Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μόλις ανοίξαμε και θα είμαστε εδώ μέχρι τις 1 τα μεσάνυχτα Εύα Άννα Αννούλα Πάολα Κατερίνα Λίζα και Χριστίνα. Φιλάκια πολλά πολλά.
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μόλις ανοίξαμε και θα είμαστε εδώ μέχρι τις 1 τα μεσάνυχτα Εύα Άννα Αννούλα Πάολα Κατερίνα Λίζα και Χριστίνα. Φιλάκια πολλά πολλά.

Κατερίνα αληθεύει οτι δεν μπαίνεις πια σε δωμάτιο? Ενημέρωσέμας σε παρακαλώ :knockinb:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλη βδομάδα. Σήμερα θα είμαστε Χριστίνα Άννα Αννούλα Εύα Λίζα Πάολα και Κατερίνα. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Είμαι νέο μέλος, αλλά παλιός αναγνώστης. Η τζένη τι έγινε ρε παιδιά? ξέρει κανείς? Πριν από περίπου 1 μήνα την πήρα δίσυμο μαζί με την Λίζα.....ήταν εξαιρετικές!!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Είμαι νέο μέλος, αλλά παλιός αναγνώστης. Η τζένη τι έγινε ρε παιδιά? ξέρει κανείς? Πριν από περίπου 1 μήνα την πήρα δίσυμο μαζί με την Λίζα.....ήταν εξαιρετικές!!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση
αμα την βρεις σφυρα το και σε μενα..και γω την ψαχνω αλλα απαντηση καμια.....
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε εδώ Λίζα Άννα Αννούλα Πάολα Κατερίνα και Εύα. Να είστε όλοι καλά και πολλά φιλάκια
 

ZIX

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Είμαι νέο μέλος, αλλά παλιός αναγνώστης. Η τζένη τι έγινε ρε παιδιά? ξέρει κανείς? Πριν από περίπου 1 μήνα την πήρα δίσυμο μαζί με την Λίζα.....ήταν εξαιρετικές!!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση
κανει  διακοπες  :fuck1: :pipa1:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οσο παει και μειονονται οι κορασιδες!Τι εγινε περονοσπορος επεσε?
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο εν λογω μαγαζι μιας και ειχα μια δουλεια στο κεντρο  μου εμεινε λιγη ωρα πηγα. Μου ανοιξε μια μελαχρινη κοντη με κοντο μαλι ριγμενο προς τη μια πλευρα χαριτομενη. Χαμογελοντας με περασε κατευθειαν σε ενα δωματιο στην ακρη του διαδρομου γιατι οπως καταλαβα υπηρχε αλλος στο σαλονακι που ειδα οταν μπηκα (αυτο μου αρεσε καλη αρχη καναμε). Με ρωτησε αν θελω κατι να πιω ,αρνηθηκα ευγενικα , μου ειπε να περιμενω λιγο ζητησε συγνωμη και αποχωρησε , αμεσως μετα σκαει μυτη μια ομορφη ξανθια   με ανταυγειες  μοντερνο κουρεμα που της πηγαινε παρα πολυ ολο χαμογελα  μου συστηθηκε σαν κατερινα (οπα λεω μεσα μου εσυ εισαι που σκοτωνοντε ολοι για παρτη σου) τυπικες χαιρετουρες φωναξε τις κοπελες, ηλθε μια ευα, μια παολα μελαχρινες με μακρι μαλι ωραιο σωμα ομορφες κοπελες, μια ψηλη νταρτανα ωραια γυναικα  η χριστινα μαλλον ελληνιδα αν θυμαμαι καλα,μια ψηλη με μακρι μαυρο μαλι και μεγαλα μαυρα ματια με λιγο προστυχο χαμογελο πολλα υποσχομενο η αννουλα και τελος
αυτη που ανοιξε την πορτα η λιζα με τα ωραια ματια τωρα που την ειδα καλητερα. Διαλεξα ενα διπλο προγραμμα με λιζα και αννουλα αφου ρωτησα την κατερινα αν γινεται. αποχωρηση ολων απο το δωματιο ,εκανα το ντουζακι μου ,το δωματιο πολυ καθαρο καναπες με ενα καθαρο ριχταρι ο οποιος οπος αποδειχθηκε μετα γινεται κρεβατι,γενικα μου αρεσε πολυ εν σχεση με αλλα μαγαζια  αυτο ειναι ποιο μαζεμενο ποιο ζεστη ατμοσφαιρα.Στα υπολοιπα τωρα ηλθαν τα κοριτσια ,ωραιο σωμα και οι δυο με μικρο στηθος στητο ρωγα μεγαλη (μου αρεσε αυτο) αρχισαν τα χαδια τα φιλια και οι δυο ενα 15 λεπτο περιπου μασαζ πολυ καλο απο την λιζα κε η αννουλα δεν παει πισω με περισσοτερα χαδια και καυλωτικα φιλια απο αννουλα, ειχα γινει τουρμπο, γυρισα ανασκελα  μου φορεσαν το σκουφακι χωρις καν να πω τιποτα (ενα επιπλεον συν για μενα) και αρχισαν τα οργανα, οι κοπελες το κατεχουν το αθλημα παρα πολυ καλα  και μεταξυτους πρεπει να υπαρχει χημεια γιατι το ζουσαν ειδικα η αννουλα για να υποκρινοντε το βλεπω λιγο δυσκολο εαν ναι τοτε τους αξιζει το πρωτο βραβειο οσκαρ.(πραγματικο λεσβιακο) πολυ καυλωτικη κατασταση,εναλλαγη προφυλακτικου και κατεθεση στη λιζα δεν αντεχα αλλο .νασαστε καλα κοριτσια. αποχωρηση κοριτσιων με καυτα φιλακια, μπανιο ,ηλθαν ξανα τα κοριτσια τα ευχαριστισα  πληρωσα  την τιμη που μου ειπαν με να καλο δωρακι στην καθε μια (αρχη δικια μου οταν περναω καλα δινω κατι παραπανω )κατα την αναχωρηση μου  ηλθε παλι η ομορφη χαριτωμενη κατερινα τωρα φορουσε γιαλακια  ολο χαμογελα χαριτωμενη φατσουλα να μας ξαναερθετε λεει παιχνιδιαρικα   ισως της απαντησα  και αφησα υπονοουμενο για εκεινη ,το καταλαβε αμεσως  ''αφου εχουμε τοσα  ομορφα κοριτσια  τι να με κανετε εμενα   εγω ειμαι αλλου" μου απαντησε τι εννοουσε δεν καθησα να το αναλυσω γιατι δεν με ενδιαφερει και πολυ. Τωρα αν καποιος το καταλαβαινει ας μου πει και μενα . Αυτα απο το περιβοητο μαγαζι που γινεται χαμος.σιγουρα θα ξαναπαω αν και εχω προβλημα χρονου με την διαδρομη.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα θα είμαστε εδώ Λίζα Εύα Κατερίνα Πάολα Άννα και Αννούλα. Να είστε και να περνάτε καλά. Φιλάκια.
 

holiday12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
τελικα θα μας πει καποιος που ειναι η τζενη  την ψαχνω και εγω  και βγηκα για να κανω ερωτηση μηπως με βοηθησει καποιος ευχαριστω.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
:s&m_1:
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα θα είμαστε εδώ Λίζα Εύα Κατερίνα Πάολα Άννα και Αννούλα. Να είστε και να περνάτε καλά. Φιλάκια.

Το οτι βαζει η Κατερινα το ονομα της μαζι με τα αλλα κοριτσια αυτο θαπρεπε να σημαινει
οτι περναει και μεσα...
Αυτα τα "¨τι θες εμενα αφου ειναι τα αλλα κοριτσια..."¨που αναφερει ο συναγωνιστης?
συν το οτι παρομοια συμπεριφορα αναφερθηκε και απο αλλους, εμενα δεν μου αρεσει!
Κουτοπονηρειες του κ@λου!!! 
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
πως γινεται τοσοι πολλοι καινουργιοι να ειναι τοσο ενθουσιασμενοι με το μαγαζι?  :think:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα θα είμαστε Άννα Αννούλα Πάολα Εύα Κατερίνα και Λίζα. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ο παλιος ακολουθει την μυρωδια ενω ο νεος βαδιζει στα τυφλα
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Καλοσωρησες μην αρπαζεσαι κουλαρησε μπορει να ειναι αχιλλεως οπουδηποτε καλη η κακη ο παλιος την ακολουθει και ενεργει αναλογα δεν εχω καμια διαθεση για κοκορομαχιες  αστο να κυλησει το νερο μεσα στο αυλακι οπως παει οπως λεει και το λαικον ασμα "τι σε νοιαζει τι με νοιαζει οι δρομοι που τραβανε" αυτα καλο βραδακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom