Νέα

Famagusta:Συμφωνία Τουρκίας με το NETFLIX...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maximilien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.904
Like
10.002
Πόντοι
1.406
Εδώ νομίζω πως έχει κάποια ουσιαστική απάντηση

"Η συμφωνία των παραγωγών του επιτυχημένου σίριαλ του Mega αυτό πρόβλεπε από την πρώτη στιγμή: Να προβληθεί η σειρά από το Netflix, σε πρώτο στάδιο, μόνο στην Ελλάδα και την Κύπρο."


Case closed:coffee::coffee::coffee::coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.654
Κριτικές
6
Like
11.010
Πόντοι
3.936
Oταν έπαιζε ομως τον σουλειμαν τον πουτσοτραφη παντού και στο εξωτερικό καμμια γ@μιολα σπο αυτούς δεν μιλησε.. Ή κ μια αλλη σειρά που είχαν γυρίσει για την μικρασιατική καταστροφή που έπαιζε ο ίδιος ηθοποιός η οποία παρουσίαζε τους Έλληνες σαν τέρατα. Μούγκα τότε όλοι αυτοί..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.611
Κριτικές
183
Like
43.625
Πόντοι
21.896
Εμπάργκο όλοι στο νετφλιξ
Δεν έχω πληρώσει ποτέ συνδρομητικό κανάλι κ ούτε γενικά τηλεόραση βλέπω για ενημέρωση κ ψυχαγωγία :cry:

Υπάρχουν άλλοι τρόποι για σωστή ψυχαγωγία κ ενημέρωση ..πχ το bou com:confused:
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
329
Like
522
Πόντοι
81
Δηλαδή το Fetih 1453 και το Ertugrul που ειχε τουρκικη προπαγάνδα κανονικά το δέχτηκαν και ολα ΟΚ??
Δύο μέτρα και δύο σταθμά αν έγινε έτσι και ελπίζω να μην γινει έτσι.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
17
Like
2.772
Πόντοι
1.206
Δηλαδή το Fetih 1453 και το Ertugrul που ειχε τουρκικη προπαγάνδα κανονικά το δέχτηκαν και ολα ΟΚ??
Δύο μέτρα και δύο σταθμά αν έγινε έτσι και ελπίζω να μην γινει έτσι.

Τα μεμετια έχουν δύναμη φαίνεται
 
OP
OP
Maximilien

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Oταν έπαιζε ομως τον σουλειμαν τον πουτσοτραφη παντού και στο εξωτερικό καμμια γ@μιολα σπο αυτούς δεν μιλησε.. Ή κ μια αλλη σειρά που είχαν γυρίσει για την μικρασιατική καταστροφή που έπαιζε ο ίδιος ηθοποιός η οποία παρουσίαζε τους Έλληνες σαν τέρατα. Μούγκα τότε όλοι αυτοί..
Είχε γίνει κάτι αντίστοιχο από το υπουργείο μας τότε,νομίζω Σύριζα ήταν,αλλά μας έγραψαν στα @@ τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
Maximilien

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Εδώ νομίζω πως έχει κάποια ουσιαστική απάντηση

"Η συμφωνία των παραγωγών του επιτυχημένου σίριαλ του Mega αυτό πρόβλεπε από την πρώτη στιγμή: Να προβληθεί η σειρά από το Netflix, σε πρώτο στάδιο, μόνο στην Ελλάδα και την Κύπρο."


Case closed:coffee::coffee::coffee::coffee:
Φίλε μου ο ξάδερφος στην Αμερική που μιλάω σχεδόν καθημερινά μου είπε ότι το έβλεπε στα "προσεχώς" και τώρα εξαφανιζόλ....
Θα δούμε στην πορεία τι ισχύει...
Πιστεύω δεν θα το κάνουν θέμα,αβαβά σε χαμηλούς τόνους και θα το δείξουν μόνο Ελλάδα...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.227
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Φίλε μου ο ξάδερφος στην Αμερική που μιλάω σχεδόν καθημερινά μου είπε ότι το έβλεπε στα "προσεχώς" και τώρα εξαφανιζόλ....
Θα δούμε στην πορεία τι ισχύει...
Πιστεύω δεν θα το κάνουν θέμα,αβαβά σε χαμηλούς τόνους και θα το δείξουν μόνο Ελλάδα...
Και την ίδια ώρα θα μπορείς να το βρεις σε όποια στριμινγκ πλατφόρμα γουστάρεις.
Όχι όμως τις νόμιμες, νετφλιξ κλπ.
Τορεντάδικα κλπ.....
Καλύτερη διαφήμιση δεν μπορούσαν να κάνουν.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.426
Κριτικές
3
Like
12.176
Πόντοι
3.506
Φαίνεται οτι τα μεμέτια αλλάζουν δόγμα...
Απο το "θαρθούμε μια νύχτα" περνάνε σε μια προσπαθεια Φιλανδοποιηση της Ελλάδας και τη δημιουργία ενος κράτους δορυφόρου και μειωμένης κυριαρχίας. Δηλαδή οτι και να κάνετε θα ζητάτε την άδεια μας,είτε πρόκειται για ενα καλώδιο είτε για ενα σήριαλ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Ποιος θελετε να κανει κουμαντο στο Netflix η Ελλαδα με ουτε 10 ψωροεκατομμύρια κατοίκους η η Τουρκια με 85 εκατομμύρια;;
Πηγε ο Τουρκος στο Netflix και τους ειπε η δεν θα παίξετε πουθενά αλλου εκτος Ελλαδος το σιριαλ η κλείνουμε την πλατφόρμα στην Τουρκια αυριο το πρωι... πειτε μου τωρα τι θα κανει το Netflix;
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.887
Κριτικές
34
Like
14.610
Πόντοι
17.346
Εδώ νομίζω πως έχει κάποια ουσιαστική απάντηση

"Η συμφωνία των παραγωγών του επιτυχημένου σίριαλ του Mega αυτό πρόβλεπε από την πρώτη στιγμή: Να προβληθεί η σειρά από το Netflix, σε πρώτο στάδιο, μόνο στην Ελλάδα και την Κύπρο."


Case closed:coffee::coffee::coffee::coffee:

ναι σωστά αφού το λέει ο voice of america Iγναντίου case closed :tooth:

σημ: τι πάει να πει η συμφωνία προέβλεπε ότι θα προβληθεί αρχικά...
το δούλεμα πάει σύννεφο
 
OP
OP
Maximilien

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Φαίνεται οτι τα μεμέτια αλλάζουν δόγμα...
Απο το "θαρθούμε μια νύχτα" περνάνε σε μια προσπαθεια Φιλανδοποιηση της Ελλάδας και τη δημιουργία ενος κράτους δορυφόρου και μειωμένης κυριαρχίας. Δηλαδή οτι και να κάνετε θα ζητάτε την άδεια μας,είτε πρόκειται για ενα καλώδιο είτε για ενα σήριαλ.
Εδώ πάνε να Φινλανδοποιήσουν υποχθόνια την Ρωσία,που δεν ασχολείται καν...
Έχει κάνει η Τουρκία βαθιά διείσδυση σε εκατομμύρια Ρώσων μουσουλμάνων,αυτοί(και Καζακστάν κτλ) είναι ο στόχος της προπαγάνδας μέσω τηλεόρασης....
Όλοι οι "Ρώσοι" αθλητές αμα δείτε(μουσουλμάνοι)στις αγαπημένες τους ομάδες στα social media έχουν κάτι Γάλατα,Τραμπζονσπόρ και Φενέρ....
 
OP
OP
Maximilien

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
ναι σωστά αφού το λέει ο voice of america Iγναντίου case closed :tooth:

σημ: τι πάει να πει η συμφωνία προέβλεπε ότι θα προβληθεί αρχικά...
το δούλεμα πάει σύννεφο
Οι μόνοι που τους πάνε γαμιόντας είναι οι Κινέζοι και οι Ινδοί.Στα πάντα απέναντι τους είναι...Οι Κινέζοι πιο υποχθόνια,οι Ινδοί ανοικτά εναντίον τους(ελέω Πακιστάν).
Νατοϊκοί και κυρίως Ρώσοι τους γλύφουνε....
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Οι μόνοι που τους πάνε γαμιόντας είναι οι Κινέζοι και οι Ινδοί.Στα πάντα απέναντι τους είναι...Οι Κινέζοι πιο υποχθόνια,οι Ινδοί ανοικτά εναντίον τους(ελέω Πακιστάν).
Νατοϊκοί και κυρίως Ρώσοι τους γλύφουνε....
Υπαρχουν στην Κινα οι Ουιγουροι οι οποιοι ειναι τουρκογενεις και προσπαθουν να παιξουν μπαλα μαζι τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom