Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μας περνανε για μαλακες μερικοι (η μαλλον μερικες) :idiot:
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Κάπου πάει το μυαλό μου με τον poltak. Για να δούμε........
 

costas1976

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου πάει το μυαλό μου με τον poltak. Για να δούμε........
Παιδες η Αννουλα σταματησε απο το μαγαζι και το θεωρω μεγαλη απωλεια...Συμφωνα με Κατερινα, "πηγε στην Αλβανια" εχουμε κατι νεωτερο...;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Παιδες η Αννουλα σταματησε απο το μαγαζι και το θεωρω μεγαλη απωλεια...Συμφωνα με Κατερινα, "πηγε στην Αλβανια" εχουμε κατι νεωτερο...;
Δεν εχουμε ανταποκριση, με την Αλβανια !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι το παρατραβάτε παιδιά, ειδικά εσύ oliverkan. Επειδή τον γνώρισα τον spark και είναι έξυπνος άνθρωπος, δεν νομίζω ότι θα έκανε το ίδιο λάθος να βγει με νέο όνομα. Την άποψή του είτε σαν spark56 είτε σαν astrapi μπορεί να την εκφράζει.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλή βδομάδα. Σήμερα από τις 11 μέχρι τις 9 το βράδυ είμαστε Πάολα Εύα Ναταλί Λίζα Μάγια και Άννα. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια πολλά.
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι το παρατραβάτε παιδιά, ειδικά εσύ oliverkan. Επειδή τον γνώρισα τον spark και είναι έξυπνος άνθρωπος, δεν νομίζω ότι θα έκανε το ίδιο λάθος να βγει με νέο όνομα. Την άποψή του είτε σαν spark56 είτε σαν astrapi μπορεί να την εκφράζει.
μην με αναγκάσεις να γυρίσω πίσω να βρω αυτό που ο ίδιος ειπε.ο ίδιος το παραδεχετε οτι ειναι το ίδιο άτομο δημοσιά.και επειδή λες ότι τον ξέρεις ποιον γνώρισες τον spark η την  astrapi  :2funny:
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι το παρατραβάτε παιδιά, ειδικά εσύ oliverkan. Επειδή τον γνώρισα τον spark και είναι έξυπνος άνθρωπος, δεν νομίζω ότι θα έκανε το ίδιο λάθος να βγει με νέο όνομα. Την άποψή του είτε σαν spark56 είτε σαν astrapi μπορεί να την εκφράζει.
φυσικά και μπορεί να μην εκφράζει αλλα δεν μπορεί να περνάει για μαλάκες όλους του υπόλοιπους.και βλέπεις δεν ειμαι ο μόνος που το λέω.τωρα αν εσυ γουστάρεις την παρέα του αλλα και τις υπηρεσίες του μαγαζιού καλά κάνεις αλλα κάποια πράγματα προσωπικά με κάνουν να γελάω.ειδικά αυτό που προτείνει συνεχεία δίδυμο τη λιζα είναι απίθανο  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
μην με αναγκάσεις να γυρίσω πίσω να βρω αυτό που ο ίδιος ειπε.ο ίδιος το παραδεχετε οτι ειναι το ίδιο άτομο δημοσιά.κ
δεν είπε κάτι διαφορετικό ο olym....απλά ότι μπορεί να εκφέρει την άποψη του.
 

Επισκέπτης
δεν είπε κάτι διαφορετικό ο olym....απλά ότι μπορεί να εκφέρει την άποψη του.
εσυ βλέπεις ότι εκφέρει άποψη; γιατί εγώ κατά καιρούς αλλα βλεπω.π.χ θάβει αλλα μαγαζιά με το γάντι λέγοντας ότι έχει πάει ενώ δεν ξέρει ούτε κατά που πέφτουν  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μεγάλη απώλεια η Αννούλα... αν όντως ισχύει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
εσυ βλέπεις ότι εκφέρει άποψη; γιατί εγώ κατά καιρούς αλλα βλεπω.π.χ θάβει αλλα μαγαζιά με το γάντι λέγοντας ότι έχει πάει ενώ δεν ξέρει ούτε κατά που πέφτουν  ;)
κοίτα ,για το συγκεκριμένο ποστ του αναφέρθηκα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
ναι μιλάω ειδικά και όχι γενικά...γιατί θα μου αρχίσουν πάλι επίθεση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
όπως το δεί ο καθένας...
εγώ έχω πεί ότι κάνω το χόμπι μου και καταγράφω ότι βλέπουν τα μάτια μου....και δεν θέλω προστριβές και αντιπαραθέσεις...
σε αντίθεση με άλλους που περιμένουν στην γωνία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom