Νέα

Ευριδίκη Παπαδοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Brolly
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 366
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Την έχω πετύχει πριν κάποια χρονια σε καφετέρια της παραλιακής με το χορηγό της , δε γνωρίζω το κύριο ούτε αυτή γνώριζα τότε, τώρα π μπήκε στο survivor την αναγνώρισα. Λοιπόν καθόντουσαν απέναντι μου αυτή φάτσα ο χορηγός με πλάτη σε μένα, φόραγε ένα άσπρο φόρεμα και θυμάμαι η καβλαρα μας ήταν χωρις βρακι άνοιγε τα πόδια κ του έδειχνε τη μουναρα της γυαλί λέιζερ την είχε η πουτανα, θυμάμαι είχα καρακαβλωσει φοτο δε μπορούσα να βγάλω γιατί μ έβλεπε ότι τη κοιταγα κ χαμογελούσε γενικώς όχι σ μένα αλλά για την όλη φάση, οποτε μετά από λίγο σηκώθηκα κ εφυγα τραβώντας το δρόμο προς τα σπίτια πφφφ τι θυμήθηκα ο έρημος
 

Jenson Button

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
984
Like
8.769
Πόντοι
1.046
Την έχω πετύχει πριν κάποια χρονια σε καφετέρια της παραλιακής με το χορηγό της , δε γνωρίζω το κύριο ούτε αυτή γνώριζα τότε, τώρα π μπήκε στο survivor την αναγνώρισα. Λοιπόν καθόντουσαν απέναντι μου αυτή φάτσα ο χορηγός με πλάτη σε μένα, φόραγε ένα άσπρο φόρεμα και θυμάμαι η καβλαρα μας ήταν χωρις βρακι άνοιγε τα πόδια κ του έδειχνε τη μουναρα της γυαλί λέιζερ την είχε η πουτανα, θυμάμαι είχα καρακαβλωσει φοτο δε μπορούσα να βγάλω γιατί μ έβλεπε ότι τη κοιταγα κ χαμογελούσε γενικώς όχι σ μένα αλλά για την όλη φάση, οποτε μετά από λίγο σηκώθηκα κ εφυγα τραβώντας το δρόμο προς τα σπίτια πφφφ τι θυμήθηκα ο έρημος
<<Τραβώντας το δρόμο προς τα σπίτια...>>
Μετά μας άφησες με την αγωνία.Πόσες??Τον μάτωσες??
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
<<Τραβώντας το δρόμο προς τα σπίτια...>>
Μετά μας άφησες με την αγωνία.Πόσες??Τον μάτωσες??
Χαχαχα μυστη μου όχι σπίτι, προς τα σπίτια μπουρδελα εννοώ,καλοκαίρι ήταν είχε ζέστη είχα σκάσει, κατέβηκα έριξα έναν μετά άραξα ήπια μια πορτοκαλάδα κ έριξα άλλον εναν άσε κόκκινο βαρέσαμε. Το θυμήθηκα το σκηνικό πριν κάτι μέρες π έβλεπα ένα τρέιλερ κ έσπαγα το κεφάλι μου που την ξέρω π την ξέρω
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
:vomit:
FLMO0N-WQAc2dXe.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
εδειξε ψυχη στο survivor και κερδισε πολλα ρισπεκτς.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Τυπε, λίγο τους τσαμπουκάς έβλεπα. Με το που άρχιζαν τσ παιχνίδια δεν υπήρχε λόγος.
 

xristis27

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
κριμα που εφυγε, οφθαλμολουτρο καναμε με τις βυζαρες της
 

Batfleck

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
65
Like
315
Πόντοι
20
Άλλη μια που παντρεύεται μεσήλικα για τα λεφτά. Έχει να φάει κέρατο ο καημένος από personal trainers προσωπικούς οδηγούς προσωπικό που θα ξαλαφρώνουν τη νύφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom