Νέα

Μήνυμα έλπίδας !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.913
Πόντοι
266
...Η Ελληνική κοινωνία ασχολείται (και θαυμάζει) ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΔΕΣ-ΛΑΜΟΓΙΑ τύπου Λεό Πατίτσα...Με το γιατρό θα ασχολούμαστε τώρα??
 

tetra1982

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ

ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΖΟΥΛΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

Στην συγκεκριμένη περίπτωση προτιμώ να ξέρω την Τζούλια. Γιατί αν τα τρομερά κανάλια της χώρα μας βρούνε αυτόν τον άνθρωπο και αρχίσουν να τον εκμεταλεύονται για την δημοσιοτητα θα τον μετατρέψουν σε κάτι κακό. Όσο είναι άγνωστος δεν είναι διευθαρμένος...

Μπράβο του απο μένα αλλά μακριά απο τα σκυλιά των καναλιών.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δηλαδη αν πάρω ενα ήρωα της καθημερινότητας και του κάνω ένα αφιέρωμα θα βγει ένας τζι ελ και θα μας πει αυριο μεθαύριο οτι ο μικρός καθημερινός ήρωας ειναι λαιφ σταιλ ευαισθησίας;
Δεν σε καταλαβαίνω τζι ελ. Ακόμα και αν ειναι λαιφ σταιλ ευσιασθησίας είναι πιο αρμονικό πρότυπο απο το καραγκιοζίλίκι της αδιαφορίας, της ειρωνίας και της παπατζας που πουλανε τα μμε και ο κοσμος μασσουλίζει με πάθος.Τι ψυχική μιζέρια ειναι αυτή που μπορεί να φέρει κάποιον σε σημείο να μην μπορεί να καμαρώσει χωρίς εγωισμό και καχυποψία κάποιον που προσφέρει; Πόσο φθήνια έχει μέσα του κάποιος που κομπλεξάρει σε ενα θεμα που αφορα προσφορα (και ψάχνει να βρει τον λακκο που εχει η φαβα..)ενω σε θέματα που γαμανε την ανθρωπινη αξιοπρεπεια μπορεί να διαπρέψει; εχεις κάτι να του προσάψεις του ανθρώπου τζι ελ η απλως σπέρνεις δαιμόνια χωρίς λόγο; ΑΝ εχεις να σε ακουσουμε απλά και όμορφα. Δεν νομίζω οτι ο αμτζικι ειπε οτι δεν υπαρχουν ηρωες μικροι.. η τους υποβιβασε; Αντιθέτως τονισε οτι δυστυχως εχουμε λαθος προτυπα. Τι διάολο..  :think:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :-* :-* :-* :-* :-*  ετσι συμφωνησαμε;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δηλαδη αν πάρω ενα ήρωα της καθημερινότητας και του κάνω ένα αφιέρωμα θα βγει ένας τζι ελ και θα μας πει αυριο μεθαύριο οτι ο μικρός καθημερινός ήρωας ειναι λαιφ σταιλ ευαισθησίας;
Δεν σε καταλαβαίνω τζι ελ. Ακόμα και αν ειναι λαιφ σταιλ ευσιασθησίας είναι πιο αρμονικό πρότυπο απο το καραγκιοζίλίκι της αδιαφορίας, της ειρωνίας και της παπατζας που πουλανε τα μμε και ο κοσμος μασσουλίζει με πάθος.Τι ψυχική μιζέρια ειναι αυτή που μπορεί να φέρει κάποιον σε σημείο να μην μπορεί να καμαρώσει χωρίς εγωισμό και καχυποψία κάποιον που προσφέρει; Πόσο φθήνια έχει μέσα του κάποιος που κομπλεξάρει σε ενα θεμα που αφορα προσφορα (και ψάχνει να βρει τον λακκο που εχει η φαβα..)ενω σε θέματα που γαμανε την ανθρωπινη αξιοπρεπεια μπορεί να διαπρέψει; εχεις κάτι να του προσάψεις του ανθρώπου τζι ελ η απλως σπέρνεις δαιμόνια χωρίς λόγο; ΑΝ εχεις να σε ακουσουμε απλά και όμορφα. Δεν νομίζω οτι ο αμτζικι ειπε οτι δεν υπαρχουν ηρωες μικροι.. η τους υποβιβασε; Αντιθέτως τονισε οτι δυστυχως εχουμε λαθος προτυπα. Τι διάολο..  :think:

ποιος έψαξε να βρει το λάκκο που έχει η φάβα?  :S
πώς σου φάνηκε ότι επιτέθηκε στον κυριο γιατρό?  :S :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ποιος έψαξε να βρει το λάκκο που έχει η φάβα?  :S
πώς σου φάνηκε ότι επιτέθηκε στον κυριο γιατρό?  :S :S
κλασικη δικηγορινα παιδι μου....παρτην στον γαμο σου να σου πει και του χρονου..... :grin:
 

Επισκέπτης
Φεύγω γιατί αίσθάνομαι μια κοινωνία που παραπαίει, μεταξύ σύγχυσης, όργής και φόβου. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και εγώ ακολουθώ,ως καπετανίος βέβαια έχω χρέος να αποχωρήσω τελευταίος,πρώτα τα γυναικόπαιδα(δηλαδή ο wolfakis7 :cheesy:)!!! :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom