρίκουλο..

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα..παπάρα....χαχαχαχαχαχαχαχαα

με πληγώνεις  :'( :'( :'(

έλα να το κάνω μάκια να γιάνει! :-*
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλημέρα και πάλι μάγκες...

θα σας δώσω νεότερα απ την περιπέτεια μου..

ο μέγας πυρόκαυλος γάμησε τη μικρή την αδερφούλα! :knockinb: Μέχρι και κωλαράκι μου δωσε το ξανθόμουνο! Μιλάμε έχω ξεθεωθεί. Με πήρε η δικιά μου το πρωϊ και μ έπιασε κρύος ιδρώτας μήπως κατάλαβε κάτι..αλλά ευτυχώς όχι. Θα πάμε για μπάνιο σε λιγάκι οι 3 μας και ίσως έρθει κι ένας γκεί φίλος τους. :headbang: (κρίμα που δεν είναι η φίλη της η Κατερίνα να της το καρφώσει ο Πυρόκαυλος ;))

Πάω να φάω τα παϊδάκια μου και χόρτα να πάρω δυνάμεις..


Θα σας γράαψω το βράδυ τυχόν ενημέρωηση για τα τεκτενόμενα ...

Μετά τιμής...

Ο μέγας...ο Τιτανοτεράστιος....Ο καβαλάρης των αδερφών........................

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
;) :sunglasses:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλημέρα και πάλι μάγκες...

θα σας δώσω νεότερα απ την περιπέτεια μου..

ο μέγας πυρόκαυλος γάμησε τη μικρή την αδερφούλα! :knockinb: Μέχρι και κωλαράκι μου δωσε το ξανθόμουνο! Μιλάμε έχω ξεθεωθεί. Με πήρε η δικιά μου το πρωϊ και μ έπιασε κρύος ιδρώτας μήπως κατάλαβε κάτι..αλλά ευτυχώς όχι. Θα πάμε για μπάνιο σε λιγάκι οι 3 μας και ίσως έρθει κι ένας γκεί φίλος τους. :headbang: (κρίμα που δεν είναι η φίλη της η Κατερίνα να της το καρφώσει ο Πυρόκαυλος ;))

Πάω να φάω τα παϊδάκια μου και χόρτα να πάρω δυνάμεις..


Θα σας γράαψω το βράδυ τυχόν ενημέρωηση για τα τεκτενόμενα ...

Μετά τιμής...

Ο μέγας...ο Τιτανοτεράστιος....Ο καβαλάρης των αδερφών........................

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
;) :sunglasses:

παιζει να φασωθεις με τον γκευ φιλο ή το σεναριο εχει μονο man2woman? :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
Εγώ πάλι περιμένω τις εξής σκηνές του έργου :
Αφού μετά τα παϊδάκια και τις μπύρες  πηδήξει σε παρτούζα, την γκόμενα του, την αδερφή της, την μάνα τους και τον γκέϋ , θα διψάσει. Στην κουζίνα θα συναντήσει την καστανή κοντοπούτανη υπηρέτρια να σφουγγαρίζει ξεβράκωτη πεσμένη στα τέσσερα. Θα της τον δώσει λυσσαλέα και κατά την στιγμή της κορύφωσης θα πάθει καρδιακό επεισόδιο. Θα ξυπνήσει δε στο νοσοκομείο, όπου μια Κοκκινομάλα (εύχομαι) και νταρντάνα (πάλι εύχομαι) νοσοκόμα θα τον αποπλανήσει. Και αφού πάρει εξητήριο , θα γυρίσει πίσω στο σπίτι των πεθερικών του για να πηδήξει και τον πεθερό του.  (Την προηγούμενη φορά δεν πρόλαβε, γιατί ο πεθερός του βρισκόταν σε ταξίδι για δουλειές).
Υ.Γ. Ας δεί κάποιος το "Θεώρημα" του Παζολίνι. Οι σίνεφιλ θα καταλάβουν. 
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ευτυχώς που όλα αυτά γίνονται στην αθήνα, γιατί άμα έπευτε σε κανένα τσοπάνη πεθερό θα έπρεπε να πηδήξει και όλο το μαντρί
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
Εγώ πάλι περιμένω τις εξής σκηνές του έργου :
Αφού μετά τα παϊδάκια και τις μπύρες  πηδήξει σε παρτούζα, την γκόμενα του, την αδερφή της, την μάνα τους και τον γκέϋ , θα διψάσει. Στην κουζίνα θα συναντήσει την καστανή κοντοπούτανη υπηρέτρια να σφουγγαρίζει ξεβράκωτη πεσμένη στα τέσσερα. Θα της τον δώσει λυσσαλέα και κατά την στιγμή της κορύφωσης θα πάθει καρδιακό επεισόδιο. Θα ξυπνήσει δε στο νοσοκομείο, όπου μια Κοκκινομάλα (εύχομαι) και νταρντάνα (πάλι εύχομαι) νοσοκόμα θα τον αποπλανήσει. Και αφού πάρει εξητήριο , θα γυρίσει πίσω στο σπίτι των πεθερικών του για να πηδήξει και τον πεθερό του.  (Την προηγούμενη φορά δεν πρόλαβε, γιατί ο πεθερός του βρισκόταν σε ταξίδι για δουλειές).
Υ.Γ. Ας δεί κάποιος το "Θεώρημα" του Παζολίνι. Οι σίνεφιλ θα καταλάβουν. 
Συγγνώμη αλλά λόγω κεκτημένης ταχύτητος παρέλειψα από την παρτούζα την "φίλη¨ τους την Κατερίνα.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Καλημέρα και πάλι μάγκες...

θα σας δώσω νεότερα απ την περιπέτεια μου..

ο μέγας πυρόκαυλος γάμησε τη μικρή την αδερφούλα! :knockinb: Μέχρι και κωλαράκι μου δωσε το ξανθόμουνο! Μιλάμε έχω ξεθεωθεί. Με πήρε η δικιά μου το πρωϊ και μ έπιασε κρύος ιδρώτας μήπως κατάλαβε κάτι..αλλά ευτυχώς όχι. Θα πάμε για μπάνιο σε λιγάκι οι 3 μας και ίσως έρθει κι ένας γκεί φίλος τους. :headbang: (κρίμα που δεν είναι η φίλη της η Κατερίνα να της το καρφώσει ο Πυρόκαυλος ;))

Πάω να φάω τα παϊδάκια μου και χόρτα να πάρω δυνάμεις..


Θα σας γράαψω το βράδυ τυχόν ενημέρωηση για τα τεκτενόμενα ...

Μετά τιμής...

Ο μέγας...ο Τιτανοτεράστιος....Ο καβαλάρης των αδερφών........................

Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ
;) :sunglasses:
Αρχίζει κ μου αρέσει η σειρά,θα τα δω όλα τα επεισόδια!!! :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το συμπερασμα ειναι οτι οπου κυκλοφορει ο πυροκαυλος καλο θα ειναι να πηγαινουμε ολοι τοιχο τοιχο γιατι το πουλι του ειναι ανεξελεγκτο :fuck2:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
κατούρα και λίγο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
'Εχω πληροφορίες για το επεισόδιο που θα "κλείσει" τη σεζόν. Τις θέλετε;
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Το συμπερασμα ειναι οτι οπου κυκλοφορει ο πυροκαυλος καλο θα ειναι να πηγαινουμε ολοι τοιχο τοιχο γιατι το πουλι του ειναι ανεξελεγκτο :fuck2:

ρε κούκλα, εσύ τι φοβάσαι..αφού λες ότι είσαι μπάζο... :grin:

την καλησπέρα μου!

εδιτ: αυτός λέει ότι γαμάει, μοντέλα και κοντοπουτάνα!
 

Επισκέπτης
Το συμπερασμα ειναι οτι οπου κυκλοφορει ο πυροκαυλος καλο θα ειναι να πηγαινουμε ολοι τοιχο τοιχο γιατι το πουλι του ειναι ανεξελεγκτο :fuck2:
Λάθος κάνεις,έχει δηλώσει βαρβάτο αρσενικό,το πουλί του δεν λαθευεί ποτέ!!! :2funny:
'Εχω πληροφορίες για το επεισόδιο που θα "κλείσει" τη σεζόν. Τις θέλετε;
Εεεε όχι βέβαια,δεν θα έχει ενδιαφέρον μετά!!! :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom