Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
astrapi12 είσαι πολύ νέος (17-6) για να γράφεις τοιούτως. Εκτός και είσαι κλώνος.
 

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
astrapi12 είσαι πολύ νέος (17-6) για να γράφεις τοιούτως. Εκτός και είσαι κλώνος.
Κλωνος δεν ειμαι και επιτρεψε μου να σου πω οτι  νεος ειμαι στην ηλικια μονο να στην πω βεβαια 28 αλλα στην πιατσα απο τα 18
αρα 10 χρονια  στα μαγαζια των νοτιων προαστιων ειμαι τακτικωτατος  και προσπαθω να βρω χρονο μετα την δουλεια για τα του κεντρου
το οτι εγινα μελος 17/6 εγινα απο αγανακτηση σε αυτους που μας τα πριζουν και επειδη στη ζωη μου ειμαι ευθυς τυπος  τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη . ολα μαυτα τα χρονια εμπαινα διαβαζα και  εκανα τις επιλογες μου  και ευχαριστω αρκετα ατομα τα οποια ειναι αντικειμενικα και βοηθουν πραγματι. δηλαδη  οποιος γραφεται τωρα θα πρεπει να ανεχεται και ολα αυτα  sorry αγαπητε "marios kalos'' αλλα με ολο το σεβασμο επειδη δεν σε ξερω θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω η αδικια η πουστια  η κακια δεν εχουν  να κανουν αν εισαι νεος παλιος και κολοκυθια τουμπανα. απλως η την ανεχεσαι η δεν την ανεχεσαι και την κτυπας.  εξηγησα απο την αρχη οτι δεν εχω παει ποτε στο συγκεκριμενο μαγαζι και δεν ξερω αν θα καταφερω να παω.  προς το παρον αυτα 
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
dhmosthenh διάβασα τις δύο σειρές που έγραψες και παρόλο που δεν είχα πρόθεση να ανακατευτώ αυτή τη φορά και χωρίς να ξέρω αν είσαι παληός ή καινούργιος στο σάιτ και χωρίς να θέλω να σου κάνω τον ξύπνιο (ίσως γνωρίζεις περισσότερα από μένα) αν έχεις την υπομονή διάβασε παρακάτω τι συμβαίνει:
όταν έχεις ένα μαγαζί και βγάζει π.χ. 100 ευρώ την ημέρα και ξαφνικά ανοίγει ένα άλλο μαγαζί καλλίτερο ή ίδιο με το δικό σου και τα έσοδά σου γίνονται 80 ή 60 ευρώ έχεις δύο κινήσεις να κάνεις. Ή κάνεις το δικό σου καλλίτερο ή πολεμάς τον υπαίτιο της πτώσης του τζίρου σου.
Αν επιλέξεις το δεύτερο, αρχίζει και σε πειράζει που η ενημέρωση είναι ανορθόγραφη, μετά σε πειράζει που είναι ορθογραφημένη αλλά έχει σημασία από ποιόν είναι, γιατί πληρώνει το μαγαζί για την ενημέρωση, ότι ο χώρος είναι απλά καλός άσχετα αν πριν 3 μήνες τον είχες χαρακτηρίσει πολύ καλό και διάφορα τέτοια για να γίνεται κουβέντα.
Όταν λοιπόν λέγεσαι oliverkan και έχεις γκόμενα εδώ και 1-2 χρόνια τη Λίτσα από το μασατζίδικο Αχιλλέως στο Π. Φάληρο και έχουν πέσει οι εισπράξεις σου αρχίζεις την παραφυλολογία και τη λάσπη. Όταν λέγεσαι byron0711 και τα μισά πόστ σου μιλάνε για τα αδελφά μαγαζιά Θησέως 81 και Φ. Νέγρη 9-11 (και μάλιστα με διθυραμβικές κριτικές ή προκαταβολικές πληροφορίες πότε θα έρθει καινούργια κοπέλλα ή πότε θα γίνει ανταλλαγή κοριτσιών μεταξύ των αδελφών μαγαζιών ή αν μια κριτική ενός συναγωνιστή δεν είναι καλή, καπάκι μπαίνουμε και προσπαθούμε να τα μπαλώσουμε)τότε κάνεις τα ίδια. Όταν λέγεσαι thanassis και πλένεις και στρώνεις τα σεντόνια της Μάγιας και της παίρνεις μια ζωή τις εισπράξεις βάζεις δορυφόρους για λάσπη.
Αυτά λοιπόν κάνουν τα συμφέροντα αγαπητέ dhmosthenh και για αυτό προσπαθείς να επιβάλεις την άποψή σου. Για τον πόλεμο
Αν σε κούρασα συμπάθαμε. 


Αντιγράφω παλιό σου ποστ;

50   Μασάζ / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Μασάζ πρώην Ηρακλείου 5 (Χαλάνδρι) στις: 13/02/12, 21:09
Ρε παίδες, προμότορας δεν είναι αυτός που λέει την αλήθεια από όπου και να πηγάζει. (δηλαδή είτε την λέει γιατί είναι η προσωπική του κρίση, είτε την λέει γιατί έχει γκόμενα την κοπέλα ή φίλο τον μαγαζάτορα) Προμότορας είναι αυτός που λέει ανακρίβιες με σκοπό να παρασύρει συναγωνιστές να πάνε σε συγκεκριμένο μαγαζί προκειμένου να γίνει τζίρος.
Κατόπιν αυτού το να λένε δύο συναγωνιστές ότι για να πας στο μπάνιο περνάς από το σαλόνι το οποίο τον μεν ένα τον ενοχλεί, τον δε άλλο δεν τον ενοχλεί, αυτό δεν είναι προμοσιον.

Σε καλώ λοιπόν και απαιτώ να μου αποδείξεις πότε παραπληροφόρησα συναδέλφους,πότε είπα ανακρίβειες με σκοπό να παρασύρω συναγωνιστές, και πότε δεν είπα την αλήθεια ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΖΕΙ.
Περιμένω οπωσδήποτε να μου απαντήσεις...
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος έχει την υπομονή και διαβάσει τα ποσταρίσματά σου από το προφίλ σου θα καταλάβει. Δεν χρειάζεται να είναι και πολύ έξυπνος.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Όποιος έχει την υπομονή και διαβάσει τα ποσταρίσματά σου από το προφίλ σου θα καταλάβει. Δεν χρειάζεται να είναι και πολύ έξυπνος.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ.

Ακριβώς το ίδιο πιστεύω κι εγώ.Ποτέ δεν έκρυψα οτι συχνάζω σε συγκεκριμένα μαγαζιά, ποτέ δεν εκθείασα χώρους χαρακτηρίζοντας τους πολυτελής,(γιατί πολύ απλά δεν είναι),ποτέ δεν έγραψα κάτι που να είναι ψέματα, και πάντα όλες μου οι κριτικές εξαντλούνται στις κοπέλες και όχι στους καταστηματάρχες η τα καταστήματα.
Δεν καταλαβαίνω λοιπόν γιατί τα ισοπεδώνεις όλα και γιατί αυτή η ευθεία κριτική και κατηγορία σε βάρος μου....
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα θα είμαστε Λίζα Κατερίνα Εύα Πάολα Χριστίνα Άννα και Αννούλα. Φιλάκια και ηρεμία για όλους
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλημερ;α σε όλους.

Καλημερα Κατερινα και συμφωνώ πάνω από όλα ηρεμία και όταν πηγαίνει κάποιος απλά να τον ενδιαφέρει να περάσει καλά και να το χαρεί.

Ετσι και αλλιώς αυτό που λείπει πλέον είναι οι χαρες και οι εκπλήξεις.

Κατερίνα αν έρθω θα έχω καμία καλή έκπληξη.

Και πάλι καλημερα και πιστευω ότι αν έχεις καλή διαθεση περνάς καλά και ξεκουράζεσαι.

Αν είσαι τσιτωμ΄ρνος αγχωμένος και φορτωμένος όλα σου φταίνε.

Κια ο χώρος τουλάχιστον αλλά και τα κορίτσια εκεί είναι πεντακαθαρα και πολύ εξυπηρετικά.

Ηρεμία και καλημερα να έχουμε
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβώς το ίδιο πιστεύω κι εγώ.Ποτέ δεν έκρυψα οτι συχνάζω σε συγκεκριμένα μαγαζιά, ποτέ δεν εκθείασα χώρους χαρακτηρίζοντας τους πολυτελής,(γιατί πολύ απλά δεν είναι),ποτέ δεν έγραψα κάτι που να είναι ψέματα, και πάντα όλες μου οι κριτικές εξαντλούνται στις κοπέλες και όχι στους καταστηματάρχες η τα καταστήματα.
Δεν καταλαβαίνω λοιπόν γιατί τα ισοπεδώνεις όλα και γιατί αυτή η ευθεία κριτική και κατηγορία σε βάρος μου....
Συμφωνώ με του προλαλήσαντες
Και γω, μετά από κανα 2 φορές που την πάτησα, συχνάζω σε συγκεκριμένα μαγαζιά που με ξέρουν και ξέρω τι υπηρεσίες θα πάρω.
Φυσικά σπάνια επισκέπτομαι και κάποια άλλα να δω τι παίζει.

Λοιπόν επειδή έχω γράψει χιλιόμετρα στα θρέντ τέτοιου τύπου, από τα ποσταρίσματα φαίνονται εύκολα οι προμότορες ή αυτοί που φάινονται ως προμότορες.

Εγώ βασικά εμπιστεύομαι κριτικές συναγωνιστών που τους έχω τσεκάρει τόσο καιρό εδω μέσα και δεν νομίζω ότι είναι προμότορες, τι λοιπές τις αγνοώ
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μαγγες κρατηστε την ορεξησας για καποια αλλη κορασιδα!Τοκατερινακι το εχει καβατζωσει αλλος!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
αυτό είναι γνωστό.............
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
οπότε τώρα το έμαθαν όλοι............
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μη τσιμπατε ενα πουτ...απο την Αλβανια ειναι!!!Τωρα με τη κριση οι περισσοτερες Ελληνιδες εχουν κανει τα σπιτια τους γκαρσονιερες για ενα πενηνταρικο!Γιατι τοσος ντορος δε το καταλαβα λες και χαθηκαν οι γυναικες!!!Ειδικα οταν τις πληρωνεις το νιμου βρωμαει!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom