Νέα

Φάσωσα την αδερφή της κοπέλας μου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
πιροκαβλε τυπε μου τι εγινε με την κοπελια που της εβαζε λογια η κολλητη της?
αυτην πηρε τηλ οταν βουτηξε εσυ με την αδερφη της??
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ανάθεμα το συντακτικό σου!!! :tooth:
Είναι μια ώρα δύσκολη  :s&m_3:
Εφόσον υπήρχε η αλόγα μουνάρα,θα έβλεπε το φάσωμα  :think:
Εφόσον υπήρχε το ξανθό κοντοπουτανί,υπήρξε φάσωμα  :think:

Μιλάμε είναι φιλοσοφικό ερώτημα επιπέδου kleinmein
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ε γιατί λίγο περίεργο να μην έβλεπε  :rolleyes: εφόσον υπάρχει η κοπέλα δηλαδή... :boobies:
Σιγά την αχανή έκταση  :2funny:
για να πω την αλήθεια, οι παράμετροι και οι συνθήκες είναι άγνωστοι(γκουχ geek).
προτιμώ να συμβιβάζομαι με αυτό που διάβασα και να πιστεύω ότι κάπου και σε κάποιον μπορεί να τύχει
άλλοστε έχουμε διαβάσει και πάρα πολλά περίεργα εδώ μέσα, όπως ο οιδίποδας που γάμησε την μάνα του, κ.α.
το μότο μου σε αυτές τις περιπτώσεις είναι "lay back and enjoy"
 

Επισκέπτης
πιροκαβλε τυπε μου τι εγινε με την κοπελια που της εβαζε λογια η κολλητη της?
αυτην πηρε τηλ οταν βουτηξε εσυ με την αδερφη της??
Δενείς τα επεισόδια βλέπω!!! :cheesy:

Για ταιρειαξέ μας κ την καταθλιπτική από το τσατ που βγαίνανε!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Είναι μια ώρα δύσκολη  :s&m_3:
Εφόσον υπήρχε η αλόγα μουνάρα,θα έβλεπε το φάσωμα  :think:
Εφόσον υπήρχε το ξανθό κοντοπουτανί,υπήρξε φάσωμα  :think:

Μιλάμε είναι φιλοσοφικό ερώτημα επιπέδου kleinmein
Ενά ξέρω ότι τίποτα δεν ξέρω!!! :cheesy:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Μήπως η μουνάρα έβαλε την ξανθιά να του την πέσει για να βρει αφορμή και να τον χωρίσει,για να αρχίσει να πηδιέται ελεύθερα με τον φίλο που θα μιλούσε στο τηλέφωνο?

Πάρε τηλέφωνο τον κερατάααααααααα  :2funny:
 

Επισκέπτης
Μήπως η μουνάρα έβαλε την ξανθιά να του την πέσει για να βρει αφορμή και να τον χωρίσει,για να αρχίσει να πηδιέται ελεύθερα με τον φίλο που θα μιλούσε στο τηλέφωνο?

Πάρε τηλέφωνο τον κερατάααααααααα  :2funny:
Ο αρραβωνιαστικός σου τί κάνει;;;

Πότε πάτε για γάμο;;; :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Μήπως η μουνάρα έβαλε την ξανθιά να του την πέσει για να βρει αφορμή και να τον χωρίσει,για να αρχίσει να πηδιέται ελεύθερα με τον φίλο που θα μιλούσε στο τηλέφωνο?

Πάρε τηλέφωνο τον κερατάααααααααα  :2funny:
μπορεί να ήταν τηλεφώνημα από τον οτέ για να δηλώσει το κινητό της :tooth:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Σε εμένα γιατί ερχότανε συνέχεια sms;! :rolleyes: :headbang:
όταν γίνεις και εσύ έτσι, θα καταλάβεις γιατί
tits-1-1.jpg
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Χθές βράδυ μου έτυχε κάτι το απίθανο το οποίο και θα ήθελα να σας εξομολογηθώ..

Τα χω εδώ και 1 χρόνο και κάτι με μια κοπέλα 23 χρ. Περνάμε πολύ ωραία και έχουμε μια υγιή σεξουαλική ζωή. Είναι ψηλή γύρω στο 1.75 μελαχρινή με βυζάρες γύρω στο 3 και γενικότερα σώμα άλογο, κάτι το οποίο με κρατά πάντα σε στύση. :cum:.

Η ιστορία ξεκινά ως εξής...χθές πήγαμε για μπάνιο και έφερε μαζί μας την αδερφή της. Σημειωτέον ότι την ήξερα απο πρίν δε την έβλεπα πρώτη φορα. Η αδερφή της μεταξύ μας είναι άλλο στυλ (δε μοιάζει καθόλου με τη δική μου). Είναι 18 χρ. κοντοπούτανο ξανθό με τρελές βυζάρες :tits: και κάτι πιασίματα άλλο πράγμα.

Πάμε που λέτε για μπάνιο και λέμε..ποιός θα μπεί πρώτος για μπάνιο...γτ έπρεπε να μείνει κπ έξω για να φυλάει τα πράγματά μας.Επειδή η δική μου ήθελε να μιλήσει με μια φίλη της στο κινητό μας προέτρεψε να μπώ για μπάνιο πρώτα εγώ με την αδερφή της. Με το που το ακούω πονηρές και αμαρτωλές σκέψεις μπήκαν στο μυαλό μου, κι ο πούτσος μου άρχισε να ξυπνάει. Τη πιάνω απ το χέρι τη μικρή (και καλά για πλάκα),καθώς μπαίναμε μέσα...και βουτάμε. Παιδιά όση ώρα ήμασταν μέσα το τι αγκαλιές κάναμε δε φαντάζεστε...μου κωλοτριβόταν και με αγκάλιαζε σφιχτά με τις βυζάρες της να ακουμπούν το σώμα μου. Ο πούτσος μου είχε καυλώσει πάρα πολύ άσχημα κι αυτή το κατάλαβε. Σε κάποια φάση βάζει το χέρι της μέσα απ το μαγιό μου κι άρχισε να μου τραβάει μαλακία κι εγώ να της βάζω δάχτθλο. Βγαίνουμε μετά απο 5 λεπτά έξω χαλαροί... Δε με τέλειωσε μέσα στη θάλασσα...αλλά μετά που βρεθήκαμε μόνοι μου πήρε πίπα μεσα στ αμάξι και έχυσα  στο στόμα της. Τη παρακάλεσα να τη γαμήσω αλλά αρνήθηκε προς το παρόν, χωρίς βέβαια να μου το αποκλείσει για το μέλλον. Φυσικά αυτό θα είναι το μυστικό μας....γιατί αν το μάθει η δικιά μου τη πουτσίσαμε και οι 2.

Σκέφτομαι να σκίζω και τις 2 παρτούζα και τα αρχίδια μου πονάνε απ τη καύλα.

Αυτά...απο μένα...καλά γαμησάκια και σε σας μάγκες...και περιορίστε τον αγοραίο έρωτα...έξω τίγκα στα μουνιά ο τόπος...

μετα τιμής..

Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ  ;) :sunglasses:
να βαλεις κλιματιστικο στο σπιτι μεγαλε,γιατι οπως καταλαβαινεις η ζεστη σε χαλαει ασχημα.
 

Επισκέπτης
Περα απο την πλακα καλη η ιστοριουλα. στις λεπτομεριες τα χανει αλλα αμα δουλευτει μπορει να  γινει και βιβλιο τζεπης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom