Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
όπως το δεί ο καθένας...
εγώ έχω πεί ότι κάνω το χόμπι μου και καταγράφω ότι βλέπουν τα μάτια μου....και δεν θέλω προστριβές και αντιπαραθέσεις...
σε αντίθεση με άλλους που περιμένουν στην γωνία.
κάποιος που καταγράφει είναι πιθανόν να υποστεί συνέπειες θετικές η αρνητικές. εσύ τουλάχιστον κατά γενική ομολογία ανήκεις στη κατηγορία των θετικών σχολίων.φυσικά αυτοί που καταγράφουν και είναι πολλοί εμείς οι παρατηρητές  :grin: ξέρουμε κατά πόσο είναι αντικειμενικοί η υποκειμενικοί.και τα δυο είναι σχετικά..αυτό που δεν μπορώ να βλεπω ειναι ορισμένοι να γράφουν για συγκεκριμένα μαγαζιά για συγκεκριμένες κοπέλες και το χειρότερο να κατηγορούν άλλες κοπέλες και μαγαζιά ειδικά όταν δεν έχουν περάσει ούτε από έξω.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Για μενα το συγκεκριμενο μαγαζι εκλεισε ΄΄ως κυκλος΄΄
3 φορες την Αννουλα,3 την Αννα και μια την καυλιαρα Τζενη που εχει εξαφανιστει.
Πρεπει να ανανεωθει το ροστερ guys
 

costas1976

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
+1000...
Ωραιο..κα8αρο..οκ.. Αλλα κ μια ανανεωση δεν βλαπτει.. :sunglasses:

Σωστος, πρεπει να τους δειξουμε κι εμεις με τον τροπο μας οτι χρειαζονται αλλαγες. Οχι μονο στο συγκεκριμενο αλλα και σε αλλα του ειδους. Οσο βλεπουν οτι εμεις συνεχιζουμε κι ετσι, τοσο θα αφηνουν τα πραγματα ως εχουν. Οι εποχες ειναι δυσκολες,ο ανταγωνισμος μεγαλος κι εμεις πρεπει να αποκτησουμε...."καταναλωτικη συνειδηση"...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πρέπει να αλλάξουν και τους καναπέδες... στο ένα δωμάτιο τα ελατήρια πετάγονται σαν... άντε να μην το πω!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
πρέπει να αλλάξουν και τους καναπέδες... στο ένα δωμάτιο τα ελατήρια πετάγονται σαν... άντε να μην το πω!!!
ρε συ τι κάνεις...............λές κακό πράγμα για το μαγαζί....τρελάθηκες  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:grin: :grin:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε ανοιχτά από τις 11 μέχρι τις 9 το βράδυ Λίζα Πάολα Εύα Ναταλί και Άννα.
Η καλοπροαίρετη κριτική είναι πάντα καλοδεχούμενη γιατί μας βοηθά όλους και εμάς για να γινόμαστε καλλίτεροι και εσάς για να έχετε καλλίτερες επιλογές. Λίγες φορές δεν είναι καλοπροαίρετη αλλά δεν πειράζει. Καλή καρδιά να υπάρχει.
Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 9 το βράδυ Λίζα Άννα Πάολα Μάγια Εύα και Ναταλί. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά.
 

oollee_oollaa

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Telika αυτη την Μαγια την πήρε κανείς? Πως ειναι στην εμφανιση?
Γιατί απ' οτι κατάλαβα ειναι διαφορετική από την Μαγια που κάνει μασαζ στο σπιτι.

 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Telika αυτη την Μαγια την πήρε κανείς? Πως ειναι στην εμφανιση?
Γιατί απ' οτι κατάλαβα ειναι διαφορετική από την Μαγια που κάνει μασαζ στο σπιτι.

Το αν δεν το καταλάβαινες θα ήταν είδηση..... Είναι δυνατόν να είναι η ίδια και να δουλεύει ταυτόχρονα σε δύο μέρη. Για την Κατ΄οίκον υπάρχουν πολλές κριτικές. Για αυτήν εδώ δεν την ξέρω.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
από τα λίγα μαγαζιά του χώρου που έχουν συνέπεια στις υπηρεσίες και την καθαριότητα.

Αυτό πρέπει φίλοι μου να εκτιμάμε και αυτό πολύ δύσκολα βρίσκεις.

Το συγκεκριμένο μαγαζί με καλύπτει απόλυτα και σε ότι εχω ζητήσει υπήρχε ανταπόκριση και όχι μούσια και πάπαδες που έχουμε φάει οι πιο πολλοί εδώ μεσα σε άλλα μαγαζιά

χαιρετώ καλημερα σε όλους
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Προς διευθυνση καταστηματος

Αν σας την εκανε η Αννουλα προετοιμαστειτε για πτωσεις τζιρου,ειχε την ΄΄πουτανια΄΄και τον καυλατο ''αερα' αυτο το καυλετο..ή ανανεωστε το ροστερ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom