Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Περα απο την πλακα καλη η ιστοριουλα. στις λεπτομεριες τα χανει αλλα αμα δουλευτει μπορει να  γινει και βιβλιο τζεπης.
ναι θα κανει και ρεκορ πωλησεων.
αντε ρε καντε καμια βουτια που πιστευετε αυτες τις μαλακιες.
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η προσπάθεια μετράει.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
μας εχεις ζαλισει με τις ατακες σου
εγω για κομπλεξικο αγαμητο σε εχω με μια γκομενα μπαζο
δεν εισαι ο μονος που γαμας οποτε χαλαρωσε
μας κουραζεις κ ειναι κ αργα
οσο για την γκομενα σου αμφιβαλω αν ειναι μουναρος κ αν φασωσες την αδερφη της την τουμπανογκομενα
περισσοτερο σε κοβω να ξυπνας κ να τον παιζεις με το ονειρο που ειδες το προηγουμενο βραδυ
καποιος που γαμαει οτι εσυ διατυμπανιζεις κανει μοκο κ κανει την δουλεια εκτος αν ειναι καραγκιοζακος

φιλικα παντα ο τιτανοτεραστιος γαμιας ντεκερ :pipa1:

σωστοοοοοςςςς... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:εδω νομιζω ειναι σωστη η κριτικη περι φιδεμποριου...  :humpleg: :fuck2: :bigdick: :headbang2: :sleeping::humpleg:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αυτά δε γίνονται...
1ον: δεν ξέρω μπάνιο, στη θάλασσα πάω από αγγαρεία  :headbang:
2ον: έχω πολύ ανοιχτό δέρμα και δεν μπορώ να κάθομαι αρκετή ώρα στον ήλιο και μέσα στο νέρο παρά μόνο με αντι-ηλιακό caroten kids με δείκτη 50 και γεύση τσιχλόφουσκα  :headbang:
3ον: δεν ξέρω να οδηγώ (πήρα δίπλωμα αλλά τα παράτησα)  :headbang:
4ον: δεν έχω αυτοκίνητο  :headbang:
5ον: δεν έχω λεφτά για διακοπές (πρόσφατα έμεινα άνεργος)  :headbang:
6ον: η κοπέλα μου έχει αδερφό (είναι και θεόχοντρος)  :headbang:
7ον: η κοπέλα μου μένει μακριά  :headbang:
Συμπέρασμα:
μάζεψα 50 ευρώ να πάω να γαμήσω κανα πουτανάκι αύριο...  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

απλα..εισαι θεος.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!1
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΘΑ ΓΗΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΕΥΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΙ 32 ΘΑ ΧΩΡΣΤΟΥΝ ΣΕ 8 ΟΜΙΛΟΥΣ ΑΝΑ 4 ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΥΣ 16 ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΜΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΓΗΝΕΙ ΣΤΗΣ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ 29 29 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Θρίλερ και αγωνία ...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Χθές [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]βράδυ[/size][/size][/size][/size] μου έτυχε κάτι το απίθανο το οποίο και θα ήθελα να σας εξομολογηθώ..

Τα χω εδώ και 1 χρόνο και κάτι με μια κοπέλα 23 χρ. Περνάμε πολύ ωραία και έχουμε μια υγιή σεξουαλική ζωή. Είναι ψηλή γύρω στο 1.75 μελαχρινή με βυζάρες γύρω στο 3 και γενικότερα σώμα άλογο, κάτι το οποίο με κρατά πάντα σε στύση. :cum:.

Η ιστορία ξεκινά ως εξής...χθές πήγαμε για μπάνιο και έφερε μαζί μας την αδερφή της. Σημειωτέον ότι την ήξερα απο πρίν δε την έβλεπα πρώτη φορα. Η αδερφή της μεταξύ μας είναι άλλο στυλ (δε μοιάζει καθόλου με τη δική μου). Είναι 18 χρ. κοντοπούτανο ξανθό με τρελές βυζάρες :tits: και κάτι πιασίματα άλλο πράγμα.

Πάμε που λέτε για μπάνιο και λέμε..ποιός θα μπεί πρώτος για μπάνιο...γτ έπρεπε να μείνει κπ έξω για να φυλάει τα πράγματά μας.Επειδή η δική μου ήθελε να μιλήσει με μια φίλη της στο κινητό μας προέτρεψε να μπώ για μπάνιο πρώτα εγώ με την αδερφή της. Με το που το ακούω πονηρές και αμαρτωλές σκέψεις μπήκαν στο μυαλό μου, κι ο πούτσος μου άρχισε να ξυπνάει. Τη πιάνω απ το χέρι τη μικρή (και καλά για πλάκα),καθώς μπαίναμε μέσα...και βουτάμε. Παιδιά όση ώρα ήμασταν μέσα το τι αγκαλιές κάναμε δε φαντάζεστε...μου κωλοτριβόταν και με αγκάλιαζε σφιχτά με τις βυζάρες της να ακουμπούν το σώμα μου. Ο πούτσος μου είχε καυλώσει πάρα πολύ άσχημα κι αυτή το κατάλαβε. Σε κάποια φάση βάζει το χέρι της μέσα απ το μαγιό μου κι άρχισε να μου τραβάει μαλακία κι εγώ να της βάζω δάχτθλο. Βγαίνουμε μετά απο 5 λεπτά έξω χαλαροί... Δε με τέλειωσε μέσα στη θάλασσα...αλλά μετά που βρεθήκαμε μόνοι μου πήρε πίπα μεσα στ αμάξι και έχυσα  στο στόμα της. Τη παρακάλεσα να τη γαμήσω αλλά αρνήθηκε προς το παρόν, χωρίς βέβαια να μου το αποκλείσει για το μέλλον. Φυσικά αυτό θα είναι το μυστικό μας....γιατί αν το μάθει η δικιά μου τη πουτσίσαμε και οι 2.

Σκέφτομαι να σκίζω και τις 2 παρτούζα και τα αρχίδια μου πονάνε απ τη καύλα.

Αυτά...απο μένα...καλά γαμησάκια και σε σας μάγκες...και περιορίστε τον αγοραίο έρωτα...έξω τίγκα στα μουνιά ο τόπος...

μετα τιμής..

Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :sunglasses:


Καλα το βραδυ πηγαν για μπανιο στη θαλασσα.... :- :think:???????????????????
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Χθές βράδυ μου έτυχε κάτι το απίθανο το οποίο και θα ήθελα να σας εξομολογηθώ..

Τα χω εδώ και 1 χρόνο και κάτι με μια κοπέλα 23 χρ. Περνάμε πολύ ωραία και έχουμε μια υγιή σεξουαλική ζωή. Είναι ψηλή γύρω στο 1.75 μελαχρινή με βυζάρες γύρω στο 3 και γενικότερα σώμα άλογο, κάτι το οποίο με κρατά πάντα σε στύση. :cum:.

Η ιστορία ξεκινά ως εξής...χθές πήγαμε για μπάνιο και έφερε μαζί μας την αδερφή της. Σημειωτέον ότι την ήξερα απο πρίν δε την έβλεπα πρώτη φορα. Η αδερφή της μεταξύ μας είναι άλλο στυλ (δε μοιάζει καθόλου με τη δική μου). Είναι 18 χρ. κοντοπούτανο ξανθό με τρελές βυζάρες :tits: και κάτι πιασίματα άλλο πράγμα.

Πάμε που λέτε για μπάνιο και λέμε..ποιός θα μπεί πρώτος για μπάνιο...γτ έπρεπε να μείνει κπ έξω για να φυλάει τα πράγματά μας.Επειδή η δική μου ήθελε να μιλήσει με μια φίλη της στο κινητό μας προέτρεψε να μπώ για μπάνιο πρώτα εγώ με την αδερφή της. Με το που το ακούω πονηρές και αμαρτωλές σκέψεις μπήκαν στο μυαλό μου, κι ο πούτσος μου άρχισε να ξυπνάει. Τη πιάνω απ το χέρι τη μικρή (και καλά για πλάκα),καθώς μπαίναμε μέσα...και βουτάμε. Παιδιά όση ώρα ήμασταν μέσα το τι αγκαλιές κάναμε δε φαντάζεστε...μου κωλοτριβόταν και με αγκάλιαζε σφιχτά με τις βυζάρες της να ακουμπούν το σώμα μου. Ο πούτσος μου είχε καυλώσει πάρα πολύ άσχημα κι αυτή το κατάλαβε. Σε κάποια φάση βάζει το χέρι της μέσα απ το μαγιό μου κι άρχισε να μου τραβάει μαλακία κι εγώ να της βάζω δάχτθλο. Βγαίνουμε μετά απο 5 λεπτά έξω χαλαροί... Δε με τέλειωσε μέσα στη θάλασσα...αλλά μετά που βρεθήκαμε μόνοι μου πήρε πίπα μεσα στ αμάξι και έχυσα  στο στόμα της. Τη παρακάλεσα να τη γαμήσω αλλά αρνήθηκε προς το παρόν, χωρίς βέβαια να μου το αποκλείσει για το μέλλον. Φυσικά αυτό θα είναι το μυστικό μας....γιατί αν το μάθει η δικιά μου τη πουτσίσαμε και οι 2.

Σκέφτομαι να σκίζω και τις 2 παρτούζα και τα αρχίδια μου πονάνε απ τη καύλα.

Αυτά...απο μένα...καλά γαμησάκια και σε σας μάγκες...και περιορίστε τον αγοραίο έρωτα...έξω τίγκα στα μουνιά ο τόπος...

μετα τιμής..

Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :sunglasses:
συμβαινουν αυτα,εγω τον πιστευω το φιλο μας. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

εγω εκανα μπανιο σε μια παραλια προχθες ερημικη,και ξαφνικα εμφανιζετε μπροστα μου η ναταλι θανου γυμνη,αρχισε να μου κανει νοηματα να παω κοντα τις,πηγαινω και μου λεει,ειμαι πολυ καβλωμενη και θελω να με γαμησεις,τις λεω οτι δεν γινετε αυτο,και σηκωθηκα και εφυγα.

τις ξηγηθηκα ετσι τις ναταλιας,διοτι δεν ηθελα να προδωσω την φιλια μου με τον τιτανοτεραστιο απολυτο τυπο. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Προσπερνώντας τα τεστ αλήθειας/αληθοφάνειας -προσωπικά θεωρώ σχεδόν αδιάφορο το τί κανει ο καθένας στην ερωτική του ζωή- της αρχικής ιστορίας, και επειδή παρόμοιες περιπτώσεις ... ζούν ανάμεσά μας, θα ήθελα να τονιστεί η άθλια ανταγωνιστικότητα και ζηλοφθονία των γυναικών, που δείχνει οτι πίσω απ το προκάλυμμα των χαμόγελων (συχνα υποκριτικότατων απλώς γίνονται με <<τρόπο>> και παγιώνουν την ψευδαίσθηση των αποδεκτών τους) και των αδερφικών ακόμα δεσμών, υπάρχει η μισαλλοδοξία και ο φθόνος. Όσο για τις συμβουλές περι αγοραίου έρωτα που αποπνέουν βαρβατίλα, μάλλον απευθύνεται σε λάθος κοινό ο δημιουργός του θέματος.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Χθές βράδυ μου έτυχε κάτι το απίθανο το οποίο και θα ήθελα να σας εξομολογηθώ..
...............................................................................
Σκέφτομαι να σκίζω και τις 2 παρτούζα και τα αρχίδια μου πονάνε απ τη καύλα.

Καλύτερα να γαμάς ξεχωριστά την κάθε μία (χωρίς να το γνωρίζει η άλλη....) Είναι λιγότερο επικίνδυνο, αν και ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος και ασφαλής με τις γυναίκες.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ρε μηπως εισαι μπυρο-γκαυλος αντι πυροκαυλος? μη πινετε με τη ζεστη βαραει κατακεφαλα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτά δε γίνονται...
1ον: δεν ξέρω μπάνιο, στη θάλασσα πάω από αγγαρεία  :headbang:
2ον: έχω πολύ ανοιχτό δέρμα και δεν μπορώ να κάθομαι αρκετή ώρα στον ήλιο και μέσα στο νέρο παρά μόνο με αντι-ηλιακό caroten kids με δείκτη 50 και γεύση τσιχλόφουσκα  :headbang:
3ον: δεν ξέρω να οδηγώ (πήρα δίπλωμα αλλά τα παράτησα)  :headbang:
4ον: δεν έχω αυτοκίνητο  :headbang:
5ον: δεν έχω λεφτά για διακοπές (πρόσφατα έμεινα άνεργος)  :headbang:
6ον: η κοπέλα μου έχει αδερφό (είναι και θεόχοντρος)  :headbang:
7ον: η κοπέλα μου μένει μακριά  :headbang:
Συμπέρασμα:
μάζεψα 50 ευρώ να πάω να γαμήσω κανα πουτανάκι αύριο...  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

xaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaxaxaaxaxaaaaaaa

υ.γ. 2ον: έχω πολύ ανοιχτό δέρμα και δεν μπορώ να κάθομαι αρκετή ώρα στον ήλιο και μέσα στο νέρο παρά μόνο με αντι-ηλιακό caroten kids με δείκτη 50 και γεύση τσιχλόφουσκα  :cum: :cum: :cum:
κοκκινομάλλης?  :cum: :cum:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
"Φιλαράκι αυτό που γαμούσες έχει φύγει ναούμ"  :grin:
 

Συνημμένα

  • Push Ups.jpg
    Push Ups.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 27

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
επίσης ωωωω τι ευχάριστη αλλαγή το "φάσωσα", μου θυμίζει το λύκειο  :cheesy:
ακούγεται διαφορετικά απ'το χαμούρεμα, πώς να το κάνουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom