Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
από τα λίγα μαγαζιά του χώρου που έχουν συνέπεια στις υπηρεσίες και την καθαριότητα.

Αυτό πρέπει φίλοι μου να εκτιμάμε και αυτό πολύ δύσκολα βρίσκεις.

Το συγκεκριμένο μαγαζί με καλύπτει απόλυτα και σε ότι εχω ζητήσει υπήρχε ανταπόκριση και όχι μούσια και πάπαδες που έχουμε φάει οι πιο πολλοί εδώ μεσα σε άλλα μαγαζιά

χαιρετώ καλημερα σε όλους
Κοψε τις μαλακιες αδερφε!χρημα και δουλειες δεν υπαρχουν οχι πουτανες!!!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Πάολα Εύα Ναταλί και Μάγια μέχρι τις 9 το βράδυ. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Και σήμερα είμαστε οι ίδιες κοπέλες όπως χτες. Φιλάκια και να είστε όλοι καλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα θα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 7.30 με Λίζα Πάολα Άννα Ναταλί και Εύα. Να περάσετε καλά. Φιλάκια πολλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι την 1 τα μεσάνυχτα. Άννα Λίζα Πάολα Ναταλί και Μάγια. Φιλάκια πολλά.
 

Επισκέπτης
εχουμε φωτογραφια απο κανα μωρο που ειπες απο αυτες??? γιατι σημερα θελω να χαλαροσω τριβοντας με καποιο εθεριο αλογο και μετα να με πυρφορισει  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
από τα λίγα μαγαζιά του χώρου που έχουν συνέπεια στις υπηρεσίες και την καθαριότητα.

Αυτό πρέπει φίλοι μου να εκτιμάμε και αυτό πολύ δύσκολα βρίσκεις.

Το συγκεκριμένο μαγαζί με καλύπτει απόλυτα και σε ότι εχω ζητήσει υπήρχε ανταπόκριση και όχι μούσια και πάπαδες που έχουμε φάει οι πιο πολλοί εδώ μεσα σε άλλα μαγαζιά

χαιρετώ καλημερα σε όλους

Άσε ρε φίλε. Υπάρχουν κι άλλα μαγαζιά πολύ καλά. Μην είσαι κολημένος με ένα. Αν και υποψιάζομαι ..... άλλα.
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
από τα λίγα μαγαζιά του χώρου που έχουν συνέπεια στις υπηρεσίες και την καθαριότητα.

Αυτό πρέπει φίλοι μου να εκτιμάμε και αυτό πολύ δύσκολα βρίσκεις.

Το συγκεκριμένο μαγαζί με καλύπτει απόλυτα και σε ότι εχω ζητήσει υπήρχε ανταπόκριση και όχι μούσια και πάπαδες που έχουμε φάει οι πιο πολλοί εδώ μεσα σε άλλα μαγαζιά

χαιρετώ καλημερα σε όλους

Μόνο που δεν μας λες τι έχεις ζητήσει. Τι έχετε πάθει όλοι. Για τον εαυτό σας τα κρατάτε; ή μας αραδιάζετε ιστορίες χωρίς περιεχόμενο;
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
χτες το απογευμα περασα και εγω ηταν η Λιζα στην υποδοχη και απο κοπελες αν θυμαμαι καλα Παολα , Αννα , Ναταλι και Ευα (παροτι δε τη γραφει πιο πανω σαν διαθεσιμη για χτες) Πηρα την Ευα , πολυ ωραιο προσωπο, βυζακι καλο και γενικα καλη συνολικα εμφανιση. Μασαζ δυνατο καθόσον μου ειπε οτι της αρεσει να κανει μασαζ, μετα απο την αλλη πιπα με προφυλακτικο και ανεβηκε πανω μου στο μασαζοκρεβατο που πλεον κουνιοταν αγρια :-) Αλλα οκ... μετα λιγο στα 4 στο καναπεδακι και στο τελος παιξιμο με το ομοργα ξυρισμενο νινακι της και καταθεση στα βυζακια της...Αμεσως πηγε για ντουζακι  και μετα και εγω.. Γενικα περασα καλα και εδωσα τα 60 ευρω με ευχαριστηση. Αυτα με τη σημειβωση οτι ειναι η 3 φορα που παω στο συγκεκριμενο καταστημα , γιατι περναω καλα (προτιμω πχ να παω καπου που περασα καλα ωστε σε μεγαλο βαθμο να ξαναπερασω, παρα να παω καπου που μπορει να ειναι καλυτερα η με καλυτερες κοπελες αλλα για  μενα αγνωστο μερος) δε ξερω καμμια και κανεναν απο εκει και απλα λεω την αποψη μου .
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή βδομάδα. Σήμερα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 9 το βράδυ Λίζα Εύα Ναταλί Μάγια Άννα καιΠάολα. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τελικά η Χριστίνα την έκανε;
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Περασα την Παρασκευη το πρωι στην πορτα η κατερινα.ειχε γυρω στης 7 κοπελες.Διαλεξα μια με κοντο ξανθο μαλλι πλατινε με μαυρο προστυχο φορεματακι και το ονομα της Ναταλι.Ηλικια γυρω στα 35 απο Αλβανια.Μιλαγε αψογα Ελληνικα και ηξερε καλα απο μασαζ πολυ καλο γλυψιμο στις μπαλλες και τσιμπουκακι με καποτα.συμμετοχη καλη θα μπορουσε και καλυτερα.τιμη 60€
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
η ευα ειναι ενα πιπινι που εχει ξαναδυλεψει για λιγο εκει παλιτερα?
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλη βδομάδα. Σήμερα μέχρι τις 9 το βράδυ θα είμαστε Πάολα Εύα Άννα Ναταλί και Μάγια. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 9 το βράδυ Πάολα Άννα Ναταλί Μάγια και Εύα.
Για όσους θέλουν να μας δούνε στο facebook να μπουν και να γράψουν "katerina Katerina Executivespa"
Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
περιγραφη μαγιας ευας κανεις??
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 9 το βράδυ Πάολα Άννα Ναταλί Μάγια και Εύα.
Για όσους θέλουν να μας δούνε στο facebook να μπουν και να γράψουν "katerina Katerina Executivespa"
Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά
ωραια το εκανες αλλα θα επρεπε να εγραφες διπλα στις φωτο και ποια κοπελα ειναι...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Και σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 9 το βράδυ ανοιχτά με Πάολα Άννα Λίζα Ναταλί Μάγια και Εύα.
Φίλε 669 σωστή η παρατήρηση σου και σε ευχαριστώ γιαυτό. Το συντομώτερο θα βάλω και ονόματα.
Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά πολλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά. Λίζα Άννα Εύα Πάολα Ναταλί και Μάγια σήμερα μέχρι τις 9 το βράδυ σας περιμένουμε για τα καλλίτερα χαλαρωτικά μασάζ της πόλης. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και συγνώμη για την καθυστερημένη ενημέρωση. Σήμερα μέχρι τις 7.30 Λίζα Άννα Πάολα Εύα Μάγια και Ναταλί. Να είστε όλοι καλα. Φιλάκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom