Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα θα είμαστε Πάολα Λίζα Κατερίνα Εύα Χριστίνα Άννα και Αννούλα. Φιλάκια και σε όλους
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Η συμβουλή μου είναι να περιορίσεις τα "λεγομενα" σου στην καθημερινή αναφορά για τις εργαζόμενες σου. Οτιδηποτε παραπάνω "γραφεις", μάλλον σε βλάπτει εσένα, και σίγουρα βλάπτει και προσβαλλει τη νοημοσυνη και τα νευρα των περισσοτέρων (εξαιρούνται αγαπούληδες, διαφημιστές, κλπ κλπ)...

Η συμβουλή είναι σκέτη, όχι φιλική, γιατί δε γνωριζόμαστε, και μάλλον ουτε πρόκειται να γνωριστούμε....
καλη σας μερα...

νομιζο οτι εχισ δικιο. εφχαριστο πολι
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
κατερίνα οταν ήρθα την προηγούμενη εβδομάδα μου είπες ότι σταμάτησες για λίγο και πήρα την ψηλή αν θυμάσαι. Επειδή θέλω εσένα για συνεδρία, τελικά δουλεύεις ή όχι ή τέλος πάντων κάνεις  επιλεκτικές συνεδρίες για να ξέρω. δεν με πειράζει απλά είναι η δεύτερη φορά που μου ρίχνεις άκυρο και θέλω να ξέρω τι γίνεται. 
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αν θυμαμαι καλα απ'οσα εχουν γραφει εδω η κατερινα ειναι το αφεντικο. Εφοσον οι υπολοιπες κοπελες ειναι πολυ ωραιες '' no problem''  cool παιδια  , εγω λεω να παω σημερα μετα το  νταβαντουρι που εγινε ετσι απο περιεργεια, αν δεν τα καταφερω δεν χαθηκε ο κοσμος .Υπαρχει κανενα "petit" γκομενακι εκει? καθοτι κουρασμενος σημερα και δεν εχω ορεξη να μανουβραρω κανενα ποιο ευσωμο γκομενακι.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γιατι  ρε  γαμωτο  γινεται  τοσος  ντορος  με  το συγκεκριμενο μαγαζι ?  γιατι  εχουν  αρχισει  και  δικαιολογημενα , να  τα παιρνουν  καποια  γνωστα και παλια  μελη ?    γιατι  τοσο  κουτσομπολιο  και  θαψιμο προς  καποιους  ?        γιατι μπαινουμε στο παιχνιδι καποιων ?    ολα τα υπολοιπα μαγαζια ενταξει (  εχουν  προσεχτικη  συμπεριφορα  και μεσα σε φυσιολογικα και επιτρεπτα ορια , γινεται η ενημερωση και η διαφημιση ).        ενα μαγαζι ειναι και αυτο , σαν ολα τα αλλα. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:grin: :grin:
Σε εμας το αφιερωνω ρε....αφου ειμαστε ανιμαλς....τοσο καιρο ψαχναμε την μασαζοπαπαρολογια και τωρα το παιζουμε σοβαροι και δεν γραφει κανεις εκει

  ασε τα λογια και ελα ρε λουπ .    να γραψουμε τιποτα. να αναμετρηθουμε  :tooth:    δεν θυμαμαι να σε εχω δει εκει που λες.

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Έυα Άννα Αννούλα Πάολα Χριστίνα και Κατερίνα. Να είστε όλοι καλά. Φιλάκια.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Καλημέρα καλημέρα.

Βρε παιδιά... καμία ποληροφορία για την Χριστίνα ??? Κάποιος που την έχει δει να μας πει πως είναι ...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Στο συγκερκιμενο εχω παει 2 φορες,η πρωτη πριν δυο μηνες και περασα εξαιρετικα,η δευτερη πριν 3 μερες και περασα τραγικα.......τελικα καποιες απλα δεν κανουν για αυτη τη δουλεια.
 

Επισκέπτης
μετα απο αυτες τις αποκαλυψεις που λιγο πολυ  ο καθε λογικα σκεπτομενος ανθρωπος   τους ειχε καταλαβει  ολοι οι υπολοιποι
θα πρΕπει να πουμε σε αυτη την μικρη συμορια ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΥΣΤ ΑΠΟ  ΕΔΩ  ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ  ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ  ΣΑΣ  ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΑ ΔΩΡΕΆΝ  ΓΑΜ-----ΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΑΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΣΑΣ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ  ΟΛΑ .
ΛΟΙΠΟΝ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ  ΞΑΝΑΛΕΩ ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΛΑΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ Μ---- ΤΟ ΑΠΟΔΗΚΝΥΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ  ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ
ηρέμησε μην ταράζεσαι εχεις μπερδέψει τα κεφαλαία με τα μικρά κάνεις ορθογραφικά από την ταραχή σου.κουλαρε.δεν μας πειθεις ρε φιλαράκο οσο για νταβατζήδες επειδή εγω θα σου πω στα ίσια βρες μου ένα δικό μου ποστ που γράφω για κάποιο μαγαζί ενα.αντίθετα εσύ κατερινα η γκόμενος της Κατερίνας μπήκες πρώτη φορά και όλος τυχαία από ένα σαιτ με δεκάδες θέματα και ειδικά στα μασάζ ευαισθητοποιήθηκες για κάποιο μαγαζί που όπως λες δεν έχεις πάει.....ρε για πόσο μαλάκες μας περνάς :uglystupid:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα θα είμαστε εδώ Κατερίνα Λίζα Εύα Πάολα Άννα Αννούλα και Χριστίνα. Θα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 7 το απόγευμα. Και μην ξεχνάτε ότι αύριο Κυριακή θα είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 1 τα μεσάνυχτα. Φιλάκια πολλά.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο. Σήμερα θα είμαστε εδώ Κατερίνα Λίζα Εύα Πάολα Άννα Αννούλα και Χριστίνα. Θα είμαστε ανοιχτά μέχρι τις 7 το απόγευμα. Και μην ξεχνάτε ότι αύριο Κυριακή θα είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 1 τα μεσάνυχτα. Φιλάκια πολλά.
καλησπερα κατερινα , η ιδια συνθεση θα ειναι και αυριο το απογευμα?
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδια. Σήμερα θα είμαστε ανοιχτά από τις 5 το απόγευμα μέχρι τη 1 τα μεσάνυχτα. Καλό μπάνιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom