Νέα

Ευχές για όλους!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mysterious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


ξαναγράψε έχω κι άλλα να σου δώσω :shit:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Καλή χρονιά σε όλους! Υγεία, ευτυχία και γαλήνη σε σας και τις οικογένειές σας. Αγάπη και δουλειά για όλους. Περισσότερη αγάπη και σεβασμός, λιγότερος πόνος και υπεροψία. Ας ψάξουμε λίγο τον εαυτό μας ο καθένας ξεχωριστά και ας γίνουμε καλύτεροι για τον διπλανό μας και τους υπόλοιπους. Κανείς δεν αντέχει να ζήσει μόνος του σ'αυτόν τον πλανήτη. Ας δώσουμε αγάπη και χαρά στους γύρω μας. ΣΕ ΟΛΟΥΣ! Να φτιάξουμε χαμόγελα στα πρόσωπα των πονεμένων. Είθε το 2014 να μας κάνει πιο ανθρώπους και να επικρατήσει η αλληλεγγύη. Και πολλές ευχές στα κορίτσια που εργάζονται σκληρά για να μας κρατούν σε ισορροπία. Να έχουν υγεία και να τους δίνουμε τον σεβασμό που αξίζουν.
Άνοιξα αυτό το νήμα για να καταθέσει ο κάθε ένας μια ευχή, μήπως συνομωτίσει το σύμπαν και το νέο έτος φέρει αγάπη, ειρήνη και υγεία σε όλο τον κόσμο.
Να είστε καλά όλοι και να περάσετε όσο καλύτερα μπορείτε. :)

Φίλε μου είπαμε να κάνουμε μια ευχή και εσύ έγραψες δοκίμιο .
Ακουσέ με όμως ... πάνω σε αυτά που γράφεις . Οταν ακούω κάποιον να μου λέει για αγάπη , σεβασμό, για τον διπλανό μας, να δώσουμε χαρά στους πονεμένους , αλληλεγγύη , τα γράφω στα αρχίδια μου όλα αυτά όπως και αυτόν που τα λέει.
Σε κόβω για ηθικολόγο που πρέπει να έχεις γαμήσει πολύ κόσμο. Από τα λεγόμενά σου και μόνο.
Οπως και να ' χει , καλή χρονιά με υγεία και να ακούμε λιγότερες μαλακίες.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Φίλε μου είπαμε να κάνουμε μια ευχή και εσύ έγραψες δοκίμιο .
Ακουσέ με όμως ... πάνω σε αυτά που γράφεις . Οταν ακούω κάποιον να μου λέει για αγάπη , σεβασμό, για τον διπλανό μας, να δώσουμε χαρά στους πονεμένους , αλληλεγγύη , τα γράφω στα αρχίδια μου όλα αυτά όπως και αυτόν που τα λέει.
Σε κόβω για ηθικολόγο που πρέπει να έχεις γαμήσει πολύ κόσμο. Από τα λεγόμενά σου και μόνο.
Οπως και να ' χει , καλή χρονιά με υγεία και να ακούμε λιγότερες μαλακίες.

εντάξει οι ευχές θεωρία είναι έτσι κι αλλιώς ;)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.583
Κριτικές
31
Like
13.162
Πόντοι
5.097
:badair: :badair:


μεγαλώνουμε βάρε και υπάρχουν απαιτήσεις :2on1:
αν μεγαλωσουμε λιγο ακομα θα παψουν και οι απαιτησεις  :birdman:
οπως στα γερικα αλογα,δεν περιμενουν τιποτα αλλο εκτος απο τον θανατο τους  :zfuck:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αν μεγαλωσουμε λιγο ακομα θα παψουν και οι απαιτησεις  :birdman:
οπως στα γερικα αλογα,δεν περιμενουν τιποτα αλλο εκτος απο τον θανατο τους  :zfuck:

:tooth: :tooth:

βάρε όσο καθυστερείς αυξάνεις και το περιθώριο σφάλματος ελλοχεύει βεβιασμένη κίνηση πανικού ;)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.583
Κριτικές
31
Like
13.162
Πόντοι
5.097
:tooth: :tooth:

βάρε όσο καθυστερείς αυξάνεις και το περιθώριο σφάλματος ελλοχεύει βεβιασμένη κίνηση πανικού ;)
μου περασε απο το μυαλο μαν  :rolleyes:
αλλα τελικα αποφασισα πως εκπτωσεις στη ζωη μου ΔΕΝ χωρανε  :rockon:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
παντα αλλα οχι για τα παντα  :grin:

μαν μην ανησυχείς κάποια στιγμή θα τους κεράσεις κουφέτα τους συγγενείς ;)

Kolyva+for+Bea.JPG
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom