Νέα

Ευαισθησία βαλάνου(κεφαλάκι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hot Dick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 341
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hot Dick

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2024
Μηνύματα
42
Like
30
Πόντοι
0
Κατα την διάρκεια του στοματικού έρωτα ή με ένα απλό άγγιγμα νιώθω ενόχληση στο σημείο της βαλάνου δηλαδή το κεφαλάκι.Ειναι φυσιολογικό;;;
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
3
Like
11.057
Πόντοι
2.536
Κατα την διάρκεια του στοματικού έρωτα ή με ένα απλό άγγιγμα νιώθω ενόχληση στο σημείο της βαλάνου δηλαδή το κεφαλάκι.Ειναι φυσιολογικό;;;
Aν ήταν φυσιολογικό θα είχε εξαφανιστεί το ανθρώπινο είδος φίλε μου.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.561
Like
7.375
Πόντοι
2.306
Δεν ειναι "αφυσικο" υπο την εννοια οτι ειναι γεματο με νευρικες απολήξεις οπότε εξ ορισμού ειναι ιδιαιτερα ευαισθητο σημειο. Αλλά ούτε και φυσιολογικό αν σου προκαλει δυσφορία. Αν το έχεις από πάντα , προφανώς ειναι ανατομικο το ζήτημα , οπότε λιγα πραγματα μπορουν να γινουν. Ισως αν δοκιμαζες καποιο επιβραδυντικο τζελ για να μειωσεις την ευαισθησία. Αν ειναι πρόσφατο , το πιο πιθανο να ειναι παροδικό , οποτε κανε υπομονη. Αγχος, στρες , καποια νευρικη υπερδιεγερση , καποιος τραυματισμος κατα τη διαρκεια του σεξ , κάποιο φαρμακο ή συμπλήρωμα που ισως παίρνεις. Παιζει φυσικα και το σεναριο του να σχετιζεται με ΣΜΝ ή λοιμωξη γι αυτο αν εχεις κι αλλα συμπτωματα μη το αφησεις.
 

george_tzi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
5
Like
419
Πόντοι
301
Κατα την διάρκεια του στοματικού έρωτα ή με ένα απλό άγγιγμα νιώθω ενόχληση στο σημείο της βαλάνου δηλαδή το κεφαλάκι.Ειναι φυσιολογικό;;;
Με ένα απλό άγγιγμα δεν είναι φυσιολογικό να πονάει εκτός κι αν έχεις μόλις χύσει.
Σε κάθε περίπτωση αν δεν το είχες πρέπει να το ψάξεις.
Το είχα κι εγώ κάποια στιγμή για αρκετό διάστημα. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά όταν τράβηξε πολύ καιρό πήγα σε ουρολόγο και δερματολόγο.
Αν δεν θέλεις να τρέξεις κατευθείαν σε γιατρό κι αν δεν έχεις αλλά συμπτώματα πχ κάψιμο στην ούρηση η πόνο στην ευρύτερη περιοχή όπως στους όρχεις δοκίμασε να αλλάξεις αφρόλουτρο, απορρυπαντικό, μαλακτικό, μάρκα καπότας κλπ.
Για την ιστορία ανακάλυψα τελικά μόνος μου ότι ήταν το αφρόλουτρο παρότι το χρησιμοποιούσα χρόνια και από τότε παίρνω πιο "καλές" μάρκες
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
10
Like
9.768
Πόντοι
1.346
Εκανα περιτομη.Μην το αφησεις θα ναι χειροτερα οσο αργεις.Ισως τη γλυτωσεις με μερικη πετιτομη η με χαλινο μονο.Μην περιμενεις καλη αναρρωση,θα πονας αλλα μετα καμια σχεση.Τωρα με βοηθα να χυσω η βαλανος,πολυ διαφορετικη.Απο πολυ μικρος εγινε,κ τελικα με ξαναβρηκε Το βλεπα το φοβομουν.Το ειδα ξεκαθαρα κ πηγα.Θελει κ διορθωση ξανα τα ιδια κ φοβαμαι!Πηγαινε μονο σε ιδιωτικο η σε διευθυντη δημοσιου.ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.Και μονο με αναισθησια γενικη οχι τοπικη αν θες τη γνωμη μου.Να κοιμασαι!Ξερω μερικους αν το σκεφτεσαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom