Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Άννα Αννούλα Εύα Πάολα Χριστίνα και Ναταλί. Φιλάκια πολλά.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Η αννούλα είναι η μελαχροινή κουκλάρα που δούλευε Στουρνάρη 47 στης Βίκης?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτή ήταν πολύ καλή. είχαμε περάσει φίνα!!!!
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Αν είναι αυτή να σπεύσω... Η κοπέλα είναι όντως κουκλάρα...
 

OPTIMUS1939

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ωωωωωωωωωχ...

Κοριτσια ετοιμαστητε για  πεσιμο ....

(δεν κανω παραθεση.ασ το συνδεσετε εσεις.)
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Εύα Πάολα Άννα Αννούλα Χριστίνα και Ναταλί. Φιλάκια σε όλους σας.
 

Επισκέπτης
δεν την ειχα πετυχει στης βικης 3 φορεσ που ειχα παει αλλα πραγματι ειναι πολυ καλη ειδικα σε διπλο με την λιζα που πηρα εγω
εσύ εχεις παει στις βικυς έμενα γράψε μου .ρε μαλάκα είσαι τόσο κορόιδο που πλέον προδίδεσαι μόνο σου.είχες πει ρε μαλάκα ότι εσυ δήθεν πήγαινες σε μαγαζιά μόνο στα νότια προάστια..πετάς το παραμύθι δηθεν ότι θες να πας στο ιουλιανού και ότι στο κέντρο δεν εχεις πάει.τελικά πες μας της βικυς είναι στο κέντρο ναι η οχι;τελικά σου ειπα εκτος απο προμοτορας είσαι και βλάκας και πρέπει να θυμάσαι τι λες.τωρα πες μας πάλι με ποιες κοπέλες εχεις πάει και κάνουν καταπληκτικό ντουέτο :2funny:ρε νούμερο αφού είχες πει δεν εχεις πάει πότε στο κέντρο πως είχες πάει και μάλιστα 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΒΙΚΥ; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πριν αρχισω να γραφω διευκρινιζω οτι δεν εχω παει στο μαγαζι   μου ερχετε λιγο μακρια ειμαι πειραιωτης δουλευω γλυφαδα δεν με εξυπηρετει το κεντρο αν και ειμαι υπο σκεψη να παω καποια στιγμη απο περιεργεια.Λοιπον κυριοι να σας το πω ξεκαθαρα μας τα εχετε πρηξει εχετε μαζευτει μια μικρη ομαδα  αλους τους λετε νταβατζηδες αλλους τους λετε φερεφωνα αλλους τους λετε αγαπουληδες .Εγω την κοπελα δεν την ξερω και πιθανον να μην την γνωρισω ποτε ισως να μην παω ποτε στο μαγαζι της  η μαγαζι που δουλευει τελος παντων . Αλλα παρακολουθω  το νημα αυτο και διαπιστωνω οτι εισαστε για γελια και για κλαματα βλεπετε παντου φαντασματα, σας εγραφε μονητης δεν σας εκανε σας γραφει  οπως λεει αλλος για αυτη τον λετε αγαπουλη η οτιδηποτε αλλο.χεστηκα εγω και ολοι οι αλλοι -εκτος απο εσας - ποιος γραφει  εμενα με ενδιαφερει να ειναι ο χωρος οκ καθαρος να εχει  7-8 κοπελες η και 10 ακομη να εχω περιθωριο επιλογης  να περασω καλα  αυτο που λεμε  value for money.  Στα παπαρια μου ποιος εχει το μαγαζι και αν μου γραφει ενημερωση με την βοηθεια καποιου καποιας δεν ψαχνει κανεις νυφη να παντρευτει εκει μεσα να πηδηξουμε παμε ολοι και μερικοι να βγαλουν τα αποθημενα τους και τελειωσε η ιστορια. Γιαυτο καντε μας την χαρη και σε μενα και σε μερικους αλλους που δεν γραφουν γιατι συχαθηκαν καποιες τετοιες καταστασεις καντε μας την χαρη να παρετε τα κουβαδακια σας και να πατε να πεξετε αλλου.  βριζετε οι περισσοτεροι απ οτι διαβαζω τους αλλους που γραφουν γενικες κριτικες δηλαδη ενα ευχαριστω την κοπελα που πηγαν μαζι της και αντε ενα ευχαριστω στην υπευθηνη τους λετε αγαπουληδες γκομενουσ νταβαντζηδες ρε πατε καλα η παιρνεται χαλασμαν χαπια πρωι πρωι . εσεις δηλαδη τι ειστε θεματοφυλακες της ηθικης η γιατι να μην ειστε για καποιο αλλο σκοπο λεω εγω τωρα απλη σκεψη αφου βλεπω και δθιαβαζω ειστε ολο τα ιδια ατομα. χα    μην μπητε στον κοπο να γραψετε πανω σε αυτα που εγραψα  γιατι στα παπαρια μου δεν προκειτε να σας απαντησω απλως ειναι μια φωνη ενος αγανακτισμενου :2funny: :2funny: :2funny:   που παρακολουθω αλλα δεν γραφω σχεδον ποτε. αντε για και παρτε τα κουβαδακια σασ και σε αλλη παραλια  
αυτα για να θυμάσαι οτι δεν πας στο κέντρο και να δεις πόσο μαλάκας είσαι που στο δεύτερο ποσοοτ έβγαλες τέτοια επίθεση.σου είπα μαλάκα πλεον σε πήραμε χαμπάρι..συνεχισε και θα σε ξεφτιλίζω όπου σε βρίσκω.τόσο πολύ ρε μαλακισμένο σε πείραξε που γράφουμε γιαυτό το μαγαζί; τωρα άλλαξε παλι όνομα ο spark σταμάτησε απο τότε που γράφτηκες τυχαία εσύ..τώρα ξαναγράψου αλλα βρες άλλο τρόπο να κάνεις το προμοσιον :2funny: αποτυχημένη τσα τσα είσαι αστραπή :grin:
 

Επισκέπτης
απαντησε μωρη μουναρα προμοτορα.....περιμενω ;) και σου λεω θα την δεχτω την προσκληση πες της αλλα φρόντισε να είσαι και εσύ στο μαγαζί να γνωριστούμε από κοντά πειραιωτη της Αλβανίας για να μου τα κόψεις τα αρχίδια από κοντά :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τί να σου απαντήσει......άστο μην ασχολείσαι.....
μιλάς τώρα , αφού δεν θα βρεις άκρη.....
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Άννα Αννούλα Εύα Πάολα Χριστίνα και η Ναταλί. Φιλάκια πολλά πολλά
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε εδώ Άννα Αννούλα Πάολα Εύα Λίζα Χριστίνα και Ναταλί. Να είστε όλοι καλά και πολλά φιλάκια.
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συνάντηση με την Εύα. Παρότι η επίσκεψη είχε στόχο την αννα, προτιμήθηκε η ευα γιατί με προσέλκυσε περισσότερο κατα τη διάρκεια της πασαρέλας. Υψος γύρω στο 1,70, μακρύ σκούρο μαλλί, καλίγραμμο σώμα, ηλικία γύρω στα 25. Στα θετικά καταγράφεται ο χαρακτήρας της κοπέλλας, ευγενέστατη και ομιλιτική χωρίς να είναι αδιάκρητη και ενοχλητική, και το πολύ καλό μασάζ, δυνατό και ταυτόχρονα πολύ χαλαρωτικό. Στο κυρίως πιάτο δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστικα, μου φάνηκε κάπως βιαστική και θεατρική. Γενικά αυτό που λείπει είναι το καυλιάρικο και φυσικό στυλ που μόνο τα καλά μιλφ ξέρουν να προσφέρουν απλόχερα...
Όλα με προφύλαξη, κόστος 60 ευρώ.
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Συνάντηση με την Εύα. Παρότι η επίσκεψη είχε στόχο την αννα, προτιμήθηκε η ευα γιατί με προσέλκυσε περισσότερο κατα τη διάρκεια της πασαρέλας. Υψος γύρω στο 1,70, μακρύ σκούρο μαλλί, καλίγραμμο σώμα, ηλικία γύρω στα 25. Στα θετικά καταγράφεται ο χαρακτήρας της κοπέλλας, ευγενέστατη και ομιλιτική χωρίς να είναι αδιάκρητη και ενοχλητική, και το πολύ καλό μασάζ, δυνατό και ταυτόχρονα πολύ χαλαρωτικό. Στο κυρίως πιάτο δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστικα, μου φάνηκε κάπως βιαστική και θεατρική. Γενικά αυτό που λείπει είναι το καυλιάρικο και φυσικό στυλ που μόνο τα καλά μιλφ ξέρουν να προσφέρουν απλόχερα...
Όλα με προφύλαξη, κόστος 60 ευρώ.

για 60 πούλια μια χαρά πήγε ,μην ζητάς να σου κάνει και αγαπούλες
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μετά από καιρό πέρασμα από το μαγαζί ,πήρα την Αννούλα και εγινε μακελειό :fuck1:,ούτε μασάζ,μόνο άγριο παιχνίδι για 45 λεπτά,3η φορά που περνάω μαζί της και κάθε φορά και πιο έκφυλη..Γουστάρω την προστυχίλα της...Την έφτασα στα όριά της σήμερα..''No mercy'' που λένε αν και από την αρχή ρώταγε που χάθηκα και διάφορα άλλα..Υποσχέθηκε να με διαλύσει αλλά έπαιξε μπαλάρα..Η θερμοκρασία έφτασε τους 60 βαθμούς.. :rockon:
Το track αφιερωμένο

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom