Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Επίσης είναι και η Χριστίνα που είναι Ελληνίδα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Επισκεψη στο εν λογω μαγαζι μιας και ειχα μια δουλεια στο κεντρο  μου εμεινε λιγη ωρα πηγα. Μου ανοιξε μια μελαχρινη κοντη με κοντο μαλι ριγμενο προς τη μια πλευρα χαριτομενη. Χαμογελοντας με περασε κατευθειαν σε ενα δωματιο στην ακρη του διαδρομου γιατι οπως καταλαβα υπηρχε αλλος στο σαλονακι που ειδα οταν μπηκα (αυτο μου αρεσε καλη αρχη καναμε). Με ρωτησε αν θελω κατι να πιω ,αρνηθηκα ευγενικα , μου ειπε να περιμενω λιγο ζητησε συγνωμη και αποχωρησε , αμεσως μετα σκαει μυτη μια ομορφη ξανθια   με ανταυγειες  μοντερνο κουρεμα που της πηγαινε παρα πολυ ολο χαμογελα  μου συστηθηκε σαν κατερινα (οπα λεω μεσα μου εσυ εισαι που σκοτωνοντε ολοι για παρτη σου) τυπικες χαιρετουρες φωναξε τις κοπελες, ηλθε μια ευα, μια παολα μελαχρινες με μακρι μαλι ωραιο σωμα ομορφες κοπελες, μια ψηλη νταρτανα ωραια γυναικα  η χριστινα μαλλον ελληνιδα αν θυμαμαι καλα,μια ψηλη με μακρι μαυρο μαλι και μεγαλα μαυρα ματια με λιγο προστυχο χαμογελο πολλα υποσχομενο η αννουλα και τελος
αυτη που ανοιξε την πορτα η λιζα με τα ωραια ματια τωρα που την ειδα καλητερα. Διαλεξα ενα διπλο προγραμμα με λιζα και αννουλα αφου ρωτησα την κατερινα αν γινεται. αποχωρηση ολων απο το δωματιο ,εκανα το ντουζακι μου ,το δωματιο πολυ καθαρο καναπες με ενα καθαρο ριχταρι ο οποιος οπος αποδειχθηκε μετα γινεται κρεβατι,γενικα μου αρεσε πολυ εν σχεση με αλλα μαγαζια  αυτο ειναι ποιο μαζεμενο ποιο ζεστη ατμοσφαιρα.Στα υπολοιπα τωρα ηλθαν τα κοριτσια ,ωραιο σωμα και οι δυο με μικρο στηθος στητο ρωγα μεγαλη (μου αρεσε αυτο) αρχισαν τα χαδια τα φιλια και οι δυο ενα 15 λεπτο περιπου μασαζ πολυ καλο απο την λιζα κε η αννουλα δεν παει πισω με περισσοτερα χαδια και καυλωτικα φιλια απο αννουλα, ειχα γινει τουρμπο, γυρισα ανασκελα  μου φορεσαν το σκουφακι χωρις καν να πω τιποτα (ενα επιπλεον συν για μενα) και αρχισαν τα οργανα, οι κοπελες το κατεχουν το αθλημα παρα πολυ καλα  και μεταξυτους πρεπει να υπαρχει χημεια γιατι το ζουσαν ειδικα η αννουλα για να υποκρινοντε το βλεπω λιγο δυσκολο εαν ναι τοτε τους αξιζει το πρωτο βραβειο οσκαρ.(πραγματικο λεσβιακο) πολυ καυλωτικη κατασταση,εναλλαγη προφυλακτικου και κατεθεση στη λιζα δεν αντεχα αλλο .νασαστε καλα κοριτσια. αποχωρηση κοριτσιων με καυτα φιλακια, μπανιο ,ηλθαν ξανα τα κοριτσια τα ευχαριστισα  πληρωσα  την τιμη που μου ειπαν με να καλο δωρακι στην καθε μια (αρχη δικια μου οταν περναω καλα δινω κατι παραπανω )κατα την αναχωρηση μου  ηλθε παλι η ομορφη χαριτωμενη κατερινα τωρα φορουσε γιαλακια  ολο χαμογελα χαριτωμενη φατσουλα να μας ξαναερθετε λεει παιχνιδιαρικα   ισως της απαντησα  και αφησα υπονοουμενο για εκεινη ,το καταλαβε αμεσως  ''αφου εχουμε τοσα  ομορφα κοριτσια  τι να με κανετε εμενα   εγω ειμαι αλλου" μου απαντησε τι εννοουσε δεν καθησα να το αναλυσω γιατι δεν με ενδιαφερει και πολυ. Τωρα αν καποιος το καταλαβαινει ας μου πει και μενα . Αυτα απο το περιβοητο μαγαζι που γινεται χαμος.σιγουρα θα ξαναπαω αν και εχω προβλημα χρονου με την διαδρομη.
..η πιο..ευγενικη προβοκατσια κατ εμε :grin: :grin:και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα :2funny: και τον νου σας,μην ξεχασετε το εξτρα τιπ :s&m_2: :booty:
 

Επισκέπτης
παιδιά περιμένετε λίγο να πεταχτώ να πάρω φιστικιά......   
είδες καυγά και είπες να κάτσεις άνετα :2funny:ψηλέ..πάρε θέση..όχι μόνο να βαζεις φιτιλιές :2funny: γιατί αυτός μας περνάει όχι για μαλάκες αλλα για πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μαλάκες :grin:
 

Επισκέπτης
..η πιο..ευγενικη προβοκατσια κατ εμε :grin: :grin:και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα :2funny: και τον νου σας,μην ξεχασετε το εξτρα τιπ :s&m_2: :booty:
σωπα...προβοκάτορας ο τύπος; :2funny: :2funny:αυτός που όλως τυχαίως γράφτηκε και την ίδια στιγμή έγραψε κατευθείαν σε αυτό το θεμα για να την πει στους δήθεν κακούς που γράφουν γιαυτό το καταπληκτικό μαγαζί χωρίς όμως να έχει πάει που όμως μας λέει θα πάει και θα μας πει... :2funny: αφού πήγε φυσικά είπε να γράψει κριτική όχι για μια...αλλα για δυο καταπληκτικές κοπέλες και φυσικά να εκθειάσει την αλβανιδα :uglystupid:και μετά θέλει να πείσει ότι όλα αυτά είναι τυχαία..εντάξει μας έπεισε όπως και για το μαγαζί...τώρα ας αλλάξει πάλι λογαριασμό να γράψει κάτι άλλο  για εμάς τους κακούς.;)και έτσι για την ιστορία ο λογαριασμός του spark έχει να μπει από τις 10-6 μετά από μια εβδομάδα εμφανίστηκε όλως τυχαίως η αστραπή :2funny: :2funny:ρε τι συμπτωσεις γίνονται σ αυτό το σαιτ :2funny:.ο οποιος για αν γίνει και πειστικός μας λέει ότι είναι από τα νοτιά προάστια.
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
σωπα...προβοκάτορας ο τύπος; :2funny: :2funny:αυτός που όλως τυχαίως γράφτηκε και την ίδια στιγμή έγραψε κατευθείαν σε αυτό το θεμα για να την πει στους δήθεν κακούς που γράφουν γιαυτό το καταπληκτικό μαγαζί χωρίς όμως να έχει πάει που όμως μας λέει θα πάει και θα μας πει... :2funny: αφού πήγε φυσικά είπε να γράψει κριτική όχι για μια...αλλα για δυο καταπληκτικές κοπέλες και φυσικά να εκθειάσει την αλβανιδα :uglystupid:και μετά θέλει να πείσει ότι όλα αυτά είναι τυχαία..εντάξει μας έπεισε όπως και για το μαγαζί...τώρα ας αλλάξει πάλι λογαριασμό να γράψει κάτι άλλο  για εμάς τους κακούς.;)και έτσι για την ιστορία ο λογαριασμός του spark έχει να μπει από τις 10-6 μετά από μια εβδομάδα εμφανίστηκε όλως τυχαίως η αστραπή :2funny: :2funny:ρε τι συμπτωσεις γίνονται σ αυτό το σαιτ :2funny:.ο οποιος για αν γίνει και πειστικός μας λέει ότι είναι από τα νοτιά προάστια.
συνολικα πιο πειστικη η αστραπη.Spark-Αστραπη 0-1
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα σε ολους τους συναφερφους. επισκεπτομαι αθηνα αυτο το σ-κ, αξιζει ο συγκεκριμενος χωρος? κυριακη ανοικτα ποιες ωρες? καμια κοπελα προτεινομενη???
ευχαριστω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
είδες καυγά και είπες να κάτσεις άνετα :2funny:ψηλέ..πάρε θέση..όχι μόνο να βαζεις φιτιλιές :2funny: γιατί αυτός μας περνάει όχι για μαλάκες αλλα για πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μαλάκες :grin:
έχω πάρει θέση....
στην ίδια ομάδα είμαστε...............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
καλησπερα σε ολους τους συναφερφους. επισκεπτομαι αθηνα αυτο το σ-κ, αξιζει ο συγκεκριμενος χωρος? κυριακη ανοικτα ποιες ωρες? καμια κοπελα προτεινομενη???
ευχαριστω.
ανοικτά Κυριακή 17.00 - 01.00.....
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 7 το απόγευμα Πάολα Άννα Λίζα Αννούλα Λίζα Χριστίνα και μία καινούργια κοπέλα η Ναταλί. Φιλάκια πολλά.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Και μην ξεχνάτε αύριο είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 1 τα μεσάνυχτα.
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους. Σήμερα θα είμαστε μέχρι τις 7 το απόγευμα Πάολα Άννα Λίζα Αννούλα Λίζα Χριστίνα και μία καινούργια κοπέλα η Ναταλί. Φιλάκια πολλά.
Αρα ειναι δυο οι καινουργιες μια Λιζα και μια Ναταλι σωστα η λαθος  η πληροφοριση πρεπει να ειναι σωστη.Καλημερα
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ελα ντε :2funny:πες δεν είσαι εκεί να τις τα λες εσύ καλύτερα; :2funny:
[/quote
ο διακριτικος εκροσωπος  του καταστηματος ,οπως λεει και καποιος αλλος το εκανε το λαθος ,εγω τι σχεση να εχω?
σου ειπα να παμε μαζι αλλα δεν δεχεσε , γιατι?
αληθεια γιατι δεν μας λες αν εχεις παει?
εγω πηγα πηδηξα πληρωσα και εφυγα ? εσυ τι εκανες? η τι θα κανεις?
αν δεν εχεις ευρουλακια λογω κρισης νατσονταρουμε οι υπολοιποι  τι λες?
ολα αυτα  χωρις κακια  φιλε οκ? λιγο χιουμορ κανουμε να περασει η ωραμας.
 

Επισκέπτης
ελα ντε :2funny:πες δεν είσαι εκεί να τις τα λες εσύ καλύτερα; :2funny:
[/quote
ο διακριτικος εκροσωπος  του καταστηματος ,οπως λεει και καποιος αλλος το εκανε το λαθος ,εγω τι σχεση να εχω?
σου ειπα να παμε μαζι αλλα δεν δεχεσε , γιατι?
αληθεια γιατι δεν μας λες αν εχεις παει?
εγω πηγα πηδηξα πληρωσα και εφυγα ? εσυ τι εκανες? η τι θα κανεις?
αν δεν εχεις ευρουλακια λογω κρισης νατσονταρουμε οι υπολοιποι  τι λες?
ολα αυτα  χωρις κακια  φιλε οκ? λιγο χιουμορ κανουμε να περασει η ωραμας.
πάλι ήρθες σαν άλλος δίκαιος καβαλάρης  :2funny:αστραπή το καταλάβαμε.και απο ότι βλέπεις δεν τα λέω μόνο εγώ έχουν και αλλοι πολλοί την ίδια άποψη με τη δική μου.όσο για να τσοντάρεις για να πηδήξω εγώ τσάμπα....φαίνεται το μαγαζί κάνει και τέτοιες πρόσφορες προκειμένου να σταματήσουν κάποιοι να λένε τα αυτονόητα.ευχαριστώ δεν θα πάρω τύπε κράτα τα λεφτα σου να γράφεις κριτικές γιαυτό το μαγαζί.παρεμπίπτοντος μας έχεις πει ότι έχεις πάει σε πολλά μαγαζιά και όμως δεν έχω δει πουθενά να αναφέρεις τίποτα για το που εχεις πάει και σε ποια μαγαζιά.τυχαίο; σου προτείνω να αλλάξεις πάλι νικ το spark πέθανε η αστραπή σε καταλάβανε αμέσως ώρα για αλλα  :rockon:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
καλημερα παιδια , ειχα παει στο συγκεκριμενο καταστημα πριν κανα μηνα και γενικα περασα καλα , με τη λιζα αν δε κανω λαθος, που εχει λιγο αραια τα μπροστα δοντακια, λεω να παω σημερα παλι μια βολτα το απογευματακι, εχετε να μου προτεινετε καποια απο τις αλλες? πχ εχω δει πολλα καλα για την αννοθλα , ισχυουν? Ευχαιστω πολυ
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 1  τα μεσάνυχτα. Είμαστε εδώ Άννα Αννούλα Εύα Λίζα Πάολα Χριστίνα και Ναταλί. Φιλάκια πολλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom