Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
Καλοσωρησες μην αρπαζεσαι κουλαρησε μπορει να ειναι αχιλλεως οπουδηποτε καλη η κακη ο παλιος την ακολουθει και ενεργει αναλογα δεν εχω καμια διαθεση για κοκορομαχιες   αστο να κυλησει το νερο μεσα στο αυλακι οπως παει οπως λεει και το λαικον ασμα "τι σε νοιαζει τι με νοιαζει οι δρομοι που τραβανε" αυτα καλο βραδακι
όποιος έχει τη μύγα ξέρεις τι κάνει.....είδες πουθενά να αρπαχτώ;ίσα ίσα σε σιγοντάρω και από πάνω :2funny: άσχετα αν αυτό το ωραίο που έγραψες όλως τυχαίως γράφτηκε εδώ ;) το πιάσαμε το υπονοούμενου :cheesy:
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Μπα οπως το ειπες τυχαιο ηταν  καθοτι ανηκω λιγο στο χωρο του τραγουδιου,δεν εχει να κανει με υπονοουμενο, οπως ειδες ημουν συνεπης το επισκεφθηκα το μαγαζακι σε ανυποπτο χρονο.  δεν εχεις παραπονο? τωρα αν  ξαναπαω και δεν περασω καλα νασαι σιγουρος παλι θα το γραψω καθοτι παντα ειμαι αντικειμενικος. Αν εχεις παει θα ειδες οτι ειμαι πραγματι αντικειμενικος αν δεν εχεις παει σου στελνω μια προσκληση για να παμε μαζι.Οταν θα εχω χρονο γιατι μου ερχετε αρκετα μακρια και αβολα.
 

Επισκέπτης
Μπα οπως το ειπες τυχαιο ηταν  καθοτι ανηκω λιγο στο χωρο του τραγουδιου,δεν εχει να κανει με υπονοουμενο, οπως ειδες ημουν συνεπεις το επισκεφθηκα το μαγαζακι σε ανυποπτο χρονο.  δεν εχεις παραπονο? τωρα αν  ξαναπαω και δεν περασω καλα νασαι σιγουρο παλι θα το γραψω καθοτι παντα ειμαι ανικειμενικος. Αν εχεις παει θα ειδες οτι ειμαι πραγματι αντκειμενικος αν δεν εχεις παει σου στελνω μια προσκληση για να παμε μαζι.Οταν θα εχω χρονο γιατι μου ερχετε αρκετα μακρια και αβολα.
κοίταξε αντικειμενικός όπως το πάρει κανείς.μπήκες πρώτη φορά και εγραψες όλως τυχαία σε αυτό το θρεντ όταν υπάρχουν δεκάδες αλλα.αφού έκανες το κομμάτι σου δηλώνοντας ότι δεν έχεις πάει αλλα πάλι όλως τυχαίως τα έβαλες με όλους κράζουν τους προμοτορες της αλβανης.και πρόσεξε δεν ειμαι ρατσιστής αλλα οχι και το αλβανακι να μας πιάνει κότσους.τώρα όσο γιαυτό που έγραψες αν εσένα σου άρεσαν αυτο ειναι υποκειμενικό και οχι αντικειμενικό όπως λες λες...να ξερουμε και τι γραφουμε με τα ελληνικά.εσένα μπορεί να σου αρέσει η κατερινα έμενα πάλι όχι..ποιος είναι ο αντικειμενικός εγώ η εσύ;αυτά τύπε..καλά κάνεις και γράφεις απλά να ξέρεις ότι δεν είμαστε εδώ αρκετοί από εμάς μαλάκες.και μην τσιμπάς και προσπαθήσεις να απαντήσεις γιατί πολύ απλά επιβεβαιώνεις όλα αυτά που γράφω ;)Υ.Γ είδες οτι ο άλλος που πήγες να υπερασπιστείς όλως τυχαίως μόλις γράφτηκες εξαφανίστηκε και δεν ξανάγραψε..μπορεί να είναι σύμπτωση μπορεί και όχι..μαλάκες όμως εμείς δεν είμαστε.
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Κοιταξε τυπε.... να σε αποκαλεσω και εγω ετσι  ελληνικα δεν θα με μαθεις εσυ μην τρελαθουμε τωρα τελειως, εαν διαβασες καλα δεν ειπα οτι μου αρεσει η κατερινα εγραψα αυτο που ειδα και εζησα την μια περιπου ωρα που ημουν εκει  τωρα εσυ γιατι τοση εμπαθεια με το συγκεκριμενο μαγαζι εισαι ο μονος που  εξαπτετε παντα , μηπως υπαρχει κατι αλλο πισω απο αυτο την ξερης την εν λογω κυρια μηπως εχεις φαει γερη πορτα μηπωσ μηπως μηπως τι να πω  τι να υποθεσω,εχεις παει γιατι δεν μας λες επιτελους για εξηγησε μας να τελειωνουν και αυτες οι κοκορομαχιες  σου ειπα δεν εχω διαθεση να λογοφερω μαζι σου αλλα αμεσως το γυριζεις φαινεται η εμπαθεια σου απο μιλια μακρια, εχετε βρει μερικοι και λετε καινουργιος  καινουργιος λες και ειμαστε στο στρατο στη δεκαετια του 60 θεος φυλαξει ειμαι 28 χρονων  αυτα και τελος τυπε μου δεν απαντω γιατι ειναι πολυ κουραστικο εσυ εχεις κολησει και δεν ξεκολας με τιποτα απ'οτι βλεπω και ενα τελαυταιο πολυ ευγενικα ποιο πανω βγηκε ενας συναγωνιστης και ειπε κατι για σενα δεν ειδα να απαντησεις δημοσια . αυτα και τελος δεν αξιζει τον κοπο να χαλιομαστε και οι δυο για κατι που δεν μας ανηκει και στο φιναλε δεν με νοιαζει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
παιδιά περιμένετε λίγο να πεταχτώ να πάρω φιστικιά...... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
οκ πήρα , συνεχίστε....έχω ένα μισάωρο διαθέσιμο μέχρι να αρχίσει ο η ημιτελικός... :grin: :grin: :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κοιταξε τυπε.... να σε αποκαλεσω και εγω ετσι  ελληνικα δεν θα με μαθεις εσυ μην τρελαθουμε τωρα τελειως, εαν διαβασες καλα δεν ειπα οτι μου αρεσει η κατερινα εγραψα αυτο που ειδα και εζησα την μια περιπου ωρα που ημουν εκει  τωρα εσυ γιατι τοση εμπαθεια με το συγκεκριμενο μαγαζι εισαι ο μονος που  εξαπτετε παντα , μηπως υπαρχει κατι αλλο πισω απο αυτο την ξερης την εν λογω κυρια μηπως εχεις φαει γερη πορτα μηπωσ μηπως μηπως τι να πω  τι να υποθεσω,εχεις παει γιατι δεν μας λες επιτελους για εξηγησε μας να τελειωνουν και αυτες οι κοκορομαχιες  σου ειπα δεν εχω διαθεση να λογοφερω μαζι σου αλλα αμεσως το γυριζεις φαινεται η εμπαθεια σου απο μιλια μακρια, εχετε βρει μερικοι και λετε καινουργιος  καινουργιος λες και ειμαστε στο στρατο στη δεκαετια του 60 θεος φυλαξει ειμαι 28 χρονων  αυτα και τελος τυπε μου δεν απαντω γιατι ειναι πολυ κουραστικο εσυ εχεις κολησει και δεν ξεκολας με τιποτα απ'οτι βλεπω και ενα τελαυταιο πολυ ευγενικα ποιο πανω βγηκε ενας συναγωνιστης και ειπε κατι για σενα δεν ειδα να απαντησεις δημοσια . αυτα και τελος δεν αξιζει τον κοπο να χαλιομαστε και οι δυο για κατι που δεν μας ανηκει και στο φιναλε δεν με νοιαζει

δεν εχει ο oliv κατι συγκεκριμενο με το εν λογω μαγαζι.  εχω ξαναπει οτι και αλλα παλια μελη , τα εχουν ας πουμε   λιγο-πολυ  ( ψιλοπαρει )  με το συγκεκριμενο (   γιατι υποτιμουν την νοημοσυνη μαs ,     γιατι αλλα μαγαζια φερονται πιο διακριτικα,   και δεν την πεφτουν στα μελη ,  και δεν ειναι προκλητικοι ,   οπως κανουν τουτοι εδω )      αν εχεις διαβασει καποια ποσταρισματα  ,νομιζω  οτι θα καταλαβεις.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οπως γραφει αυτος ο  μπιφτεκης για τον σκαραβαιο ( το καλυτερο μαγαζι )  ετσι θα  αρχισω να γραφω και εγω για  το ιουλιανου.  θα μας κρατησει συντροφια ολο το καλοκαιρι . θα περναει και η ωρα μας  ευχαριστα  καποιες στιγμες ( θα του κανουμε και διαφημιση )
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
παιδιά περιμένετε λίγο να πεταχτώ να πάρω φιστικιά...... 

Πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρον το μάτς για να πας να πάρεις ολόκληρο δένδρο.... :grin:

Ρε π _ ύ _ _ η μου (με την καλή έννοια :-*), τίποτα δεν αφήνεις να πέσει κάτω ...! :grin:
Αμ πως, στη φύλαγα από χθες !!! ;)

Υ.Γ.: Λίγο αργοπορημένο σχόλιο, αγαπητέ ! :dancing:
        (Δεύτερος ρούμπος, επειδή αναφέρεστε σε ενεστώτα χρόνο ...!!! :rolleyes:)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αμ πως, στη φύλαγα από χθες !!! ;)

:smitten: :smitten: :smitten:

Υ.Γ.: Λίγο αργοπορημένο σχόλιο, αγαπητέ ! :dancing:
        (Δεύτερος ρούμπος, επειδή αναφέρεστε σε ενεστώτα χρόνο ...!!! :rolleyes:)


:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ειδικά εχθές βράδυ, ήτο πρακτικώς αδύνατον να τοποθετηθώ, καθότι έπλεα σε άλλα νερά...... :rolleyes:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
:smitten: :smitten: :smitten:


:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ειδικά εχθές βράδυ, ήτο πρακτικώς αδύνατον να τοποθετηθώ, καθότι έπλεα σε άλλα νερά...... :rolleyes:

Από την εν γένει τοποθέτησή σας εκτιμώ ότι καλώς ... επλέατε ...!!! :rockon:
(Και βεβαίως είμαι σίγουρος ότι δεν είχε να κάνει με τους σχετικούς ... "γιαλούς", στραβούς και μη !) ;)
 

Επισκέπτης
Κοιταξε τυπε.... να σε αποκαλεσω και εγω ετσι  ελληνικα δεν θα με μαθεις εσυ μην τρελαθουμε τωρα τελειως, εαν διαβασες καλα δεν ειπα οτι μου αρεσει η κατερινα εγραψα αυτο που ειδα και εζησα την μια περιπου ωρα που ημουν εκει  τωρα εσυ γιατι τοση εμπαθεια με το συγκεκριμενο μαγαζι εισαι ο μονος που  εξαπτετε παντα , μηπως υπαρχει κατι αλλο πισω απο αυτο την ξερης την εν λογω κυρια μηπως εχεις φαει γερη πορτα μηπωσ μηπως μηπως τι να πω  τι να υποθεσω,εχεις παει γιατι δεν μας λες επιτελους για εξηγησε μας να τελειωνουν και αυτες οι κοκορομαχιες  σου ειπα δεν εχω διαθεση να λογοφερω μαζι σου αλλα αμεσως το γυριζεις φαινεται η εμπαθεια σου απο μιλια μακρια, εχετε βρει μερικοι και λετε καινουργιος  καινουργιος λες και ειμαστε στο στρατο στη δεκαετια του 60 θεος φυλαξει ειμαι 28 χρονων  αυτα και τελος τυπε μου δεν απαντω γιατι ειναι πολυ κουραστικο εσυ εχεις κολησει και δεν ξεκολας με τιποτα απ'οτι βλεπω και ενα τελαυταιο πολυ ευγενικα ποιο πανω βγηκε ενας συναγωνιστης και ειπε κατι για σενα δεν ειδα να απαντησεις δημοσια . αυτα και τελος δεν αξιζει τον κοπο να χαλιομαστε και οι δυο για κατι που δεν μας ανηκει και στο φιναλε δεν με νοιαζει
δεν θα μπω σε διαδικασία να σου απαντήσω πλέον γιατί έχει κουράσει σου απαντάει ο τζερυ τι θέλω να πω.κανε το κόπο να διαβάσεις λίγες σελίδες και θα καταλάβεις τι παίζει με το συγκεκριμένο ίδρυμα.και ούτε πόρτα έχω φάει τη νοημοσύνη δεν θέλω μου υποτιμούν.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα είναι μαζί μας Λίζα Εύα Πάολα Άννα και Αννούλα. Φιλάκια πολλά σε όλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom